Opinie o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

nick345

Niech ktoś napisze , gdzie na konduktorskiej panuje przyjazna atmosfera :). Starzy ( 2 lata stażu pracy w tej firmie :))) nadeci i trzymajacy tylko ze soba i gowniarze nowi myslacy , ze wszystkie rozumy pozjadali.

alex

Firma traktująca ludzi jak śmieci. Młody człowiek przychodzi bo ma pracować tylko na mailach bez telefonu, a przy przedłużeniu umowy szantażuje się go przyjęciem umowy z telefonami za niższą cenę. Przykre jest patrzeć jak wypycha się ludzi na urlop nawet jeżeli już w pracy siedzą. Zero szacunku do człowieka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) na kółkach, niepotrzebne stresowanie ludzi. Zero pomocy dla początkujących

Swiatowy potentat z siedziba na konduktorskiej z kuchnia w ktorej brakuje sztuccow xD

hejjestokej
@Marek

sztućce są dla słabych! :D słabi przyczepiają się do wszytskiego... jak widać :)

Witold
@hejjestokej

Twój wpis ma jakieś odniesienie do pracy w firmie Teleperformance Germany? Masz jakieś informacje na temat pracy w tym miejscu, którymi mógłbyś podzielić się z czytelnikami tego wątku? Zastanawia mnie, czy firma organizuje jakieś szkolenia dla nowo zatrudnionych osób? Jeżeli wiesz coś na ten temat to zachęcam do wypowiedzi.

Firma jest nieprofesjonalna, stawiana jest bardzo duża presja na pracownika a management nie potrafi odpowiednio zmotywować pracownika. Polecam pracę w TP tylko po to, żeby docenić każdą inną :)

Witold
@były pracownik

Możesz przedstawić, jak to się stało, że dostałeś się do pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice? Ciekawi mnie, czy aplikowałeś na któreś z wolnych stanowisk, a może zostałeś polecony przez znajomego, który już tam pracował? Napisałeś, że przed zatrudnionym pracownikiem stawiana jest duża presja. Jak myślisz, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego podołają obowiązkom, które nakłada pracodawca? Chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

@Misiu, dziękuję za odpowiedź. Często zdarzają się skargi na pracowników, którzy są zatrudnieni w firmie Teleperformance Germany Katowice? Potrafisz oszacować mniej więcej, ile dziennie połączeń wykonuje pracownik zatrudniony na tym stanowisku? Jest przewidziana przerwa w ciągu dnia?

@Carlo, wiesz może, jak wyglądają warunki płacowe w nowym projekcie, który opisujesz w wątku opinii o pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice? Czy tak długi czas pracy oraz trudne warunki są odpowiednio wynagradzane? @Misiu, często dochodzi do zwolnień? Są to zwolnienia samych pracowników, czy raczej to pracodawca żegna się z osobami, które nie spełniają wymagań pracodawcy?

Misiu
@Monika

z tego co obserwuję to pracownicy raczej zwalniają się sami, bo praca z klientami potrafi obciążyć psychicznie i nie każdy jest w stanie to wytrzymać. Czasami jest zbyt duża presja na dobre wyniki i opinie klientów.

Teletubisie

Ta firma to Call Center.

@Misiu, czy firma Teleperformance Germany Katowice z chęcią zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Napisałeś, że jest to dobra praca dla studentów lub osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową, więc ciekawi mnie, czy firma nie ma żadnych wymagań względem nowo zatrudnionych pracowników? Czy może trzeba studiować określony kierunek zgodny z profilem działalności firmy? Przedstaw, jak to wygląda.

Misiu
@Monika

tak, nawet bez doświadczenia można bez problemu dostać pracę, jednak już o wiele ciężej się w tej pracy utrzymać.

@Niezadowolony, czemu uważasz, że prestiżowy projekt realizowany przez firmę Teleperformance Germany Katowice najprawdopodobniej upadnie? Jakie według Ciebie błędy firma popełnia w zarządzeniu, które opisujesz? Przedstaw, jak widzisz opisaną sytuację.

Kris

Pisz, o jakim projekcie mowa. Firma ma dużo projektów i albo ściemniasz albo to jakiś wypadek przy pracy na którymś z nowych projektów. Pracuję od 3 lat i nic podobnego nie miało miejsca!

Niezadowolony
@Kris

@Kris Mówię o najnowszym projekcie, tym „prestiżowym”. Przy takim zarządzaniu pewnie i tak niedługo upadnie.

