Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.

MAZDA MX-30 TERAZ DOSTĘPNA W AKCJI SPECJALNEJ EKO OFERTA MAZDY

Ruszył program rządowego wsparcia „Mój Elektryk, w ramach którego osoby prywatne mogą skorzystać z dopłat nawet do 27 000 zł brutto na zakup samochodu elektrycznego.

A dodatkowo, chcąc wspierać rozwój elektromobilności w Polsce, stworzyliśmy pakiet atrakcyjnych rozwiązań finansowych nie tylko dla klientów indywidualnych ale również dla przedsiębiorców. W ramach Eko Oferty Mazdy możesz skorzystać z Ekodopłaty Mazdy 10 000 zł brutto dla osób prywatnych, która łączy się z dopłatą „Mój Elektryk”, lub z Ekodopłaty Mazdy 18 750 zł brutto dla klientów biznesowych.
LIps
@Administrator

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Oczywiście wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Piszecie o tym, że kręcą (usunięte przez administratora)- a co to dokładnie oznacza. Ja nie odczułam niczego takiego - a pracuje tu 2 rok.

Aktualność
Dwukolorowe nadwozie, czarne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich, zaawansowane technologie wspomagania kierowcy i wiele wiele innych
Nissan Juke w edycji specjalnej Enigma - dostępny w salonie Nissan Nivette!
Wiks Nowy wpis

Po kilkunastu miesiącach pracy można śmiało stwierdzić że to całkiem przyjazne miejsce dla pracownika. Wypłaty zawsze terminowo, respektowane są ewentualne premie, zero problemów z urlopem. Zakres obowiązków zgodny z wcześniejszymi ustaleniami. Na ogromny plus współpracownicy- bardzo zgrany zespół w każdym z działów- zamiast konkurencji jest wzajemna pomoc.

MAZDA MX-30 TERAZ DOSTĘPNA W AKCJI SPECJALNEJ EKO OFERTA MAZDY

Jakie są warunki zatrudnienia w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

@Pytanie

W ogłoszeniach dotyczących aktualnych ofert pracy zamieszczamy wymagania dotyczące poszczególnych stanowisk. Zapraszamy do aplikowania na konkretne oferty pracy lub do kontaktu przez formularz na naszej stronie https://nivette.pl/kontakt/

Bambi

Aso z zewnątrz a od środka PRL. "Jesteśmy jak wieka rodzina" ychym na zdjęciu. Pracował tam przez przypadek w czasie pandemii coś znaleźć trzeba oczywiście zatrudniając się tam szukałam czegoś lepszego. Płaca nie powala. (usunięte przez administratora). Nie byłam tam długo i nie żałuję. Odeszłam sama wyszło mi to na dobre. Pana kierownika serwisu nie pozdrawiam może zaczął mówić cześć lub dzień dobry ludziom i ich słuchać. I może w firmie już działa jakiś komunikator bo żółte karteczki to przeżytek a ganianie z nimi po 3 piętrach czasu nie zaoszczędza. Dużo wymieniać. Ogólnie sami pracownicy z 15 letnim starzem i dłuższym zastanawiają się co skłania ludzi by w tej firmie pracować. (niektórzy tam są bo mają blisko i niechce im się szukać) A nowi po pewnym czasie widzą jaki tam jest po prost(usunięte przez administratora) Cieszy mnie że osoby które się tam zasiedziały i dojrzały do zmiany zrobiły to. Na chwilę tak na zawsze nie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

@Pytanie

Grupa Nivette jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Tworzy ją zgrany zespół, który dzięki partnerskim relacjom osiąga wyznaczone cele. Wiemy, że sukces każdego z nas, zależy od pracy, zaangażowania i determinacji poszczególnych osób – co przekłada się na wyniki całego zespołu. Każdy nowy pracownik może liczyć na życzliwe przywitanie a także wsparcie przy wdrożeniu w nowe obowiązki ze strony starszych stażem pracowników.

Aktualność
W dniach 15-19 kwietnia w naszym salonie odbyła się prezentacja Nowego Nissana Qashqai.

Więcej informacji na temat tego imponującego Crossover'a znajdziecie na naszej stronie
Michał

Jakie centrum ma godziny pracy?

