Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Opinie o Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Agentka projektu z Leonem

Praca fajna, wypłata i Supervisor mniej, zostałam (usunięte przez administratora) Wiem, że to czytasz i tak, lepiej się pilnuj bo mam wszystkie dowody, które mogą wycofać te aneksy do umowy.

@Agentka projektu z Leonem

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie opinii. Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Jeśli chcesz zgłosić tę sytuację, skontaktuj się z nami przez e-mail: redalert@teleperformance.com

@Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Super. Przede wszystkim nie chcę, aby to, że zostałam wykorzystana seksualnie było cenzurowane. Skoro ktoś jest na tym stanowisku dzięki znajomościom to i tak na nim zostanie, tak właśnie wygląda ta firma ;)

@Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Tym bardziej, że na pewno nie jestem pierwszą osobą w Teleperformance, która tego doświadczyła. Traktowanie kobiet przedmiotowo i jak obiekt seksulany jest na porządku dziennym. Strzeż się P

były

Pracowałem w TP dość długo i stanowczo odradzam współpracę z tą firmą. Głównym powodem jest bardzo niski poziom zarządzania, który przekłada się na manipulację i kłamstwa ze strony osób podejmujących decyzje, przypisywanie wyimaginowanych win, (usunięte przez administratora) wymyślanie dodatkowych zadań, oby tylko na siłę wykazać się przed tymi wyżej i wejść im w doopę. W firmie tej mają wysokie wymagania jakościowe i ilościowe w ciągle zmieniającym się środowisku, z nowościami, o których dowiadujesz się w ostatniej chwili, pierdołami, którymi jesteś cotygodniowo zarzucany, a co w żaden sposób nie jest doceniane i wynagradzane przez kierownictwo. Podobnie jest z doświadczeniem, ponieważ ta firma w żaden sposób nie docenia tego, że pracownik chce z nią pozostać na dłużej, w rezultacie czego twoje wynagrodzenie podstawowe jest ciągle na tym samym, marnym poziomie. Chodzi także o lekceważący stosunek do Ciebie ze strony innych działów oraz osób, np: HR. Chcąc samodzielnie uzyskać odpowiedź na jakieś pytanie przez ten ich wewnętrzny portal można czekać na odpowiedź tygodniami. Kadra kierownicza, Acm-owie Alek//san //dra S, Woj///ciech O czy Va///dym R. trzęsą tyłkami przed Grecją, przez co należy wykonywać pracę, która powinna być wykonana przez kogoś innego i mają zwyczaj zasłaniania się tanimi korporacyjnymi frazesami. Możesz mieć także kłopot z dostaniem urlopu, co będzie tłumaczone brakami kadrowymi, jakby to było twoim problemem, a nie tego kierownictwa "z bożej łaski" i nie ma tu znaczenia wysoki poziom twojej pracy i brak absencji. Jest to wreszcie obsadzanie odpowiedzialnych stanowisk gnoj_kami i łaj_zami, takimi jak RTM Jusz//czak., który potrafił złośliwie przełączyć kogoś na inny kanał i donosić kierownictwu, jeśli ktoś zgłaszał zastrzeżenia. Z Sup-ami jest różnie, zależy na kogo się trafi. Jeden był w porządku, ale już druga chciała za wszelką cenę się wykazać, przez co trzeba było wykonywać bezsensowną, nieracjonalną pracę. Z pozytywnych stron, mogę wymienić bardzo pozytywnego, przyjaznego pierwszego Sup-a i wynagrodzenia bez opóźnień. Jeśli kandydacie nie dostałeś się do tej firemki, to powinieneś się cieszyć, niczego nie straciłeś. Zyskałeś za to, że żadna z ww, ment nie popsuła Ci cv. Można ostatecznie polecić tę pracę małolatom podejmującym pierwszą pracę, żeby mogli zdobyć jakiekolwiek doświadczenie, ale nie osobom już doświadczonym. Ludzie zarządzający TP chcieliby, by firma była postrzegana jako nowoczesna korporacja, gdy tymczasem bardziej przypomina, aż do przesady poprawny politycznie koł//choz promujący wszelkich nie hetero normatywnych. Każdy, kto ma inne poglądy jest niepożądany.

Worker
@były

Jak już piszesz o 3 wspomnianych osobach, to byłoby fajnie, gdybyś się zorientował, że one nie pracują już na wspólnym projekcie, a każdy na innym. Zanim zaczniesz oceniać, to może sprawdź aktualny stan rzeczy :)

@były

Ej... to jest nowe? Przecież ja tę opinię widziałam tutaj w zeszłym roku :D Identyczna, i już wtedy Wojtka czy Aleksandry nie było na wspomnianym projekcie. Komuś się płyta zacięła :D

@Worker

Nie będę niczego sprawdzał. Opinia i ocena dotyczyła stylu zarządzania (bądź jego braku) i realiów pracy obowiązujących w telepele. Ludzie to tylko przykład.

Worker
@były

No właśnie, tu jest Twój problem. Pracowałeś, zmiany weszły dawno temu, a ty dalej piszesz o złym stylu zarządzania. Twój komentarz był usunięty, a Ty znowu go piszesz, nie nudzi ci się w nowej, lepszej pracy? Aż tak ci tęskno za tp?

@Worker

Jak najbardziej, usuńcie mój komentarz, w końcu jest krytyczny i negatywny. Worker, jak już ci za to płacą, to naucz się czytać ze zrozumieniem. Przedstawiłem swój punkt widzenia i jak widać na tej stronie, takich negatywnych doświadczeń jest tu bardzo dużo. To tylko jeden z wielu przykładów. Ale to zapewne wszystko kłamstwa, bo byliście i jesteście najnowocześniejszą i najbardziej otwartą na potrzeby pracowników firmą w tym kraju, a ktoś, kto Was krytykuje, ma problemy, a przede wszystkim jest złym człowiekiem i pracownikiem. Co za (tu proszę wkleić dowolne określenie) z Was.

