PRIMBOX Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o PRIMBOX Sp. z o. o.

piotrek
użytkownik zarejestrowany

Ja tak się zastanawiam jak w ogóle z benefitami pracowniczymi tutaj w Primboxie? Zapewniają jakieś multisporty, opiekę medyczną, czy coś w tym stylu? Pozdrawiam.

sarenka jadzia
użytkownik zarejestrowany

też interesuje mnie jakaś praca w PRIMBOX Sp. z o. o. ale również mam problem ze znalezieniem określonych konkretnych informacji na pewne tematy, a mianowiecie: gdzie mogę dowiedzieć się o bieżących rekrutacjach? prosiłabym również o konktakt do jakieś konkretnej osoby w firmie, pomożecie napiszecie?

Andrzej

Wszystkie zaległości uregulowane.

Sly83

Hehe, co prawda to prawda, sam robiłem tam kiedyś 8 miesięcy. Co prawda to prawda! :)

Jak tam chłopaki dajecie radę wysiedzieć przy takich mrozach?

ZŁODZIEJE

ZARZĄD - BANDA [usunięte przez moderatora]! NIKT NIE UMIE KIEROWAĆ TĄ FIRMĄ TAK JAK NALEŻY!!!!!!!!!!! PRACY TO SIĘ SZUKA TAM SAMEMU, BO INNEJ NIE MA:D JEDEN ZAWODNIK Z PRODUKCJI TO JAK NIE MIAŁ NIC DO ROBOTY TO SIĘ UBZDRYNGOLIŁ VÓDĄ, A I TAK WYWALILI GO ZA POROZUMIENIEM STRON, HEHEHE. BRAK OGRZEWANIA, CIEPLEJ WODY, I WYPLAT CO MIESIAC NA CZAS TO JUZ RUTYNA... NIEKTORZY NIE OTRZYMALI JESZCZE PIENIEDZY ZA GRUDZIEN 2010... PIEKNA SPRAWA TA SPOLKA, NIE WIEM JAKIM CUDEM ONI JESZCZE MAJA PRAWO DO ISTNIENIA... WALKI, PODRABIANIE DOKUMENTOW, I RATOWANIE SIE TAK NA ILE TO JEST MOZLIWE. W UPADLOSCI UKLADOWEJ PRIMBOX, HEHE, FIRMY NIE CHCA NAWET Z NIMI WSPOLPRACOWAC, SMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!! POLECAM GORACO ZATRUDNIENIE W TYM CYRKU:D:D PREZES [usunięte przez moderatora] LEJ, NA PRACOWNIKOW TAK NIE LEJ!!!!!!!!!!!!!

Handlowiec

NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWALEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzis 25 a pieniedzy nie ma dalej, 10 termin a tutaj kabaret!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak miesiąc w miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]!! To nie jest firma, to jest NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie, tylko porządki robią;) Pracy nie ma i raczej już nie będzie. Każdy, kto tam jeszcze pracuje niech już lepiej zacznie szukać pracy...dobrze radzę

a

cześć Panowie i Panie czy w primboxie coś się jeszcze dzieje,coś jeszcze produkują??

fundusz

Czy komuś też przelano pieniądze z FGŚP? Czy ktoś się orientuje, czy te pieniądze mają już odciągnięty podatek? Bo nie wiem czy poszaleć i wydać do do grosza, czy część zachować dla skarbówki na przyszły rok...

WAZNE

III. PRAWO UPADŁOŚCIOWE I NAPRAWCZE 1. Postanowienie o ogłoszeniu upadłości Pozycja 5406. Subskrybuj PRIMBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ we Wrocławiu KRS 0000187695 SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2003-12-13 r., sygnatura akt: VIII GU 10/11, VIII GUp 16/11 [BMSiG-5191/2011] Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, postanowieniem z 29 marca 2011 r. w sprawie o sygn. akt VIII GU 10/11 ogłosił upadłość - z możliwością zawarcia układu - "Primbox" Sp. z o.o. we Wrocławiu, pozostawiając upadłemu zarząd majątkiem przedsiębiorstwa i wyznaczając Sędziego komisarza w osobie SSR [usunięte przez moderatora] i nadzorcę sądowego w osobie [usunięte przez moderatora]. Wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie dwóch miesięcy od daty zamieszczenia w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym" obwieszczenia sądowego o ogłoszenie upadłości zgłosili swoje wierzytelności w dwóch egzemplarzach na ręce Sędziego komisarza pod adres: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, ul. Poznańska 16, 53-630 Wrocław z podaniem sygnatury akt postępowania prowadzonego po ogłoszeniu upadłości VIII GUp 16/11. Wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłej, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia Sędziemu komisarzowi w terminie dwóch miesięcy od daty zamieszczenia w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym" obwieszczenia sądowego o ogłoszeniu upadłości, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

( usunięte przez administratora ) ogloszono w monitorze sądowym 4 maja 2011 - dwa miesiące od tej daty można zgłaszać roszczenia

do kiedy

czyli do którego jest czas na złożenie?

