Opinie o TPG KATOWICE Sp. z o.o. w Katowice Konduktorska 37

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TPG KATOWICE Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TPG KATOWICE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPG KATOWICE Sp. z o.o. w Katowice Konduktorska 37

TPG Nowy wpis

Firma bardzo niekompetentna podpisanie umowy wygląda w ten sposób że panie jeżdżą i wymuszają podpisanie umowy na kolanie grożąc zablokowaniem dyskietki na zjazd oraz potrąceniem premi za nie przedłużenie kontraktu całkowity brak profesjonalizmu

TPG Nowy wpis
@TPG

(usunięte przez administratora)i żenada odejście z firmy oznacza brak premi dla pani prezes która jak tylko będzie mogła tak będzie uprzykrzać i zastraszać na wszelkie sposoby takie niestety mają podejście dla pracowników którzy pracują na od nich pensje kompletne (usunięte przez administratora) ..!!

Jak długo czekaliście na odzew z TPG KATOWICE Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wiki

Ja tu juz pracuje kilka miesięcy i nie narzekam. Wszystko co było podane na rekrutacji się zgodziło. Praca jest spoko, z grafikiem nie mam problemu.

Ruikosta Nowy wpis
@Wiki

Zgadzam się z Wiki ja już kilka lat pracuje i nie spotkałem się z czymś takim jak ludzie pisza, ci co lubią siedzieć na (usunięte przez administratora) I nic nie robic, nawet sobie nie zaprzatajcie głowy do tej pracy trzeba coś w niej mieć (❁´◡`❁)

opuncja

Jedna wielka dezorganizacja. Na rozmowie o prace obiecują wam złote góry a potem trzeba się zderzyć ze smutną rzeczywistością. Umowy o pracę nie dostaniecie, nawet jeśli się staracie i wasze wyniki są dobre. Zero wsparcia ze strony przełożonych, bo jak czegoś nie wiecie i zapytacie to od razu z nerwami i pretensją w głosie. Ludzie na stanowiskach supervisorów nie są przeszkoleni, więc sami nie znają odpowiedzi na zadawane pytania w wyniku czego usłyszycie "To ja nie wiem co zrobić lub my już nic nie zrobimy" i zostajecie ze sprawą, której nie potraficie rozwiązać. Wasze preferencje grafikowe praktycznie w ogóle nie są brane pod uwagę, co miesiąc zdarza się grafik gdzie czas pracy wynosi nawet po 8 dni pod rząd (zdarzało się również 12). Ciągle proszą o branie nadgodzin, ale za taką samą stawkę co w normalnych godzinach pracy, więc wykorzystują pracowników ile się da. Macie niby 45 min przerwy, ale spróbujcie się spóźnić pare sekund to od razu dostajecie meila, dlaczego przekraczacie czas przerwy o nie całą minutę. Telefon za telefonem w trakcie których trzeba odbierać również meile. Brak możliwości skończenia pracy o czasie, bo w ostatnich 5-10 min wpadnie wam telefon i musicie siedzieć aż nie skończycie wszystkich spraw (nic nie może zostać na następny dzień). Atmosfera w pracy - tragiczna. Na stanowisko supervisora dostała się osoba oskarżona w tej firmie o (usunięte przez administratora) nie wiem czy coś trzeba tutaj dodawać. Warto wspomnieć, że nie można liczyć na odpowiednie szkolenia wdrażające. Trzeba obsługiwać również zagadnienia techniczne, ale uniemożliwią wam dostęp do aplikacji/usług na których pracujecie w wyniku czego musicie udzielać informacji o czymś, na temat czego nie macie w ogóle pojęcia. Mimo wielu próśb o dodatkowe szkolenia: zero reakcji zwrotnej. Brak odpowiednich szkoleń skutkuje tym, że nie jesteście w odpowiedni sposób pomóc klientowi. Wisienką na torcie jest to, że czasem na zamknięcie sprawy macie 1,5 min, ponieważ po tym czasie znów wrzucają was na linię i musicie odbierać kolejne telefony. Nie bez powodu jest tam wieczny deficyt pracowników, ludzie szybko rezygnują. Rzeczą którą mogę jeszcze dodać jest to, że mimo próśb o ubezpieczenie zdrowotne niestety zostałam całkowicie olana i musiałam ubezpieczać się na własną rękę. Każda negatywna opinia tutaj jest prawdą, jest to najgorsza firma z jaką miałam styczność. Najgorszemu wrogowi bym nie życzyła. Koniec z tym.