@były

Osobiście nie miałam złych doświadczeń z TP, ale bliskie mi osoby miały - więc rozumiem, że każdy może mieć swoje, bardzo odmienne zdanie. Natomiast, chciałam zauważyć, że na tej stronie KAŻDY KTO NIE MA ZŁEGO ZDANIA jest minusowany i atakowany. Komentarze które ktoś ponawia po ponad roku, jak nie dwóch - nie wiadomo po co - nie mają sensu. Jeśli pracowałeś w tej firmie dalej niż rok temu, to zrozum, że tam się mogło zmienić wszystko. I nie mówię, że się zmieniło... ale jako osoba, która odeszła x lat temu z firmy, nie dzielisz się opinią, która dla nowego pracownika w listopadzie 2022 jest pomocna tylko zwyczajnie (usunięte przez administratora):P I odrobinę mijasz z prawdą. Bo nie przed Grecją się tutaj ktokolwiek trząsł, ale przed klientem, który faktycznie wymyślał czasami od czapy różne bezsensowne rzeczy - a agenci po prostu musieli się dostosować. I gdybym miała się punktować, to co było niepotrzebne i obrzydziło wielu osobom pracę, tak że dużo osób odeszło w końcu - to właśnie nie zarządzanie TP, a jakaś totalnie niekompetentna osoba (plotka głosi, że jakaś tempa stara baba) PO STRONIE KLIENTA PROJEKTU testowała na żywym organizmie swoje ułańskie fantazje, tak że wszystkim się wszystkiego odechciało. I na koniec, w temacie sposobu zarządzania: osobiście zauważyłam, że to czy w firmie jest spoko czy nie, zależy dużo od supervisora. Bo możesz być w teamie super ciepłej i odpowiedzialnej osoby, a możesz trafić na olewacza albo stalkera-służbistę czy inną patologię. Więc, to ma znaczenie czy osoba x nadal jest na projekcie. Bo gdybym przeczytała na goworku, że jakiś sup sieje pogrom na projekcie, to bym nie aplikowała - i kiedy takiej osoby już dawno nie ma, zrezygnowałabym bez sensu z pracy, w której mogłabym się dobrze czuć. Nikt nie mówi, że TP jest cudowne i nie ma nic za uszami. Więc luz, nikt nie mówi, że nie przeżyłeś tego co przeżyłeś - ja się osobiście śmieję tylko z pisania tego samego przez kilka lat :P Pozdrawiam ludzi z ww. projektu - w końcu wszyscy kiedyś jechaliśmy na tym wózku :)

Nicko
@były

Rzeczowo i szczerze, nie wiem czy to dla kogos nie wygodne czy tez moze wymagac dopowiedzen, ale nie szczedzi informacji.

Tomasz B
@Nicko

Przydałoby się aby dał imię i nazwisko. Innych podaje a o sobie pisze były

Tomasz B
@były

Cześć. Odnośnie tych osób, które wymieniłeś... może podaj też swoje nazwisko, to będę wiedział co i jak.

Inspektor Gadżet
@...

A propos "starej baby" (aż taka stara to ona nie była XD) od strony klienta - jak najbardziej prawda. O jej "świetnych" pomysłach, "przepięknych" wizjach postępu i "niesamowitym" ogarnięciu można by było napisać całą książkę. Chciałbym się jednak odnieść do klienta, który "wymyślał czasami od czapy różne bezsensowne rzeczy" - on wymyślał co tydzień bezsensowne rzeczy. Praca na stanowisku przekazywacza-złych-wieści w 2022, na tym projekcie, nieironicznie przyprawiała mnie o ataki paniki. Z jednej strony macie dokumentację (która przyprawia o zawał), z drugiej klienta, który nawet jak wyniki są dobre, to dostajecie opierdziel za coś co się wydarzyło X miesięcy temu (i tak, było to przedyskutowane wcześniej) a jeszcze z kolejnej musicie przekazywać absolutnie najgorsze wieści agentom. Także tak. Do zarządzania TP myślę, że odniosę się w osobnej opinii (zbieram się do tego nieironicznie od roku). Jeśli ktokolwiek z tego projektu to czyta, to mam nadzieję, że w przyszłości traficie / już trafiliście w 15x bardziej lepsze miejsce. Wiele z was zupełnie nie zasługiwało na dość spory (usunięte przez administratora) który się tam odbywał i naprawdę byliście sporą częścią tej pracy, która mi jakoś umilała czas. Smell ya later :*

H3h3

Obecnie firma to porażka. Od kiedy zmienił się CEO firmy, to jest katastrofa. Projekty upadają, pracownicy są zwalniani lub nie wytrzymują. Na stanowiskach "wyższych" kolesiostwo - "zwolnimy x, bo lubimy bardziej y". Lubicie stabilne środowisko pracy? To na pewno nie tutaj!

Edi

Mając doświadczenia z Majorelem nie jestem w stanie sobie wyobrazić co TP musi robić żeby być jeszcze gorsze xD

osoba ostrzegająca

Teleperformance to firma typu januszex. Kreatywna księgowość ma się tu dobrze, mobbing jest czymś na porządku dziennym, prawo pracy to tylko sugestia. Potrafią z dnia na dzień zwolnić kilkadziesiąt osób zamykając projekt, a przełożeni kłamią w żywe oczy i manipulują. Jeżeli walczysz o swoje prawa zostaniesz zastraszony/a, o podwyżce (nawet inflacyjnej) możesz zapomnieć, a ceny rosną. Obiecują gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie. Przepracowałem tu ponad rok, nawet udało mi się awansować. Zepsucie tej ryby sięga samej głowy, która rzucając się próbuje utrzymać w tym morzu kłamstw. Pracowałem na trzech projektach. Nawet awansować mi się udało, więc niejedno słyszałem i widziałem. Jeżeli szanujesz swoje prawa i masz jakikolwiek wybór - nie pracuj tu. Szkoda Twojego zdrowia i czasu. Jedyne co wyniesiesz z tej firmy to traumę. A Great Place to Work chyba w Cheetosach znaleźli.

Iwona
@osoba ostrzegająca

Gdzieś wpadło mi w oko, że mają związki zawodowe. One działały za Twojego czasu w tej firmie? Z jakim skutkiem?

Smutas
@Iwona

Działały i działają nadal. Szczegóły na bieżąco można śledzić na stronie Razem Silniejsi na FB i można też wysyłać zapytania w wiadomości prywatnej do nich. Ogólnie ciekawa lektura, która potwierdza wypowiedź wyżej:(

osoba ostrzegająca
@Iwona

Działają, a jeżeli cokolwiek w firmie zmienia się na lepsze to tylko dzięki działaczom związkowym, bo o wszystko trzeba walczyć. Potem w mailach pracodawca oczywiście nic o tym nie wspomina, bo po co. Też byłem członkiem związku, warto dołączyć.