Na poniższej stronie jest ogłoszenie upadłości i wyznaczenia syndyka, w końcu skończyła się męka i poniżanie pracownikami, dziwi mnie tylko czemu PIP warunkami pracy jakie tam panują nie zainteresował się wcześniej . Pozdrawiam Były pracownik byłego Primboxu [usunięte przez moderatora]

monitor

Czy ktoś się orientuje, kiedy ukaże się wpis w Monitorze?

i tak właśnie skończyło się DZIADOSTWO [usunięte przez moderatora] I JEGO PANI.

no i po Pximboxie komornik licytuje + wyrok w sądzie

były

co z firmą? Jeszcze działa? Czy już upadła

Pipi

Ooooo... to już chyba po Primboxie bo żadnych wpisów nowych coś nie ma. No, dalej co tam u [usunięte przez moderatora]??? No i co z tym zamówieniem na 50 zestawów z zeszłego roku - weszło?

I dzięki Bogu.......Tak kończą ludzie, którzy nie liczą się z innymi ludźmi....

anonim bo odwagii nam wszystkicm brakuje

Ludzie , cieszycie się tym prawdopodownym upadkiem firmy jakby co najmniej zarządząli nią tyrani wiecznie znecajacy sie nad biednym pracownikiem. Kiedy się wszystkim dobrze z pieniazków od dobrego wujcia banku żyło , to jakoś nie widziałam pracowników z moralnymi watpliwościami, co do tego co robią. albo co każe im się robić. Najeżdzacie na Primbox , ale to nie Lej czy tez jego konkubina, stracili tam swoje pieniadze , oni stracili nasze pieniadze - nasze wynagrodzenia premiiie, nasz zapienicz często poł roku za darmo, ale nie mieli wyboru, po rpostu juz mieli jak. .Troskliwe kierownictwo wiecznie od kogoś "ciagnęło" poki moglo , równo czarując, oskarżajać innych. Szkoda mi Primboxu, bo nikt nie odówi mu jesgo dni sławy, A pierwsza para pewne i tak za jakis czas wypłanie z wieksza no w końcu mogli uzbierać przy takiem "socjalalu" jaki mielli w prim. . Dziwie się , że to właśnie upadek firmy was cieszy , mnie nie, moze jedynie fakt, że jesli nowi własciciele nie rusza lejów to nikomu sie za to nie beknie.A moze tak naprawde nikomu nie mialo sie odbijac, bo firma od samego początku wspierała inncyh przedsiebiorców, oczywiście twardą postawą, hartem ducha i kręgosłupem moralnym....jamochłona. I mysle , że ten napaleniec - z mania przesladowca primboxu - zle zrobil... firma mogla jeszce wyjsc z tego za jakis czas, przeciez ma ogromny majatek. A wiatry sie zmieniają w konsu ktos pociagnałby wlasciwe osoby do odpowiedzialnośc , x Dajcie sobie spokój z pisaniem na tym portalu, troche to zalosne jak na nas teraz wszystkich czytam, juz wystarczajaco wiele zrobil wniosek o upadłość. Firma dostaje 5, bo jeszcze do tej pory slysze jak dobre byly nasze produkty i za to ze jeszcze "dyszy".

anonim - 2011-02-02 12:19:12 to folwark a nie firma !!!!!!!!!!!!!!! Tak masz rację człowieku. Lepiej nie mogłeś tego ująć dla uściślenia definicja Folwark - gospodarstwo rolne posługiwało się głównie darmową, przymusową pracą chłopa.

do rudego prezia

[usunięte przez moderatora] co widzisz rano w lustrze? Możesz na to patrzeć. Dobrze się z tym czujesz?

były

to folwark a nie firma !!!!!!!!!!!!!!!

miejmy nadzieję że już długo tym prezesem nie będzie. za to do czego doprowadził ze swoją panią, należy im się takie samo potraktowanie jak to robili i robią z pracownikami.

