Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Bazylia

Mogłam tutaj zdobyć doświadczenie jako technik farmacji, dużo się nauczyłam praktycznych rzeczy. Polecam każdemu, jeśli chce się rozwijać w swoim fachu.

momo
@Bazylia

A ciężko dostać pracę jako technik?

@momo

No wiesz, to nie jest byle praca gdzie przyjmą każdego, trzeba mieć wykształcenie farmaceutyczne, bez tego nie da rady.

momo
@Bazylia

I długo się wdrażałaś na stanowisko?

@momo

Sporo wyciągnęłam już ze szkoły, ale wiadomo, że praca to praca już trochę inaczej wszystko wygląda.

@momo

Nie wdrażałam się zbyt długo, ale też nie ukrywam, że mam dosyć dobrą pamięć i zależało mi, żeby szybko załapać, każdy się uczy w swoim tempie.

Ciabata
@Bazylia

Odkrywcze nie powiem ;). Doświadczenie jest najważniejsze, w szkole tego nie zdobędziesz niestety do tego stopnia. Przede wszystkim nauczyłam się kontaktu z klientem tu, wiem, że nikt nie pytał.

Skayla

Apteki mają w miarę ujednolicone godziny, czy może się to znacząco różnić? Są takie, które pracują na nocki?

Irma
@Skayla

godziny są rożne w zależności od tego czy apteka jest w galerii, przychodni, szpitalu czy po prostu na ulicy

Elax

Długo się zbierałam, żeby się zgłosić do tej pracy, ale uznałam, że raz kozie śmierć i warto się przełamać, żeby później nie żałować. Skończyłam studia dwa miesiące temu i chcę spróbować swoich sił, dlatego liczę na pomoc osób, które być może już tam pracują albo pracowały. Jak wygląda mniej więcej proces rekrutacji i rozmowa? Trzeba być przygotowanym na jakieś nietypowe pytania?

@Elax

Pytanie pierwsze, bo nie jestem w stanie wywnioskować z kontekstu - chodzi o pracę Magistra, czy uderzasz do administracji?

@Elax

Bo jeśli to pierwsze to nie ma nic skomplikowanego. Nie przypominam sobie żadnych pytań, które zbiłyby mnie z tropu, raczej pytania o konkrety.

Naluzie

Dokładnie, same konkrety, przynajmniej u mnie nie było jakiś udziwnionych, które nawet nie wiadomo co mają sprawdzać.

Naluzie

I szybka akcja generalnie

Elax

Właśnie myślałam o Magistrze, bo już od dawna się przymierzam do tej pracy, a widziałam, że szukają.

@Naluzie

Ok, czyli szybko i konkretnie. To dobrze, bo czasem na rozmowach pytają nie wiadomo o co, co w ogóle ma mało wspólnego z zawodem.

@Naluzie

Dlatego też zależy mi na firmie, która traktuje ludzi poważnie.

Alecto
@Elax

Logiczne, że czasem chcą sprawdzić ogólne umiejętności interpersonalne, predyspozycję do pracy z ludźmi, umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach. Nic w tym dziwnego. Zwykle zakładają, że znajomość zawodu masz wyniesioną po studiach, więc nie trzeba tego aż tak weryfikować. Tak myślę w każdym razie.

@Alecto

Wcale mnie to nie dziwi, bo w końcu nie po to się studiowało, żeby teraz nic nie umieć.

Lucya

Jakie obowiązki ma Technik w Euro?

hmm
@Lucya

a czy takie informacje nie są zawarte w ogłoszeniu na dane stanowisko?

@hmm

Oczywiście, że są

No

wystarczy tylko otworzyć ogłoszenie i je przeczytać, to chyba szybsza opcja niż czekanie na odpowiedź na forum

@hmm

Wszystko jest napisane, sama widziałam jak szukałam dla siebie oferty.

@No

Kapitan Oczywisty, czy to ty?

@No

Raczej nikomu kto chce pracować w farmacji nie trzeba mówić takich rzeczy...

@No

I jakiejkolwiek innej branży...

@noway

wiesz, tez tak długi czas myślałem...ale chyba jednak trzeba

@noway

przykro mi, ale niestety nie. nie jestem tym Kapitanem, którego szukasz

@noway

ale życzę powodzenia w poszukiwaniach

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Pytający

Co się ostatnio dzieje z tą firmą? Pierwszy raz dostałam błędnie wypłacone zlecenie, kontaktu brak. Piszę, dzwonie i nic. Już ich sprzedali? Nikt w Aptece nic nie wie.

