Opinie o TPG KATOWICE Sp. z o.o. w Katowice Konduktorska 37

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TPG KATOWICE Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TPG KATOWICE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPG KATOWICE Sp. z o.o. w Katowice Konduktorska 37

Agent

Praca jest ogólnie spoko. Dużo luzu, czasami jest oczywiście stresująco, ale to jak w każdej pracy. Zarobki są w porządku, praca idealna dla studentów ze względu na elastyczny grafik. A tak to w miarę ok, ????????

Anonim89

Cześć, Mam zaproszenie na rozmowę to TPG Katowice. Budynek KTW. Warto iść i pracować w tej firmie?

@Anonim89

Po pierwsze należy Ci pogratulować tego, że zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do TPG KATOWICE, który jest absolutnym liderem w sprzedaży internetowej na świecie. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż jakiś obecny pracownik tej firmy postanowi rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Zdradzisz nam jeszcze, na jakie stanowisko aplikowałeś? Zachęcam Cię do tego, żebyś cały czas dzielił się tu z nami swoimi spostrzeżeniami.

TakaJa

Zaopiniuje projekt Amazon, bo to zadna rzadowa tajemnica, ze w TPG takowy projekt istnieje. Uwazam ten projekt za dobry dla kogos na poczatek, po studiach, aby mogl sie wdrozyc w rozmowy telefoniczne i jezyk niemiecki. Bardzo dobre wynagrodzenie i premie, niestety ciezko je wyrobic ze wzgledu na przerwy ( w sumie 45 minut przerwy, ale przekroczenie o sekunde lub 20 min skutkuje odjeciem 20zl brutto od premii). Grafik byc moze elastyczny, ale jesli wydarzy sie cos nagle i nieprzewidzianie to jest problem. Jesli inny pracownik nie bedzie sie mogl zamienic to wtedy jest problem. Szkolenie poczatkowe za moich czasow trwalo bodajze 4 tygodnie, jak odchodzilam byl to tydzien - wiec nie swiadczy to zbyt dobrze, bo takiej wiedzy o Amazonie i dzialaniu czlowiek nie jest w stanie ogarnac w 5 dni. Nie pracuje tam juz od 1,5 roku, ale z dobrych zrodel wiem, ze dalej trwa wyscig szczurow. Podczas wizyt wielmoznego szefa z Niemiec nalezy udawac ze sie w sumie nie zyje i nie oddycha. Pan jest maksymalnie sfokusowany na wyniki. Ciagle wiecej i wiecej poki stres nas nie zezre i bedziemy chcieli odejsc. Szefowa projektu moze i ma pojecie o zarzadzaniu ludzmi, ale nie ma pojecia o specyfice pracy i nie pisze tego z wyrzutem - po prostu chyba nigdy nie pracowala w call center i nic na ten temat nie wie, kaze pytac Supervisorow. No coz polecam prace dla ludzi mlodych, raczej bez dzieci i obowiazkow. Moje sugestie dla TPG KATOWICE Sp. z o.o.: Zaopiniuje projekt Amazon, bo to zadna rzadowa tajemnica, ze w TPG takowy projekt istnieje. Uwazam ten projekt za dobry dla kogos na poczatek, po studiach, aby mogl sie wdrozyc w rozmowy telefoniczne i jezyk niemiecki. Bardzo dobre wynagrodzenie i premie, niestety ciezko je wyrobic ze wzgledu na przerwy ( w sumie 45 minut przerwy, ale przekroczenie o sekunde lub 20 min skutkuje odjeciem 20zl brutto od premii). Grafik byc moze elastyczny, ale jesli wydarzy sie cos nagle i nieprzewidzianie to jest problem. Jesli inny pracownik nie bedzie sie mogl zamienic to wtedy jest problem. Szkolenie poczatkowe za moich czasow trwalo bodajze 4 tygodnie, jak odchodzilam byl to tydzien - wiec nie swiadczy to zbyt dobrze, bo takiej wiedzy o Amazonie i dzialaniu czlowiek nie jest w stanie ogarnac w 5 dni. Nie pracuje tam juz od 1,5 roku, ale z dobrych zrodel wiem, ze dalej trwa wyscig szczurow. Podczas wizyt wielmoznego szefa z Niemiec nalezy udawac ze sie w sumie nie zyje i nie oddycha. Pan jest maksymalnie sfokusowany na wyniki. Ciagle wiecej i wiecej poki stres nas nie zezre i bedziemy chcieli odejsc. Szefowa projektu moze i ma pojecie o zarzadzaniu ludzmi, ale nie ma pojecia o specyfice pracy i nie pisze tego z wyrzutem - po prostu chyba nigdy nie pracowala w call center i nic na ten temat nie wie, kaze pytac Supervisorow. No coz polecam prace dla ludzi mlodych, raczej bez dzieci i obowiazkow. Lubię atmosferę w TPG KATOWICE Sp. z o.o. za: za moich czasow ekipa byla bardzo fajna. Pomimo korpo, ludzie sie wspierali i pomagali. Czy dzis tak jest? ciezko mi powiedziec.

