Lamda Maritime Holdings Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Lamda Maritime Holdings Sp. z o.o.

oszukana

Nie wiem czy ta firma jeszcze zatrudnia czy nie, ale ja również dałam się nabrać. Rekrutacja polegała na przepisywaniu tekstu po angielsku. Im więcej się go przepisało tym lepiej. Umowy nie zobaczyłam na oczy, choć cały czas obiecywali, że tak już dzisiaj będzie gotowa. Pracowałam tam może 2-3 tyg. na moje szczęście zapłacili mi za ten czas. Zwolnienie odbyło się tak: managerka mnie zawołała powiedziała, że szef mnie zwalnia, dała kasę i tyle. Trzeba by tą firmę zgłosić do odpowiednich organów.

użytkownik zarejestrowany

@ex ale to wszystko? no jak miałeś przecież podpisaną jakąkolwiek umowę to musiało to inaczej od strony formalno-prawnej wyglądać, a być może po prostu hejtujesz bo nie odnalazłeś spełnienia w tej firmie. transport morski ładunków to nie jest łatwa robota

kolejny ex-pracownik

Niestety, firma (wątpie aby na nowo funkcjonowała bo prawdopodobnie uciekli do Grecji) opiera się na szefie, jego żonie i panią manager. Reszta się nie liczy. Cała poprzednia ekipa ok.8-9 osob popadło w długi bo czekaliśmy 6 miesięcy na zapłatę po czym nikt nic nie powiedział, że to koniec firmy tylko kolejne miesiące zapewniania, że to wszystko się niedługo zmieni... TRAGEDIA! Jeśli komuś zależy na prawdziwej pracy, prawdziwych pieniądzach, prawdziwego zatrudnienia - to na pewno nie znajdzie tego w tej firmie...

były pracownik

A firma nadal gdzieś funkcjonuje/rekrutuje? Pod tą samą nazwą? Podpisanie umowy było przekładane cały czas, początkowo pieniądze były na czas plus bonus za brak umowy, więc przymykało się oko. Później obietnice, że to tylko chwilowy kryzys i po uwolnieniu statku dostaniemy takie bonusy, że nam się w głowach poprzewraca.. A nie dostałyśmy nic, ani wynagrodzenia przez ładnych parę miechów ani wytłumaczenia. UNIKAĆ JAK OGNIA

użytkownik zarejestrowany

kolejny ex-pracownik

Jakie wypowwiedzenie? Szykowałaś się rano do pracy i nagle dostawało się sms - nie przychodz - dziękujemy za wspolprace

były pracownik

Popieram opinię, która ostrzega przed tą firmą-drucik. Pracowałam tam dwa miesiące po czym również zostałam bez słowa zwolniona przez sms-a (i to nie szef zrobił, tylko menadżerka, która uważa się za Bóg-wie-kogo). Szef tej firmy jest niepoważny skoro tak traktuje swoich pracowników. Widać poziom osób tam pracujących również po komentarzach napisanych tutaj jako odpowiedź na opinię o firmie. PS. pieniędzy za swoją pracę i poświęcony czas do tej pory nie zobaczyłam...

normalni

Pozdrawiamy Cię Konfidencie :) Osoba która utrzymała się miesiąc czasu bo na wszystkich i wszystkim donosiła raczej nie powinna się wypowiadać...

UWAGA

Uwaga na tą firmę. Oszuści, którzy nie płacą, nie dają żadnej umowy (nawet tej o dzieło, która jest proponowana). Zwalniają z dnia na dzień bez płacenia. O zaległe wypłaty proszę się już kilka miesięcy, ale szef nawet nie raczy podnieść słuchawki czy odpisać na smsa. Niepooważni ludzie! Praca polega jedynie na zrobieniu kawki i wymianie popielniczki szefowi tej śmiesznej firmy. Pracownicy, którzy są tam na stałe cały czas obgadują się nawzajem (co wychodzi dopiero z czasem, bo na początku wszyscy są bardzo mili), ogólnie atmosfera beznadziejna. ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Szkoda czasu i nerwów.

UWAGA

Zostaw opinię o Lamda Maritime Holdings Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lamda Maritime Holdings Sp. z o.o.