Opinie o PRIMBOX Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PRIMBOX Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRIMBOX Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMBOX Sp. z o. o. w Wrocław

Vitaltalłatwoniebedzie Nowy wpis

Stanowczo odradzam wykonywania usług dla tej firmy - brak zaplaty!! Niewyplacalni!

najemca Nowy wpis
@Vitaltalłatwoniebedzie

z tego co wiem, to ta firma od dawna nie dział i nie prowadzi żadnej działaności i nie posiada pracowników

piotrek Nowy wpis

Ja tak się zastanawiam jak w ogóle z benefitami pracowniczymi tutaj w Primboxie? Zapewniają jakieś multisporty, opiekę medyczną, czy coś w tym stylu? Pozdrawiam.

sarenka jadzia Nowy wpis

też interesuje mnie jakaś praca w PRIMBOX Sp. z o. o. ale również mam problem ze znalezieniem określonych konkretnych informacji na pewne tematy, a mianowiecie: gdzie mogę dowiedzieć się o bieżących rekrutacjach? prosiłabym również o konktakt do jakieś konkretnej osoby w firmie, pomożecie napiszecie?

Wszystkie zaległości uregulowane.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PRIMBOX Sp. z o. o..
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Sly83

Hehe, co prawda to prawda, sam robiłem tam kiedyś 8 miesięcy. Co prawda to prawda! :)

Jak tam chłopaki dajecie radę wysiedzieć przy takich mrozach?

ZŁODZIEJE

ZARZĄD - BANDA [usunięte przez moderatora]! NIKT NIE UMIE KIEROWAĆ TĄ FIRMĄ TAK JAK NALEŻY!!!!!!!!!!! PRACY TO SIĘ SZUKA TAM SAMEMU, BO INNEJ NIE MA:D JEDEN ZAWODNIK Z PRODUKCJI TO JAK NIE MIAŁ NIC DO ROBOTY TO SIĘ UBZDRYNGOLIŁ VÓDĄ, A I TAK WYWALILI GO ZA POROZUMIENIEM STRON, HEHEHE. BRAK OGRZEWANIA, CIEPLEJ WODY, I WYPLAT CO MIESIAC NA CZAS TO JUZ RUTYNA... NIEKTORZY NIE OTRZYMALI JESZCZE PIENIEDZY ZA GRUDZIEN 2010... PIEKNA SPRAWA TA SPOLKA, NIE WIEM JAKIM CUDEM ONI JESZCZE MAJA PRAWO DO ISTNIENIA... WALKI, PODRABIANIE DOKUMENTOW, I RATOWANIE SIE TAK NA ILE TO JEST MOZLIWE. W UPADLOSCI UKLADOWEJ PRIMBOX, HEHE, FIRMY NIE CHCA NAWET Z NIMI WSPOLPRACOWAC, SMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!! POLECAM GORACO ZATRUDNIENIE W TYM CYRKU:D:D PREZES [usunięte przez moderatora] LEJ, NA PRACOWNIKOW TAK NIE LEJ!!!!!!!!!!!!!

Handlowiec

NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWALEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzis 25 a pieniedzy nie ma dalej, 10 termin a tutaj kabaret!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak miesiąc w miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]!! To nie jest firma, to jest NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie, tylko porządki robią;) Pracy nie ma i raczej już nie będzie. Każdy, kto tam jeszcze pracuje niech już lepiej zacznie szukać pracy...dobrze radzę

a

cześć Panowie i Panie czy w primboxie coś się jeszcze dzieje,coś jeszcze produkują??

fundusz

Czy komuś też przelano pieniądze z FGŚP? Czy ktoś się orientuje, czy te pieniądze mają już odciągnięty podatek? Bo nie wiem czy poszaleć i wydać do do grosza, czy część zachować dla skarbówki na przyszły rok...

WAZNE

III. PRAWO UPADŁOŚCIOWE I NAPRAWCZE 1. Postanowienie o ogłoszeniu upadłości Pozycja 5406. Subskrybuj PRIMBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ we Wrocławiu KRS 0000187695 SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2003-12-13 r., sygnatura akt: VIII GU 10/11, VIII GUp 16/11 [BMSiG-5191/2011] Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, postanowieniem z 29 marca 2011 r. w sprawie o sygn. akt VIII GU 10/11 ogłosił upadłość - z możliwością zawarcia układu - "Primbox" Sp. z o.o. we Wrocławiu, pozostawiając upadłemu zarząd majątkiem przedsiębiorstwa i wyznaczając Sędziego komisarza w osobie SSR [usunięte przez moderatora] i nadzorcę sądowego w osobie [usunięte przez moderatora]. Wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie dwóch miesięcy od daty zamieszczenia w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym" obwieszczenia sądowego o ogłoszenie upadłości zgłosili swoje wierzytelności w dwóch egzemplarzach na ręce Sędziego komisarza pod adres: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, ul. Poznańska 16, 53-630 Wrocław z podaniem sygnatury akt postępowania prowadzonego po ogłoszeniu upadłości VIII GUp 16/11. Wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłej, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia Sędziemu komisarzowi w terminie dwóch miesięcy od daty zamieszczenia w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym" obwieszczenia sądowego o ogłoszeniu upadłości, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

(usunięte przez administratora) ogloszono w monitorze sądowym 4 maja 2011 - dwa miesiące od tej daty można zgłaszać roszczenia

do kiedy

czyli do którego jest czas na złożenie?

Na poniższej stronie jest ogłoszenie upadłości i wyznaczenia syndyka, w końcu skończyła się męka i poniżanie pracownikami, dziwi mnie tylko czemu PIP warunkami pracy jakie tam panują nie zainteresował się wcześniej . Pozdrawiam Były pracownik byłego Primboxu [usunięte przez moderatora]

monitor

Czy ktoś się orientuje, kiedy ukaże się wpis w Monitorze?

i tak właśnie skończyło się DZIADOSTWO [usunięte przez moderatora] I JEGO PANI.

no i po Pximboxie komornik licytuje + wyrok w sądzie

były

co z firmą? Jeszcze działa? Czy już upadła

Pipi

Ooooo... to już chyba po Primboxie bo żadnych wpisów nowych coś nie ma. No, dalej co tam u [usunięte przez moderatora]??? No i co z tym zamówieniem na 50 zestawów z zeszłego roku - weszło?

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMBOX Sp. z o. o. - Wrocław

PRIMBOX Sp. z o. o.