@TakaJa

Dość szczegółowo opisałaś swoje wrażenia z czasów i pracy w TPG KATOWICE - dziękuję za podzielenie się swoją opinią na forum! Piszesz, że pracowałaś własnie przy projekcie Amazon - czy w TPG KATOWICE była na przykład możliwość współpracy przy różnych projektach równocześnie? Jak wygląda kwestia nadgodzin w tej firmie?

Marika

- Szkolenie zbyt obszerne. Dużo wiedzy w przeciągu trzech tygodni szkolenia. Za krótki okres czasu, na tyle materiału. - Totalna przesada z tym clean desk policy. Firma bardzo rygorystycznie do tego podchodzi!!! - Płatny parking 100€ na miesiąc. Pracownicy powinni mieć zniżki. + Nowoczesny biurowiec w centrum miasta. + Dobra lokalizacja. + Pieniądze, w miarę przyzwoite.

@Marika

Ale to chyba dobrze, że na szkoleniu organizowanym przez firmę TPG KATOWICE chcieli przekazać Wam dużą ilość wiedzy. Z tego akurat wypadałoby być zadowolonym. Dobrze jednak, iż postarałaś się dostrzec i jakieś pozytywne strony wspomnianego pracodawcy. Wspomniałaś o przyzwoitej wypłacie. A czy w tej firmie składa się ona tylko z podstawy, czy może macie jakieś dodatki, premie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TPG KATOWICE Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

+Zgrany zespół +Praca od poniedziałku do piątku w normalnych godzinach - Przymusowe urlopy (kiedy w kraju klienta, którego obsługujesz, jest wolne, ty też musisz wziąć przymusowy urlop,nieważne czy chcesz, czy nie...... nie wiem, czy nie koliduje to z prawem polskim....). - Brak rozwoju (zarówno pod względem wiedzy, jak i zmiany stanowisk) - Brak mleka i cukru i do kawy czy herbaty (Firma nie zapewnia takich, podstawowych, wydawałoby się rzeczy). - Brak wiedzy produktowej w kierownictwa (zwykły agent wie o wiele więcej o wspieranym produkcie od Supervisora czy Managera). - Na biurku nie możesz mieć nic oprócz butelki wody (bez etykiety) i napoju w zamkniętym kubku. (Zakaz wnoszenia żadnych przekąsek, owoców, kawy w zwykłym kubku). Według firmy to zagraża bezpieczeństwu Dannych Klienta. - Zakaz zawieszania swetrów czy bluz na krześle, ponieważ (wg Firmy) to również zagraża bezpieczeństwu Dannych klienta.

@1

Dobrze, że postarałeś się dostrzec pozytywne aspekty związane z pracą w firmie TPG KATOWICE. W swoim komentarzu poruszasz wiele kwestii, jednak nie wspominasz nic o rodzaju umowy, na jaką mogą liczyć tam pracownicy. Czy wszyscy dostają umowę o pracę od pierwszego dnia, czy dopiero po odbyciu okresu próbnego?

