Opinie o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Czy ktoś z forumowiczów posiada informację na temat obecnych przyjęć do pracy za pośrednictwem firmy Teleperformance Germany Katowice? Posiadacie jakąś wiedzę na ten temat? W jaki sposób o pracę za pośrednictwem tej firmy mogą ubiegać się osoby zainteresowane pracą w tej firmie? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

KRKR

Witam :) prosze o informacje czy obecnie prowadzone są rekrutacje dla osób ze znajomością języka angielskiego. W jaki sposób najlepiej aplikować? Pozdrawiam serdecznie :

@Katowice Niemiecki, dziękuję za Twój komentarz odnośnie pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice. Czy możesz swój wpis uzupełnić o informację na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ocenisz relację pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tym miejscu pracy? Napisz, proszę, coś na ten temat. @Tina, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Teleperformance Germany Katowice. Czy możesz napisać coś na temat możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Jak ocenisz pracodawcę pod tym kątem? Czy firma organizuje ciekawe merytoryczne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Tina

Zaczęłam pracę 2 miesiące temu na projekcie niemieckojęzycznym. Na te chwilę wszystko jest w porządku. Plusy w porównaniu z poprzednią firmą: + system jest stosunkowo prosty w obsłudze (najwazniejsze - tylko jeden) + pracujesz 8 godzin i wychodzisz, nie biorąc pracy do domu (rzadko nadgodziny dla chętnych), + nie ma pracy z klientem indywidualnym tylko z firmami. Dla niektórych minusem mogą być godziny pracy (6-22), ale dla mnie to akurat duży plus. W razie czego można się pozamieniać z kolegami z zespołu albo poprosić o daną zmianę na kolejny miesiąc z wyprzedzeniem i można się dogadać w większości przypadków. Dla mnie całkiem przejrzyście, nie ma na co narzekac.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

@Mateusz, tego typu informacje zapewne będą wyszczególnione w ofercie pracy. Jakim stanowiskiem w Teleperformance Germany Katowice byłbyś ewentualnie zainteresowany? Napisałbyś co powoduje, że chciałbyś zostać pracownikiem akurat tej firmy?

Mateusz

Chciałbym aplikowac do firmy ale nie wiem jakie są wymagania językowe? Czy musi to być w pełni płynny niemiecki? Czy w firmie są prowadzone jakieś szkolenia językowe dla chętnych? Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Iza

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc myślę, że warto sie tu dostać.

please support the seller :)

To ja tez sie wypowiem: Czego nie ma: mobbingu, kolesiostwa, nierownego traktowania, chamstwa, konfliktow. Co jest: BARDZO dobra KASA na starcie (za taka kase w innych corpo ludzie musza awansowac, ponosic wieksza odpowiedzialnosc), Dodatki za prace w weekend, Owoce, Pizza, Mily i przyjazny team. Atmosfera jak na duzej przerwie. Wyrozumiali supervizorzy. Dlaczego to pisze? Bo widze mase wylanego zalu ludzi, ktorzy odeszli z roznych powodow. Milcza ci, ktorzy zostali. Dlatego sie odzywam. W kazdym corpo jest podobnie, tutaj sa fajni ludzie :) Pozdro!

hejjestokej
@please support the seller :)

podpisuje sie rekami i nogami :)

ola
@please support the seller :)

Miło widzieć pozytywne opnie. Obecnie zastanawiam się nad przebranżowieniem, znam dwa języki (angielski i niemiecki). Piszecie, że bardzo dobra kasa na starcie. Nie mam porównania, nie pracowałam w korpo. Czy możecie podac jakieś widełki płacowe na start (takie junior/ entry level stanowisko)? A czy praca w weekend jest konieczna? Będę bardzo wdzięczna za konkretne info. :)

Karna
@ola

Praca w weekend jest wskazana, zawsze chcą żeby pracować w weekendy, ale wtedy dają wolne w tygodniu - fajna opcja w sumie. Kasa super. Mają nowy projekt teraz z niemieckim - podobno jakiś super klient, nowe technologie, mówią że najbardziej prestiżowy klient w tej firmie. Pracowałam tam długo i bardzo polecam, nie ma mnie tylko ze względu na wyprowadzkę. O kasie nie wolno mówić ale na pewno będziesz zadowolona :)

Seller support:)
@please support the seller :)

