Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-Apteka Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Niki
 Problem

Euro Apteka to jest już 3 sieć, w której pracuje i jest dokładnie tak samo, może dziewczyny z którymi pracuje są fajniejsze ale jeśli chodzi o organizacje pracy i mój psychiczny komfort to EA naprawdę nieźle wypada. Nie wiem w czym mają problem niektóre dziewczyny co się tu wypowiadają ale ciesze się, że nie pracujemy razem. Pozdrowienia

farmaceutka

(usunięte przez administratora) na zmianie jest 1 osoba nierzadko przez 12h(pracy tyle,że nie wiesz w co ręce włożyć) bo nie zatrudniają dodatkowych osób bo tną koszty,(usunięte przez administratora) W głowie się nie mieści,że w XXI wieku pracownik, człowiek z wyższym wykształceniem nie ma kiedy skorzystać z toalety i wyjść na przerwę i godzi się na pracę w takich warunkach. Premie miesięczne wielkości 20-30 zł ( na co to wystarczy?), nadgodziny do odbioru, brak osób na zastępstwo, duża rotacja pracowników w centrali, ciągłe zmiany. Koleżanki i Koledzy za żadne pieniądze nie idźcie tam do pracy, szkoda waszego zdrowia, życia rodzinnego i towarzyskiego.

Kandydat

Hej, są może otwarte rekrutacje?

Lucya Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 godzin.
Kandydat

Jakie obowiązki ma Technik w Euro?

Pytający Nowy wpis

Co się ostatnio dzieje z tą firmą? Pierwszy raz dostałam błędnie wypłacone zlecenie, kontaktu brak. Piszę, dzwonie i nic. Już ich sprzedali? Nikt w Aptece nic nie wie.

Papprika Nowy wpis
@Pytający

Apteki działają normalnie. Z takimi pytaniami obawiam się, że nie powinnaś się zwracać do nas, na goworku, bo, z całym szacunkiem, w jaki niby sposób mamy Ci pomóc?

odp Nowy wpis
@Pytający

Nikt niczego nie sprzedawał. i tak jak wyżej to nie są pytania które należy kierować tutaj.

Nick
Kandydat

Znalazłam ofertę na kierownika apteki ale żadnych konkretów - są wymagania podane ale są takie same jak dla magistra i technika, więc to jest pierwsze pytanie i drugie podstawowe o lokalizacje

on
@Nick

z tego co widzę jest podany nr telefonu zawsze można zadzwonić i porozmawiać .... tez widziałem te ogłoszenie na fb lokalizacja warszawa

Pelcia
@Nick

Przy każdej poszczególnej ofercie na portalu praca jest podana lokalizacja. Na pewno Warszawa mi mignęła.

Ridd
@Nick

Przecież wymagania z oferty się różnią, pozwól, że wkleję: nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Apteki, zarządzanie zespołem aptecznym, realizacja planów sprzedaży, profesjonalna obsługa pacjentów, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

heh
@Nick

ja tam tu nie widzę żadnego znaku zapytania to cięzko widzieć też pytania ;)

Ridd
@heh

Czepianie się już można sobie darować, chyba jasno wynika z kontekstu i wiadomo o co chodzi

Adamus
Klient

Trafiłem na zakładkę czytelnia na oficjalnej stronie EuroApteki, zupełnie przypadkiem, szukając informacji. Z ciekawości przepatrzyłem resztę artykułów i są świetne. od tematu po sposób napisania. Czy pojawiają się na bieżąco nowe artykuły cy to wszystko na co można licyzć?

Time
@Adamus

Zazwyczaj pojawiały się jak było coś ciekawego do opisania ale nie wiem jak jest teraz z tą aktualnością. Nie było tam żadnych dat?

sms
@Time

nie ma żadnych dat po prostu jest kilka zakładek i artykułów

@Adamus

Wpadaj co jakiś czas i odświeżaj, może akurat coś wpadnie ;) Tak pół żartem pół serio

Specjalista
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Do biura w Warszawie potrzebowali budowlańca. Chodziło o ekspansję. Biuro bardzo skromne, miła rozmowa, ile, za ile. Zero informacji zwrotnej czy rekrutacja zakończona, czy nie. Null.

