Opinie o MKR GROUP Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy MKR GROUP Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MKR GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKR GROUP Sp. z o.o. w Gdynia

Klient

Byłem na rozmowie ,podziękowałem.Kierownik proponuje na początek stawkę 17 zł na okresie próbnym 3 miesiące .Oczywiscie umowa zlecenie na początek ,po tym czasie umowa o prace na 6 miesięcy. Uwaga !kierownik poinformował mnie że jak się spisze mogę LICZYC na podwyżkę o 1-2zl;)) po okresie próbnym.Własne ubranie ,przymus pracowania od pon do piatku po 10 h ,nie ma czegoś .takiego jak dodatek za nadgodziny ;) .Pozdrawiam wszystkich szanujących się fachowców.

Pytanie Nowy wpis

Czy MKR GROUP Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Justyna Nowy wpis

MKR Group posiada wieloletnie doświadczenie w branży obróbki i przetwórstwa metalu. Firma jest wykonawcą konstrukcji stalowych, głównie dla branż: kontenerów morskich. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja, link zostawiam poniżej. http://mkrgroup.de/praca Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w MKR GROUP Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Adam Nowy wpis

Czyli okres próbny wynosi trzy miesiące tak?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy MKR GROUP Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Konstruktor - Technolog? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Kandydat
@On_

Zapomniałem że najniższa krajowa na umowie,reszta w postaci delegacji na których się niby było albo w postaci premi;)

Monia

Mój mąż tam pracuje i to dobry pracodawca

ptysiu
@Monia

Nie ma się czym chwalić. Słaby pracodawca co nie daje za godzinę nawet 5 euro!!!!! (usunięte przez administratora)

Kamil

Mam dobre zdanie. Jak cos potrafisz i pracujesz to zarobisz.

vitek

Bardzo dobra firma, wypłata na czas, obiady też dobre, jak ktoś chce pracować to zarobi.

Mały

Firma Godna Polecenia ! Jeśli chcesz być traktowany jak Niewolnik, śledzony przez kamery,pracować za najniższą stawke i otrzymywać połowe pensji,a druga połowa w formie nagrody czy premii to TU w MKR GROUP !!!Wysłuchiwać mądrego kierownika czego to on nie umie i zna się na wszystkim (usunięte przez administratora)

Bartek

Bardzo dobra firma. Mozna dużo nauczyć się . Serwują obiady w pracy. Jedtem zadowolony bo to dobry pracodawca.

Mały
@Bartek

Szczególnie jak wypłacają Ci najniższą dopuszczalną stawkę,a reszte wypłaty w formie premi!Banda (usunięte przez administratora),a ty kiedyś będziesz miał obliczoną emeryturę z tej głodowej stawki!!! sprawa dla skarbówki i pip

Wesoły

Rozmowa z tym kimś który spóźnił się 20 min,nie przedstawił się,dopiero kiedy spytałem kim on jest to powiedzial że kierownikiem ale od niedawna dyrektorem tego bałaganu! Szuka magazyniera,który będzie narzędziowcem,elektrykiem operatorem suwnicy i wózków widłowych malarzem i szpachlarzem a na tą chwile zamontuje mu wentylacje w pomieszczeniu!Do tego dorzucił eksploatacje maszyn i to za całe 17 zł !!! Oczywiście pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie,potem,umowa na czas określony i jesteś na najniższej krajowej !Poza tym cały zakład w kamerach Big brader ,facet biegający z walki toki i wydający komendy jak w więzieniu !!!Brawo dla tego lutka prawdopodobnie nazywał się p. Piotr i uwarza się za Boga w tym zakładzie.