+ Pieniadze - Cala reszta, serio - wyrobienie pelnej premii jest rownie prawdopodobne jak zwciestwo polakow na MŚ

@Marek

Trzeba się zatem cieszyć, że firma TPG KATOWICE oferuje swoim pracownikom wynagrodzenie na dobrym poziomie. Twoja wypowiedź jest nieco lakoniczna i w związku z tym wymagałaby uzupełnienia. A jak wygląda kwestia z dostępem do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

@Maja

Maju, co masz na myśli pytajac jak wyglada kwestia z dostępem do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego? Jesli pytasz o obowiazkowe, wyglada jak w kazdej firmie w Polsce ktora ma obowiazek takowe zapewnic, jesli natomiast o prywatna opieke, nie jest przewidziana dla osob ktore korzystaja z Mulltisporta, wiec zdecydowanie inaczej niz w podobnych firmach.

@Marek

To dobrze, że zechciałeś dokładnie nam to wyjaśnić, bowiem te kwestie nie zawsze muszą być do końca jasne. Po Twoich wpisach niektórzy mogą chcieć aplikować do TPG KATOWICE. Może w związku tym wiesz, czy trwa tam aktualnie nabór?

Szukasz pracy ? Wiodąca na rynku firma transportowa TSL Sp. z o.o z Chełma poszukuje kandydata/kę na kierowcę, który/a potrafią pracować z przyjemnością i odnajduję satysfakcję w tym co robi. Specjalizujemy się w międzynarodowym i krajowym transporcie gazów, paliw oraz produktów chemicznych w cysternach drogowych. Wiele systemów pracy i możliwości. Sprawdź i zadzwoń www.tsl.info.pl Zapraszamy !

@00

@00 Chyba pomyliłeś forum - to nie jest wątek dotyczący firmy, o której piszesz. A zatem proszę, żebyś już nie umieszczał tu tego typu wpisów. Ostatnio trochę zamilkliście - ciekawe, z czego to może wynikać. Może jednak ktoś postanowi opisać nam aktualną kondycję firmy TPG KATOWICE - warunki zatrudnienia powoli zaczynają się zmieniać, czy nie? Czekamy na Wasze posty.

Anonimowa26

Ja osobiście bardzo polecam! Pracuję tu już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem skąd te negatywne opinie? Atmosfera świetna, a stawka w porównaniu z konkurencją na prawdę bardzo dobra.

Zaciekawiony.
@Anonimowa26

Skoro jest taka świetna to dlaczego piszesz "Anonimowo"? Czyżby pracodawca sam odpowiedzi pisał?

@Zaciekawiony.

@Zaciekawiony. Każdy na tym forum ma pełne prawo do zachowania anonimowości. I nie musi to oznaczać, że taka osoba pisze nieprawdę. Jak widać - musisz mieć odmienne zdanie na temat firmy TPG KATOWICE., niż @Anonimowa26. Czym się tam dokładnie zajmujesz?

Maja

@Tinkerchrista Dziękuję Ci za Twoją merytoryczną opinię, z której jasno wynika, że warto aplikować do TPG KATOWICE. Może zatem dysponujesz wiedzą na temat ewentualnej rekrutacji? @Anonimowa26 Super, iż Tobie również odpowiada praca w tym miejscu. A jak to jest z umowami na samym początku zatrudnienia - od razu można liczyć na umowę o pracę, czy może dopiero po okresie próbnym?

Maja

@hejjestokej, dziękuję za odpowiedź. To rzeczywiście pensje są teraz w TPG KATOWICE Sp. z o.o. na niezłym pułapie. Jak już rozmawiamy na temat warunków pracy, to wcześniej toczyła się a forum dyskusja dotycząca tych nadgodzin. Tobie widzę, że nie przeszkadzają ale czy jest tak, że niektórzy mimo, że nie chcą, muszą je wyrabiać?

hejjestokej
@Maja

pytaja, czy chcesz zostac albo przyjsc na nadgodziny... ale nikt nikogo nie zmusza. Zreszta nie ma sposobu by zmusic pracownika do nadgodzin. Z reguly wiekszosc jest chetna na nadgodziny bo to dodatkowa kasa :)