Dokladnie! Czytam te w wiekszosci negatywne opinie i myslalam ze to o innej firmie, bo w tej pracuje ponad 3 lata i o podobnych rzeczach nie slyszalam:)) z reguly nie wystawiam opini,ale tym razem zrobie wyjatek.NIGDY nie dostalam jeszcze wyplaty pozniej niz powinnam wiec ludzie nie klamcie! Trzecia umowa jest juz na czas nieokreslony. Na swieta Bozego Narodzenia pracodawca wyplaca wrecz przed swietami-i tak jest co rok! NIE MA mobbingu, kolesiostwa jak juz ktos wczesniek napisal. Superwizorzy sa w porzadku,staraja sie jak moga.Ale najbardziej lubie atmosfere, dla mnie to podstawa. Wszyscy usmiechnieci, zyczliwi i MEGA pomocni. Takich swietnych ludzi nie spotkalam nigdzie! Wstajesz rano i nie myslisz-Boze jak ja nienawidze swojej pracy. Grafik mozesz bez problemu dogadac. Praca 6-22, 365 dni w roku ale mi to pasuje. Wolne za prace w swieta. kasa sie tez zgadza, bo nigdzie tyle nie zarobisz:)) no i nie wspomne o tym ze ciagle masz stycznosc z j.niem i ang. Obslugujesz firmy a nie indyw.klientow- a to DUZA roznica! Ale kazdy ma prawo do swojej opinii.

Nie polecam, praca męcząca strasznie. (usunięte przez administratora) Grafik do kitu, preferencje wezma pod uwagę, albo i nie. Nie polecam!!!!

Ryszard

Albo praca i dobra kasa albo leżenie z pustym portfelem!!

TelePele

Praca w lany poniedziałek to wg mnie słaba elastyczność grafiku. Do tego obowiązkowa sobota lub niedziela w miesiącu. Płaca dobra ale grafik słaby.

Katowice

Telepele fajne jest! Widać zmiany na lepsze, coraz więcej się dzieje. Szkolenie w sumie trwa miesiąc, dobrze uczą. Potem spoko robota, jak dla mnie niestresująca. no i codzienny kontakt z niemieckim!

OTPGW
@Katowice

Nadal mają chore zasady, tzw. "clean desk policy", że ani notatek nie można sobie normalnie robić? Już przemilczę fakt, że był nakaz zostawiania telefonu w szafce i absolutny zakaz posiadania go przy sobie..

Dawid

Bardzo dobra firma, widać to na forum. Nie ma złośliwych wpisów!!

martin

Polecam, pracuję od września i bardzo sobie chwalę. Fajny zespól, biuro spoko, wypłata na czas. Dla osób z niemieckim świetne doświadczenie i bardzo dobra stawka jak za taką pracę. Szkolenie jest dość wymagające ale trwa 2 tygodnie i prowadza po niemiecku, da się przezyc. 4/5, obcinam za benefity, mogloby być wiecej

weszłam z ciekawości zobaczy co mówią o tej firmie, obecnie pracuje w konkurencji i zastanawiam się nad zmianą. Jestem pozytywnie zaskoczona. Poznałam ostatnio osobę z teleperformance, która bardzo chwailiła i aż nie chciało mi się wierzyć. Chyba dam sobie sznase!

Liam

Polceam, pracuję kilka miesięcy i bardzo sobie chwalę. Projekt z niemieckim, codziennie używam języka, stawka najlepsza na rynku (od czasu pzyłączenai do zespołu dostałem 2 podwyżki i co miesiąc kilka stówek premii), bardzo pozytywna atmosfera.

gapcio

bardzo rozsadna firma, polecam, ale dla tych, którzy to lubia, jeśli nie potrfisz sluchac i odpowiadać na 50 telefonow dziennie to nie dla Ciebie

Karo

Ja mam doświadczenie z procesem z niemieckim, sama niedawno go przeszłam :) rozmowa po polsku i niemiecku, najpierw telefonicznie potem w biurze. jest tez test pismeny z niemieckiego, ale nic strasznego - bardzo podstawowa sprawa. Ogólnie dużo informacji o firmie i stanowisku, nic zaskakującego, bardzo profesjonalnie i w milej atmosferze. jak na razie wszystko co mówili się sprawdza, pracuje od ponad miesiąca i polecam!

Grzegorz

Witam, Jak wyglada rekrutacja na stanowisko konsultanta do obslugi klienta niemieckojezycznego?? Macie jakies doswiadczenie w tej kategorii??

Trollo

słyszeliście o nowych warunkach tam? dla ludzi z niemieckim płacą bardzo wysokie stawki, mam tam koleżanke która już pracuje od jakiegoś czasu, zglosilem się do procesu, w przyszłym tygodniu rozmowa. podobno fajna atmosfera i praca też spoko a grafik elastyczny - można robic caly tydzień. możecie powiedzieć coś wiecje?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleperformance Germany Katowice Sp. z o.o.