Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Opinie o Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Maja

@Zadowolony @:) warunki, o których piszecie brzmią bardzo pozytywnie. Co ze swojej strony jesteście w stanie polecić osobom, które chciałyby rozpocząć współpracę z Teleperformance Polska Sp. z o.o.? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Felek

Teleperformance Polska ma sporo nowych ofert pracy. Czy może ktoś podpowiedzieć co takiego się dzieje? A tak ogólnie to dlaczego nikt nie pisze? Nowi ochotnicy chętnie wchodzą na forum jak interesuje ich praca w w firmie!

Zadowolony

Bardzo fajne środowisko pracy, ciekawi ludzie na projektach różnych narodowości, z którymi często rozmawiam o podróżach. Luźna atmsfera w pracy. Hajs się zgadza, co miesiąc wypłącają na czas. Teleperformance ma siedzibę w Warszawie na Domaniewskiej i Wołoskiej, wszystko nowiutkie, fajna kuchnia pracownicza, pokoje relaksu z konsolami do gier i piłkarzykami (choć czasem czasu brakuje na dłuższą przerwę ;)). Dobry kontakt z przełożonym. Teleperformance bardzo na plus. Polecam!

@Zadowolony 11.07.2017 16:15

Pracuje tam od 1,5 roku i calkowicie popieram co kolega pisze :)

Franek

Jaka jest przyczyna, że tak dawno nikt nie pisał na forum? Przypuszczam, że jest dobrze w firmie i nie chce się wam pisać.

2 pytania

czy zarobki sa uzaleznionione od projektu, czy wszyscy konsultanci zarabiaja tyle samo?.Co jeszcze realizuje Teleperformance oprócz adidasa?

Tadeusz

Widziałem ich ostatnia ofertę pracy i trochę potrzeb mają. Mam zamiar aplikować do Teleperformance Polska i robiłem mały wywiad o firmie. Mają całkiem dobrą opinię jako pracodawca! Chyba warto spróbować.

KT

Są rekrutacje z polskim na projekty techniczne i jakiś bankowy. Ale prawda jest taka, że komunikatywny angielski musi miec kazdy bo pracujemy na systemach po angielsku. Polecam się zapytac albo po prostu wysłać CV - ja tak zrobiłem i zadzwonili. Najlepszy pracodawca do tej pory - bylem w 3 innych firmach tego typu.

KT

Bolek

Jak widzę to Teleperformance nie ma aktualnie pracy dla osoby bez znajomości języków obcych? Fajna firma, szkoda

Felek

Teleperformance jest dobrą firmą ale niestety są osoby, które bardzo lubią pouczać innych i wskazywać im co robią źle. Może lepiej zająć się swoją pracą? Ludzie tu pracują i wiedzą, że to dobre miejsce nawet jeśli cos nie wyszło to zaraz korygują i jest ok.

Katarzyna

Bardzo porządny pracodawca, polecam wszystkim osobom, którym zależy na umowie o pracę, godziwym wynagrodzeniu, fantastycznej atmosferze w pracy (ludzi mają tam świetnych) i pracy w godziwych warunkach. W Warszawie są dwa biura, jedno nowe drugie starsze - ja jestem w tym starszym i naprawdę nie ma do czego się przyczepić - to jest budynek Tulipan House, gdzie widać że administartor dba o wszystko. Nowe biuro mówią, że też super. A Teleperformance też robi ciągle jakieś remonty i udogodnienia dla pracowników. Dla każdego znajdzie się tu miejsce, szczególnie dla osób znających języki obce.

Karol

Fajna firma i mają już wypracowany odpowiedni staż czyli doświadczenie w branży. Rozwijają się wprowadzając nowe technologie i cóż można więcej ? Dla osób, które chcą pracować znajdzie sie odpowiednia praca.

Dziku

Z racji tego, że oddział Katowicki został przejęty przez Warszawę opiszę sytuację jak wygląda to w Katowicach: + umowa o pracę ( Agenci zarabiają ok. 4200 brutto) + Benefit do wyboru ( albo Multisport albo opieka medyczna nie można mieć tego i tego) + zespół i atmosfera w pracy ( jeżeli masz na to czas) + przerwy 30 min obiad + 15 min czas osobisty. + owocowe środy co 2 tygodnie ( inne firmy mają np codziennie , także +/-) + kawa, herbata Minusy: - non stop zmieniające się procedury ( a Ty nawet nie masz czasu kiedy ich przeczytać bo odbierasz non stop telefony i w czasie telefonów musisz przejąć maile) - W razie problemów możesz liczyć tylko na pracowników. - Początkowe szkolenie trwa 3 tyg, każde następne max 2 dni bo czym nic nie wynosisz. -Elastyczny grafik tylko dla niektórych, może się zdarzyć, że będziesz pracować 4 tyg od 14-22 - wyrobienie premii na niektórych profilach niemożliwe do zrealizowania - przyjmowanie ludzi z znajomością języka obcego na poziomie gimnazjum (a osoba na poziomie C1 zarabia tyle samo co ten co jest na poziomie A1) - duża rotacja ( większość ludzi się zwalnia po paru miesiącach)

