Opinie o Data Contact w Warszawa

"Nasza przewaga to przede wszystkim ludzie. Można mieć najnowsze systemy teleinformatyczne, ale jeśli nie ma kompetentnych osób, które potrafią tymi systemami zarządzać ,to nic z tego nie wyjdzie."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data Contact w Warszawa

tobias

Siemka. Jakie są dziś stawki w Data Contact ? Bo słyszałem że straszne i że się coś rozpada u nich. Ile w tym prawdy. Podobno ludzie od nich uciekaja. To prawda ?

Lilu

Polecam to CC szczególnie dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały w tej branży :)

Lilu

Polecam to CC, była to moja pierwsza praca, byłam najpierw na Świecie Książki, a potem na Avivie. Dobrze wspominam ten czas, a pracowałam w wakacje. Teamleaderki miałam fajne. Wynagrodzenie spełniło moje oczekiwania, co prawda byłam tam przez Agencje pracy zatrudniona, więc mogłam liczyć na dodatki za popołudnia, wyrobienie godzin, efektowność itp. Co jeszcze?? Szkolenie pełne 3 dniowe było także ja nie mam zastrzeżeń :)

kasia

ja tez potwierdzam dobra firma mozna polecic

Telemarketer

pani Agata z rekrutacji poprosila tylko by zaprezentowac jej sposob sprzedazy, bulka z masłem

absolutnie nikomu nie polecam pracy w tej placowce, to sa oszusty

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie zgadzam się ze złą opinią o tej firmie!!! pracowałam kilka lat temu i dużo firma mnie nauczyła!!!!!!!!!!!!!!!!! a ci co narzekają niech się wezmą do pracy. Nic za darmo sie nie daje ! to najlepsza firma jeśli chodzi o telemarketing i jeśli ktos zaczyna pracę w tej branży to polecam duża szkoła .

Jakie teraz są projekty w DataContact? I jakie stawki za nie? Dalej Aviva, Świat Ksiżki poza Wizzairem i Faktomanią? Osoby pracujące na umowę zlecenia wyrabiają 8 godzin czy 6? Potrzebują teraz kogoś do pracy??? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

abc

Nie ma to jak anonimowo pluc jadem na forum... Zwlaszcza po tym jak sie zostalo absolutnie zasluzenie zwolnionym (z kolejnej zreszta juz pracy). Praca i atmosfera jest OK, a co wazniejsze z bardzo dobrymi w porownaniu do innych warszawskich CC stawkami.

jeszcze jedno: znając bielge język obcy, należało się starać o przyjęcie tam na stanowisku telefonicznego recepcjonisty dla firmy Wizzair.

na dziale cc warunki były bardzo dobre, przede wszystkim jeśli chodzi o płacę: ta podstawowa to chyba jedna z najwyższych w Warszawie! w dodatku pewna i zawsze wypłacana na czas + bonus za przepracowanie zgodnie z grafikiem i bonus od sprzedaży, o który warto było walczyć. gdyby nie dobra atmosfera, nie pracowałabym tam "na słuchawkach". krytyka zawsze była konstruktywna. team leaderzy w większości byli przyjaźni, ale i wymagający. szczerze polecem na początek.

aroo

Nie przesadzaj z tym wyzyskiem :) Co do DC, to może i aż tak suuper nie było, ale dzięki tej firmie dziś SAM jestem właścicielem własnego call center. Tam zdobyłem doswiadczenie i poznałem fajnych ludzi. Może i praca jest ciężka ale co zrobić, takie życie ;) a płacić mi tam płacili nieźle. A co do tekstu "przełożonymi są osoby, ktore do normalnej pracy sie nie nadają i są skrajnie niekompetne", a czy to ważne ? ważne że są ładnymi i zgrabnymi kobietkami i ta czarnuuuulka, yhym ta, co myślisz. Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o Data Contact - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Data Contact?

Kandydaci do pracy w Data Contact napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Data Contact
2.6/5 Na podstawie 248 ocen.

Data Contact