Smirnow Truck Sp. z o.o.

Opinie o Smirnow Truck Sp. z o.o.

Agnieszka

@anonymous, czy Twoim zdaniem projekty zlecane przez Smirnow Truck oprócz możliwości pokazania swoich umiejętności i zasobów kreatywności był w pewnym sensie ścieżką umożliwiającą awans w tej firmie? Proszę Cię o odniesienie się do tego, o co Cię zapytałam.

anonymous

Pracowałam w tej firmie. Ze względu na przeprowadzkę musiałam odejść ale bardzo dobrze wspominam czas który tam spędziłam. Zespół jest młody. Ludzie są życzliwi a zarząd rozumie potrzeby pracownicze i ludzko podchodzi do życia. Jest dyscyplina i każdy ma określone zadania. Polecam tam pracę ponieważ firma ma przyszłość i prowadzą ciekawe projekty :-)

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w SMIRNOW TRUCK SP. Z O.O.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Witold

Słyszałem o firmie, że to bardzo dobry pracodawca. Gdyby ktoś napisał jaka jest atmosfera? Warto aplikować?

Patryk

Firma ciekawa o dużym potencjale rozwoju, młody zespół i fajni ludzie :-)

Adwokat

Informacyjnie : Został skierowany wniosek na policję i do prokuratora o ściganie osoby z wpisem PPP za kłamstwa, pomówienia i obraźliwe sformułowania wobec wymienionych osób oraz za zniesławianie w sieci. Do wiadomości: Za pomówienie w internecie Kodeks Karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.

Agnieszka

@Patryk, jesteś pracownikiem firmy? Co powiesz więcej o warunkach pracy?

Marek

osobiście miałem kontakt z tą firmą. Mogę zdecydowanie polecić :-)

Patryk

Jest spoko. Fajni, normalni ludzie. Miła atmosfera.

ktosiek

a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na kierownika oddziału? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy SMIRNOW TRUCK SP. Z O.O. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw opinię o Smirnow Truck Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smirnow Truck Sp. z o.o.