Polcamp Włodzimierz Barcicki

Wrocław

Opinie o Polcamp Włodzimierz Barcicki

Zgadzam sie z tymi opiniami. Pracuję w tej firmie 11 lat i niezamieniłbym na żadną inną pracę. Miła atmosfera, zarobki bardzo dobre, życzliwy i wyrozumiały szef. Polecam każdemu

mirko81
@anonim 07.02.2011 11:11

Witam. Czy są nowe oferty pracy w charakterze pracownika fizycznego na produkcji, montaż w firmie POLCAMP Włodzimierz Barcicki ul. Graniczna 6, Wrocław ? Proszę o udzielenie odpowiedzi, ważne. Pozdrawiam Mirek z Lubina, aktualnie bezrobotny

Zostaw opinię o Polcamp Włodzimierz Barcicki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcamp Włodzimierz Barcicki