Bis
@osoba ostrzegająca

Hahaha te związki nic nie robią poza hałasem i aferami. Banda frustratów którzy najczęściej byli zwalniani za niechodzenie do pracy, tragiczne wyniki miesiąc po miesiącu albo spanie w trakcie pracy xd Wielkie postulaty - więcej hajsu, no kto by pomyślał. A jak już coś się zmienia na lepsze to sobie przypisują. Czekam na listę co niby te wnioski osiągnęły albo o co walczą i czym jest to uzasadnione Są podwyżki, bonusy, dodatkowe treningi, JUMP, assessmenty ale zgorzknialaki wolą siedzieć, czekać aż im się na talerzu poda i narzekać

@Bis

A skąd o tym wszystkim wiesz? Musisz być albo kimś ważnym, że tak łatwo skategoryzowałeś ludzi w z tej organizacji jako leni, obiboków i "frustratów". Jesteś Supem? Managerem? mamy Ci ufać na słowo? No takie zdanie musi z czegoś wynikać. TP ma ciekawą strategie traktowania ludzi. każdy jest traktowany jak potencjalny (usunięte przez administratora) który będzie wydłużał sobie przerwy, spał w pracy, bumelował, gadał sobie z innymi itp. Dlatego trzeba cisnąć dla zasady wszystkich, bo tak wygodniej. Już pisałem o tym, że dzisiejsza technologia i dział kontroli bez problemu powinien eliminować tzw. bumelantów, a nie non stop opowiadać tu jak strasznie jest oszukiwany przez miesiące, bo jakiś manager "za bardzo lubi" kogoś i nie może bumelantowi nic zrobić. To zaczyna być nudne. Strategia dla uzasadnienia oskarżania innych o potencjalne bumelowanie naprawdę jest już skrajnie żenująca, zwłaszcza, że ten temat non stop powraca.

Były pracownik v1
@Bis

Mam nadzieję, że wypowiedź autorstwa "Bis" to jedynie trolling usiłujący wprowadzić zamieszanie. Jeśli jednak autorem tego wpisu jest ktoś powiązany z Teleperformance, to jest naprawdę smutne, że firma ucieka się do tak prostackich ataków, aby tylko oczernić działalność związku. W razie gdyby ktoś naprawdę chciał poznać przyczyny, cele i osiągniecia "wniosków", to zapraszam na stronę WWW albo profil FB związku, gdzie można uzyskać te informacje.

tak jest

Związki zawodowe

Działają https://www.razemsilniejsi.org

Smutas
@Bis

O tak, Pan V który jest ACM, rozpowiadał takie pomówienia po biurze na temat tych osób i byłem tego świadkiem, szczególnie na temat jednej, której właśnie się nie dało zwolnić, bo była pracownikiem z jednych z lepszych wyników, która była jedną z najbardziej wyzyskiwanych osób i której jako jedynej z nielicznych zależało na tym aby zmienić coś na lepsze w tej firmie. I radzilbym osobiście uważać z powielaniem takich treści, bo o ile związek jako organizacja działa z różnym skutkiem, tak ta osoba bardzo dobrze wie jak walczyć o swoje i innych i o zniesławienie myślę, że byłaby zainteresowana aby oskarżyć tego Pana jak i innych, którzy to będą powielać, bo jest strasznie uparta i zawzięta i choć to czasem bawi jak się wkurza, to z drugiej strony takich osób bardzo brakuje i będzie jej w tej firmie i związku bardzo brakować jak odejdzie. Choć prawdopodobnie odpowiadam na albo kupiony komentarz albo pisze to ktoś z góry, no osobiście trochę pracowników w tej firmie już znam i jeszcze nie słyszałem od nich takich opinii. A spanie w pracy to już wogole widać że fejk, bo kto choć raz był w tym biurze, ten wie, że niemożliwe jest spanie XD

@Smutas

A to ciekawe, bo jedna z niepracujących już trenerek w trakcie pracy poszła spać do pokoju z matki dzieckiem i zniknęła na 2 godziny. Najwidoczniej zależy od stanowiska :)

@007

Serio? a jak to zweryfikować teraz, że tak faktyczne było? to raczej nie był powód odejścia?

@Monika

Nie rozumiem? Poszła spać, bo miała wywalone w pracę, bo na projekcie były degradacje, które jej też dotyczyły. Później szczycąc sie, ze idzie pracować w IT za 8 tysięcy, miała gdzieś robotę.

shshevdn
@007

poszla spac, bo byla chora, a w TP przypadkow zwolnien z powodu korzystania z prawa do L4 nie brakuje, nie ukrywajmy :)

Osoba ostrzegająca
@007

Tak, jedna z niepracujących trenerek która siedziała czasem w firmie po kilkanaście godzin, wkładała w pracę całe swoje serce, a zagrożono jej wpisem w CMS po tym jak raz zasnęła w pokoju matki z dzieckiem bo się źle czuła. Oczywiście po tym jak napisała maila z upomnieniem że w Teleperformance znowu są łamane prawa pracownika XD

Aga
@007

Dzień dobry Panu, zawołano mnie tutaj, bo ponoć tu ktoś o mnie i innych osobach wypisuje bzdury. Jako, że nie mam ochoty czytać tu więcej takich pomówień i nie mam na to czasu, pragnę tylko ostrzec na temat tego co się wypisuje w sieci, albowiem bardzo łatwo jest namierzyć osobę, która dokonała przestępstwa, więc ukrywanie się pod nikiem 007 i wypisywanie takich rzeczy dalej nie pomaga i jeszcze raz do mnie dojdzie informacja, że ktoś z reprezentantów Teleperformance pisze lub mówi kłamstwa na mój temat, związku czy kogokolwiek innego, to skieruję sprawę do sądu o zniesławienie oraz pomówienia, co już powinnam była zrobić dawno temu np.w czerwcu, kiedy jeden z pracowników mi pokazał nagrana rozmowę z ACM, który mówi o mnie w obecności innych pracowników bardzo brzydkie rzeczy. Ja wiem, że walka o prawa pracownicze zapewne nie jest Teleperformance na rękę, ale robienie czegoś takiego, jest zwyczajnie obrzydliwe moralnie i na szczęście nielegalne. Proszę zatem mnie nie zmuszać do wkraczania na drogę sądową oraz do zgłaszania organom w Unii tego co się dzieje w Polskim TP, albowiem proszę wierzyć lub nie, materiału na łamanie prawa mam tak dużo, że chyba życia nie starczy by to wszystko przedstawić. A co do spania - jeśli Teleperformance nie pozwala pracownikom chodzić na L4, na co oczywiście również mam dowody, to co się dziwić, że ci z wyczerpania potem padają w pracy?! Pozdrawiam serdecznie

