Opinie o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

ABC

Pracuję w Teleperformance już od jakiegoś czasu i mogę tę pracę polecić tylko tym, którzy potrzebują czegoś na już, albo są studentami. Wypłatą są na czas, prawda, ale na premię nie ma co liczyć. Cele są ta wysoko ustawione, że tylko nieliczni je osiągają. Zdarzały się sytuacje, że premia była źle policzona i ktoś, kto powinien ją dostać musiał się sam upomnieć, a ta była wypłacana z miesięcznym opóźnieniem. Elastyczny czas pracy to bzdura. Można wysłać preferencje grafikowe, natomiast nie oznacza to, że właśnie tak będzie się pracować. Nie wiadomo kto z managementu jest za co odpowiedzialny, praktycznie zerowa komunikacja odnośnie zmian na stanowiskach. Wszystkiego się dowiadujemy pocztą pantoflową. Clean desk policy jest zmorą - na biurku nie można mieć nic poza napojem w zamkniętym bidonie/kubku termicznym. Zero kartek, książek, przekąsek, nic. Przerwa obiadowa jest z góry zaplanowana (30 minut), pozostałe 15 można wykorzystać jak się chce. W ten czas wlicza się również wyjście do toalety, więc jeśli ktoś źle przerwę rozplanuje, to musi "trzymać". Jeśli się ma przerwę a chce się wyjść do toalety, to trzeba zapytać czy można. Wprowadzane są zmiany w procedurach czy produktach, klient dostarcza materiały do przerobienia, ale firma nie grafikuje na to czasu, bo odbieranie telefonów to pieniądz. Na pytanie czy można się zrzucić na nieproduktywny status otrzymuje się informację, że szkolenie można zrobić między połączeniami, co jest absolutnie nieefektywne. Na rozmowach obiecują możliwości awansu i zmiany stanowisk, a prawda jest taka, że rzadko kiedy jest rekrutacja na cokolwiek. Jeśli się trafi raz na 2-3 miesiące na jedno stanowisko to jest super. Nie ma podwyżek stażowych. Sama pracuję w TPG już od jakiegoś czasu, ale bardzo intensywnie szukam prac w innym miejscu. Jeśli masz możliwość podjęcia pracy gdzieś indziej - nie wahaj się.

Anonymus

the worst problem was with Clean Desk Policy – you cannot bring coffee in open cup, food, paper, whatever, you cannot use your phone. It was customer service without any secret information or bank data – nothing to stole. But I had feelings like I was working in FBI :) Every hour should be break 5 minutes + 15 minutes lunch. (50 or 55 mins sum, but we had only 30mins lunch +3*5mins break = 45 mins :( ) Was also problem to plan holiday/compensatory off. You should plan in huuge advance.

taksobie

Po roku pracy na projekcie w KTW drastycznie zmieniłem zdanie o firmie. Jedynymi plusami są zarobki (rzeczywiście 5250brutto to dobra stawka dla ludzi bez doświadczenia) i ludzie na projekcie - niestety tylko advisorzy, bo im wyższe stanowisko, tym gorzej. Postaram się przybliżyć pracę możliwie obiektywnie: - elastyczny czas pracy - można określić preferencje, jednak pokrywają się najczęściej w ok.50% z rzeczywistym grafikiem. Grafik często pojawia się kilka dni przed rozpoczęciem miesiąca, co czasami utrudnia życie. Ewentualnie można wziąć przepustki do odrobienia. - przerwy - 45min., ale tylko za pozwoleniem przełożonego, lunch jest ściśle zagrafikowany, a o trzyminutowe "siku" trzeba pytać (serio) - możliwości awansu - teoretycznie tak, ale niestety wszystko z góry ustalone. Dodatkowe skille nie dają podwyżki (wbrew temu, co było obiecywane) - atmosfera - wśród "zwykłych" pracowników najlepsza na świecie, wszyscy są pomocni i życzliwi. O managemencie szkoda wspominać. - wypłata zawsze na czas, jednak zdarzały się negatywne sytuacje z przeliczaniem premii. - presja na wyniki - niestety tak, co jest zrozumiałe. Problemem jest tylko brak czasu na szkolenia, team meetingi i nawet zwykłą rozmowę z przełożonym, co utrudnia poprawę/analizę wyników. ogólnie polecam tylko jako pierwszą pracę, jeśli ktoś jest odporny na stres i jest w stanie siedzieć jak chomik w kołowrotku przez 8h.

