Teleperformance Polska Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Zajrzyj na naszego Instagrama @TeleperformancePoland oraz konta na Facebooku i zobacz jak wygląda nasza codzienna praca! Bądź zawsze na bieżąco :) #TeleperformanceTeam

@ex pracownik

@EX PRACOWNIK podczas rekrutacji wasze prezentujemy zasady współpracy. Są projekty w ramach których pracownicy mogą pracować w weekendy ale nie muszą (dostają wtedy wyższą stawkę za h) ale są też projekty w ramach których już podczas rekrutacji informujemy, że praca jest także w weekendy i kandydat jest świadomy zasad. Tak więc w przypadku pracy w weekendy nie warto generalizować i wygłaszać opinii za wszystkich pracowników Teleperformance. Imprezy integracyjne są finansowane z budżetu marketingowego. Dział HR

Rekomendacja

Aktualność
Tomek (Teufel)

zajrzyj, pewnie...miej dystans do HR i do menagerów zatrudnianych przez HR

łysy Nowy wpis

po co zaglądać wystarczy porozmawiać z osobami co u was pracowały, można ich znaleźć praktycznie w każdej korporacji

farciarz

Witaj! Marzysz o pracy w wielkiej korporacji? Lubisz książki Orwella, inwigilację, kontrolę i uprzejme donoszenie na kolegów? Marzy ci się praca której idee będą każdego dnia nadawać dystopicznego smaczku twojemu życiu? Ta fabryka smrodu jest dla Ciebie! Zmarnowałem w tej tzw. firmie kilka dobrych miesięcy, chociaż ostatecznie wyszło na plus bo zmobilizowałem się i znalazłem dzięki niej pracę marzeń gdzie z radością doceniam każdy dzień - pamięcią wracając do tego bagna. Niskie płace, brak zaufania do pracowników, zasady premiowania zmieniające się co miesiąc (co w moim przypadku skutecznie uniemozliwiło mi zdobycie premii z miesiąca na miesiąc). Na moim "projekcie" wykonywało się pracę którą średnio rozgarnięta małpa z wodogłowiem potrafiłaby wykonać, liczne przekazywane feedbacki które miały tę pracę usprawniać były zlewane ciepłym wiadomo-czym - bowiem to klient decyduje. Słowo procedura to klucz, logika nie jest tu mile widziana - więc jeżeli jesteś studentem i wierzysz że siłą umysłu zmienisz świat - to na pewno nie zaczniesz go zmieniać w tym piekle na Wołoskiej. Dodatkowo, w pewnym momencie zmieniono też godziny obsługiwania klienta co przełożyło się na to, że z dnia na dzień zostawałem do środka nocy zalogowany w firmie - nawet jeżeli nic się nie działo. Od klientów ofc. dostajesz niekiedy wiadro pomyj i fekaliów na twarz przez słuchawkę ale wiedz ze QA podsłuchuje twoje rozmowy i pilnie sprawdza czy zrealizowałeś: P R O C E D U R E K O MU N I K A C J I Jesteś oceniany pod względem ilości i trochę jakości - licz się z losowymi telefonami od supervisora. Masz godzinę przerwy, wszystko grzecznie odklikujesz. Ale jeżeli czekasz po godzinach aż ostatni klient się ogarnie to masz ją skonczyć i zakończenia zabawy pro publico bono. Autentycznie po dostaniu innej pracy po tych kilku miesiącach z "telepele" napłynęły mi łzy szczęscia do oczu Na plus: Dostałem wypowiedzenie za porozumieniem stron od ręki. Nauczyłem się doceniać dobrą pracę i małe benefity (w innym miejscu) Po tej firmie powinien zostać kilometrowy lej po eksplozji termonuklearnej w ziemi.

Tele-kołchoz
@farciarz

Lepiej bym tego nie napisał jako były pracownik. W TP nauczyłem się asertywności i szacunku do samego siebie - bo w tej firmie pracownika traktuje się jak ścierę do zmywania podłóg. Wszystko zaczęło iść w tym kierunku kiedy to za sterami tej wspaniałej łodzi zasilaną siłą (usunięte przez administratora) zasiadł nie kto inny jak - nowy prezes. Przed jego przyjściem było całkiem znośnie i "normalnie".

