Ernst and Young

Opinie o Ernst and Young

byly pracownik

po roku pracy w EY moge powiedziec ze to bardzo specyficzna firma, jak nie masz "plecow" to nie przetrwasz tam. pracownikow nizszego szczebla traktuja jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czesto managerowie sa bezczelni i traktuja innych z gory. Wielu osobom brakuje kultury osobistej.Oceny pracownikow bardzo dziwne i moim zdaniem nie odzwierciedlaja tego co robisz, to bardziej zamach na twoj charakter niz wykonywane obowiazki. HR tez pozostawia wiele do zyczenia

były pracownik

ja tej firmy bym nikomu nie poleciła, pracowałam w 6 miejscach pracy i w zakresie stosunków miedzyludzkich firma E&Y Warszawa odbiega bardzo od standardu polskiego i europejskiego. Kultura korporacyjna tej firmy jest absolutnie nie do przyjęcia jeśli oceniać ją wedlug jakichkolwiek rozsądnych standardów, jako przykład mogę podać tu swoją ocenę uzyskaną w tej firmie na piśmie, jest ona zła, ale nie fakt tego że zostałam oceniona negatywnie jest tu istotny ale forma i język w niej użyty, szczegóły [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Ernst and Young - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ernst and Young