@shshevdn

Słuchaj, ona już wcześniej wiedziała o degradacji. Nikt jej nie zwalniał, sama złożyła papiery. Mogła iść równie dobrze na l4 jak była chora, a nie zarażać innych w pracy. Więc już nie broń osoby, która śpi 2 godziny w pracy, gdzie jest umówiona na szkolenie, a nawet nie pyta przełożonego o zgodę, żeby wyjść wcześniej lub iść odpocząć.

Bartosz
@shshevdn

Były takie sytuacje że zwalniali jak się poszło na chorobowe? Przecież pracownik na zwolnieniu jest chroniony. Po powrocie były z tego powodu przykrości? Ty też tak miałaś?

Lucky
@Bartosz

Były takie sytuacje, u mnie kilka osób po ciągłym L4 zwolniono, a przed tym zablokowano dostępy, że niby technical Issues. Zresztą moja SPV też mówiła o tym nam, że lubią za to zwalniać.

kinga
@Były pracownik v1

czyli jeśli ktoś nie zgadza się z wizją, a raczej brakiem jakiejkolwiek wizji ZZ, to znaczy że jest "powiązany" z TP managementem? Większej bzdury nie czytałam. Aaaa wróć, czytałam w ostatniej "broszurce" wypuszczonej przez ZZ. Nie powiem że polecam lekturę, bo to najbardziej żenujące kilka akapitów które było mi dane przeczytać, ale świetnie ukazuje poziom tej smiesznej organizacji związkowej. Znajdziecie w niej próby nasmiewania się z TelePele i historie jak to trawa bardziej zielona u konkurencji. To pytam: czego nadal siedzicie w TelePele skoro tak wam źle i niedobrze? Nikt na siłe was nie trzyma...

Były pracownik v1
@kinga

Proszę jeszcze raz przeczytać zarówno opinię "Bis", jak i moją. Bis wyzywa członków związku od frustratów i zgorzknialaków, a także zarzuca im obijanie się w pracy. Nie jest to jedynie wyrażenie niezgody z postulatami ZZ, ale dosyć dosadny atak, który może mieć na celu zdyskredytowanie związku. Nie napisałem, że koniecznie "Bis" jest powiązany z managementem Teleperformance, a nawet wyraziłem nadzieję, że to tylko zwykły trolling. Jednakże swego czasu na własnej skórze przekonałem się, że w Teleperformance byli menedżerowie, którzy właśnie w taki sposób zwracali się do innych. Nie znam wspomnianej "broszury" i się do niej nie odniosę, ale sam żałuję, że za czasów mojej współpracy z Teleperformance nie było jeszcze ZZ, bo być może dzięki niemu zmieni się coś w tej firmie na lepsze.

Nack
@X?X

W kazdej firmie gdzie „siku” trzeba zgłaszać to słabe roboty są.

@Smutas

Jestem skłonny uwierzyć, że ten Ukrainiec robił takie rzeczy, bo w końcu to stanowisko ACM-a w tej firmie, a może i mentalność. Różne podłe zachowania, w rodzaju przypisywania rzeczy, których się nie zrobiło, opowiadanie o tym, żeby przyjmować do pracy jak najmłodsze osoby (czyt: bo takie najłatwiej zmanipulować), stawianie się w roli jedynego sprawiedliwego, gdy tymczasem ich zachowania są moralnie i etycznie naganne. Nazwą Cię chamem i leserem, gdy tymczasem sami nie zasługują nawet na to miano.

@były

na pewno tylko o to chodzi z tymi młodymi ludźmi, że łatwiej jest im przypisać własne zdanie? a co z jakąś wydajnością podczas pracy? wiek jakkolwiek na nią wpływa? to ilu tych młodych teraz się zatrudnia i jak są szkoleni?

Ex pracownik

Pracowałem w TP dość długo (2 lata) i generalnie każdy projekt powinno się oceniać inaczej. Byłem na projekcie z mega dobrym managementem, fajnymi ludźmi i pracowało się super. Potem przyszedł czas na inny projekt i mój entuzjazm zgasł, menedżment nie był tak prężny i generalnie dało się odczuć negatywna atmosferę, pracownicy dużo kombinowali itp. W tej pracy na pewno nie jest warto pracować z j polskim tylko i wyłącznie. To najgorzej opłacane projekty, z masą roszczeniowych pracowników, studentów i pomyłkami na poziomie supervisorów. Sytuacja jest zgoła inna na projektach z językami obcymi. Po pierwsze lepsza kasa (powyżej 5k brutto, czasem z nadgodzinami to i po 8k brutto) i chyba ogólnie lepszy Management. Ostatecznie firmę oceniam na plus. Absolutnie nie jest to top Warszawy, nie jest to top rozwoju ale żeby posiedzieć z rok, why not. A jak ktoś jest w tej firmie np ponad 2 lata i nie awansował - to mam zła wiadomość. Nigdzie nie bedzie lepiej, bo to znaczy, ze to ten ktoś jest bardzo niskich lotów.

Jak tam u pracowników zatrudnionych na projekcie pewnej platformy po ogłoszeniu dziś informacji przez platformę?

Łabędź
@:)

Oni już dawno na TP nie pracowali a zostali bezpośrednio w Shopee :)

@Łabędź

A co to za ogłoszenie było? i jaki konkretny wpływ na warunki pracy tutaj to ma, bo dla osób spoza firmy trochę tajemniczo to brzmi a fajnie wiedzieć co się tu dzieje

@Monika

Platforma zakończyła działalność w Polsce.

@...

Aha, a powód? to tym bardziej też jestem ciekawa co mogło się stać z tamtymi osobami. To było jakieś do przewidzenia z ich strony?

@Monika

Ty naprawdę nie potrafisz korzystać z wyszukiwarki? O powodach możesz sobie poczytać/posłuchać na wielu stronach, które komentowały tę sytuację.