gruszka89

Pracowalam dwa lata temu na infolinii przychodzącej. Od kandydatów wymagali biegłej znajomości angielskiego. Do plusów mogę zaliczyć: +umowa o pracę (było to 3300zł BRUTTO); +po 3 przepracowanych miesiacach bon na zakupy, prywatna opieka medyczna i multisport (ja tego nei doczekalam gdyz odeszlam przed upływem 3miesiecy) +fajny, międzynarodowy zespół, mozliwosc uzywania angielskiego na codzień +kasa na czas, urlop, 55min przerwy dziennie +imprezy firmowe Minusy: -napięta, nerwowa atmosfera; tabelka z wynikami całego projektu(poszczegolnych osób wysylana pod koniec dnia wszystkim pracownikom - kazdy mogl zobaczyc ile odebrales telefonow, ile napisales maili, ile byles na przerwie - bardzo słabe) -bardzo smętne, brzydkie biuro, stary sprzęt -"polityka czystego biurka" - nie mozna bylo na nim miec NIC, zakaz wnoszenia telefonu do biura; to prawda co napisala osoba wyzej - tzreba wszystko zostawic w szafce. - brak szkolenia empirycznego z produktów - sklep stacjonarny odmówil przeprowadzenai dla nas szkolenia (wiadomo udzielac informacji na temat produktu ktorego nigdy sie nawet nei widzialo) - obsługa klienta wiedziala o produkcie dokladnie to samo co klient - tylko tyle ile znajdowalo się na stronie - bardzo niesprawiedliwy podzial pracy- niektorzy pol dnia siedzieli na mailach podczas gdy reszta odpoiwadala czasami na 60 (!!!) telefonow rozwscieczonych klientow -mozna bylo rozlaczyc sie dopiero gdy klient obrazi cię 3razy -brak kawy czy wody w kuchni Do spraw organizacyjno-biurowo-kadrowych nie moge się absolutnie przyczepic, natomiast sam charakter pracy pozostawia wiele do zyczenia.

Felek

Musi być tu dobrze ponieważ nikomu nie chce się pisać na forum. Przydałoby sie kilka informacji jak teraz działają.

Felek

Teleperformance bardzo stara się żeby mieć fajną listę ofert pracy w kraju i za granicą!

Maja

@T. jestem redaktorem serwisu gowork.pl i moim zadaniem jest informowanie Was o ciekawych wydarzeniach związanych z firmą oraz poznanie jak wygląda praca w firmie, dzięki Waszym komentarzom. Dlatego też chętnie dowiemy się więcej na temat tego, co Ty myślisz o firmie jako pracodawcy.

Maja

Może zainteresować Was informacja o tym, że jak przekazuje outsourcingportal: "Teleperformance Polska dołączyła do grona firm, które spełniają wymagania certyfikacji PCI Data Security Standard, jednego z najważniejszych standardów gwarantujących bezpieczeństwo przetwarzanych informacji." Więcej informacji o znaczeniu tego certyfikatu znajdziecie w artykule dostępnym pod linkiem: http://www.outsourcingportal.eu/pl/teleperformance-polska-z-certyfikatem-pci-dss

T.
@Maja 28.02.2017 16:10

Spoko, ale jak się reklamujecie to może nie w dziale OPINII, bo jest to zwykły spam z waszej strony to raz, a dwa strasznie to nieprofesjonalne, co świadczy tylko o tym, jak kiepska jest opinia o waszej firmie.

Figura

Świetnie, że znalazłem pracę jaka mnie interesuje czyli wsparcie techniczne z językiem hiszpański, a jeszcze lepiej że to właśnie u nich . Słyszałem same dobre opinie o firmie. Ile na takim stanowisku mogę dostać kasy? Jaka jest atmosfera? A może jeszcze coś wiecie?

