Opinie o MKR GROUP Sp. z o.o. w Wrocław Szczecińska 5L

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MKR GROUP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MKR GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKR GROUP Sp. z o.o. w Wrocław Szczecińska 5L

Pedro

Tak różnie piszecie o pracy w firmie. Podpowiedzcie czy warto starać się?

Krokodyl
@Grzegorz

Tak są tam fajni ludzie np. KIEROWNIK.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie MKR GROUP Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 29 listopada kilka ogłoszeń.

Ktoś Nowy wpis

Znów kolejne fejkowe pytanie kogoś z firmy udające niby kandydata z zewnątrz….ogłoszeń na pracuj.pl jeszcze nie ma ale ktoś już wie że są(a raczej będą). Taki protip dla osoby która pisze te fejkowe wpisy - nikt normalny pisząc o danej firmie nie pisze firma XYZ sp. z o.o./S.A. lub inny rodzaj spółki tylko pisze po prostu firma XYZ i już.

Pedro

Tak różnie piszecie o pracy w firmie. Podpowiedzcie czy warto starać się?

@Pedro

Według mnie warto jeśli chcesz pracować w dobrej atmosferze .

Grzegorz
@Xxx

No właśnie ,a jak to jest z tą atmosferą w MKR GROUP? Są tam jacyś fajni ludzie?

Krokodyl Nowy wpis
@Grzegorz

Tak są tam fajni ludzie np. KIEROWNIK.

Darek

Podatek opłacony tak , że po rocznym rozliczeniu musisz dopłacić jakąś kwotę.... na zwrot nie ma co liczyć Połowa wynagrodzenia jest (usunięte przez administratora). Co za tym idzie niska zdolność kredytowa oraz psia składka emerytalna

@Darek

Ale jak to , to znaczy, że kadry czy tam księgowość źle obliczały pensje?

Administracja Nowy wpis
@Darek

Panie Darku, zapraszamy do biura w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzimy Pana rozliczenie, bo być może zaszła jakaś pomyłka. Pozdrawiamy

Aktualność
  Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o naszej firmie.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.

Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Pozdrawiamy
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MKR GROUP Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Justyna

MKR Group posiada wieloletnie doświadczenie w branży obróbki i przetwórstwa metalu. Firma jest wykonawcą konstrukcji stalowych, głównie dla branż: kontenerów morskich. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja, link zostawiam poniżej. http://mkrgroup.de/praca Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

On_

Byłem na rozmowie ,podziękowałem.Kierownik proponuje na początek stawkę (usunięte przez administratora)zł na okresie próbnym 3 miesiące .Oczywiscie umowa zlecenie na początek ,po tym czasie umowa o prace na 6 miesięcy. Uwaga !kierownik poinformował mnie że jak się spisze mogę LICZYC na podwyżkę o (usunięte przez administratora)zl;)) po okresie próbnym.Własne ubranie ,przymus pracowania od pon do piatku po (usunięte przez administratora)h ,nie ma czegoś .takiego jak dodatek za nadgodziny ;) .Pozdrawiam wszystkich szanujących się fachowców.

Kamil

Mam dobre zdanie. Jak cos potrafisz i pracujesz to zarobisz.

Monia

Mój mąż tam pracuje i to dobry pracodawca

vitek

Bardzo dobra firma, wypłata na czas, obiady też dobre, jak ktoś chce pracować to zarobi.

Mały

Firma Godna Polecenia ! Jeśli chcesz być traktowany jak Niewolnik, śledzony przez kamery,pracować za najniższą stawke i otrzymywać połowe pensji,a druga połowa w formie nagrody czy premii to TU w MKR GROUP !!!Wysłuchiwać mądrego kierownika czego to on nie umie i zna się na wszystkim (usunięte przez administratora)

Bartek

Bardzo dobra firma. Mozna dużo nauczyć się . Serwują obiady w pracy. Jedtem zadowolony bo to dobry pracodawca.