Tele-hałastra
@Tele-kołchoz

Cieszę się, że nauczyłeś się nowych rzeczy! O nie zgodzę się drogi tele-kołchozie - za poprzedniego prezesika dział się tam niezły bigos…brak słów! przyjście nowego i lekkie odświeżenie kadr nieco poprawiło sytuację.. na chwilę.. to trochę jak z komuną, większość tej bandy z fatalnym mindsetem została i jedna osoba sama nic nie zmieni. Żeby było dobrze, może TP czebaby spalić, zaorać i posadzić od nowa, tak jak TVP i PZPN. Pzdr

QAEx Nowy wpis
@Tele-hałastra

Za starego prezesa było ciężko, bo w krótkim czasie przyciągnął do Polski parę światowych marek. Jak tego nie widziałeś, to jesteś ślepy. A zorganizować to, to była mordercza praca, wiem i nie ukrywam. Też mi było ciężko...Ale nie żałuję. Szybko znalazłam robotę.

Były pracownik Nowy wpis
@QAEx

"A zorganizować to, to była mordercza praca" Bidula, ściągać zagranicznych inwestorów kosztem wyzysku i morderczej pracy swoich pracowników... Pracownicy TP powinni go w stopy całować, że znalazł tylu wspaniałych inwestorów chcących korzystać z waszej pracy na UZ za minimalną krajową stawkę.

X?X Nowy wpis
@QAEx

Niech napiszą jeszcze, że wstawali ciężko rano i wcześnie pracowali... czy jak tam ta brednia brzmiała. Nie ważne. Wszystko jest "prawdą", gdy uznaje się, że cel uświęca środki.

Frapuczino

Guys, one more!!!!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Teleperformance Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Umowa zlecenie. Co prawda ja dostalam UoP, ale mialam role backoffice. Mialam dostac podwyzke po okresie probnym, ale nie dostalam ani grosza. (usunięte przez administratora) unikaj tej firmy

Specjalista Ds. IT
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Na początek to ja miałem opowiedzieć o sobie. Swoim doświadczeniu zawodowym. Później potencjalny pracodawca zapewnił, że obowiązkiem jest wsparcie na projekcie. A jak to ma wyglądać? Tego nie wiadomo.. plus jakaś aplikacja i pilnowanie/rekomendacja norm bezpieczeństwa. Kierownictwo wówczas nie znane w postaci trzech(!) przełożonych.

Pytania

Moje doświadczenie zawodowe, języki obce

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Anka projektantka

Szczerze powiedziawszy pracowałam w kilku konkurencyjnych firmach outsourcingowych typu TP i nawet nie liczyłam ze może być gorzej…w końcu pracując w TelePerf. przekonałam się ze jednak znów muszę odświerzyłem swoje CV. Teleperformance Polska włączy w sobie wszystkie negatywne cechy typowego korpo bez żadnych pozytywnych opcji które mogą wyróżnić firmę spośród innych. Nie polecam, lepiej w żabce kręcić hot-dogi :)

Manager … :)

Zdecydowanie nie polecam: 1) kadra kierownicza w TP - niekompetencja. 2) łamanie prawa w postaci przekraczania wszelkich granic KP: (Namawianie na nadgodziny bez konieczności odbioru; (usunięte przez administratora) ze strony kadry kierowniczej wyższego szczeblu…) 3) Bardzo małe zarobki na projektach prowadzonych przez TP. Przy ocenie brałam pod uwage cały rynek CC. 4) Brak informacji o decyzji w sprawie perspektywy podpisania kolejnej umowy mimo ze prosiłam o udzielenie mi takiej informacji tydzień przed ukończeniem umowy!!!

Mam pytanie
Kandydat

Ej cześć, czytając tutejsze opinie na temat pracy w tej firmie, dostrzegam masę rozbieżnych informacji, więc prosiłbym o obiektywne stwierdzenie czy warto ubiegać się o pracę w tej firmie czy nie?

nie
@Mam pytanie

Nie

B.K
@Mam pytanie

Zdecydowanie odradzam

Melodia

Teleperformance zaczyna instalować kamery w domach dla kontroli pracowników: (usunięte przez administratora)

X?X
@Melodia

Pacodawca ma jak widać prawo nagrywać pracownika niby jakiegoś niebezpiecznego skazanego. I taki materiał (odpowiednio obrobiony oczywiście) będzie doskonałym środkiem do chłostania niepokornego pracownika, który "robi wszystko, aby nie wyrobić normy". Z kolei własny materiał z pracy nagranej przez pracownika( choćby po to aby zdementować oskarżenia o obijanie się i przy okazji zarejestrować oznaki mobbingu) będzie traktowany, jak przestępstwo. Bo jakże to?! Rejestrowanie tajemnic biznesu, sposobu w jaki management rozmawia z pracownikiem? Zaraz zagrozimy prawnikiem, sądem i w ogóle pogrążeniem w branży, bo "taka zbrodnia i zdrada" ze strony zatrudnionego. Kolejny krok, aby zyskać niczym, powtarzam niczym nie uzasadnioną przewagę nad zatrudnionym. Tyle jeśli chodzi o zaufanie. bo wiadomo, że podstawą zaufania jest nieustanna kontrola...