Pytania

Standardowe.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PR

Dzień dobry, czy pani prezes już wróciła od ubiegłego roku z chorobowego czy dalej choruje?

Zdziwniony
@PR

A co to za pytanie i co ma wspólnego z opinią o firmie?

As
@Zdziwniony

Sporo. Trudno oczekiwać dobrego zarządzania skoro szefa brak. No ale w EA to już mnie nic nie zdziwi.

@As

Mnie to bardziej interesuje co cię to interesuje, skoro tutaj nie pracujesz?

@As

Czy to wścibstwo, zwykła ciekawość, czy tęsknota za poprzednią firmą? A może po prostu złośliwość wrodzona :)))

as
@Alina

a gdzie jest napisane, że nie pracuję w EA?

@as

Pod Twoim nickiem akurat.

@as

Miałaś podpis "Były pracownik" więc nic dziwnego, że tak założyła

@Dedal

Dokładnie tym się sugerowałam, skoro już jest coś co można zaznaczyć to warto to robić zgodnie z prawdą ;)

@Alina

Mogło się pomylić, to normalne.

@Alina

Ale nie ma się co potem dziwić, że ktoś błędnie założył

@Zdziwniony

Moim zdaniem poruszanie jakiegokolwiek tematu dotyczącego konkretnych osób jest sprzeczne z netykietą...

@PR

A na pewno z moimi standardami, ale no rozumiem, że nie każdy będzie się dostosowywał do moich standardów ;)

Kandydat

Na tak dużą sieć tylko jedna oferta pracy?!

możliwe
@niemozliwe

Szykuje się zmiana ologowania, tak więc nowy właściciel będzie zatrudniał

@możliwe

Zdradzisz coś więcej?

@niemozliwe

Poza tym, jest więcej ofert...zwróć uwagę na lokalizacje

Także coś słabo patrzysz

@Maya

jak patrzyłem była tylko jedna

@Maya

może akurat wygasły i dopiero potem je wrzucli na nowo

@niemozliwe

I pierwsze co zrobiłeś to postanowiłeś napisać na forum z pretensjonalnym tonem? ;)

@niemozliwe

Wiesz, istnienie ofert nie zależy od tego ilu kandydatów miałoby ochotę się przyjąć, a od potrzeb firmy. WIęc tak, sytuacje, w których jest tylko jedna, bądź nawet zero się zdarzają i nie ma w tym nic dziwnego

@niemozliwe

Pewnie mogło być i tak, ciężko ustalić po czasie, przy czym nie uważam, aby to miało znaczenie

Kandydat

Jak to wygląda godzinowo, finansowo? I jak przeprowadzana jest rozmowa rekrutacyjna.

Oi
@Paula

Godziny standardowe, kasa - uczciwa, nie narzekam, aczkolwiek wybacz, ale swojej stawki ci nie podam. Rozmowa na pewno różni się w zależności od stanowiska, na które aplikujesz, więc mogę podać jedynie coś w rodzaju schematu, ale bez konkretów

@Paula

Rozmowa najpierw telefoniczna, tam wstępne rozeznanie i zapraszają już na rozmowę f2f, tutaj tak jak wyżej, kwestia zależna od stanowiska, na moje nie wymagali wiele specjalistycznych umiejętności, więc takie ogólne rozeznanie w przeszłej karierze zawodowe, pytanie o plany, czy założenia zawodowe, jakieś badanie kompetencji miękkich, pytanie o oczekiwania i tak dalej. Nic co odbiegałoby od normy.

@Paula

Wiem, że niezbyt szczegółowo, ale może i lepszy rydz niż nic.