Papprika
@Pytający

Apteki działają normalnie. Z takimi pytaniami obawiam się, że nie powinnaś się zwracać do nas, na goworku, bo, z całym szacunkiem, w jaki niby sposób mamy Ci pomóc?

odp
@Pytający

Nikt niczego nie sprzedawał. i tak jak wyżej to nie są pytania które należy kierować tutaj.

Znalazłam ofertę na kierownika apteki ale żadnych konkretów - są wymagania podane ale są takie same jak dla magistra i technika, więc to jest pierwsze pytanie i drugie podstawowe o lokalizacje

on

z tego co widzę jest podany nr telefonu zawsze można zadzwonić i porozmawiać .... tez widziałem te ogłoszenie na fb lokalizacja warszawa

Pelcia

Przy każdej poszczególnej ofercie na portalu praca jest podana lokalizacja. Na pewno Warszawa mi mignęła.

Ridd

Przecież wymagania z oferty się różnią, pozwól, że wkleję: nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Apteki, zarządzanie zespołem aptecznym, realizacja planów sprzedaży, profesjonalna obsługa pacjentów, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

heh

ja tam tu nie widzę żadnego znaku zapytania to cięzko widzieć też pytania ;)

Ridd
@heh

Czepianie się już można sobie darować, chyba jasno wynika z kontekstu i wiadomo o co chodzi

Adamus

Trafiłem na zakładkę czytelnia na oficjalnej stronie EuroApteki, zupełnie przypadkiem, szukając informacji. Z ciekawości przepatrzyłem resztę artykułów i są świetne. od tematu po sposób napisania. Czy pojawiają się na bieżąco nowe artykuły cy to wszystko na co można licyzć?

Time
@Adamus

Zazwyczaj pojawiały się jak było coś ciekawego do opisania ale nie wiem jak jest teraz z tą aktualnością. Nie było tam żadnych dat?

sms
@Time

nie ma żadnych dat po prostu jest kilka zakładek i artykułów

@Adamus

Wpadaj co jakiś czas i odświeżaj, może akurat coś wpadnie ;) Tak pół żartem pół serio

Zdziwniony

A co to za pytanie i co ma wspólnego z opinią o firmie?

As
@Zdziwniony

Sporo. Trudno oczekiwać dobrego zarządzania skoro szefa brak. No ale w EA to już mnie nic nie zdziwi.

@As

Mnie to bardziej interesuje co cię to interesuje, skoro tutaj nie pracujesz?

@As

Czy to wścibstwo, zwykła ciekawość, czy tęsknota za poprzednią firmą? A może po prostu złośliwość wrodzona :)))

as
@Alina

a gdzie jest napisane, że nie pracuję w EA?

@as

Pod Twoim nickiem akurat.

@as

Miałaś podpis "Były pracownik" więc nic dziwnego, że tak założyła

@Dedal

Dokładnie tym się sugerowałam, skoro już jest coś co można zaznaczyć to warto to robić zgodnie z prawdą ;)

@Alina

Mogło się pomylić, to normalne.

@Alina

Ale nie ma się co potem dziwić, że ktoś błędnie założył

@Zdziwniony

Moim zdaniem poruszanie jakiegokolwiek tematu dotyczącego konkretnych osób jest sprzeczne z netykietą...

Ajbisi

A na pewno z moimi standardami, ale no rozumiem, że nie każdy będzie się dostosowywał do moich standardów ;)

niemozliwe

Na tak dużą sieć tylko jedna oferta pracy?!

możliwe
@niemozliwe

Szykuje się zmiana ologowania, tak więc nowy właściciel będzie zatrudniał

@możliwe

Zdradzisz coś więcej?

@niemozliwe

Poza tym, jest więcej ofert...zwróć uwagę na lokalizacje

Także coś słabo patrzysz

@Maya

jak patrzyłem była tylko jedna

@Maya

może akurat wygasły i dopiero potem je wrzucli na nowo

@niemozliwe

I pierwsze co zrobiłeś to postanowiłeś napisać na forum z pretensjonalnym tonem? ;)

@niemozliwe

Wiesz, istnienie ofert nie zależy od tego ilu kandydatów miałoby ochotę się przyjąć, a od potrzeb firmy. WIęc tak, sytuacje, w których jest tylko jedna, bądź nawet zero się zdarzają i nie ma w tym nic dziwnego

@niemozliwe

Pewnie mogło być i tak, ciężko ustalić po czasie, przy czym nie uważam, aby to miało znaczenie

Paula

Jak to wygląda godzinowo, finansowo? I jak przeprowadzana jest rozmowa rekrutacyjna.