Pracownik TP - inna lokalizacj
@Maja

Po moim 3 letnim doświadczeniu mogę powiedzieć, że wybieranie nadgodzin to mordęga, nie chcą dawać ale do nadgodzin szukają chętnych. Zapomnij o wybieraniu nadgodzin w okresie lipiec - wrzesień bo przechodzą na kontrakt godzinowy z zleceniodawcą.

hejjestokej
@Maja

nikt nie musi aqle kazdy chce :) bardzo czesto sa dodatki do nadgodzin...czyli mozna zarobic podwojnie. Zawsze jest kolejka przy ambonie jak tylko oglosza "przyjmujemy nadgodziny" :D

Tinkerchrista

Zaczęłam pracę 2 miesiące temu na projekcie niemieckojęzycznym. Na te chwilę wszystko jest w porządku. Plusy w porównaniu z poprzednią firmą: + system jest stosunkowo prosty w obsłudze (najwazniejsze - tylko jeden) + pracujesz 8 godzin i wychodzisz, nie biorąc pracy do domu (rzadko nadgodziny dla chętnych), + nie ma pracy z klientem indywidualnym tylko z firmami. Dla niektórych minusem mogą być godziny pracy (6-22), ale dla mnie to akurat duży plus. W razie czego można się pozamieniać z kolegami z zespołu albo poprosić o daną zmianę na kolejny miesiąc z wyprzedzeniem i można się dogadać w większości przypadków. Dla mnie całkiem przejrzyście, nie ma na co narzekac.

Maja

@Ann Jak rozumiem - praca w firmie TPG KATOWICE jak do tej pory spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania? Pracujesz już tam pewien czas, więc może napiszesz nam coś o ogólnych warunkach zatrudnienia, jakie oferuje ten pracodawca? @Dejv Cieszę się, że praca w TPG KATOWICE Ci odpowiada. Może wiesz, czy firma zatrudnia osoby bez większego doświadczenia zawodowego?

Ann

Ludzie, jak piszecie opnie, to piszcie o jakim projekcie one są. Firma ma kilka projektów w różnych językach. Moje doświadczenie dotyczy projektów niemieckich i jestem zszokowana tymi bzdurami, które ludzie tutaj wypisują. Nic z tych rzeczy nie jest prawdą. Na jesień będzie rok, odkąd pracuję w Telepele.

Dejv

Jeśli ktoś spodziewa się, że za siedzenie i nic nierobienie przez 8h dostanie wypłatę, to raczej nigdzie nie znajdzie zatrudnienia. Nie dotyczy to tylko Teleperformance. Czasy "czy się stoi czy się leży, kasa się należy" już się skończyły - dla niektórych niestety, większość ludzi to rozumie. Pracuję trzeci rok na projekcie niemieckojęzycznym i nie powiem złego słowa o firmie. Pieniądze na czas, praca całkiem rozwojowa, projekt ciekawy nawet po prawie 3 latach. Maruderów nie potrzebujemy, ale osoby chętne do ciekawej pracy są mile widziane. ;)

Ola

Nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej mowia, ze sie wychodzi punktualnie z pracy, a to nieprawda. Grafik do kitu. Możesz mieć w jednym tygodniu 3 dni wolnego, a potem harujesz przez 6 dni. Praca mecząca, ciągle musisz gonić i uważać,żeby nie dostać negatywnej oceny od klienta. Jedyny plus to fajna ekipa, mozna liczyć na pomoc i wsparcie.

jhp99
@Ola

3 dni wolnego to marzenie hehe dzięki takiemu grafikowi można tak właśnie wszystko sobie ustalić, dla mnie to plus. ja tu pracuję krótko ale z polecenia osoby, która jest już doświadczonym pracownikiem i nie narzekam a wręcz przeciwnie - nigdzie nie miałem jeszcze takiej atmosfery i swobody jak tu. plus ostatnio była impreza firmowa, wszyscy zaproszeni na koszt firmy ;p o nadgodzinach nie wiem, może na tym drugim tak jest, na niemieckim nie ma takich akcji

Justi
@Ola

Jak nie potrafisz zarządzać własną pracą, to być może rzeczywiście nie wychodzisz o czasie z pracy. Natomiast jeśli ogarniasz temat i poprosisz o pomoc, to zawsze ją dostaniesz i wyjdziesz z pracy o czasie, maksymalnie kwadrans po (to akurat chyba normalne w contact center, że nie przerwiesz rozmowy w trakcie?)