@Paula

jak coś to pytaj, może coś jeszcze wygrzebie w pamięci.

@Ellie

Dzięki. Na bank jeszcze będę miała jakieś pytania, więc pozwolę sonie uderzyć, jak już się to wyklaruje.

pear
@Ellie

a typowe pytania rekrutacyjne? gdzie sie widzisz za pare lat czy jaka jest twoja najmocniejsza i najsłabsza strona? i inne takie

@pear

tego typu rzeczy też były, to jakby zawiera się w standardzie, tak mi się wydaje ;)

@pear

kompetencje miękkie jakoś wybadac muszą

wybadać*

Kandydat

Witam, ja dla odmiany z tego co widzę chcialabym delikatnie podpytać o pracę w centrali. Przyjmę każdą informację z wewnatrz.

@Paula

A, ok, widzę, że już to zrobiłaś, nie połączyłam nicków.

Poinformowana

O właśnie przeczytałam oficjalną informację z UOKIK, że jednak DOZ nie może przejąć Euro-Apteki.

???
@Poinformowana

Tzn? jak już piszesz jakąś informację to chociaż powiedz konkretnie w czym rzecz

Poinformowany
@???

DOZ miał przejąć Euro-Aptekę ale UOKIK nie wyraził zgody.

???
@Poinformowany

To rozumiem, ale pytam dlaczego?

@???

Czy to ważne, ważny chyba jest efekt końcowy, a jak się interesujesz to poszukaj informacji i doczytaj

klientka
Klient

Szkoda ze w krakowie sa tylko 3 apteki bo macie najtansze leki ktore zazywam ale mam nie po drodze czy jest opcja zamowien do domu?

Ilona
@klientka

no wydawało mi się że można zamawiać na stronie?? czy nie??

@Ilona

Euro nie ma apteki internetowej.

Ilona
@Dentis

a to przepraszam w takim razie, wydawało mi się że widziałam na stronie jakieś produkty, ale pewnie to tylko reklamy

@Ilona

Nie ma za co przepraszać ;)

@Ilona

Pomyłka może się zdarzyć każdemu

Kandydat

O której najwcześniej może rozpoczynać pracę apteka? Bo zgaduje że punkty są czynne w różnych godzinach

@Olea

dobrze zgadujesz, bo to zależy od tego w jakiej lokalizacji jest ta dana apteka

@Olea

wydaje mi się że najwcześniej to 7-7:30 :))

@Janka

To nie tak źle. Wcześnie, ale do przeżycia.

wcześnie to by było o 5. Godzina 7 jest całkowicie normalna i powszechna

@Janka

Mówię o swoim przykładzie.

Kandydat

Euro Apteka ma również swoje marki własne, czy sprzedaje wyłącznie leki i suplementy innych producentów?

Elena
@Cirilla

Nigdy nie bylaś w euro aptece czy co..?

@Elena

Byłam, ale nie zwróciłam na to uwagi nigdy i stąd moje pytanie

@Elena

W sensie ja nie pytam tak se o, żeby wiedzieć, tylko chodzi w perspektywie potencjalnej pracy pracowałam już w sieci i był ogromny nacisk na dosprzedaż produktów marek własnych i zastanawiam się czy tutaj wygląda to tak samo.

@Elena

A Euro Apteka jest chyba najmniej mi znaną siecią i kompletnie nie wiem jak wewnątrz to wygląda, więc pytam, bo kto pyta nie błądzi, czy coś takiego. No, wytłumaczyłam się wystarczająco? ;)

PR

Kandydat

Pytałam jeszcze o etapy i ogólnie wygląd rekrutacji, gdyby ktoś był w stanie po krótce to opisać to byłoby miło

@Zofia

rekrutacja normalna. 2 etapy są najpierw dzwonią i jak jest wszystko okej to umawiają na spotkanie no i potem odpowiedź w miarę szybko , nie czeka sie jakoś długo, przynajmniej ja nie czekałam

blossom
@Witka

Mnie od razu zaprosili na rozmowę, bez wstępnej rozmowy telefonicznej.

