JOLBRO Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igor Bronne

Dąbrowa górnicza

Opinie o JOLBRO Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igor Bronne

ciekawy

a jak z zarobkami w tej firmie ?

Shady85

A z kim odbywała się ta rozmowa???? Ten facet stary co siedzi tam(niby kierownik, podobno były klawisz ) podczas rozmowy próbował mi wmówić że uprawnienia które mam to kupiłem. A doświadczenie to go nie interesuje. Ten drugi , dyrektor to dalej dla mnie normalny chłop , z normalnym podejściem. Przynajmniej ze mną normalnie i o konkretach rozmawiał, na rozmowie i już podczas pracy.

kaśka

rozmowa o pracę na bardzo niskim poziomie.

Gość22
@kaśka 15.03.2017 11:50
rozmowa o pracę na bardzo niskim poziomie.

A o co konkretnie pytają na rozmowie o pracę?

olek
@Gość22 19.03.2017 11:27
A o co konkretnie pytają na rozmowie o pracę?

O co pytają????Więc tak:mąż,żona,dzieci itp dziwne pytania.Wnikanie do przesady o życie prywatne. Być może Pan właściciel szuka sobie żony he he

Shady85

Pracowałem tam od grudnia 2016 r. I tak, dyrektor jest taki, że takiego cza ze swiecą szukać!!! Gość normalny , nie wywyższa się, jak ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zjebie jak się zapytasz o jakąś wątpliwość to zaraz szuka sam i daje info jak i co powinno być. Nie wiem co było wcześniej ale to się zmieniło. Brakło mi sprzętu lub się zużył to po zgłoszeniu był dowieziony nowy( widać prosto ze sklepu). Jest jednak jedna czarna owca. Niby kierownik, gość cichy niby, ale w rzeczywistości to HAM I BUC z którym mimo chęci rozmowy nie dało się normalnie porozmawiać. Gość bez dowodów lubi też zwalniać i oskarżyć kogoś, o coś czego nie zrobił. Na tego radze uważać. Może prezes coś z tym zrobi i wyrzuci tego buca z firmy, mimo że to niby jego jakiś znajomy ale szkodliwy dla firmy.

j23

Firma PORAŻKA nie szanuje pracowników płaci grosze a wymaga cudów. Pomieszczenie socjalne poziom ZEROWY smród zimna woda w krainie i potrąca pracownikom za to 20zł.

rozmowa

Pan szanowny wielki prezes, niestety nie można powiedzieć nic o nim dobrego, traktuje ludzi jak śmieci.. krzyczy, obraża, nie szanuje a słoma z butów mu wystaje, szkoda czasu nawet na rozmowę w sprawie pracy nie polecam !

Zostaw opinię o JOLBRO Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igor Bronne - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOLBRO Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igor Bronne