Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.

Bambi

Aso z zewnątrz a od środka PRL. "Jesteśmy jak wieka rodzina" ychym na zdjęciu. Pracował tam przez przypadek w czasie pandemii coś znaleźć trzeba oczywiście zatrudniając się tam szukałam czegoś lepszego. Płaca nie powala. (usunięte przez administratora). Nie byłam tam długo i nie żałuję. Odeszłam sama wyszło mi to na dobre. Pana kierownika serwisu nie pozdrawiam może zaczął mówić cześć lub dzień dobry ludziom i ich słuchać. I może w firmie już działa jakiś komunikator bo żółte karteczki to przeżytek a ganianie z nimi po 3 piętrach czasu nie zaoszczędza. Dużo wymieniać. Ogólnie sami pracownicy z 15 letnim starzem i dłuższym zastanawiają się co skłania ludzi by w tej firmie pracować. (niektórzy tam są bo mają blisko i niechce im się szukać) A nowi po pewnym czasie widzą jaki tam jest po prost(usunięte przez administratora) Cieszy mnie że osoby które się tam zasiedziały i dojrzały do zmiany zrobiły to. Na chwilę tak na zawsze nie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Grupa Nivette jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Tworzy ją zgrany zespół, który dzięki partnerskim relacjom osiąga wyznaczone cele. Wiemy, że sukces każdego z nas, zależy od pracy, zaangażowania i determinacji poszczególnych osób – co przekłada się na wyniki całego zespołu. Każdy nowy pracownik może liczyć na życzliwe przywitanie a także wsparcie przy wdrożeniu w nowe obowiązki ze strony starszych stażem pracowników.

Jakie centrum ma godziny pracy?

@Michał

Panie Michale , Aktualnie Grupa Nivette pracuje w następujących godzinach: Salon, ubezpieczenia Pon-Pt 9:00-19:00 Sobota 9-16 Serwis Pon-Pt 7:00-20:00 Sobota 8:00-16:00

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Dzień dobry, oczywiście takie spotkania są organizowane dla pracowników firmy. W obecnym czasie pandemii spotkania integracyjne zostały wstrzymane.

Jak długo czekaliście na odzew z Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

tak jak w każdej reksrutacji, oddzwania się do osób spełniających określone warunki

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w siedzibie firmy.

Zuzanna

@Ss dlaczego jest nie do zniesienia ? Z czego to wynika ?

Pracuś

Każda opinia dotycząca zarządzającej M znika po chwili. Pani M trzeba przyjmować krytykę z pokora !!!!

Ss

Odradzam, niestety atmosfera pracy nie do zniesienia

Fredi

Warto starać się o pracę? Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja, o co pytają?

Ona
@Fredi

Witaj, wydaje mi się że warto. Firma wydaje się dobrze prosperować biorąc pod uwagę że jest jeszcze obok NFM i Hertz. Pewnie zależy to też od stanowiska.

Mobbing
@Ona

Haaa, to dwie niezależne firmy nfm i herz, nie mylić z nivette.Nfm prowadzi je syn a nie sfrustrowana kobieta stosujaca mobinng i nie przestrzegajaca prawa pracy czlonek zarządu centrum samochodowe nivette. Szkoda ze wymieniono prawie całą kadrę, chociaż raki plus że ludzie już nie będą więcej ponizani przez pracodawcę.

@Mobbing

Możesz potwierdzić to w jakiś sposób ,Twoje zarzuty odnośnie mobbingu w firmie? Jak często taka sytuacja ma miejsce? Daj znać jak rozwinęła się ta sprawa.

ona
@Mobbing

jak napisać że mobbing to od razu a jak dać jakieś przykłady to już cisza.

@ona

Dlatego tak ważne jest, aby tego typu oskarżenia odpowiednio uzasadniać. Jest to zbyt poważna sprawa, aby pozostała bez podania konkretnych przykładów. Ty masz jakąś wiedzę na ten temat? Mam nadzieję, że rzekomo występujący mobbing to nie prawda.

@Grzegorz

Została przesłana do Państwa odpowiedź z przykładami w sorawue stosowania mobbingu jednak jej nie zamiesciliscie więc jak ten portal na być wiarygodny i miarodajny?!

@@Mobbing

Administratorze, co się stało z przesłaną opinią przekazaną w sprawie stosowania mobbingu przez p Magdę z całą masa przykładów?prosiliście o argumenty i ich nie publikujecie:(

Gabriela
@Ewa

Być może nadal trwa ich potwierdzanie, bo zgłoszenia muszą być potwierdzone, zanim będą upublicznione. Minęło dwa i pół tygodnia, to jednak nie jest wiele, jeśli zważyć, ile GoWork.pl może mieć różnego typu zgłoszeń. Mam nadzieję, że wkrótce doczekasz się odpowiedzi.