@blossom

o proszę to jeszcze szybciej niż u mnie. czyli da się to w miarę szybko załatwić . jak się ma wykształcenie i doświadczenie to jest naprawdę szybka sprawa

blossom
@Witka

No jak widać tak. Nie ukrywam że miałam już doświadczenie wtedy, po prostu zmieniałam sieć

ekhm
@Witka

Bez wykształcenia to nikt nie startuje, bo nie ma szans...nie ma sensu tego wyszczególniać bo to oczywistość...

@ekhm

no to samo doświadczenie.. o rany napisałam tak ogólnie po co się tak czepiać?

@ekhm

takie gadanie tylko dla gadania, a jak ktoś jest w branży to doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie trzeba o tym mówić

zyta

Bardzo to przykre, ale rozpanoszyły się tu paniusie z centrali, które za opłatą próbują słodzić tej żałosnej firemce. Wstyd i hańba.

zyta
@zyta

Bardzo to przykre, ale rozpanoszyła się tu paniusia nie wiadomo skąd, która pewnie za opłatą próbuje celowo szkodzić wizerunkowi firmy. Wstyd i hańba.

Bogus
@zyta

No to lystro już jest ????????

Witam serdecznie

ana
@Zofia

witamy cię również. ale odpowiedź już uzyskałaś więc chyba nie ma co się powtarzać.

ekler
@ana

Ten wpis był dodany wcześniej, popatrz na godzinę.

ana
@ekler

no to przecież dlatego mówię, że odpowiedź już uzyskała, ale przywitać się chyba mogę kulturalnie

Kostaryka

Słuchajcie, bo nie chce mi się wierzyć, że tak ciężko jest co poniektórym znaleźć oferty pracy. Wyraźnie i wielokrotnie było pisane gdzie są umieszczane, już abstrahując od tego, mając narzędzie jakim jest wyszukiwarka google śmiesznym jest wciąż mieć problemy ze znalezienim podstawowej informacji. To już podstawowa zaradność życiowa i podstawa obsługi komputera, którą, zwłaszcza będą farmaceutą, należy zwyczajnie mieć. A tu co chwilę pytanie czy są rekrutacje, gdzie można znaleźć oferty. Dokładnie tam, gdzie dotychczas, one nigdzie nie uciekają (jeśli tylko są wakaty). Bałagan się robi straszny.

Kostaryka
@Kostaryka

I ja to tylko tu tak zostawię. Nie do komentowania, nie do tłumaczenia się przede mną czemu tak, a nie inaczej. Staram się myśleć o przyszłych pracownikach, którzy przy takim napływie pytań o to samo, będą mieli utrudniony dostęp do faktycznie istotnych informacji. Oczywiście nie zabraniam nikomu pytać, broń Boże! Zawsze ktoś chętnie pomoże i udzieli informacji, jeżeli tylko będzie w stanie. Tylko nie pytać co chwilę o to samo. Fajnie by było, gdyby faktycznie dzielono się tutaj informacjami na temat warunków i pracy w tej sieci per se. No, to tyle ode mnie. Dzięki za uwagę ;) Trzymajcie się.

Arona
@Kostaryka

Masz rację, chociaż myślę że to nie kwestia obsługi komputera, a zwykłego lenistwa, bo lepiej zapytać na górze o coś i uzyskać odpowiedź niż przekopywać się przez forum ;) ale to tylko moje spostrzeżenia, nie muszą być całkowicie właściwe

Smith

Here we go again ;)

Kandydat

Jak wyglądają poszczególne etapy. Jest teraz szansa na jakieś stanowisko czy nie ma zapotrzebowania

@Zofia

Nie napisałaś właściwie jakie konkretnie stanowisko Cię tutaj interesuje

@Zofia

Aktualnie są oferty pracy na kierownika apteki, magistra farmacji, technika farmacji i stażyste farmacji

Achilles
@Zofia

Na jakieś? Czyli nie wiesz na jakie? Dziwne. Jeszcze jakby był jakiś wybór... Chyba, że chodzi o administrację, to inna sprawa.