N-byla pracownica

W TP spędziłam 2 lata. Poznałam tu naprawdę fajnych ludzi, co skłoniło mnie, by pozostać w tej firmie i rozwijać się na wyższym szczeblu. Na największym projekcie, który już się zamknął z hukiem ( oryginalne reklamy każdy zna) udało mi się awansować poprzez wewnętrzne asesmenty. Miło wspominam okres rekrutacji, zmiany projektu i nawet, gdy okazało się, że amerykański projekt jednak nie będzie aż tak wielki jak zakładano, chciałam nadal tam pracować. Niestety zdecydowałam się na zmianę projektu, choć byłam ostrzegana przez byłych pracowników by tam nie iść. Pierwszy raz spotkałam się z tak wielkim (usunięte przez administratora)przez Paulinę W. Straszenie zwolnieniem, karami finansowymi, wyśmiewaniem czyiś umiejętności i pokazaniem, jakim ubytkiem wiedzy ma ACM projektu gl-ovo jest jakimś żartem. Niestety Paulina ma przyzwolenie od góry - Agaty O. na takie zachowania i mimo zgłoszenia tego, postanowili pozbyć się mniejszego problemu, czyli dobrego pracownika, który przez 2 lata udowodnil swoją wartość, a pozostawił kogoś kto ma gdzieś dobrego pracownika. Lepiej zostawić kogoś na 40h, kto nie posiada wiedzy, nie pojawia się w pracy bo go lubi XD Także firmę TO mogę polecić, ale projekt zdalny czynny do 3:00 w niedzielę NIE POLECAM,chyba że chcesz wylądować w wariatkowie, albo dostać kopa w (usunięte przez administratora) z godziny na godzinę.

Anja

Dżizas krajst nareszcie kończę karierę w tym grajdołku, w którym pracowniczy niższego szczebla (agenci) traktowani są tylko jak numerki w systemie. Absolutnie zero podejścia jak do człowieka, zero szacunku, zero empatii. Naprawdę nie polecam tej firmy nikomu kto myśli o tym, aby rozpocząć w niej pracę ????

MO-PRL

Obecnie TP na projekcie nikotynowym zajmuje się tylko rozmowami wychodzącymi. Według mnie potrwa to najwyżej 2 lata bo rynek nikotynowy kończy się. Ludzie przestają kupować nikotynę. jeśli do nas rekrutujesz, ?Rekrutacja do nas jest największa głupotą bo my uczestniczymy świadomie w zatapianiu ... Pracodawca robi wobec nas ostatnie wyciskanie cytryny i różne sztuczki byśmy pracowali wydajniej. Nasz szef pomimo próśb nie spotkał się z nami by wyjaśnić i obronić system bonusowy i wyliczenia pracy. Spotykają się z nami pojedynczo i zastraszają poczuciem winy i wstydu. Poważnie- nie ładuj się w tonący statek.

Powiem tak, TP to chyba najgorsza firma w jakiej miałem okazję pracować. Tego nawet firmą nazwać nie można tylko pierdzistołki na stanowiskach kierowniczych którym łatwiej jest zrzucić problem na kogoś innego niż ryzykować babranie się w aferach. Jest dobrze dopóki jesteś posłusznym pieskiem i na wszystko się zgadzasz, również na oddanie swojego życia prywatnego :) (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym i na takim samym porządku jest również zamiatany pod dywan, wystarczy, że SV która takie metody praktykuje zostanie przeniesiona na inny projekt i nagle ma czystą kartę. Bezsensowne jest branie preferencji grafikowych które są tylko drobną sugestią i żadna z Twoich preferencji nie zostanie wzięta pod uwagę ;) SV losują chyba w płatkach śniadaniowych, nie potrafią nic Ci pomóc ani zrobić oprócz poganiania bo są telefony w kolejce. Praca w tej „firmie” to strata czasu, nerwów i psychiki. Dziwię się, że dalej w ogóle funkcjonuje i jakakolwiek firma po przeczytaniu o nich opinii wciąż chce nawiązywać z nimi współpracę. Szkoda mi wszystkich pracowników którzy męczą się w tym kurwidołku. Każdy projekt jest inny i wiadomo, że na jednym będzie lepiej a na drugim będziesz miał okazję pracować z ludźmi którzy nie potrafią zarządzać projektem i ich angielski który ma być minimum B2 leży najniżej jak się da. I tacy ludzie zarządzają projektem? Szanujmy się. A no i dział HR jest w tej firmie tylko na pokaz ;) Serdecznie nie pozdrawiam wszystkich którzy przyczynili się do rozwinięcia mojej nerwicy, szkoda, że jesteście totalnie brainwashed.

Rekrutacja

Kontakt w czasie rekrutacji to chyba wielki problem w tej firmie. Pierwszy kontakt po wysłaniu cv odbył się po miesiącu. Mimo że rozmowa była miła a oferta ciekawa mieli odezwać się ,,szybko" - kolejny miesiąc minął. Przebieg rekrutacji w porządku natomiast informacji zwrotnej po całej rekrutacji brak. Obstawiam ze negatywny ale to i dobrze bo patrząc po opiniach wcale tak kolorowo nie jest jak obiecują. Podsumowując popracujcie nad komunikacja. Pozdrawiam

Agnieszka
@Rekrutacja

Czyli była tylko jedna rozmowa i koniec? Może warto było im się przypomnieć skoro nikt się nie odzywał?

Ha ha
@Rekrutacja

Mnie odrzucili w 2015 bo według nich byłem za dobry na te firmę xD

@Ha ha

Czyli wchodzisz tu po 7 latach? Aż tak bolało? To akurat plus że nikt Ci nie mydlił oczu widząc że jesteś za dobry i np firma nie spełni twoich oczekiwań :)

@Lol

to nie mają tu lepszych stanowisk ani jakiejś lepszej pracy po prostu? to dla jasności które będzie na najwyższym poziomie tutaj i ile na nim płacą?

xy

Tak to jakaś ściema. Tu panuje ideologia. Ludzie bez edukacji a przede wszystkim (usunięte przez administratora) Uważajcie na jakiegoś tam Barona. Dla niego ważniejsze jest ciałodajstwo niż kompetencje.