@Michał

Panie Michale , Aktualnie Grupa Nivette pracuje w następujących godzinach: Salon, ubezpieczenia Pon-Pt 9:00-19:00 Sobota 9-16 Serwis Pon-Pt 7:00-20:00 Sobota 8:00-16:00

Aktualność
Nissan to lider elektromobilności – a z końcem 2020 roku inicjatywy na rzecz środowiska doceniła proekologiczna organizacja CDP! Wyróżnienie zostało przyznane za działania mające na celu zmniejszenie poziomu zużycia wody w zakładach produkcyjnych oraz podniesienie skuteczności recyclingu płynnych ścieków.
Niedobór wody jest jednym z czterech głównych obszarów, na których skupia się opracowany plan działań prośrodowiskowych Nissan Green Program ????

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, oczywiście takie spotkania są organizowane dla pracowników firmy. W obecnym czasie pandemii spotkania integracyjne zostały wstrzymane.

Jak długo czekaliście na odzew z Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

tak jak w każdej reksrutacji, oddzwania się do osób spełniających określone warunki

Aktualność
W ostatnią niedzielę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w EkoZlocie w Ząbkach z pełną ofertą aut elektrycznych w naszej flocie.
Można było zobaczyć na żywo samochody
Nissan Leaf
Nissan eNV-200
Mazda MX-30

Już niedługo w naszym salonie pojawi się nowa elektryzująca Mazda MX-30

Poznajcie ją bliżej!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

@Pytanie

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w siedzibie firmy.

100 LAT MAZDY
Historia w pigułce

Zuzanna

@Ss dlaczego jest nie do zniesienia ? Z czego to wynika ?

Pracuś

Każda opinia dotycząca zarządzającej M znika po chwili. Pani M trzeba przyjmować krytykę z pokora !!!!

Ss

Odradzam, niestety atmosfera pracy nie do zniesienia

Fredi

Warto starać się o pracę? Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja, o co pytają?

Ona
@Fredi

Witaj, wydaje mi się że warto. Firma wydaje się dobrze prosperować biorąc pod uwagę że jest jeszcze obok NFM i Hertz. Pewnie zależy to też od stanowiska.

Mobbing
@Ona

Haaa, to dwie niezależne firmy nfm i herz, nie mylić z nivette.Nfm prowadzi je syn a nie sfrustrowana kobieta stosujaca mobinng i nie przestrzegajaca prawa pracy czlonek zarządu centrum samochodowe nivette. Szkoda ze wymieniono prawie całą kadrę, chociaż raki plus że ludzie już nie będą więcej ponizani przez pracodawcę.

Grzegorz
@Mobbing

Możesz potwierdzić to w jakiś sposób ,Twoje zarzuty odnośnie mobbingu w firmie? Jak często taka sytuacja ma miejsce? Daj znać jak rozwinęła się ta sprawa.

ona
@Mobbing

jak napisać że mobbing to od razu a jak dać jakieś przykłady to już cisza.

Grzegorz
@ona

Dlatego tak ważne jest, aby tego typu oskarżenia odpowiednio uzasadniać. Jest to zbyt poważna sprawa, aby pozostała bez podania konkretnych przykładów. Ty masz jakąś wiedzę na ten temat? Mam nadzieję, że rzekomo występujący mobbing to nie prawda.

@Grzegorz

Została przesłana do Państwa odpowiedź z przykładami w sorawue stosowania mobbingu jednak jej nie zamiesciliscie więc jak ten portal na być wiarygodny i miarodajny?!

Ewa
@@Mobbing

Administratorze, co się stało z przesłaną opinią przekazaną w sprawie stosowania mobbingu przez p Magdę z całą masa przykładów?prosiliście o argumenty i ich nie publikujecie:(

Gabriela
@Ewa

Być może nadal trwa ich potwierdzanie, bo zgłoszenia muszą być potwierdzone, zanim będą upublicznione. Minęło dwa i pół tygodnia, to jednak nie jest wiele, jeśli zważyć, ile GoWork.pl może mieć różnego typu zgłoszeń. Mam nadzieję, że wkrótce doczekasz się odpowiedzi.

Aksel

Dwa lata na umowę zlecenie co miesiąc a gdy domagalem się stałej umowy albo podwyżki dostałem podziękowanie za prace Pani M. do natychmiastowego odwołania z traktowanie pracowników (mobing) wstrzolem procedurę prawną ale szkoda nabrać się w bagnie,

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. - Warszawa

Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.