@Achilles

Nie chodziło mi dosłownie o to, że na jakieś czyli nie wiem na jakie, tylko czy "jakieś" jest wolne, a wiadomo jakie tutaj są stanowiska, chodziło mi o magistra farmacji

Achilles
@Zofia

To odnośnie lokalizacji, znajdziesz je na portalu praca pe el.

@Achilles

W porządku dziękuję, to mi już wystarczy

Kandydat

Przepraszam ucięło mi. Witam serdecznie poszukuję informacji na temat możliwości podjęcia pracy w EA

@Zofia

No to całkiem nieźle trafiłaś, bo tutaj to jest skarbnica wiedzy na temat pracy

maki
@Kaja

i gdzie ta skarbnica wiedzy pani Kaju? Jeśli pani coś wie więcej nt. pracy euro-aptece to proszę się podzielić.

@maki

Jasne, ale najpierw muszę wiedzieć o czym mam nawijać. Jakieś pytania by się przydały, cobym mogła odpowiedzieć.

Leo
@Kaja

Może postawić po prostu na szczerość? Jak naściemniasz na rozmowie to po pewnym czasie i tak się kapną .....

@Leo

Proponuję przeczytać wątek od początku jeszcze raz ze zrozumieniem i spróbować ponownie odpowiedziec na niego.

Kandydat

Hej, są może otwarte rekrutacje?

kasia
@Jola

aktualne rekrutacje zamieszczone są na stronie fb - euroaptekahr

@kasia

Dziękuję, zerknę tam

Lena
@kasia

Zawsze na facebooku pojawiają się oferty i tam należy szukać tych aktualnych, czy w innych miejscach również są?

kasia
@Lena

na różnych portalach o pracy można znaleźć ogłoszenia

asdf
@Lena

Nigdy nie warto skupiać się tylko na jednym źródle. Oferty można znaleźć w wielu miejscach w internecie.

Lena
@asdf

Dlatego właśnie żeby się nie skupiać na jednym to o to pytam, czy faktycznie działają również inne miejsca na które należy patrzeć.

Teresa
@Jola

Rekrutacje jakiekolwiek pojawiają się na bieżąco w sieci, więc warto sprawdzać wszystkie możliwe źródła, bo z tego co wiem na przestrzeni czasu, pojawiały się te oferty w różnych miejscach.

Kola
@Teresa

A te ze strony są może aktualne?

Mila
@Kola

Skoro tam są to jest duże prawdopodobieństwo. Skontaktuj się z nimi to szybko uzyskasz informacje na ten temat i będzie wiadomo czy wysyłać cv czy nie.

Sylvi
@Kola

Przecież tam nie ma konkretnych ofert, ani opisu jaka lokalizacja ani nic. Szukałabym ich jednak gdzie indziej.

zosia
@Sylvi

Ja znalazłam na facebook oferty z pełnym opisem i lokalizacjami

?
@zosia

Zarekrutowałaś się może? jaki efekt?

Zoja
@?

Ja się rekrutowałam ale pod koniec zeszłego roku, nie wiem czy to ma dla Ciebie jakieś znaczenie, ale rekrutacja bardzo standardowa w miłej atmosferze, nie było się czym stresować

mowie
@zosia

Plusem ofert na fb jest ze są aktualne na reszcie wykupujesz miesiac wiszenia na stronie i gorzej ocenic jak dlugo juz trwa rekrutacja

@?

A ktoś ma jakieś aktualne informacje z ostatnich dni? czy chociaż z tego miesiąca?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 670 ocen.
Euro-Apteka Sp. z o.o.