mini admin

jak już masz pisać, że wniosek o upadłość primbox jest w sądzie to używaj sformułowań całych. np. primbox zremb wrocław producent przyczep i naczep - toczy się postępowanie upadłościowe.... Aby każdy wiedział o co kaman. A ponieważ nie jest tajemnicą, że Prezesem Zarządu Primbox Sp. z. o.o. jest [usunięte przez moderatora] i jest to informacja jawna to można sobie pisać. [usunięte przez moderatora] Tak więc proszę zachować umiar i pisać prawdę zachowując przyzwoitość i minimum kultury. pozdrawiam były współpracownik

UPADŁOŚC

WNIOSEK O UPADŁOSC JUŻ JEST W SADZIE

najgorsze jest to że ekipa co tam pozostała na produkcji myśli że firma jeszcze stanie na nogi. Ci ludzie żyją w jakiejś chorej iluzji.

Ciekawe ilu ludzi jeszcze czeka na kasę? z tego co mi wiadomo to ludziom na produkcji wisi już 5 pensji ..jak on to po oddaje każdemu to nie wiem. Panowie którzy tam jeszcze robią niech coś działają bo jak wejdzie syndyk to na kasę poczekają dłużej.

były pracownik

to niech juz pakuja sie do kartonika

ja w ogóle nie rozumiem dlaczego ta firma jeszcze egzystuje na rynku. Jedyną chyba odpowiedzią jest niestety smutna prawda, że patologia jest na górze w Państwie. Jakim cudem PIP na to przymyka oko to nie wiem. Ostrzegam każdego przed aplikowaniem do tej firmy. Kodeks pracy tu nie istnieje a człowiek jest traktowany gorzej niż zwierzęta. Brak terminowych wypłat, warunki socjalne patologiczne: brak odzieży roboczej dla pracowników, brak ogrzewania temperatura -10 C na hali w zimie, zimna woda w kiblu i brak ogrzewania w szatniach, nie wiadomo o co chodzi w ogóle w firmie i jakie zadania ma się wykonać, brak narzędzi podstawowych do montażu (ludzie przynoszą swoje by coś zrobić), suwnice które przewożą ciężkie ramy na tiry od dawna nie modernizowane, ludzie pracują w patologicznych warunkach sanitarnych brak rękawic roboczych, okularów ochronnych, etc. Patologiczna komuna i brak sprzeciwu ze strony pracowników, godzenie się na nadgodziny bezpłatne.

były pracownik

Chłopaki macie ogrzewanie w tym roku ? :p Pamiętam ostatnią zimę w primboxie : dwie bluzy, polar, czapka, kalesony i zimna woda w kiblu. Nie ma jak dbanie o pracowników. Szczerze mówiąc to lepiej mają małpy w zoo bo mają regularnie jedzenie i ciepłe klatki. 2 lata spędzone w tym [usunięte przez moderatora] to jak dwa lata wyciągnięte z życiorysu. Chłopaki co wy tam jeszcze robicie? przecież firmy znowu zatrudniają, są oferty dla ślusarzy i spawaczy po co się męczyć? Nawet jeżeli dostaniecie mniej kasy na starcie to co z tego? ważne żeby w ogóle płacili a nie jak Prezesowi się zachce to konia nakarmi. Ja zaryzykowałem i nie żałuję.

AAAAA

Prawda jest taka, że jak firma miała potencjał i pieniądze to nie miała ( nadal nie ma) szacunku do ludzi. I nie mówię tu tylko o pracownikach, ale także o kontrahentach i dostawcach części. Zaopatrzeniowcy musieli świecić oczami przed dostawcami, błagać ich o kolejne części "na krechę", obiecując, że następnego dnia p. Dyrektor finansowa wpłaci pieniążki na ich konto. tymczasem nic podobnego się nie działo. Mówiła , że nie ma pieniędzy, a na week jechała z rodzinka Na narty za firmowe pieniądze..... Gdyby choć trochę ta firma liczyła się z ludźmi, to oni teraz stali by murem za Prezesem i jego panią, a tak role się odwróciły, kiedyś to oni mieli nas w [usunięte przez moderatora], a teraz to MY ich mamy w wielkich [usunięte przez moderatora]!!!!!! PRIMBOX DOBRZE WAM TAK TRZYMAM KCIUKI ŻEBY TA FIRMA PADŁĄ JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!

smutne, ale prawdziwe

ubaw po pachy!!!!! Szkoda, bo to wcale nie powinno być śmieszne :-(

A co z tym dużym kontraktem? Ktoś go widział na oczy?

Zostaw opinię o PRIMBOX Sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRIMBOX Sp. z o. o.