GWIZDEK PAROWY

Jeżeli jesteście zainteresowani tą firmą, tak globalną, takim liderem, sprawdźcie najpierw, czy na przykład mogą mieć związki zawodowe, przed rozmową kwalifikacyjną zapytajcie o wynagrodzenie (czemu nie dają o tym info w ogłoszeniach?) i poczytajcie sobie co robią poza Europą (usunięte przez administratora)

@GWIZDEK PAROWY

Zasadnicze pytanie- dlaczego my mamy się bać ze względu na oddział na końcu świata z którym nie mamy nic wspólnego? Wrzucasz ten link już chyba piąty raz. Płacą Ci za to czy jesteś zwykłym trollem? Tu jest gowork telepele Polska nie Argentyny, Kolumbii czy innych państw. Co do stawek nie chciało Ci się nawet sprawdzić, że stawki mają w pl normalnie podane przy każdym ogłoszeniu aż specjalnie zajrzałem czy nic się nie zmieniło i wszędzie są :)

@X?X

Heh, dobra strategia podszywaczu, nie ma żadnych "my". A prawdziwy Ja nie mam nic wspólnego z Tobą i od dawna nic z TP. Dlatego w każdym wpisie zaznaczam "były".

Maria

Miałam rozmowę kwalifikacyjną, nie dostałam tej pracy, ale rozmowa została przeprowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze, została sprawdzona sprawność obsługiwania komputera, być może warto spróbować.

….

Czy firma prowadzi projekty dla tik toka ? Jest jakaś rekrutacja ?

tiktok
@….

tak, poczytaj https://time.com/6223340/tiktok-content-moderators-latin-america/

@….

Nie ma u nas w pl tiktoka

Mewa

Nie polecam. Osoba weryfikująca jezyk twierdzi: nie nadajesz się, bo mowisz z polskim akcentem. Szukają kozłów ofiarnych. Gorzej, niż źle. Albo wymagamy znajomości języka niemieckiego, albo szukamy Niemców żyjących w Polsce, by ich wyzyskiwać.

@Mewa

Czyli czujesz się urażony bo nie zdałeś języka? Może czas się go nauczyć zamiast wylewać żale? Nie chciałbym pracować na projekcie z tak roszczeniową osobą.

@Lol

Czyli lepiej tu nie pracować. Skoro znajdują się osoby, które wywodzą bzdurny wniosek, że jak ktoś ma akcent, to jakby nic nie umiał. Nie warto, bo Twoje kompetencje będą negowane w nieuzasadniony sposób przez przełożonych i osobników ich popierających, czego przykładem jest osoba podpisująca się Lol. Jak chcecie być sztorcowani na zasadzie dwóch na jednego, lub więcej to macie tu przykład tego co was czeka.

@Mewa

Sprawdź co robią poza Europą https://time.com/6223340/tiktok-content-moderators-latin-america/

@X?X

X?X dlaczego bzdurny wniosek? Nie wiemy w sumie na co ta osoba aplikowała a na różnych projektach różnych rzeczy od nas wymagają. Jeśli szukali osoby z mega wysokim językiem to ja się nie dziwię jeśli nie mam C1 to aplikuję na oferty B2 a nie później mam problem że nie zdałem. Z drugiej strony nie wiemy też na jakim poziomie osoba pisząca ma język. Moim zdaniem za dużo niewiadomych żeby wydawać opinie. Sam jestem na projekcie na którym moje B2 jest git i nie miałem problemu z przejściem rekrutacji :)

Xzxx
@GWIZDEK PAROWY

Ale wiecie ze w telepele polskim nie ma tiktoka? Artykuł jest przecież o Kolumbii która nie ma nic wspólnego z nami xd

ex pracownik

(usunięte przez administratora) Podczas rekrutacji wmawiają, że tylko jeden weekend w miesiącu trzeba pracować, a potem okazuje się że ponad 50% dni weekendowych spędzasz na Mordorze. Z pieniędzy przeznaczonych na premie pracownicze organizowane są imprezy integracyjne. Atmosfera jak w typowej korporacji - słaba. Odradzam.

Beata
@ex pracownik

Chyba wiele osób zgodzi się ze mną, że praca w korporacji należy do tych najbardziej specyficznych, dlatego też nie każdy będzie potrafił się w niej odnaleźć. Zmartwiło mnie jednak to, iż - wbrew wcześniejszym zapewnieniom ze strony osób rekrutujących w Teleperformance Polska - musiałeś pracować nieco więcej. A powiedz, czy za te dodatkowo przepracowane dni dostałeś większą wypłatę?

@Beata

Nie wiem jak jest na innych projektach, ale na projekcie(usunięte przez administratora)dni weekendowe i święta od pewnego czasu przestały być dodatkowo płatne.

ex pracownik
@Beata

Nie, nie zrozumiałaś. W tej firmie zmuszają do pracy w weekendy. W zamian masz wolne wtorki czy inne czwartki. Praca w weekendy nie jest dodatkowo płatna.

Były spv
@ex pracownik

Większość call centre pracuje w trybie weekendowym (klient oczekuje pomocy również poza 9-17, pon-pt). Dzięki temu, że praca w PL jest tańsza niż na Zachodzie, mamy pracę w miejscach jak TP. Jest zgodną z prawem pracy praktyką, aby oddawać dzień wolny za pracę w weekend lub święta. KAŻDY zaczynający pracę w CC powinien być świadomy, jakiej pracy sie podejmuje i za jaką stawkę. Jeśli tak dużą niewygodą jest praca w weekend, czemu dana osoba podjęła pracę w CC, w TP. Jeśli mimo to podejście pracę (może nie będzie tak źle lub może nie będę pracował weekendami), to Wasza odpowiedzialność. Mozecie się z tym stwierdzeniem nie zgadzać, ale "musicie" zaakceptować. Takie życie w CC. A kontrolowane przerwy, rozliczanie ze statusów itd - kilka razy próbowaliśmy (wraz ze wspomnianą RTM) dać ludziom wiecej swobody wychodząc z założenia, że "jestesmy doroslymi ludzmi w pracy" oraz ganianie tych dorosłych ludzi za przerwy jest hmmm na swój sposób uwłaczajace. Efekt? Godziny przekroczonych przerw dziennie oraz masakryczne wyniki SLA. Nie chce bronić ktoregokolwiek z projektów lub koloryzować TP, jednak warto spojrzeć najpierw w lustro.

