Adres: Hutnicza 20F, 80-061 Gdynia

NIP: 8992731632

1 15 18 5 1

Opinie o MKR GROUP Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Xxx
Nazwa działu: Produkcja

Jeśli by było tak jak piszecie to ludzie by nie wracali ... Wszędzie trzeba pracować

yyy
@Xxx

Xxx - kolejny komentarz (prezesa) podszywający się pod niby zadowolonych pracowników.

Pedro

Tak różnie piszecie o pracy w firmie. Podpowiedzcie czy warto starać się?

Tak1Nie1
Bartek
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo dobra firma. Mozna dużo nauczyć się . Serwują obiady w pracy. Jedtem zadowolony bo to dobry pracodawca.

v

PIP ma co robić :)

Tak13Nie
Jacek

Jaką macie atmosferę w firmie? Szkoda, że nie potrzeba ludzi

Tak2Nie1

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Arnold
@Czarek

Z tego co wiem to nie prowadzą rekrutacji. Ale dobrzy pracownicy i fajni kumple mile widziani ;-) Złóż papiery, warto :-)

Tak2Nie

Majkel

18zl netto na h po 10h dziennie przy umowie na minimalnej krajowej na papierze. Wychodziło jakieś 3500zl netto i nie powiem na początku było ok ale później po paru tygodniach stres w pracy odbierał ochotę do życia. Dodam, że obecnie pracuję w Islandii i robię to samo przez 48h za 14 000 zł netto kompletnie bez pośpiechu i na luzie na normalnej umowie o pracę z pełnymi składkami. W życiu bym nie zamienił normalnej pracy tutaj na '' robotę '' komuna niby się w Polsce dawno skończyła jednak dalej zostaje w głowach mentalnie. Już w sumie mało mnie ciekawi czy moje zdjęcie wisi obtulone diodami Led w szatni na pamiatke :) Pozdrawiam z Reykjavíku

Tak7Nie

Daniel

Można prosić o jakiś kontakt w sprawie pracy na islandi, muj nr 883290426

@Majkel

Nie jestem pośrednikiem. Tylko pracownikiem. Wystarczy przyleciec i się rozejrzeć. Pozdrawiam

Max
@Majkel

Scieme koleś walisz jak frędzel. Byłem w Islandii i nie jest tak różowo. Może trochę więcej zarobiłem ale zapier... trzeba i to ostro. I wcale takich stawek nie ma dla nowych. A jak jeszcze odliczysz pobyt to tez nie są kokosy. Wolę spokojną pracę nawet za 18 zeta i mieć rodzine w komplecie. Jak wróciłem to już nie miałem do czego. Żona się puściła a dziecko mnie nie poznało. I tak to właśnie cudze chwalicie .... Powodzenia

@Majkel

No cóż to chyba mam szczęście z pracą ;) Z 14k pln zostaje 5tka z mojej wypłaty i 5tka z wypłaty dziewczyny która zarabia podobnie w tutejszym szpitalu na kuchni. Wynajmujemy 2pok mieszkanie obok centrum i oboje mamy auta. Co do stawek to racja ja swoją stawkę wypracowałem po trzech podwyżkach i ponad roku czasu w drugiej już firmie a moja po 10latach pracy w jednym miejscu. Nigdzie nie jest różowo. Klimat jest surowy i trzeba się uczyć języka aby nie być outsiderem w polskim getcie zwanym Breiðholtem. Najlepiej kupić mieszkanie w kredycie bo wynajem się tu bardzo nie opłaca przy niskiej dostępności nieruchomości na rynku. W każdym razie bardzo Tobie Max współczuje.

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Adwokat

Informacyjnie : Kłamstwa, pomówienia i obraźliwe sformułowania wobec wymienionych osób oraz zniesławianie w sieci są przestępstwami karalnymi. Za pomówienie w internecie Kodeks Karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.

Tak1Nie1

Tryton

Mam dobrą radę dla nowych pracowników którzy zastanawiają się czy wysłać tam cv. ". Jak słyszysz MKR chłopie wieje i się nie oglądaj"

Tak4Nie

Nn

Zgadzam się ze kierownik nie ma pojęcia o slusarstwie i spawanie wogele a udaje ze sie zna totalną porazka i do tego ocenianie spawania przez osobę ktora nigdy tego nie robila

Tak7Nie

J.R.

Totalne dno.Kierownik nie umiejacy nic poza sprzedawaniem kazdego z pracownikow do prezesa.Jesli noe udajesz jego kumpla predzej czy pozniej bedziesz na dywanie.Praca dla ludzi o mocnych nerwach i zdrowiu,kasa kompletnie nie adekwatna do pracy.

Tak18Nie1

Zostaw opinię o MKR GROUP Sp. z o.o. - Gdynia