Były pracownik v1
@X?X

Widzę, że administracja usunęła link do artykułu, więc wrzucę cytat z tekstu, który również dotyczy tej sprawy, żeby było wiadomo o co chodzi. Tekst dotyczy kolumbijskiego oddziału Teleperformance, gdzie wprowadzono pewną niepokojącą zmianę: "Pracownicy zdalni z Kolumbii otrzymali jednak nowe kontrakty. Zapisano w nich, że zobowiązują się oni do zainstalowania w swoich domach kamer monitorujących ich pracę i zachowanie. Mają one być sprzęgnięte z wcześniej opisanym systemem. Sztuczna inteligencja ma zająć się analizą zarówno obrazu jak i głosu nagrywanego non stop przez kamery. Co więcej, w kontraktach jest nawet klauzula dotycząca możliwości sprawdzenia prawdomówności pracowników poprzez stosowanie wariografu".

xyz
@X?X

100% racji, nie umiałbym tego lepiej określić.

Łucja

Wyzysk, praca nudna tylko według procedur i bardzo stredująca nie dająca satysfakcji, na w j.projekcie niemieckim. Uciekajcie stamtąd jak najszybciej! Szkoda zdrowia psychicznego. Nie polecam tam pracy nikomu!!!

Ania
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Kandydat

Dzień dobry. Wysłałam swoje CV, pani do mnie zadzwoniła, umówiłyśmy się na rozmowę rekrutacyjną - tydzień temu w poniedziałek - super rozmowa. Wysłała mi pani link do testu, prosząc o szybką reakcję bo czas nagli. Zrobiłam test tydzień temu dokładnie. Pani zapewniła, że skontaktuje się ze mną w ciągu kilku godzin po teście i zero reakcji. Czy tak to się odbywa? Pisałam maila, że uprzejmie proszę o informacje zwrotną, nawet gdyby miałaby ona być druzgocąca dla mnie ;)... Trochę zawiedziona jestem. Uważam, że informacja zwrotna po podejściu do testów powinna mieć miejsce.

Bigotka

Struktury firmy TP Polska przypominają zakłamaną babską alko-wiochę.

Aga
Kandydat

Nie polecam. W ogłoszeniu wymagania co do języka B2. Osoba ze znajomością języka na poziomie C1/C2 zostaje odrzucona. Ale na rozmowie zapewniali, że język na wysokim poziomie i, że szczegóły współpracy zostaną w ciągu kilku dni omówione. Po co tak? Nie można od razu powiedzieć. W sumie jak przeczytałam opinie to cieszę się, że tak się stało. Żenada

szczery Jerry
@Aga

To musisz fatalnie władać tym językiem, że nawet tu Cię nie wzięli a sa zdesperowani i biora kazdego xd czasami certyfikat lub poziom kursu a nawet skonczenie filologii nie znaczy, ze mowisz na takim poziomie Ale i tak, dobrze ze Cie nie wzieli, nie zniszcza Ci zdrowia psychicznego

X?X
@Aga

Jak widzisz selekcja odbywa się nie po linii kompetencji. Najwyraźniej twoje osiągnięcia wyglądałyby a dobrze na tle kadry managerskiej...

kamil wasilewski

polecam Łukasza Cz., dobry manager, rozstajemy się w dobrej atmosferze, polecam

Wow
@kamil wasilewski

Niesamowite :o

Malbork

Dyrektor HR obiecywał przegląd pensji pracowników względem inflacji... Ciekawie, kiedy to nastąpi... Czekamy...

Obecnie zatrudniony
@Malbork

Czy masz na myśli obecnego dyrektora HR? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Kiedy takie deklaracje zostały złożone?

Malbork
@Obecnie zatrudniony

Tak... W trakcie spotkania z pracownikami Town Hall... Czekamy...