@Kris, 3 lata pracy na rzecz firmy Teleperformance Germany Katowice to długi okres czasu, więc chciałabym, abyś podzielił się z nami swoją opinią na temat tego miejsca pracy. Jak oceniasz aspekty zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Pracując w tej firmie można odpowiednio rozwinąć swoje umiejętności? Wyraź swoje zdanie na ten temat.

@Aga, ile czasu przerwy przysługuje pracownikowi w ciągu dnia, który jest zatrudniony w firmie Teleperformance Germany Katowice? Jeżeli możesz to przedstaw również, jak wygląd kwestia ewentualnych urlopów wypoczynkowych w tym miejscu pracy? Bez problemu można otrzymać wolny dzień np. w sezonie letnim? @niezadowolony, chciałabym, abyś bardziej rozwinął kwestię rzekomych opóźnień w wynagrodzeniu. Czy wiesz może, dlaczego zdarzają się takie nieterminowe wypłaty wynagrodzeń? Jest to czymś konkretnym spowodowane? Opisz, jak to wygląda.

Aga

Praca stresująca, przerwy mierzone co do sekundy i nie można dłużej na kibelku nawet posiedzieć hehe :D @Robert masz rację, w pracy są same układy i ciężko o awans jeśli chcesz go uczciwie zdobyć :( Nie polecam osobom, które nie chcą być traktowane jak zwykłe pionki :( Też się zwolniłam :)

@Taki mamy klimat, masz odmienną opinię odnośnie pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice? Podziel się swoimi doświadczeniami, które posiadasz na temat pracy w tej firmie. Jak ocenisz atmosferę, poziom wynagrodzenia oraz stabilność zatrudnienia u tego pracodawcy? @Radek, możesz przybliżyć to co napisałeś na temat pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice? Jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Jak długo pracujesz już u tego pracodawcy? Przybliż swoją opinię w bardziej szczegółowy sposób. @Robert, Ty natomiast całkowicie inaczej postrzegasz pracodawcę, aniżeli użytkownik Radek, jednak również nie argumentujesz tego w odpowiedni sposób. Uzasadnij swoją wypowiedź.

Zbyszek

Slyszalem od kolegi, który tam pracował, że firma nie jest poważna. Obiecują coś a później nie dotrzymują słowa. Sytuacja miała miejsce jeśli chodzi o długość przedłużonej umowy po okresie próbnym. Pieniądze też się nie zgadzają... Kolega niedawno się zwolnił. Sam chciałem startować do nowego projektu, ale firma powinna być godna zaufania.

Robert

Nie polecam! Wszędzie same układy. Konkursy na wyższe stanowiska są ustawione. Zero profesjonalizmu :/

Radek

Firma z opinią dobrego pracodawcy zawsze będzie miała komplet załogi. trzeba tylko chcieć pracować a będzie zadowolenie!!

Katowice Niemiecki

Ja ogólniem nie polecam pracy w Telepele. Jesteś tylko zwykłym pionkiem, którego trzeba wyssać do końca a następnie wymienić. Jestem teraz w innej firmie i widzę jak w telepele strasznie było - Benefity ? Po co. Teraz przynajmniej po pracy mam ochotę na inne rzeczy. Po pracy w Telepele jest się po prostu wykończonym. Zależy kto co lubi. Mi zmiana bardzo dobrze zrobiła.

Jola
@Katowice Niemiecki

Skoro jesteś w innej firmie, to pochwal się może w której? Albo jesteś z tych, którzy rozsiewają plotki w innych firmach o były pracodawcy? Zero konkretów. Tylko narzekania z waszej strony. Nie rozumiem Was, ludzie...

Taki mamy klimat
@Jola

Takie czasy, taki klimat. Każda firma w dzisiejszych czasach jest zła, okropna, tragiczna itp itd ... w oczach byłych pracowników - To należy podkreślić :) :)

@he, możesz napisać coś na temat etapów rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice? Z ilu takich etapów składa się rozmowa rekrutacyjna? Jeżeli posiadasz informację na ten temat to zachęcam Cię do aktywnej dyskusji w tym wątku na ten temat.

KRKR

Witam:) Czy obecnie prowadzone są rekrutacje dla osób ze znajomością języka angielskiego? W jaki sposób najlepiej aplikować? Pozdrawiam serdecznie.

he
@KRKR

najlepiej szukac ogloszen na olx ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.