Oi
@Paula

Godziny standardowe, kasa - uczciwa, nie narzekam, aczkolwiek wybacz, ale swojej stawki ci nie podam. Rozmowa na pewno różni się w zależności od stanowiska, na które aplikujesz, więc mogę podać jedynie coś w rodzaju schematu, ale bez konkretów

@Paula

Rozmowa najpierw telefoniczna, tam wstępne rozeznanie i zapraszają już na rozmowę f2f, tutaj tak jak wyżej, kwestia zależna od stanowiska, na moje nie wymagali wiele specjalistycznych umiejętności, więc takie ogólne rozeznanie w przeszłej karierze zawodowe, pytanie o plany, czy założenia zawodowe, jakieś badanie kompetencji miękkich, pytanie o oczekiwania i tak dalej. Nic co odbiegałoby od normy.

@Paula

Wiem, że niezbyt szczegółowo, ale może i lepszy rydz niż nic.

@Paula

jak coś to pytaj, może coś jeszcze wygrzebie w pamięci.

@Ellie

Dzięki. Na bank jeszcze będę miała jakieś pytania, więc pozwolę sonie uderzyć, jak już się to wyklaruje.

pear
@Ellie

a typowe pytania rekrutacyjne? gdzie sie widzisz za pare lat czy jaka jest twoja najmocniejsza i najsłabsza strona? i inne takie

@pear

tego typu rzeczy też były, to jakby zawiera się w standardzie, tak mi się wydaje ;)

@pear

kompetencje miękkie jakoś wybadac muszą

wybadać*

Paula

Witam, ja dla odmiany z tego co widzę chcialabym delikatnie podpytać o pracę w centrali. Przyjmę każdą informację z wewnatrz.

@Paula

A, ok, widzę, że już to zrobiłaś, nie połączyłam nicków.

Poinformowana

O właśnie przeczytałam oficjalną informację z UOKIK, że jednak DOZ nie może przejąć Euro-Apteki.

???
@Poinformowana

Tzn? jak już piszesz jakąś informację to chociaż powiedz konkretnie w czym rzecz

Poinformowany
@???

DOZ miał przejąć Euro-Aptekę ale UOKIK nie wyraził zgody.

???
@Poinformowany

To rozumiem, ale pytam dlaczego?

@???

Czy to ważne, ważny chyba jest efekt końcowy, a jak się interesujesz to poszukaj informacji i doczytaj

klientka

Szkoda ze w krakowie sa tylko 3 apteki bo macie najtansze leki ktore zazywam ale mam nie po drodze czy jest opcja zamowien do domu?

Ilona
@klientka

no wydawało mi się że można zamawiać na stronie?? czy nie??

@Ilona

Euro nie ma apteki internetowej.

Ilona
@Dentis

a to przepraszam w takim razie, wydawało mi się że widziałam na stronie jakieś produkty, ale pewnie to tylko reklamy

@Ilona

Nie ma za co przepraszać ;)

@Ilona

Pomyłka może się zdarzyć każdemu

Olea

O której najwcześniej może rozpoczynać pracę apteka? Bo zgaduje że punkty są czynne w różnych godzinach

@Olea

dobrze zgadujesz, bo to zależy od tego w jakiej lokalizacji jest ta dana apteka

@Olea

wydaje mi się że najwcześniej to 7-7:30 :))

@Janka

To nie tak źle. Wcześnie, ale do przeżycia.

wcześnie to by było o 5. Godzina 7 jest całkowicie normalna i powszechna

@Janka

Mówię o swoim przykładzie.

Cirilla

Euro Apteka ma również swoje marki własne, czy sprzedaje wyłącznie leki i suplementy innych producentów?

Elena
@Cirilla

Nigdy nie bylaś w euro aptece czy co..?

@Elena

Byłam, ale nie zwróciłam na to uwagi nigdy i stąd moje pytanie

@Elena

W sensie ja nie pytam tak se o, żeby wiedzieć, tylko chodzi w perspektywie potencjalnej pracy pracowałam już w sieci i był ogromny nacisk na dosprzedaż produktów marek własnych i zastanawiam się czy tutaj wygląda to tak samo.

