Magdalena Nowy wpis

Od dawna nie było żadnych nowych opinii w temacie firmy Dworaczyński Consulting, stąd namawiam was do odświeżenia tego wątku nowymi opinami! Z wielką ochotą poznamy obecną sytuacja kadrową tej firmy, warunki pracy oraz kwestie związane z atmosferą pracy także będą tu bardzo istotnymi informacjami, zapraszam was do nowych wpisów!

Pracowałam w firmie 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego okresu, ponieważ bardzo dużo się przez ten czas nauczyłam. Profesjonalne podejście pracodawcy do pracowników. Jasne warunki wynagrodzenia. Jeżeli osiąga się dobre wyniki, można powalczyć o podwyżkę. Jak wszędzie są plusy i minusy, ale tych drugich jest zdecydowanie mniej, dlatego z czystym sumieniem polecam.

Prawda i tylko prawda Nowy wpis
@Pracownik

Bzdura. Szkoda, że nie podpisano się imieniem i nazwiskiem. Profesjonalne podejście pracodawcy? Od kiedy profesjonalny pracodawca zwalnia pracownika, tłumacząc się brakiem pieniędzy na utrzymanie etatu, po czym po 2 miesiącach szuka osoby na to samo stanowisko. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Dworaczyński Consulting - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dworaczyński Consulting