Mały
@Bartek

Szczególnie jak wypłacają Ci najniższą dopuszczalną stawkę,a reszte wypłaty w formie premi!Banda (usunięte przez administratora),a ty kiedyś będziesz miał obliczoną emeryturę z tej głodowej stawki!!! sprawa dla skarbówki i pip

Majkel

(usunięte przez administratora)netto na h po 10h dziennie przy umowie na minimalnej krajowej na papierze. Wychodziło jakieś (usunięte przez administratora)netto i nie powiem na początku było ok ale później po paru tygodniach stres w pracy odbierał ochotę do życia. Dodam, że (usunięte przez administratora) zł netto kompletnie bez pośpiechu i na luzie na normalnej umowie o pracę z pełnymi składkami. W życiu bym nie zamienił normalnej pracy tutaj na '' robotę '' komuna niby się w Polsce dawno skończyła jednak dalej zostaje w głowach mentalnie. Już w sumie mało mnie ciekawi czy moje zdjęcie wisi obtulone diodami Led w szatni na pamiatke :) Pozdrawiam z Reykjavíku

Daniel

Można prosić o jakiś kontakt w sprawie pracy na islandi, muj nr 883290426

@Majkel

Nie jestem pośrednikiem. Tylko pracownikiem. Wystarczy przyleciec i się rozejrzeć. Pozdrawiam

Max
@Majkel

Scieme koleś walisz jak frędzel. Byłem w Islandii i nie jest tak różowo. Może trochę więcej zarobiłem ale zapier... trzeba i to ostro. I wcale takich stawek nie ma dla nowych. A jak jeszcze odliczysz pobyt to tez nie są kokosy. Wolę spokojną pracę nawet za 18 zeta i mieć rodzine w komplecie. Jak wróciłem to już nie miałem do czego. Żona się puściła a dziecko mnie nie poznało. I tak to właśnie cudze chwalicie .... Powodzenia

@Majkel

No cóż to chyba mam szczęście z pracą ;) Z 14k pln zostaje 5tka z mojej wypłaty i 5tka z wypłaty dziewczyny która zarabia podobnie w tutejszym szpitalu na kuchni. Wynajmujemy 2pok mieszkanie obok centrum i oboje mamy auta. Co do stawek to racja ja swoją stawkę wypracowałem po trzech podwyżkach i ponad roku czasu w drugiej już firmie a moja po 10latach pracy w jednym miejscu. Nigdzie nie jest różowo. Klimat jest surowy i trzeba się uczyć języka aby nie być outsiderem w polskim getcie zwanym Breiðholtem. Najlepiej kupić mieszkanie w kredycie bo wynajem się tu bardzo nie opłaca przy niskiej dostępności nieruchomości na rynku. W każdym razie bardzo Tobie Max współczuje.

xxx
@Max

Ha ha ha to żeś se żone wybrał.....

Iza
@Majkel

Napisałeś, że znajomość języka obcego jest konieczna w MKR GROUP, chociażby po to, żeby nie czuć się wyobcowanym. A czy pracodawca pomaga jakoś w nauce języka? Oferują np. darmowe szkolenia?

spawacz

szukaja w firmie spawaczy ? jakie zarobki i ludzie ?

Xxx

Jeśli by było tak jak piszecie to ludzie by nie wracali ... Wszędzie trzeba pracować

yyy
@Xxx

Xxx - kolejny komentarz (prezesa) podszywający się pod niby zadowolonych pracowników.

@yyy

Chciałbyś aby to był prezes

Koralgol

Na forum każdy może wyrazić swoją opinię. Wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę a zadowolonych będzie więcej.

@Koralgol

@Koralgol, trudno nie zgodzić się z Twoją uwagą. Długo współpracujesz z MKR? Ciekawi mnie czy stawiają na szkolenia i rozwój swoich pracowników?

Jakie narzędzia pracy zapewnia MKR GROUP Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź

Na jakie stanowisko?

v

PIP ma co robić :)

Jacek

Jaką macie atmosferę w firmie? Szkoda, że nie potrzeba ludzi

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Arnold
@Czarek

Z tego co wiem to nie prowadzą rekrutacji. Ale dobrzy pracownicy i fajni kumple mile widziani ;-) Złóż papiery, warto :-)

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o MKR GROUP Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w MKR GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MKR GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MKR GROUP Sp. z o.o.