Felek

Firma proponuje szeroki zakres prac. Mydlę, że można spokojnie wybrać coś dla siebie. Początki w każdej firmie są trudne ale po jakimś czasie o ile załoga jest ok. można poczuć się bezpiecznie. Wszędzie bardzo dużo zależy od przeciętnych pracowników.

Aga

Jeśli znasz dobrze jakiś język obcy,to na początek bez żadnego stażu stawka ok.5500. Umowa na 33 miesiące. Jest miła atmosfera,warto spróbować.

Marek

Czyli o dzień urlopu jet trudno? A odbieranie przepracowanych sobót?

Rozi

Stawka to zależy głównie od lokalizacji, jak i oczywiście od stażu pracy. Na start pewnie w wielu miejscach jest podobnie, ale potem zaczyna sie często to roznicowac

Brŕrr

Stawka zależy od projektu, jaki obsługujesz, Tak samo rodzaj umowy. Ale nie słyszałam o stawce 8pln, to już bardzo niska stawka.

Brŕrr

Brakuje ludzi na poszczególnych projektach, przez to może być problem z dowolnością w ustawianiu grafików. Stawki są różne,zależy od projektu. Najmniej 10brutto na info kliniki okulistycznej, inne 11,12 brutto. Czasami umowa zlecenie, czasami o pracę. Każdy wie na czym polega praca w cc, nie będę się rozpisywać Na ten temat. Firma nie obiecuje gruszek na wierzbie,od razu informują o warunkach pracy i płacy . Jedyne czego mi brakuje, to oczywiście wieksza stawka i umowa o pracę, bo to na pewno było by motywacją, żeby popracować dłużej,a tak śmieciówka Nic mi nie daje w dłuższej perspektywie. Na pewno dlatego też zrezygnuję i dodatkowo więcej uśmiechów, radości....Ale to już takie pobożne życzenia, że nie warto się zagłębiać. Są też prpremie a projektach sprzedażowych i niektórych infoliniach. Trzeba mieć anielską cierpliwość do tej pracy i ogromną motywację do tej pracy. Przerwa 50min co też jest ok. Te informacje dotyczą cc w Siedlcach.

xyz
@Brŕrr 06.10.2016 21:41

Sprostowanie - najniższa stawka w Siedlcach to 8 brutto na infolinii ...

meh

nie wątpię, wartwo jest z kimś znajomym zabrać jesli już. ;)

wiem.

to prawda, w każdym tego typu miejscu szczególnie. :)

wiem.

w Portugalii nieciekawie, straszna nerwówka.

niewiem

Witajcie, a czy ktoś orientuje się jak wyglada praca u nich w Portugalii? pracował ktoś tam? rekrutowali tam ostatnio dla firmy Wish.com. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

MijaCzas
@sobiemysle - Fueram 08.05.2016 23:48
Ale gdzie ten hejt? To już nie można wyrazić negatywnej opinii czy opisać swoich złych wrażeń z rozmowy? Żaden hejt, po prostu...

Czy dostałeś w tej firmie pracę, jakie są warunki pracy, czy musiałeś również wyjąć wszystko z kieszeń czy tylko pozostawiłeś rzeczy typu plecak, torba zamkniętą pod kluczem na recepcji czy w innym pomieszczeniu?

MijaCzas
@sobiemysle - Fueram 08.05.2016 23:48

Czy zostawiłeś swoje rzeczy przy recepcji czy w innym miejscu? Polecasz tą firmę aby aplikować pomimo takich środków bezpieczeństwa.