Ula

a jak firma zamierza pracować bez działu HR..? bo ja tak rozumiem, że w firme został tylko dyrektor HR bez zespołu..?

Johanson

Praca na projekcie technicznym w Warszawie jest stresująca, ale jak w każdym korpo :P Bardzo lubię mój zespół, ponieważ mamy wielką różnorodność. Dodatkowo stawka z językiem duńskim jest jedną z najlepszych w Warszawie - zarabiamy więcej, niż niektórzy menedżerowie w Teleperformance :P Najlepszy superwizor ever, pozdrawiam ;)

Łukasz
@Johanson

Okej, napisałeś trochę o stawkach, ale nie podałeś żadnych konkretów. :) Może podasz jakieś widełki płacowe obowiązujące w Teleperformance? Jestem ciekaw ile tu można zarobić na początku. :)

Korpo-pracownik
@Johanson

"jak w każdym korpo" To chyba mało w korpo pracowałeś, Teleperformance to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Przeniosłem się do zupełnie innej - też korpo. Zero stresu, zero pośpiechu, kilkakrotnie lepsza płaca. No ale domyślam się, że jesteś pracownikiem działu HR czy managerem owego projektu podszywasz się pod pracownika i stąd te pochlebne opinie :D. Żeby było śmieszniej - na niższym stanowisku w moim korpo zarabiam więcej jak kierownicy w TP :)

Nick

Witam, firma moze bylaby spoko, gdyby osoby zatrudnione jako menagerowie/dyrektorzy nie byli zatrudnieni po znajomosci. Ja moge najlepiej ocenic dzial rekrutacji: PORAZKA. W ciagu 2 miesiecy z firmy odeszlo 5 rekruterow - po długiej walce o podwyzki, mozliwosc rozwoju i brak jakiejkolwiek reakcji efekt jest jaki jest. W dziale byly 2 menagerki, zadna nie mowila po angielsku, zadna nie miala doswiadczenia. Pol firmy sie z tego smialo, ale nikt z tym nic nie robil. ( podobno jedna z nich juz wyrzucili, wiec ktos jednak przejrzal na oczy). Sa jeszcze inne gwiazdy z innych dzialow, wchodzace w tylek odpowiednim osobom, zeby tylko zachowac posadke. (usunięte przez administratora)

Beata
@Nick

Większość menedżerów to rak tej firmy. Potwierdzam. Niekompetentni, liżące (usunięte przez administratora) dyrektorom, manipulatorzy i upośledzeni, które nadają się tylko do dojenia kóz we wsi na zadupiu.

Tak!
@Nick

Bardzo dobrze!! niech to toksyczne towarzystwo się tam ze sobą kisi aż się powykańczają psychicznie nawzajem, przewiduję rychły koniec tej patologicznej firemki w przeciągu 2-3 lat.

@Tak!

Dodam jeszcze, ze zadna z owych menagerek nie pozegnala nas chocby cieplym slowem, nie dopytala o ppwod odejscia, nie probowala zatrzymac. Ale ich kultura ogolnie odbiegala od jakichkolwiek standardow... co prawda jedna glowna byla chociaz mila podczas rozmow, ale ta druga nie odpowiadala czasami na „czesc” w biurze, zawsze udawala wielce zspracowana, traktowala nas z gory- zalozna kobieta z prowincji.

A.
Kandydat

1 gwiazdka za brak informacji zwrotnej w rozmowie, mimo obietnicy, że będzie.

Hihihaha

Yo.. fatalność. Praca dla bezdzietnych lambadziarzy bez perspektyw… żartownisie.. elko

Tomasz

Pracowałem w TP. Pierwszy kontakt z korpo… przyznam, że dramat. Ograniczenie wolności (biuro) do minimum. Ludzie palą fajki na czas…xd każdy chodzi jak komputer zaprogramowany, strach w oczach i ciągle narzekanie wszystkich na firmę. Wszytko powyżej agenta obsadzone jest ludźmi mocno przypadkowymi, gdyż konkursy rozstrzygane są na podstawie mniejszych wymagań finansowych. Dział HR traktuje pracowników jak zło konieczne. Ponoć na UZ trzeba pilnować godzin, a odcinki wypłat są kompletnie niezrozumiałe. Pozostałe rzeczy na plus… a nie zostało ich wiele… Może w pandemii jest luźniej bo ludzie siedzą zapewne na HomeOffice.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleperformance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Teleperformance Polska Sp. z o.o.