Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.

Katowice

Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.
4 16

Opinie o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.

Monika

Czy ktoś z forumowiczów posiada informację na temat obecnych przyjęć do pracy za pośrednictwem firmy Teleperformance Germany Katowice? Posiadacie jakąś wiedzę na ten temat? W jaki sposób o pracę za pośrednictwem tej firmy mogą ubiegać się osoby zainteresowane pracą w tej firmie? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

KRKR

Witam:) Czy obecnie prowadzone są rekrutacje dla osób ze znajomością języka angielskiego? W jaki sposób najlepiej aplikować? Pozdrawiam serdecznie.

KRKR

Witam :) prosze o informacje czy obecnie prowadzone są rekrutacje dla osób ze znajomością języka angielskiego. W jaki sposób najlepiej aplikować? Pozdrawiam serdecznie :

Monika

@Katowice Niemiecki, dziękuję za Twój komentarz odnośnie pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice. Czy możesz swój wpis uzupełnić o informację na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ocenisz relację pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tym miejscu pracy? Napisz, proszę, coś na ten temat. @Tina, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice. Czy możesz napisać coś na temat możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Jak ocenisz pracodawcę pod tym kątem? Czy firma organizuje ciekawe merytoryczne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Katowice Niemiecki

Ja ogólniem nie polecam pracy w Telepele. Jesteś tylko zwykłym pionkiem, którego trzeba wyssać do końca a następnie wymienić. Jestem teraz w innej firmie i widzę jak w telepele strasznie było - Benefity ? Po co. Teraz przynajmniej po pracy mam ochotę na inne rzeczy. Po pracy w Telepele jest się po prostu wykończonym. Zależy kto co lubi. Mi zmiana bardzo dobrze zrobiła.

Jola
@Katowice Niemiecki 19.06.2018 23:04

Skoro jesteś w innej firmie, to pochwal się może w której? Albo jesteś z tych, którzy rozsiewają plotki w innych firmach o były pracodawcy? Zero konkretów. Tylko narzekania z waszej strony. Nie rozumiem Was, ludzie...

Tina

Zaczęłam pracę 2 miesiące temu na projekcie niemieckojęzycznym. Na te chwilę wszystko jest w porządku. Plusy w porównaniu z poprzednią firmą: + system jest stosunkowo prosty w obsłudze (najwazniejsze - tylko jeden) + pracujesz 8 godzin i wychodzisz, nie biorąc pracy do domu (rzadko nadgodziny dla chętnych), + nie ma pracy z klientem indywidualnym tylko z firmami. Dla niektórych minusem mogą być godziny pracy (6-22), ale dla mnie to akurat duży plus. W razie czego można się pozamieniać z kolegami z zespołu albo poprosić o daną zmianę na kolejny miesiąc z wyprzedzeniem i można się dogadać w większości przypadków. Dla mnie całkiem przejrzyście, nie ma na co narzekac.

Bartek

Generalnie pracownik jest po to żeby pracować. Dziwna ocena??

Monika

@Mateusz, tego typu informacje zapewne będą wyszczególnione w ofercie pracy. Jakim stanowiskiem w Teleperformance Germany Katowice byłbyś ewentualnie zainteresowany? Napisałbyś co powoduje, że chciałbyś zostać pracownikiem akurat tej firmy?

Mateusz

Chciałbym aplikowac do firmy ale nie wiem jakie są wymagania językowe? Czy musi to być w pełni płynny niemiecki? Czy w firmie są prowadzone jakieś szkolenia językowe dla chętnych? Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Iza

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc myślę, że warto sie tu dostać.

please support the seller :)

To ja tez sie wypowiem: Czego nie ma: mobbingu, kolesiostwa, nierownego traktowania, chamstwa, konfliktow. Co jest: BARDZO dobra KASA na starcie (za taka kase w innych corpo ludzie musza awansowac, ponosic wieksza odpowiedzialnosc), Dodatki za prace w weekend, Owoce, Pizza, Mily i przyjazny team. Atmosfera jak na duzej przerwie. Wyrozumiali supervizorzy. Dlaczego to pisze? Bo widze mase wylanego zalu ludzi, ktorzy odeszli z roznych powodow. Milcza ci, ktorzy zostali. Dlatego sie odzywam. W kazdym corpo jest podobnie, tutaj sa fajni ludzie :) Pozdro!

Karna
@ola 20.04.2018 15:06

Praca w weekend jest wskazana, zawsze chcą żeby pracować w weekendy, ale wtedy dają wolne w tygodniu - fajna opcja w sumie. Kasa super. Mają nowy projekt teraz z niemieckim - podobno jakiś super klient, nowe technologie, mówią że najbardziej prestiżowy klient w tej firmie. Pracowałam tam długo i bardzo polecam, nie ma mnie tylko ze względu na wyprowadzkę. O kasie nie wolno mówić ale na pewno będziesz zadowolona :)

anonymous

Nie polecam, praca męcząca strasznie. (usunięte przez administratora) Grafik do kitu, preferencje wezma pod uwagę, albo i nie. Nie polecam!!!!