Majkel

18zl netto na h po 10h dziennie przy umowie na minimalnej krajowej na papierze. Wychodziło jakieś 3500zl netto i nie powiem na początku było ok ale później po paru tygodniach stres w pracy odbierał ochotę do życia. Dodam, że obecnie pracuję w Islandii i robię to samo przez 48h za 14 000 zł netto kompletnie bez pośpiechu i na luzie na normalnej umowie o pracę z pełnymi składkami. W życiu bym nie zamienił normalnej pracy tutaj na '' robotę '' komuna niby się w Polsce dawno skończyła jednak dalej zostaje w głowach mentalnie. Już w sumie mało mnie ciekawi czy moje zdjęcie wisi obtulone diodami Led w szatni na pamiatke :) Pozdrawiam z Reykjavíku

Daniel

Można prosić o jakiś kontakt w sprawie pracy na islandi, muj nr 883290426

@Majkel

Nie jestem pośrednikiem. Tylko pracownikiem. Wystarczy przyleciec i się rozejrzeć. Pozdrawiam

Max
@Majkel

Scieme koleś walisz jak frędzel. Byłem w Islandii i nie jest tak różowo. Może trochę więcej zarobiłem ale zapier... trzeba i to ostro. I wcale takich stawek nie ma dla nowych. A jak jeszcze odliczysz pobyt to tez nie są kokosy. Wolę spokojną pracę nawet za 18 zeta i mieć rodzine w komplecie. Jak wróciłem to już nie miałem do czego. Żona się puściła a dziecko mnie nie poznało. I tak to właśnie cudze chwalicie .... Powodzenia

@Majkel

No cóż to chyba mam szczęście z pracą ;) Z 14k pln zostaje 5tka z mojej wypłaty i 5tka z wypłaty dziewczyny która zarabia podobnie w tutejszym szpitalu na kuchni. Wynajmujemy 2pok mieszkanie obok centrum i oboje mamy auta. Co do stawek to racja ja swoją stawkę wypracowałem po trzech podwyżkach i ponad roku czasu w drugiej już firmie a moja po 10latach pracy w jednym miejscu. Nigdzie nie jest różowo. Klimat jest surowy i trzeba się uczyć języka aby nie być outsiderem w polskim getcie zwanym Breiðholtem. Najlepiej kupić mieszkanie w kredycie bo wynajem się tu bardzo nie opłaca przy niskiej dostępności nieruchomości na rynku. W każdym razie bardzo Tobie Max współczuje.

xxx
@Max

Ha ha ha to żeś se żone wybrał.....

Iza
@Majkel

Napisałeś, że znajomość języka obcego jest konieczna w MKR GROUP, chociażby po to, żeby nie czuć się wyobcowanym. A czy pracodawca pomaga jakoś w nauce języka? Oferują np. darmowe szkolenia?

tomko

(usunięte przez administratora) firma z powalonym kierownikiem (niby produkcji) ale niczego tam się nie produkuje.Takiego debila jak pan Piotruś to dawno nie widziałem. Nawet nie warto tam godziny poświęcić. Wielki kierownik bez zębów z przodu co na niczym się nie zna ale łazi po hali i gada ze zna się na wszystkim taki fachura. (usunięte przez administratora) zwykła. Nie polecam firmy. Szkoda czasu!!!!

spawacz

szukaja w firmie spawaczy ? jakie zarobki i ludzie ?

Pedro

Tak różnie piszecie o pracy w firmie. Podpowiedzcie czy warto starać się?

@Pedro

Według mnie warto jeśli chcesz pracować w dobrej atmosferze .

Grzegorz
@Xxx

No właśnie ,a jak to jest z tą atmosferą w MKR GROUP? Są tam jacyś fajni ludzie?

Xxx

Jeśli by było tak jak piszecie to ludzie by nie wracali ... Wszędzie trzeba pracować

yyy
@Xxx

Xxx - kolejny komentarz (prezesa) podszywający się pod niby zadowolonych pracowników.

@yyy

Chciałbyś aby to był prezes

Koralgol

Na forum każdy może wyrazić swoją opinię. Wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę a zadowolonych będzie więcej.

Monika
@Koralgol

@Koralgol, trudno nie zgodzić się z Twoją uwagą. Długo współpracujesz z MKR? Ciekawi mnie czy stawiają na szkolenia i rozwój swoich pracowników?

Jakie narzędzia pracy zapewnia MKR GROUP Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź
@Pytanie

Na jakie stanowisko?

v

PIP ma co robić :)

Jacek

Jaką macie atmosferę w firmie? Szkoda, że nie potrzeba ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o MKR GROUP Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MKR GROUP Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.
MKR GROUP Sp. z o.o.