Bunia
@opuncja

Od czasu napisania opinii przez Opuncję nic się nie zmieniło. Stan na dzień dzisiejszy jest taki sam. Nie polecam.

Ilona
@Bunia

to jaka umowe czlowiek dostaje, zlecenie jedynie ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TPG KATOWICE Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Cola

Spoko atmosfera, praca zdalna mi odpowiada i mam możliwość dopasowania grafiku wiec jest ok

Jankes

Jestem po szkoleniu, poki co wszystko gra i jest jak było mówione. Plus za prace z domu,

Janek

Pracowałem tam kilka miesięcy i nie było źle. Opinie mocno przesadzone. Wypłata na czas, fajna atmosfera, dobry dojazd do biura.

Justyna

Praca jest ok, zwlaszcza gdy sie dopiero zaczyna. Pozytyw, ze jest zywy kontakt z niemieckim i można sie wycwiczyc

U 100

Pracuję tutaj od ponad dwóch lat. Jasne zasady, jasne wytyczne. Możliwości awansu, wypłata na czas. Mam od początku umowę o pracę. Generalnie nie ma niczego, co by sprawiało, aby szukać nowego miejsca. Polecam każdemu, kto chce uczciwie pracować na swoje wynagrodzenie;)

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma? Może firma nie jest ideałem ale z pewnością zasługuje żeby pracować i poprawiać.

Samuel

Czy jest jakiś powód, że przestaliście korzystać z możliwości zostawienia na wątku opinii o pracy?

xxxx
@Samuel

sa dwie strony dla tej samej spolki - ta oraz https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1017536

Angel

Na jakie wynagrodzenie na start można liczyć w TPG?

Xyz

Pracowałam na projekcie dotyczącym obsługi klienta- odpisywanie na maile i reklamacje. Zwolniłam się dość szybko, z racji tego, że byłam zatrudniona na podstawie umowy zlecenie, co już jest śmieszne. Dodatkowo zespół- grupa dwudziestolatków przekonanych o własnej zajebistości. Zero wsparcia, jedynie plotki i obgadywanie za plecami na poziomie gimmazjum. Jeśli chodzi o samą pracę, to na ogół siedziałam bezczynnie przez jakieś 2 godziny (telefon i imne rzeczy osobiste były zakazane na sali), wpadała jedna sprawa do rozwiązania, co zajmowało jakieś 3 minuty, i znowu 2 godziny bezczynności. Najlepsza jest jednak kwestia wypłaty. Zgodnie z umową powinnam mieć ją na koncie już wczoraj. Zapytałam, co się dzieje z moimi pieniędzmi i otrzymałam radosną informację, że sorry, ale przenosimy się do innego biurowca i mamy ważniejsze sprawy na głowie, a wypłata przyjdzie "na dniach".

@Xyz

Rozważałem wysłanie CV, ale widzę że niestety potwierdza się zła opinia o tej firmie. Zjawisko braku umiejętności zarządzania zespołami w tym moderowaniem odpowiedniej atmosfery w miejscu pracy jest zjawiskiem powszechnym w firmach, a bierze się z ignorancji i lekceważenia tematu, lenistwa oraz braku odpowiedniego wyszkolenia przez management wielu korporacji. Tak rodzą się patologie, a pracownicy sami próbują rozwiązywać swoje problemy.

Nie polecam

Nie polecam Wyplaty wcale nie sa na czas....