Alan

(usunięte przez administratora) praca w porządku ale przełożeni slepi, podejmują decyzje na podstawie prywatnych relacji A nie wyników. Supervisorzy prowadzą sztuczne akcje naprawcze żeby udać że coś robią przed kierownictwem. Firma zatrudnia na projekcje 60 osób i ciągle rekrutuje co miesiąc przyjmując 12- 18 osób które ledwo pozwalają na uzupełnienie braków po poprzednich pracownikach.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Rozrząd Astra

Nie mogę polecić tego pracodawcy. Typowe call center. W dodatku jak postanowiłem zakończyć współpracę z firmą i uciekłem będąc na przerwie i nie informując nikogo o tym to zostałem zwolniony dyscyplinarnie.

wideraxxx
@Rozrząd Astra

MOCKO LOKO hehe ty to jesteś jednak (usunięte przez administratora):)

Dom
@Rozrząd Astra

Hahahahha, a myślałeś że jak Cię niby zwolnią po takiej akcji ?

@Rozrząd Astra

i Ty się jeszcze dziwisz że dostałeś dyscyplinarkę? zamiast przyjść i powiedzieć że się zwalniasz, przynieść wypowiedzenie jak człowiek to uciekasz na przerwie i jeszcze masz żale

Radnex

Bardzo głupie zachowanie....

Anonimus

Czy ktoś pracował w meilowej obsłudze klienta w języku niemieckim zmiana nocna? Jakieś opinie,jak to wygląda?

@Anonimus

Zauważyłam, że jakoś ostatnio wypowiada się tu całkiem sporo osób, a więc na pewno ktoś niedługo Ci odpowie. Ja od siebie mogę jedynie dodać, iż zatrudniając się na tym stanowisku w Teleperformance Germany, będziesz mógł liczyć na: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie czy profesjonalne szkolenia. A jesteś już na którymś z etapów rekrutacji?

@Karolina

Firma leci w kulki. Miałem dostać odpowiedź do wtorku, mamy niedzielę i dalej cisza. Rekruterka wyjechała sobie na urlop, a ze mną nie chce się nikt skontaktować z firmy.

Sławomir
@Tomek

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Co możesz napisać po rozmowie z rekruterem? Daj znać jak rozwinęła się twoja sytuacja.

ffgdgdg
@Sławomir

co cie to obchodzi????

...

Jak wygląda praca na projekcie z (usunięte przez administratora)? Czy mając już doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego mam szansę? Jest duża presja na wyniki? Jestem już po rozmowie jakby co...

...

Kto pracuje na projekcie (usunięte przez administratora)? Mając już doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego mam szanse na zatrudnienie na tym projekcie? Jest duża presja na wyniki? Jestem już po rozmowie BTW

Fryderyk

Może ktoś wybrał sobie nieodpowiednią pracę i stąd takie niezadowolenie?

Juzew

Zdecydowanie nie polecam i kazda inna oferta tego typu pracy bedzie lepsza

Laska Podlaska

Pracowałam ponad 2 lata w TPG, nie mam większych zastrzeżeń. Jak widzę te komentarze, to mam wrażenia, że tylko osoby sfrustrowane oraz osoby które zostały zwolnione to piszą. Nikt nikogo nie zmusza do pracy. Mi brakowało jedynie systemu motywacyjnego.

Stefan

Super praca, duża tolerancja, wypłaty na czas!

Anonim89

Cześć, Mam zaproszenie na rozmowę ws pracy w Teleperformace w Katowicach budynek KTW. Warto iść? Warto tam pracować? Po opiniach widzę że niezłe "cyfrowe" korpo...