Aksel

Dwa lata na umowę zlecenie co miesiąc a gdy domagalem się stałej umowy albo podwyżki dostałem podziękowanie za prace Pani M. do natychmiastowego odwołania z traktowanie pracowników (mobing) wstrzolem procedurę prawną ale szkoda nabrać się w bagnie,

Rambo

I kto tu jest (usunięte przez administratora) czytaj biznesmenem?.A tylu fajnych ludzi tam pracowało. Tak jest jak się nie szanuje tego co się ma,a miało być tak pięknie.Oliwa sprawiedliwa?,pozdrawiam wszystkich fajnych

@Rambo

Twoja opinia może być niezrozumiała dla osób, które nie pracowały w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o., ale przypuszczam, że mówisz o atmosferze w firmie. Czy uzasadniłbyś co masz na myśli pisząc "Tak jest jak się nie szanuje tego co się ma", czego doświadczyłeś w tym miejscu?

GalAnonim

Nie podobało mi się. Na początku fajnie, złote góry. Potem wymagania inne niż ustalone(usunięte przez administratora) Rotacja ludzi jest tak duża, że można nie uczyć się imion. Brakuje rąk do pracy, więc wymaga się więcej od tych co są... (usunięte przez administratora) Jedynie inni pracownicy to wporzo ludzie.

EZ

Super firma jestem pracownikiem prawie 10 lat i co nie co mogę się wypowoedzieć .Ludzie i pani Magda bardzo pozytywne i kreatywne osoby. Jeśli chodzi o panią Prezes Magdalenę osoba godna zaufania , z każdym problemem można sie zwrócić , wysłucha wspomoże. Wielki plus dla firmy, pełen profesjonalizm.

Ewelina
@EZ

Witam, z przyjemnością czytam peany na temat firmy w której pracuje nie prawie 10 a ponad 11 lat. Jeśli jest to powód do tego by szydzić z pracodwacy a także z mojej osoby to bardzo proszę w 4 oczy w końcu codziennie mijamy się na korytarzu czy hali.

EZ

Super firma , pracuje tu od roku , naprawdę mogę stwierdzić firma godna polecenia. (usunięte przez administratora) życzliwa i przesympatyczna osoba , z każdym problemem , można się zwrócić , zawsze pomocna. Polecam gorąca , pracownicy z panią prezes mają jak pązekw maśle. Jak ktoś się wybiera do pracy w firmie polecam bardzo , wynagrodzenie bdb , przedewszystkim ta atmosfera domowa..

NWN

Dlaczego został usunięty wpis pod nickiem "nigdywnivette" ?. Gowork traci swoją wiarygodność.

Adi

Niestety firma traci swoją renome. Szkoda marnować czasu na pracę.Ja pracuję bo na szczęście mam stanowisko zdala (usunięte przez administratora)nie docenianie pracowników, (usunięte przez administratora), brak podwyżek,stosowanie unikow w formie przyznawania premii,ktora jest uznaniowa i zabierana od widzimisia (usunięte przez administratora) Nie polecam.JAK PRACA W SALONIE SERWISIE TO WSZĘDZIE ALE NIE TAM!

@Adi

(usunięte przez administratora)powinna zmienic prace nie potrafi zarzadzac firma co dopiero ludzmi.(usunięte przez administratora)Faktycznie placi za prace w soboty 75 zl ,ustala sobie swoje stawki za prace. Nalezy zmienic osobe zarzadzajaca(usunięte przez administratora)Firma przy tych rzadach to porazka.

Patryk
@Ania

To racja potwierdzam (usunięte przez administratora) z tej firmy to jakies nieporozumienie, zle rzady,bak obycia i doswiadczenia.Odradzam prace w tej pseudo firmie.Zmiencie osobe zarzadzajaca.

Marcysia

Nie polecam. Niepotrzebny stres, (usunięte przez administratora)nie nadaje się, aby zarządzać firmą i pracownikami.

Krzysztof

Podzielam opinie.Na poczatku milo, niby firma na poziomie i co sie podkresla z tradycja...jednak byla ona za rzadow (usunięte przez administratora).Jesli chodzi o podwyzki stosowane sa ale nie jako wynagrodzenie zasadnicze a premia uznaniowa jak (usunięte przez administratora) sie odwidzie to jej nie ma.Samowolne ustalanie stawki za prace w godzinach nadliczbowych wedlug sprawiedliwej reki (usunięte przez administratora) Dostaniesz za prace w sob.75 zl oooo.ODRADZAM!szkoda wysilku zalozyciela by ktos tak znuweczyl renome i prace zalozyciela firmy.

Pracownik123
@Krzysztof

Są też plusy pracy w Nivette: Terminowa wypłata wynagrodzenia, którego wysokość jest zawsze jedną wielką niewiadomą i fajna załoga. Cała reszta powyższej opinii to w 100% prawda. W zasadzie każdy zatrudniony musi od pierwszego do ostatniego dnia pracy , udowadniać że nie jest (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

były

Odradzam prace wszystkim którzy planują przygodę z tą firmą. Traktowanie pracownika na najniższym możliwym poziomie, pełno obietnic bez pokrycia (usunięte przez administratora)

Była Martha
@były

Z tego co słyszałam kilku pracowników złożyło zawioadomienie do Prokuratury, zobaczymy co dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.