Czy firma TPG KATOWICE Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

LoBo_ktj

Tak.

Glutek

Pewnie ze tak. Od razu wiesz za co i ile dostaniesz.

Zołza

Jak czytam te wszystkie negatywne teksty to sie zastanawiam gdzie Ci ludzie chcieliby pracowac i z kim? Bez przesady. Firma jest ok, kasa jest na czas i stażowo co raz wiecej sie dostaje. Sa mega ludzie, atmosfera jest dobra, sa imprezy firmowe. Czesto tez umawiamy sie po pracy. Nie mam na co narzekac.

Ciekawa

Witam czy bez znajomości języka jest możliwość dostać pracę w tej firmie? Są jakieś projekty z językiem polskim?

Agnieszka
@Ciekawa

Dzień dobry, również chętnie bym się dowiedziała. Niestety w przeglądarce jest mało informacji o tej firmie. Może ktoś z pracowników ,zechce coś napisać o warunkach pracy? Dzięki.

Agro
@Ciekawa

Są polskojezyczne projekty ale też wymagają znajomości języka i płacą na nich mniej niż na kasie w dyskoncie

@Agro

Mniej to znaczy ile? Bądź tak uprzejmy i podaj konkretne kwoty, które można zarobić przy polskojęzycznych projektach.

Wawa

Odkad firme przejela warszawa jest coraz gorzej, wszyscy sie zwalniaja albo ich zwalniaja jak nie sa potrzebni. Atmosfera jak tort urodzinowy - kroic zimnym nozem. Tylko wyniki wyniki wyniki. Kiedys dalo sie pracowac teraz to zwykle corpo jest z dolnej polki

Agnieszka
@Wawa

Czyli - jak zrozumiałam - Twoim zdaniem sytuacja w TPG KATOWICE znacznie się pogorszyła tuż po przejęciu. Oczywiście to rozumiem, ale zastanawia mnie teraz jedno. Czy ta zmiana wpłynęła może na wysokość wynagrodzenia pracowników?

Agentka

Pracuję na projekcie niemieckim od prawie pół roku i nie narzekam. Na szkoleniu było dużo wiedzy i trochę się bałam, że nie dam rady, ale teraz jest ok. Pracowałam już wcześniej na podobnym stanowisku w innej firmie i tu jest bez porównania lepiej. Super ludzie, fajna atmosfera no i przede wszystkim wynagrodzenie :D. Jak w każdej pracy zdarzają się dni, kiedy jest nawał roboty, ale bez przesady! Poza tym widzę, że podciągnęłam się językowo, a na tym też mi zależało. Polecam ! :D

Edward
@Agentka

Super, że jesteś zadowolona z pracy, to dobra sytuacja dla obu stron! Możesz powiedzieć czy osoby zupełnie bez doświadczenia też są tam mile widziane? Jak wyglądało szkolenie i jak długo trwało? Nauczenie się języka to spory impuls do dalszej pracy więc cieszę się, że jesteś taka zmotywowana. Napisz coś jeszcze, takie opinie są bardzo cenne dla osób poszukujących infromacji o TPG KATOWICE.

Zordon

Premia nieosiagalna, zalew fallami od samego poczatku, jak jestes na chacie to musisz pytac sie czy litosciwie mozesz isc do toalety Nie dziwne ze na amazonie jest ewakuacja, podwyzki biedne i przyznane dopiero po tym jak odeszla fala ludzi, ostatni gasi swiatlo

Edward
@Zordon

Chciałbym, abyś wyjaśnił zarówno mi, jak i innym czytelnikom, dlaczego w Twojej ocenie zdobycie dodatku do wynagrodzenia w postaci premii jest nieosiągalne? Można przez to rozumieć, że pracodawca wprowadził takie wymagania, że nie są one do zrealizowania, jednak wolę się upewnić. Mógłbyś odpowiedzieć? Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o TPG KATOWICE Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TPG KATOWICE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TPG KATOWICE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPG KATOWICE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TPG KATOWICE Sp. z o.o.