@Anonim89

Wbijaj. Szkolenie masz placone, jak Ci sie nie spodoba to w kazdej chwili mozesz odejsc. Jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz a nic nie tracisz. Pozdro

Zil05
@Anonim89

Czesc aktualnie w firmie wsród agentów na projekcie amzn trwa ewakuacja bardzo duzo ludzi albo sie zwalnia albo ma zamiar sie zwolnic jest jeszcze drugi projekt lepiej platny jedynie tam mysle warto sprobowac

Obiektywny Sokół
@Uoddefog

Uoddefog, Jeśli nadal pracujesz na projekcie to na pewno pamiętasz sytuację jak 2 osoby potraktowali jak totalne zero awansując je i po 3 miesiącach je z powrotem zdegradowali. Fakt, że się według mnie nie nadawały ale ktoś podjął decyzję o ich awansie! Jedna z tych osób nawet po awansie namalowała obraz dla firmy, który wisiał w korytarzu a po jego degradacji nawet obraz został ściągnięty! Jak tak potraktowana osoba musi się po czymś takim czuć kiedy się tak bardzo starała?! To jest dowód tylko na to jak są traktowani pracownicy w tej firmie!!!

marooo
@Uoddefog

Tak kolega spróbuje a potem będzie miał zrytą psychikę do końca życia :)

vikingeroso

Chętnie dostanę namiary na projekt (usunięte przez administratora)

wideraxxx
@vikingeroso

Ziomuś masz Google to kombinuj :)

Misiu

Pracuję od paru miesięcy na nowym projekcie z niemieckim i polecam. Praca rzeczywiście wymagająca (zarówno pod względem językowym, jak i soft skillów - albo ktoś się nadaje do kontaktu z klientem albo nie), ale pracodawca w porządku. Brak problemów z grafikiem, urlopem, wypłatami, można pracować na część etatu, raczej starają się dbać o pracownika i iść na rękę. Menagement wymagający, ale też bardzo ludzki, zawsze podbudują i podkreślą dobre strony. Co do minusów - odliczanie przerw co do minuty, praktycznie brak możliwości awansu, przedłużanie umów na 3 miesiące (a miało być na 33 miesiące...). Podsumowując, idealna praca dla studentów lub osób zaczynających swoją karierę. Bardzo dobra podstawa wynagrodzenia + dla chętnych nadgodziny za podwójną stawkę + wchodzi system premiowy. Trzeba tylko pracować, praca raczej nie dla tych, co chcieliby posiedzieć i ponarzekać za 4tys.

Misiu

Dlatego też napisałem, że praca idealna dla studentów. Jeśli ktoś szuka czegoś stabilnego, to raczej nie jest to wymarzone miejsce pracy, przynajmniej na razie dopóki projekt jest młody i brakuje ludzi. Z tymi zmianami potwierdzam, weszły zmiany 10h, jednak bardzo dużo można dogadać, naprawdę. Co do przerw - teoretycznie tak jest, w praktyce nie widziałem, żeby ktokolwiek zwracał na to uwagę, ile dokładnie osób jest na przerwie.

Uoddefog

Whaaaat? Ktos ZMUSZAL do pracy po 10-12h? Ktos nie mogl wyjsc do toalety? Oj chyba pracujemy/walismy na 2 roznych projektach. Bonusu nie obiecali i nie dali, tylko sa ciezkoosiagalne widelki :) 3500 na reke za 7godzin i 15 minut pracy 45 minut jedt PELNOPLATNEJ PAUZY. Nie ma takiej mozliwosci, by ktos kogos zmuszal do nadgodzin. Jesli sa, to zawsze sie znajdzie pare osob chetnych do ich wziecia za extra$ ale zmuszac?

Kamil

Jednak nie wiem o jakim projekcie. Ja pracowałem przy Spodku.

Witold

Na jaki okres firma Teleperformance Germany Katowice oferuje umowy nowo zatrudnionym pracownikom? Od początku zatrudnienia jest to umowa o pracę, czy może początkowo umowa zlecenie, bądź na okres próbny? Mam rozumieć, że zaraz po otrzymaniu zatrudnienia nie ma co liczyć na odpowiednie wprowadzenie nowego pracownika w zakres jego obowiązków? Należy samemu o wszystko się troszczyć i dopytywać starszych, bardziej doświadczonych pracowników? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

