Opinie o Wrobis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wrobis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wrobis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrobis w Wrocław

obecny

Morka Morka to ty jeszcze żyjesz ???

obecny

Kierownictwo najwidoczniej chce przyoszczędzić na pracownikach by na zakończenie budowy dostać lepszą premię Też się męczę na Halera zarobki marne,czy masz 4 czy 1 sobotę to i tak te same pieniądze. Kierownictwo najwidoczniej chce przyoszczędzić na pracownikach by na zakończenie budowy dostać lepszą premię. Sory 007 i to według ciebie jest w porządku ??. Toż w tym kraju większości przypadku jest normą , A ludzie kierujący Wrobisem są tego przykładem tu się nie pisze o robolach tak robolach bo tak nas nazywają a o tych co ich okradają na kasie. Jak dobrze pamiętam w Norwegi też te same ćwiczenia przeprowadzali aż Bechtel się za nich wziął. Każdy kto pracował na zachodzie a nie miał nad sobą kierownictwo Polskiej firmy wie co mam na myśli , po prostu tam jesteś szanowany i nie okradany tam nie ma panów każdy mówi sobie po imieniu . A tu puki tyrasz jesteś dobry a zachorujesz zdrowie stracisz na budowie za te 30 lat . to usłyszysz stary mało wydajny poszedł za bramę . J żeby nie było sam to na własne uszy słyszałem jak mówił do mnie taki jeden.No zobacz jak oni się ruszają powłóczą nogami zaraz się wrócą bo czegoś zapomnieli i co ja mam z nich za pożytek (chłopy po 50 przepracowane na budowie w Wrobisie 30+ lat) to ja się pytam gdzie te zdrowie stracili a no mrozie w deszczu dźwiganie ponad normę bo szkoda na dźwig t

Teresa, Ferdek i kori nalezycie do typowych "polaczkow". Zawistnych, zyczacych innym niepowodzenia, niezaradnych zyciowo malkontentow. Takie juz macie geny po swoich rodzicach. Polak na eksporcie sprzeda najlepszego przyjaciela byleby tylko wiecej dostac. A pozniej kupi wodke , jakies blyskotki i bedzie "Panem zycia".

ferdek

Spokojnie firma się odbije. Też się męczę na Halera zarobki marne,czy masz 4 czy 1 sobotę to i tak te same pieniądze. Kierownictwo najwidoczniej chce przyoszczędzić na pracownikach by na zakończenie budowy dostać lepszą premię. Marian Oj Marianku Marianku i za to można cię lubić za ten twój nie poprawny optymizm . Ale masz do tego pełne prawo przecież każdy kto jeszcze w Wrobisie pracuje a ma swoje lata ma taką nadzieje. No chyba że z tym podniesieniem to żart

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrobis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Marian

ricard

Moro a masz moze namiar na tą firmę bo wiem ze wcześniej działali w Polsce, ewentualnie jakis kontakt do kolegi ktory tam robi , miałem jechac do Danii 3 maja z Worbisu ale po zapoznaniu sie z sytuacja zrezygnowałem. A przez norweską firmę chętnie bym wyjechał

moro

Wypowiedzenie umowy nastąpiło w czwartek o 12.00. Dzwoniłem do kolegi który tam jest i mam informację że są rozmowy pracowników z nową firmą(norweska firma Azf constractors) w której będą pracowac. Cześć ludzi zwalnia się a część przechodzi no nowej firmy. Wypłat nie ma bo brak kasy i nie wiadomo kiedy będą. NCC wstrzymało wypłaty faktur. To jest już koniec Wrobisu.

Tomasz

NO TO NIECH SĄD SIĘ O TYM DOWIE I MAMY UPADŁOŚĆ LIKWIDACYJNĄ

miki

Wrobis spalil sie na spalarni...juz Holendrzy przejeli prace po wrobisie...

AS

NCC zerwało umowę z WROBISEM

kori

A cóż to się stało że tak przycichło na temat Wrobisu??. Czyżby Ferdek tak na to wpłynął?? Olka jak coś wiesz kiedy sprawa się wyjaśni co do dalszych losach Wrobisu to napisz. ps.Byle nie pierdoły

ferdek

Ojtam ojtam dajcie chłopy sobie spokòj z tym Wrobisem co ma być to bédzie.

teresa

O jakiej ty przyzwoitości w stosunku do nich piszesz, jak cię szczygli na kasie jak chłopaki tyrali po 10 a bywało że i więcej godzin,a na koniec marne grosze i żeby nie było że jednostki ale większość. Ale prawdą jest tęż że były i dobre chwile no ale cóż jak to mówią [to se ne vrati] ,

pierożek

Pierożek uważa po prostu , że nie robi się do własnego gniazda nawet byłego. Trochę przyzwoitości.

ciekawy
@pierożek

jak sie mega sraczka w życiu trafi to nie ma czasu wybierać hahaha

teresa

007 uwaźa źe nie a pieroźek go popiera :-)

ciekawy

to jebną z hukiem na dniach czy nie jebną???

ferdek

Olka a skąd u ciebie ta wiadomość że lada dzień sąd ogłosi upadłość likwidacyjną ??.

ferdek

Pierożek ciekawy z ciebie gość kiedy Bolek pyta kiedy będą wypłacać zaległe odprawy odpowiadasz zapomnij.Następnie popierasz 007 to w końcu jak to jest, dobrze czy nie??, bo jeżeli jest tak dobrze to czemu jest tak źle

Olka M.

Składajcie pozwy do Sądu póki czas - jak Sąd ogłosi lada dzień upadłość likwidacyjną to nie zobaczycie już swoich pieniędzy! Rozkradli tą firmę jak wiele takich w Polsce. Maszyny i sprzęt za grosze sprzedali, kupują nowe auta żeby zatrzymać w frmie ludzi /Dyrektorów/, a tym którzy uczciewie pracowali pensji do dizś nie wypłacili - nie mówiąc o odprawach czy ekwiwalentach za urlopy!

Zamiast pisac bzdury to kup sobie lepiej slownik ortograficzny! Jak nie znasz pelnej sytuacji firmy to nie zabieraj glosu i nie siej plotek.

pierożek
@007

Już dawno chciałem to napisać, dziękuję koledze.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrobis - Wrocław

Wrobis