Polak wykatkowy

Ktoś nie może pracować w weekendy? Po co podejmuje pracę w CC PRACUJĄCYM 7 DNI W TYGODNIU? Tak jakby ktoś się zatrudnił jako kierowca bez prawa jazdy Odbiór dnia za weekend niezgodny z prawem? "Pracownikowi, który wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym (art. 1513 k.p.). Jeszcze jakieś błyskotliwe myśli którymi chciałbyś się podzielić?

@Polak wykatkowy

Chciałbym zwrócić uwagę, że BGV nie chodziło to, że odbiór dnia w środku tygodnia za weekend jest niezgodny z prawem, ale dezinformacja ze strony osób rekrutujących dotycząca tego, że trzeba pracować tylko jeden weekend w miesiącu. Części osób pasuje tylko jeden weekend pracujący w miesiącu i na to się godzili, kiedy podpisywali umowę. Oto cytaty z dwóch wypowiedzi BGV, żeby nie było wątpliwości co miał na myśli: "Podczas rekrutacji wmawiają, że tylko jeden weekend w miesiącu trzeba pracować, a potem okazuje się że ponad 50% dni weekendowych spędzasz na Mordorze". "Nie zmienia to faktu, że pracownik zostaje oszukiwany przez osoby rekrutujące. Nie wiem gdzie Pan wcześniej pracował ale takie zachowanie jest niezgodne z prawem".

Szok i niedowierzanie
@Polak wykatkowy

Oczywiście, że mam uwagi. Jeśli osoba taka jak Pan nie potrafi czytać ze zrozumieniem to należy ją poprawić. Pracodawca nie ma prawa łamać warunków umowy. Jeżeli pracodawca zapewnia o niepracujacych weekendach to powinien się tego trzmać. Inna sytuacja byłaby jak firma sie rozwija i jest do tego zmuszona a co innego jak pracownik po podpisaniu umowy dowiaduje sie o innych warunkach. Istnieje coś takiego jak umowa zawarta ustnie, więc Pana powoływanie się na kodeks pracy jest nieuzasadniony. Mówi Pan o CC pracującym 7 dni w tygodniu? Czego Pan nierozumienie w mojej wypowiedzi? Nikt nie został o tym poinformowany na rozmowie. Skąd mam wyciągnąć takie informacje, od wróżbity Macieja? Proszę nas już więcej nie rozmieszać i dać sobie spokój. Były superv, raczej korpo szczur. Z drugiej strony wiem dlaczego były superv.

Toaleta
@Polak wykatkowy

Polaczku chyba tęsknisz za czasami Latino Lovera w twojej dziupli. "WC nie służy do kochania się, od tego służą sypialnie" (art. 12 kodeksu przyzwoitości) Nie pozdrawiam :)

Polak wykatkowy
@Toaleta

Będę wdzięczny za przetoczenie fragmentu twojej umowy z TP odnośnie pracujących dni. Jeśli nie masz tam napisane że praca będzie wykonywana jedynie od poniedziałku do piątku to idź skamleć gdzie indziej. Podpisałeś umowę to wypełnij jej warunki.

@ex pracownik

@EX PRACOWNIK podczas rekrutacji wasze prezentujemy zasady współpracy. Są projekty w ramach których pracownicy mogą pracować w weekendy ale nie muszą (dostają wtedy wyższą stawkę za h) ale są też projekty w ramach których już podczas rekrutacji informujemy, że praca jest także w weekendy i kandydat jest świadomy zasad. Tak więc w przypadku pracy w weekendy nie warto generalizować i wygłaszać opinii za wszystkich pracowników Teleperformance. Imprezy integracyjne są finansowane z budżetu marketingowego. Dział HR

Najlepszy Niemiec
@Polak wykatkowy

Widze ze na ostro, no to jedziemy: - pozdrawiam wszystkich SV ktorzy biora sobie wybranych agentow i ida na statusie kołczingu pograc w pilkarzyki oraz na ps4, super praktyka chyba jest zapisana w umowie, - czekanie wieki na vouchery za agenta miesiaca lub zastepcze kody, na szczescie cos ruszylo do przodu i zmienili osobe ktora nimi zarzadza, bo wczesniej odczytywanie mejli z wewnetrznej skrzynki pocztowej chyba nie lezalo w jej kompetencji, tez zapisane w umowie, - pytanie do mistrza czy wprowadzenie jakze to innowacyjnosci, cos czego nikt nie robi w normalnych firmach, a mianowicie wolny PŁATNY dzien za oddanie krwi, jaki byl to szok ze w 2019 ktos zrobil to pierwszy raz w TiPi i nalge kadry (tak bardzo przeszkolone i wyjatkowo z mozliwie najwyzszym wyksztalceniem) najpierw mowia ze no spoko za oddanie krwi moze byc albo dzien bezplatny albo z urlopu, dopiero gdy osoba nie chciala odpuscic kadry musialy poszperac w kodeksie i znalazly taka formulke ktora musialy pierwszy raz zastosowac w 2019 roku xD, - no to moze jeszcze z innej beczki takiej prostej, podstawy ekonomii czy tez podstawy z zycia codziennego, gdy produkt jest reklamowany na billboardach, na stronach internetowych tj. (usunięte przez administratora) oraz inne portale, dodatkowo na silowniach sa puszczane reklamy produktow i zachecajace do zakupu (nie wiem czy w TV reklamy nie lecialy, gdyz nie ogladam), czy te czynniki maja wplyw na sprzedaz oraz wzrastajaca liczbe kontaktow, dodatkowo zostaly wprowadzone nowe metody platnosci o ktore ludzie pytali, czy to tez ma wplyw na wieksza liczbe kontaktow ? otoz zgodnie z zasadami panujacymi w TiPi odpowiedz brzmi NIE bo liczba pracownikow maleje, nie widac dodatkowych osob a wasze latanie dziury osobami z innych rynkow niestety nie przynosi nic, jedynie pokazuje wasze podejscie do klientow oraz do waszego partnera, niektore osoby z backup'u (nie wszystkie) wyznaja zasade odbijania pileczki, wiec takie zapychanie dziury nie wplywa dobrze na nic a przejecie po kims takiego kejsa i czytanie tych wypocin przez 15 min wplywa negatywnie na wyniki a co najwazniejsze na samopoczucie, bo prosty problem przeradza sie w skomplikowana burze wywolana niekompetencja pracownikow oraz managmentu, ktory jakims sposobem dostal takie stanowisko i ma zerowe pojecie jak zachowac sie w danych sytuacjach, najwazniejsze zeby liczba odebranych telefonikow byla OK na zielono a reszta to jeden wielki fejk, spotkania organizowane przez sv czy tez acm pozostawiam bez komentarza, "ja nawet nie patrze na to co bylo w kejsie gdy jestem na bekapie sprawdzam ostatni transfer/majla i odpowiadam, czyli robie je na szybko". Czekam niezmiernie na odpowiedz PRACODAWCY @Polak wykatkowy :v

Byłem i widziałem
@Teleperformance Polska Sp. z o.o.