@Elena

A Euro Apteka jest chyba najmniej mi znaną siecią i kompletnie nie wiem jak wewnątrz to wygląda, więc pytam, bo kto pyta nie błądzi, czy coś takiego. No, wytłumaczyłam się wystarczająco? ;)

Zofia

Pytałam jeszcze o etapy i ogólnie wygląd rekrutacji, gdyby ktoś był w stanie po krótce to opisać to byłoby miło

@Zofia

rekrutacja normalna. 2 etapy są najpierw dzwonią i jak jest wszystko okej to umawiają na spotkanie no i potem odpowiedź w miarę szybko , nie czeka sie jakoś długo, przynajmniej ja nie czekałam

blossom
@Witka

Mnie od razu zaprosili na rozmowę, bez wstępnej rozmowy telefonicznej.

@blossom

o proszę to jeszcze szybciej niż u mnie. czyli da się to w miarę szybko załatwić . jak się ma wykształcenie i doświadczenie to jest naprawdę szybka sprawa

blossom
@Witka

No jak widać tak. Nie ukrywam że miałam już doświadczenie wtedy, po prostu zmieniałam sieć

ekhm
@Witka

Bez wykształcenia to nikt nie startuje, bo nie ma szans...nie ma sensu tego wyszczególniać bo to oczywistość...

@ekhm

no to samo doświadczenie.. o rany napisałam tak ogólnie po co się tak czepiać?

@ekhm

takie gadanie tylko dla gadania, a jak ktoś jest w branży to doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie trzeba o tym mówić

Bogus

No to lystro już jest ????????

Witam serdecznie

ana
@Zofia

witamy cię również. ale odpowiedź już uzyskałaś więc chyba nie ma co się powtarzać.

ekler
@ana

Ten wpis był dodany wcześniej, popatrz na godzinę.

ana
@ekler

no to przecież dlatego mówię, że odpowiedź już uzyskała, ale przywitać się chyba mogę kulturalnie

Kostaryka

Słuchajcie, bo nie chce mi się wierzyć, że tak ciężko jest co poniektórym znaleźć oferty pracy. Wyraźnie i wielokrotnie było pisane gdzie są umieszczane, już abstrahując od tego, mając narzędzie jakim jest wyszukiwarka google śmiesznym jest wciąż mieć problemy ze znalezienim podstawowej informacji. To już podstawowa zaradność życiowa i podstawa obsługi komputera, którą, zwłaszcza będą farmaceutą, należy zwyczajnie mieć. A tu co chwilę pytanie czy są rekrutacje, gdzie można znaleźć oferty. Dokładnie tam, gdzie dotychczas, one nigdzie nie uciekają (jeśli tylko są wakaty). Bałagan się robi straszny.

Kostaryka
@Kostaryka

I ja to tylko tu tak zostawię. Nie do komentowania, nie do tłumaczenia się przede mną czemu tak, a nie inaczej. Staram się myśleć o przyszłych pracownikach, którzy przy takim napływie pytań o to samo, będą mieli utrudniony dostęp do faktycznie istotnych informacji. Oczywiście nie zabraniam nikomu pytać, broń Boże! Zawsze ktoś chętnie pomoże i udzieli informacji, jeżeli tylko będzie w stanie. Tylko nie pytać co chwilę o to samo. Fajnie by było, gdyby faktycznie dzielono się tutaj informacjami na temat warunków i pracy w tej sieci per se. No, to tyle ode mnie. Dzięki za uwagę ;) Trzymajcie się.

Arona
@Kostaryka

Masz rację, chociaż myślę że to nie kwestia obsługi komputera, a zwykłego lenistwa, bo lepiej zapytać na górze o coś i uzyskać odpowiedź niż przekopywać się przez forum ;) ale to tylko moje spostrzeżenia, nie muszą być całkowicie właściwe

Smith

Here we go again ;)

Zofia

Jak wyglądają poszczególne etapy. Jest teraz szansa na jakieś stanowisko czy nie ma zapotrzebowania

Kaja
@Zofia

Nie napisałaś właściwie jakie konkretnie stanowisko Cię tutaj interesuje

Kaja
@Zofia

Aktualnie są oferty pracy na kierownika apteki, magistra farmacji, technika farmacji i stażyste farmacji

Achilles
@Zofia

Na jakieś? Czyli nie wiesz na jakie? Dziwne. Jeszcze jakby był jakiś wybór... Chyba, że chodzi o administrację, to inna sprawa.

@Achilles

Nie chodziło mi dosłownie o to, że na jakieś czyli nie wiem na jakie, tylko czy "jakieś" jest wolne, a wiadomo jakie tutaj są stanowiska, chodziło mi o magistra farmacji

Achilles
@Zofia

To odnośnie lokalizacji, znajdziesz je na portalu praca pe el.

@Achilles

W porządku dziękuję, to mi już wystarczy

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Euro-Apteka Sp. z o.o.