Eugen Polański

Od początku zmanipulowana rekrutacja , a raczej pseudorekrutacja , a na koniec tekst , że cię wciągną na rok do bazy danych i będą dalej ,, rekrutować,, Propozycja dla studentów może , o ile zechcą , ja osobiście takie podejście uważam za prymitywne i niemoralne . Adieu !

@Eugen Polański

Nic nowego, podobne procedury obowiązują w innych firmach kiedy odpadasz z procesu.

Alex
@Eugen Polański

Co dokładnie jest zmanipulowane? Ludzie chcą tu przeczytać konkrety... ;/ Tego typu teksty zalatują konkurencją, która próbuje wywołać burzę w szklance wody. Firma jest w porządku, podobna do innych na rynku. Niczym negatywnym sie nie wyróżnia, a jeśli już, to na plus. Na plus to na pewno to, że pracownik jest szanowany, wszyscy pracują raczej po równo, jest mocna polityka security i antymobbingowa. Wypłata zawsze na czas, praca przyjemne i na największym niemieckim projekcie rozwojowa, jesli chodzi o język. Osobiście polecam.

Maja

@niezadowolona ale czy w takim razie istnieje jakiś system zapisu nadgodzin, które następnie będzie można w jakiś sposób odzyskać? Jeżeli firmy nie wypłacają dodatkowych godzin pracy, to najcześciej innego dnia można te godziny po prostu odebrać. Jak to tutaj wygląda?

Sven
@Maja

Albo nadgodziny są dodatkowo płatne (co jest wymagane przez prawo), albo są do odbioru. Nie pamiętam, zeby kiedykolwiek ktokolwiek zmuszał do nadgodzin. Najcześciej są dobrowolne.

Agnes

Widzę, że najwięcej marudzą tutaj osoby, które prawdopodobnie nigdy nie pracowały w tej firmie, przynajmniej jeśli chodzi o projekt niemieckojęzyczny (obecnie ponad 100 osób). Atmosfera to najlepsza rzecz w naszym zespole. Osobiście bardzo to cenię, porównując do moich poprzednich miejsc pracy. Ludzie są bardzo koleżeńscy i trzymają się razem nie tylko w pracy, ale też po godzinach. Jest sympatycznie i zdrowo. Kto mówi o wyścigu szczurów, ten nigdy tutaj nie pracował. Skoro ktoś z Was ma odwagę narzekać na tym forum, to może poda również jakieś konkrety? Bo narzekanie, że firma jest nieelastyczna jeśli chodzi o grafik to bardzo ogólna wypowiedź. Kto Ci nie idzie na rękę? Na którym projekcie? I dlaczego?

jakie szkolenie masz na myśli? mam złe doświadczenia z kiepskim szkoleniem i nie chce drugo raz popełnić tego błędu. Szkolenia wstępne czy ogólnie system wszkoleń jest w tej firmie słaby?

Luska

Fatalne szkolenie

KaTe
@Luska

Rozpoczęłam pracę w Teleperformance na początku maja. Nie byłam przekonana, bo na goworku znaleźć można różne opinie. Moje doświadczenie po ponad miesiącu pracy w Teleperformance jest na duży plus. Na szkolenie i atmosferę w pracy nie mogę powiedzieć złego słowa. Atmosfera akurat jest przyjazna, otrzymujemy od mentorów dużo wsparcia. Wszystko cierpliwie tłumaczą. Projekt nie należy do najłatwiejszych, to fakt. Trzeba dać też coś od siebie, trochę się wysilić. Cały dzień pracuję się z mailami i telefonami, ale to normalne - przecież po to pracodawca zatrudnia pracowników! Na plus jest jeszcze to, że w szybkim czasie można poprawić swój niemiecki.

Zostaw merytoryczną opinię o TPG KATOWICE Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TPG KATOWICE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TPG KATOWICE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPG KATOWICE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TPG KATOWICE Sp. z o.o.