@Witold

Firma na początek zatrudnia na okres próbny..co jest rzeczą zrozumiala. Okres próbny zawiera rowniez szkolenie. Czyli razem 3 mies. Potem osobom zatrudnionym na okres próbny jest przedluzana umowa znow na 3 mies. Na domówkę rekrutacyjnej proponowane sa dwie opcje : Umowa mailowa i mailowa + tel. Tylko podczas juz trwania okresu próbnego na umowie mailowej , pracownicy zmuszani sa do przejścia na tel.. A potem po uplywie 3 mies maja do wyboru..albo tel albo won z firmy. (usunięte przez administratora)

@Witold

Odpowiednie wprowadzenie ? Śmiechu warte.. Dzwoni tel..klient mowi o co mu chodzi.. Odkłada sie słuchawkę i biegiem szuka kogoś kto może pomoc.. Czasem trwa to dobra chwile i często gęsto klient wkurzony sie rozłącza.. Czasem sie kogoś znajdzie do pomocy czasem nie.. Czyli tak wygląda praca poczatkujacego. Trzeba najesc sie wstydu.. Przed klientem , ze nie ma sie wiedzy.. I przed innymi ..bo to jest upokarzajace .. To , czy sie czegoś dowiesz zależy od tego czy akurat inni nie sa zajeci własnymi polaczeniami.. Tak..tak to wygląda. Szkolenie jest absolutnie niewystarczajace zeby mozna bylo po przejściu na sale pracy właściwej funkcjonować normalnie. Ale coz... Takie porządki w firmie. Zamiast postawić na jeden zespol dobrze przygotowany , wola robic bałagan i stresować ludzi. Czyli jak za starych dobrych czasów.. - na twoje miejsce przyjdzie 10innych. Moze jeden da rade.. :)))

stara
@nowa

nowa, widać że mocno sfrustrowana jesteś? musieli cię chyba zwolnić? :) Tak owszem, zwalniają ludzi jak w każdej firmie, jeśli nie ma wyników, odpowiedniego nastawienia. Przecież to nie przedszkole tylko praca, za którą firma płaci (i to nie małe pieniądze, bo moim zdaniem 5000 podstawy na początek dla osoby bez doświadczenie to nie tak mało...) Jeśli uważasz że czy stoisz czy leżysz to Ci się należy... to raczej siedź na zasiłku. Co do przedłużania umów, ja akurat dostałam umowę na 3 lata . Dlaczego? Bo miałam i nadal mam dobre wyniki. A o dobre wyniki wcale nie trudno, wystarczy trochę empatii w stosunku do klientów. Owszem, przedlużają umowy na kolejne 3 miesiące, bo chcą dać szanse (kolejną) nawet, jeśli wyniki nie powalają. W mojej grupie też tak było. Peace

@stara

Starzy pracownicy odchodzą.....rowniez mieli zle wyniki? Twierdzisz , ze nowi pracownicy nie powinni otrzymywać wg ciebie takiej stawki..? Ty rekrutacji nie przeprowadzasz...wiec to , ze sa przyjmowane do pracy takie osoby a nie inne świadczy tylko i wyłącznie o poziomie firmy...nie pracowników.....TPG jednak nie przoduje w oferowanych zarobkach i dogodnym grafikiem...juz nie te czasy kiedy ściągała ludzi tylko zarobkami.. Sama chyba siedziałaś na zasiłku jeżeli akurat taki argument przyszedł ci do głowy...

koza
@stara

no ja tez tak mysle

Witold
@nowa

Czy tego typu sytuacje nie są również denerwujące dla doświadczonych pracowników, którzy tam pracują? Jak Ci właśnie pracownicy podchodzą do tego typu sytuacji? Chętnie pomagają nowo zatrudnionym osobom w firmie Teleperformance Germany Katowice, czy raczej jest problem z uzyskaniem rzetelnych informacji, aby móc odpowiednio odpowiedzieć klientowi? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Tylko nie tam

To jeszcze nic. Dają Ci do obrobienia stare Falle za które później zwalniają cię z pracy bo nie masz winikow. Jaja jak berety. Przychodzi do ciebie SV i grozi nie przedłużeniem kontraktu. Chodz twój PRR jest wysoki. Management ma w (usunięte przez administratora) czy się starsz ma swoich pupili których dopieszcza. Oferują pracę na maile a jak przychodzi do przedłużenia umowy to wymuszają przejście na telefony wywołując presję za pomocą SV. Szkoda że na świątecznym spotkaniu Prezes nie porozmawiał z każdym pracownikiem z osobna. Jeśli chodzi o pieniądze to są ok. Myślę że nowy projekt z językiem niemieckim powinien zmienić DJ-ke. Zero motywacji ze strony przelozonych, sama nerwowka.