Ryszard

Albo praca i dobra kasa albo leżenie z pustym portfelem!!

TelePele

Praca w lany poniedziałek to wg mnie słaba elastyczność grafiku. Do tego obowiązkowa sobota lub niedziela w miesiącu. Płaca dobra ale grafik słaby.

Katowice

Telepele fajne jest! Widać zmiany na lepsze, coraz więcej się dzieje. Szkolenie w sumie trwa miesiąc, dobrze uczą. Potem spoko robota, jak dla mnie niestresująca. no i codzienny kontakt z niemieckim!

OTPGW
@Katowice 07.03.2018 18:26

Nadal mają chore zasady, tzw. "clean desk policy", że ani notatek nie można sobie normalnie robić? Już przemilczę fakt, że był nakaz zostawiania telefonu w szafce i absolutny zakaz posiadania go przy sobie..

Dawid

Bardzo dobra firma, widać to na forum. Nie ma złośliwych wpisów!!

martin

Polecam, pracuję od września i bardzo sobie chwalę. Fajny zespól, biuro spoko, wypłata na czas. Dla osób z niemieckim świetne doświadczenie i bardzo dobra stawka jak za taką pracę. Szkolenie jest dość wymagające ale trwa 2 tygodnie i prowadza po niemiecku, da się przezyc. 4/5, obcinam za benefity, mogloby być wiecej

Karolina

weszłam z ciekawości zobaczy co mówią o tej firmie, obecnie pracuje w konkurencji i zastanawiam się nad zmianą. Jestem pozytywnie zaskoczona. Poznałam ostatnio osobę z teleperformance, która bardzo chwailiła i aż nie chciało mi się wierzyć. Chyba dam sobie sznase!

Liam

Polceam, pracuję kilka miesięcy i bardzo sobie chwalę. Projekt z niemieckim, codziennie używam języka, stawka najlepsza na rynku (od czasu pzyłączenai do zespołu dostałem 2 podwyżki i co miesiąc kilka stówek premii), bardzo pozytywna atmosfera.

gapcio

bardzo rozsadna firma, polecam, ale dla tych, którzy to lubia, jeśli nie potrfisz sluchac i odpowiadać na 50 telefonow dziennie to nie dla Ciebie

Karo

Ja mam doświadczenie z procesem z niemieckim, sama niedawno go przeszłam :) rozmowa po polsku i niemiecku, najpierw telefonicznie potem w biurze. jest tez test pismeny z niemieckiego, ale nic strasznego - bardzo podstawowa sprawa. Ogólnie dużo informacji o firmie i stanowisku, nic zaskakującego, bardzo profesjonalnie i w milej atmosferze. jak na razie wszystko co mówili się sprawdza, pracuje od ponad miesiąca i polecam!

Grzegorz

Witam, Jak wyglada rekrutacja na stanowisko konsultanta do obslugi klienta niemieckojezycznego?? Macie jakies doswiadczenie w tej kategorii??

Trollo

słyszeliście o nowych warunkach tam? dla ludzi z niemieckim płacą bardzo wysokie stawki, mam tam koleżanke która już pracuje od jakiegoś czasu, zglosilem się do procesu, w przyszłym tygodniu rozmowa. podobno fajna atmosfera i praca też spoko a grafik elastyczny - można robic caly tydzień. możecie powiedzieć coś wiecje?

KBrom

Ja też się podpisuję - bardzo porządny pracodawca i nie rozumiem tego hejtu wcześniejszego. Wręcz rodzinna atmosfera, umowa o pracę, kasa na czas. Nie ma na co narzekać, wręcz chwialić

A ja jestem zadowolona. Trzeba spróbować i samodzielnie się przekonać. Nigdzie nie ma idealnie. A zarobki i warunki są obecnie bardzo fajne. Zobaczymy co dalej, ale polecam!

szmulc

aaaa i dzisiaj była PIZZA na koszt TP (coraz czesciej sie zdarza :P )

jklm

Zgadzam się, Teleperformance to dobry pracodawca, mieli trochę zawirowań ale ogólnie - nie ma na co narzekać. Biuro Ok, ludzie super, kasa na czas i umowa o prace.

Katro

Ja też się przeniosłem do Groupona i powiem szczerze - w teleperformance wcale nie było tak źle :) Tu mają ładne biuro i kuszą benefitami ale praca wcale nie wygląda tak różowo. Na początku fajnie wiadomo ale w tp przynjamniej była spoko atmosfera i fajni ludzie. A finansowo - jak sie dostało bonus (co miesiąc) wychodziło lepiej niż tu. warto sprawdzić bo chyba faktycznie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, a jednak tam był luz.

agggi

ja tam strasznie narzekalam... a teraz przenioslam sie do groupona i doceniam Telepele :) ehhhh

Zostaw opinię o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.