Fueram

Jakiś czas temu odbyłem rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie na Domaniewskiej. Muszę przyznać, że było to dla mnie szokowe doznanie. Po pierwsze, przy wejściu przywitała mnie bardzo niesympatyczna recepcjonistka, a raczej nie przywitała, tylko całkowicie olała, kontynuując przez następne 10 – 15 minut PRYWATNĄ rozmowę telefoniczną. Ale nie to jest w tym wszystkim najważniejsze. Zostałem następnie poinformowany, że muszę wszystkie moje prywatne rzeczy zostawić w szafce, gdyż ani pracownicy, ani goście nie mogą wnosić absolutnie żadnych rzeczy osobistych, nawet przysłowiowych chusteczek higienicznych. W związku z powyższym, mam pytanie do osób, które tam pracują lub pracowały: czy rzeczywiście ten zakaz jest bardzo rygorystycznie przestrzegany, czy naprawdę nic nie da się „przemycić” w kieszeniach i wnieść telefon lub chusteczki?? Czy mają Państwo robione rewizje osobiste, aby taki zakaz faktycznie wyegzekwować? Pierwszy raz w życiu stykam się z taką sytuacją….. Gdy zapytałem, kto ponosi odpowiedzialność za rzeczy pracowników (lub gości) pozostawione w szafkach, poinformowano mnie, że „to jest kluczyk” i że „szafki są zamykane na kluczyk”. Czyli bardzo wymijająca odpowiedź. Poczułem się wtedy jak jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Czy Państwo, którzy tam pracujecie, nie macie takiego poczucia? Podejrzewają Was, że w osobistej torebce wyniesiecie jakieś cenne skarby z firmy? Ciekaw jestem również jak w praktyce wygląda szkolenie. Zostałem poinformowany, że podczas szkoleń nie można robić notatek, bo przecież nie można wnosić żadnych notatników ani długopisów. Nowej wiedzy do przyswojenia pewnie jest dużo, jesteście w stanie to wszystko „zapamiętać na pamięć”? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Dzięki z góry.

ktostam
@Fueram 26.04.2016 01:42

naprawde nie mozna miec nic przy sobie, nawet lekow. dozwolona tylko butelka z woda. Pan Ktory zajmuje sie Adidasem w tej firmie tez ma zawsze muchy z nosie, z byle powodu umie nakrzyczec. osoby pracujace sa mile ale to gora naklada dziwna atmosfere. co kto lubi.

Luiza

Podaj swoj email to sie odezwe!

Ewa

Luiza czy można się z Tobą skontaktować prywatnie mailowo?? Jestem przed podjęciem decyzji o pracę, chyba do tego samego projektu. bardzo mi zależy na rozmowie z Tobą. z góry pozdrawiam.

Patkowa

Pracowałam kilka miesięcy (bo jak się okazuje - praca na słuchawce, to nie dla mnie - dzwonią jacy chorzy psychicznie ludzie - to nie na moje nerwy :D ). Ogólnie atmosfera fajna. Kultura, wzajemny szacunek. Obym częściej wpadała na takie zespoły ludzi i takich menadżerów. Szczerze - najlepsza firma w jakiej pracowałam dotychczas... właśnie pod względem dbania o swoich pracowników. To się nie często zdarza. Zwykle to pierwszy miesiąc walczy się z mobbingiem. W teleperformance nie ma miejsca na zachowania tego typu.

prosim

wiecie moze czy teraz jest jakas wolna miejscowka do pracy. no fakt ze praca warszawa to miesjce gdzie najwiecej mozna zarobic ale wiecie , nie kazdy ma na tyle odwagi zeby sobie wyjechac za granice i sie pochwalic gdzies wsrod znajomych - z reszta wszyscy w warszawie pracowac nie moga. taka prawda.

elgos

Powinno was to zainteresować, bo firma Teleperformance porowadzi nowe rekrutacje i właśnie ukazało się ogłoszenie o pracę świeże. Zachęcam do zerknięcia, warto. Jesteśmy światowym liderem w outsourcingu usług Contact Center. Od 1978 roku na świecie a od 1997 roku także w Pols... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5704394?keywords=&region=

raveaddict

Ostatnio dość często pojawia się oferta pracy na infolinii - obsługa poł. przychodzących, np. dla jakiegoś banku, czy firmy energetycznej. Mam kilka pytań do osób zorientowanych w temacie: - czy faktycznie w przypadku ww. nie ma wydzwaniania i wciskania towaru, względnie przeprowadzania jakiś ankiet? - jakie jest wynagrodzenie? - ile dokładnie czasu trzeba przepracować po kilkutygodniowym szkoleniu, aby dostać pierwszą wypłatę? - czy godziny pracy są narzucane, czy można sobie wybrać, np. wyłącznie popołudnia i wieczory, gdy projekt działa np. od 8 do 21? Wielkie dzięki za odpowiedź!

Tomek

witam!! mam za dwa dni rozmowe o prace w teleperformance (oblsuga klienta w j.niemeickim) jak wyglada sytuacja? jak jest z wynagrodzeniem itp ??

Ciekawy

Napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja w Teleprefomanse. Słyszałem, że jest lepiej i fajna siedziba.... Mam rozmowę rekrutacyjną w przyszłym tygodniu. Pomóżcie i napiszcie co i jak. Dzięki

Zostaw opinię o Teleperformance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleperformance Polska Sp. z o.o.