To nie jest prawda, że nie muszą pracować w weekendy. Prawdą jest, że wysyłanie preferencji po kilka razy na kilka tygodni do przodu, że nie chce sie pracować w jakiś weekend, powoduje, że grafik i tak jest ustawiany niekorzystnie, poza tym człowiek o inicjałach P.K. informuje wprost wszystkich, którzy nie chćą lub ine mogą pracować weekend, że "jak się nie podoba, to można zawsze zmienić pracę" to samo z resztą twierdzą ACM.

Mt
@Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Nigdy nie byle żadnej zabawy integracyjnej, z resztą jak wiele innych rzeczy które ba początku wyglądają dobrze a jak przyjdzie co do czego to jest jak wszędzie czyli jesteś tylko numerkiem nigdy człowiekiem

@Polak wykatkowy

A te warunki to jawne częściowo, a reszta na podstawie domysłów i "uzasadnionej potrzeby pracodawcy" rozpatrywanej na korzyść tego ostatniego? A uzasadniona potrzeba pracodawcy czym jest uzasadniona? Uzasadnieniem - bo tak czy może inną tajemną przyczyną lub wiedzą? Słowo wytrych. Czysta kpina. Jeśli nie mam zapisane w umowie, że mam robić coś dodatkowego, to zmuszanie kogoś do pracy, czy to w weekendy lub przy innych projektach jest złamaniem umowy, a naciskanie i nagabywanie przełożonego o to jest zwyczajnym (usunięte przez administratora) No ale jak napisał "Polak" najwyraźniej to standard korporacyjny wpisany w politykę firmy, skoro podwładnego traktuje się jak psa, albo gorzej. Skoro ma "iść skamleć gdzie indziej". Naprawdę sami prosicie się o zapisy w KP, na niekorzyść pracodawców. Wychodzi na to, że trzeba dać możliwość przedstawiania bez obaw w sądach nagrań wypowiedzi kierowanych przez przełożonych do podwładnych. Czas zacząć odpowiadać za słowa na takiej samej zasadzie jak szeregowy pracownik za mienie w firmie. W końcu wy macie prawo do monitoringu dla względów bezpieczeństwa i zabezpieczania mienia? A z jakiej paki osoba z zewnątrz nie ma prawa zabezpieczyć swojego dobra osobistego?! Tylko zdawać się na łaskę lub niełaskę osób wewnątrz?

Dora
@X?X

Wypowiedź w punkt, też żałuje, że nie nagrałam pewnych wypowiedzi i zachowań przełożonych gdy pracowałam w tej firmie. Sąd miał by się czym zajmować. No cóż, „mądrze” to wymyślili, że nie można wnosić komórki na sale.

Były były
@Byłem i widziałem

To prawda, kwiatek się nie przejmuje jak nie jeden to inny numerek…

@Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Interesuje Was což to za pracodawca, zapoznajcie się z https://time.com/6223340/tiktok-content-moderators-latin-america/

ano_nimka

W poprzedniej opinii zapomniałam nadmienić kilka rzeczy, także chciałam tu jeszcze uzupełnić: - praca na moim projekcie była pracą zdalną na nowym, bardzo ładnym sprzęcie, aczkolwiek były to dwa monitory bardzo zagracające przestrzeń, nie wspominając o kłębku kabli - informacja że "nie fair" jest branie konkretnych godzin (podkreślam, w przedostatnim miesiącu pracy, gdzie nigdy wcześniej nikt nie miał z tym problemu) poszła od SV - okazało się, że praca, na której tak mi zależało ze względu na studia (tzn. ten konkretny projekt), kończy się jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego :) Przedłużono nam o jeden miesiąc, a teraz propozycja nowego projektu, z czego student dzienny tak naprawdę mógł wybrać tylko jeden, na którym nawet obecnie nie wiem czy zostanę, po tym jak usłyszałam, że nasze preferencje będą luźną sugestią i grafik i tak będzie dostosowywany do potrzeb klienta :) Gdzie elastyczny grafik był najważniejszym kryterium przy wyborze pracy. Pozdrawiam raz jeszcze.

Ano_nim
@ano_nimka

Hej, widzę że Pani obszernie się rozpisałaś na temat firmy ????, pytanko mam bo akurat aplikuję na stanowisko CSR, chciałbym zapytać czy jak chodzi o zarobki to są rzetelni w sensie prawdomówni? Z góry Dzięki za odpowiedź!

ano_nimka
@Ano_nim

@Ano_nim jeśli chodzi o kasę na umowie to dawali tak jak było wpisane. Jeśli rypnęli się w obliczeniach i udało ci się to zauważyć, zawsze można było napisać z tym do kadr. Nie słyszałam od nikogo jeszcze żeby oscamowali na pieniądze. Mam nadzieję, że to jakkolwiek pomoże.

Aktualność
Zajrzyj na naszego Instagrama @TeleperformancePoland oraz konta na Facebooku i zobacz jak wygląda nasza codzienna praca! Bądź zawsze na bieżąco :) #TeleperformanceTeam
Tomek (Teufel)

zajrzyj, pewnie...miej dystans do HR i do menagerów zatrudnianych przez HR

łysy

po co zaglądać wystarczy porozmawiać z osobami co u was pracowały, można ich znaleźć praktycznie w każdej korporacji

Mewa

Nędza. Rekruterzy ok, weryfikatorzy języka, kompletnie z łapanki. Którzy(weryfikatorzy) mowia w języku obcym gorzej,niż ewentualnie kandydaci.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleperformance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teleperformance Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleperformance Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleperformance Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 36 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleperformance Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleperformance Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleperformance Polska Sp. z o.o.