@Witold

Jestem w szoku czytajac tutejsze komentarze :) pracuje w tele od 3 lat. Projekt jest tak zlozony i ma tyle zagadnien, ze nie da sie zrobic szkolenia z wszystkiego, bo trwaloby pol roku. Uczysz sie na bierzaco, jak kucharz. Na szkoleniu dowiadujesz sie czym sie gotuje. Nikt tez nie oczekuje ze na dziendobry bedziesz wszystko wiedziec. Co do pytania starszych pracownikow: tak, czesto ktos przychodzi z pytaniem i ja dostaje. To projekt dla ludzi elastycznych ktorzy potrafia spbie radzic a nie uzalac sie nad soba, bo nie znam ani jednego przypadku zeby ktos komus nie pomogl.

PRACOWNIK

Nie polecam tej firmy!!!

Patryk Moćko

(usunięte przez administratora)unikajcie!!!!

Sylwek King

Ludzie uciekajcie stamtąd,(usunięte przez administratora) Jako pracownik jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) na zasadzie "jak nie Ty to ktoś inny". Zero szacunku dla pracownika, jesteś zalewany Fallami,(usunięte przez administratora) Szkolenie ma się nijak do pracy na floorze. Kończy Ci się umowa? - Spoko,(usunięte przez administratora)jesteś dla nich tylko kolejnym numerkiem na liście pracowników (:

Dziadek

Postaram się ocenić firmę rzetelnie. Niestety na projekcie AMZ dzieje się coraz gorzej. Pracownik miał szacunek jedynie 2 lata temu, gdy było mało pracowników i obawiali się, że projekt "padnie". Dziś po szacunku do pracownika pozostały już tylko wspomnienia. Coraz więcej obowiązków, a premie coraz mniej realne nie mówiąc już o płacy podstawowej, która już nie jest dawno konkurencyjna. Zdecydowanie lepsze warunki są na nowym projekcie, lecz nie ma możliwości aby przejść z jednego projektu na drugi. Szczerze niestety ODRADZAM!!!

Bonczek
@Dziadek

Nikomu nie polecam tej firmy!!!

wolny
@Dziadek

Jaki to jest nowy projekt? Na jakimś innym piętrze? Też pracuję w TPG na niemieckim projekcie AMZ ale o nowym projekcie nie słyszałem...

Pracownik T.K AMZ

Firma ma wiecej projektow ja akurat pracuje na projekcie starszym. Firma ma nowszy projekt o podobnych wymaganiach. Firma zwraca cala swoja uwage na nowy projekt a stary projekt mozna powiedziec jest olewany. Osoby na starszym projekcie pracuja juz pare lat a praca nie jest latwa. Nowy projekt prawdopodobnie od samego poczatku jest lepiej platny mimo ze jest mniej obowiazkow a na dodatek ta placa zostala ostatnio jeszcze bardziej podwyzszona. Wedlug wiekszosci pracownikow to jest ukazanie braku szacunku i kilkanascie doswiadczonych osob mysli o zmianie pracy. Na dodatek nie mozna przejsc na drugi projekt.

Tom
@Pracownik T.K AMZ

Odszedlem z tej firmy, poniewaz praca tam stala sie udreka. Dorzucali coraz wiecej obowiazkow za te same pieniadze. Przerwy wyliczane co do sekundy i targety niemozliwe do zrealizowania!!!! Nie robią nic, by zatrzymać pracownikow, dlatego moim zdaniem za chwile nie bedzie mial tam kto pracowac. Wiele osob juz szuka nowej pracy.Wiem jedno, nie polecam tej firmy!!!!!

Tajemniczy
@Pracownik T.K AMZ

Zgadzam się w 100% Uciekać jak najdalej!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.