Opinie o Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o. w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o. w Smolec

Marzena

Czytam te wasze opinie i brakuje mi jednej informacji. Czym jest ten problem z płatnościami konkretnie? Spóźniają się, wypłacają inne kwoty niż mają być czy w ogóle nie płacą?

@Marzena

Witam. Emila z tej strony. Jestesmy firma zarejestrowana w Polsce , mamy 15 zestawów zarejestrowanych w Polsce natomiast naszym właścicielem jest właściciel firmy JC Fiolet. Biuro mam w domu ze względów prywatnych natomiast nie znajduje się ono pod innym adresem aniżeli podany do wiadomości publicznej. Wolimy zapłacić dobrze kierowcą aniżeli budować bądź wynajmować szklane biurowce. Co do płatności wszystko jest na konto tak jak dogadane i ani złotówki mniej, pieniądze są zawsze na czas. Pracujemy głównie na anglii, praca do lekkich nie należy bo są to głównie przepinki w porcie natomiast nie mamy rotacji kierowców, na brak kierowców nie narzekamy ponieważ mamy stałą ekipę. Fakt moze jestem specyficzna ale wymagam, tak samo jak pracownik ma swoje prawo do wynagrodzenia ja mam prawo wymagać wykonania pracy - oczywiście w granicy tacha.

@Emila

No i takie warunki brzmią jak najbardziej prawidłowo. Ale skoro macie stabilny skład to rozumiem, że w najbliższym czasie nie przewidujecie tutaj żadnych rekrutacji? Nie zamierzacie się z czasem jednak rozrastać?

@Karolina

Dobraliśmy w ostatnim czasie dwa auta i przeprowadzaliśmy rekrutacje. Nie chcemy być molochem. znam swoich kierowców wiem jakie mają problemy itp.. nie są numerkiem w kadrach i numerem auta dla dyspozytora.

@Marzena

Pieniądze są nawet przed czasem i raczej się nie mylą

Karolina Nowy wpis
@Emila

No to bardzo w porządku jak dwa nowe doszły pod koniec kwietnia. Aż ciekawa jestem czy do dziś były jakieś kolejne inwestycje? I chciałam też dopytać czy jest może aktualnie wolne stanowisko dla spedytorki?

Nie ma płacą na czas

Pracownik Nowy wpis

Robota jak robota wszędzie trzeba robić . Płacą na czas . Pracownik nie ma nic do powiedzenia .

Jaki jest styl zarządzania w Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o.?

Emila

Czy możesz sprecyzować pytanie? Ogólnie mamy styl autokratyczny jeżeli chodzi o decyzyjność.

@Emila

Czyli jak podejmowanie decyzji ostatecznie tu wygląda? Pracownicy to mają wpływ na cokolwiek?

@Karolina

Nie mają na nic wpływu w firmie się nie dyskutuje

Szefowa rządzi

Wiecie, czy Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tel tak laptop nie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
???

26.11 na rozmowę kwalifikacyjną umówiony zostałem 30.11 na godzinę 11:00. Rozmowa została przeniesiona tego samego dnia poprzez wiadomość SMS na prośbę Pani Emilii z powodu "coś pilnego mi wypadło" o godzinie 9:30 30.11 na godzinę 16:00 tego samego dnia. Ok rozumiem, każdemu może coś wypaść. Na miejscu zjawiłem się o 15:55, domek jednorodzinny (zostałem poinformowany, że biuro znajduje się w domu). Drzwi otworzyła zdziwiona pracownica, ponieważ "szefowej" nie było. Pojechała na pocztę, ponieważ "wcześniej zapomniała". Po 30 minut czekania w "biurze", które jest pokoikiem z dwoma biurkami znajdującym się obok salonu i kuchni zrezygnowałem, ubrałem się i wyszedłem. Totalny brak profesjonalizmu, szacunku. Nikomu nie polecam tracić czasu na podróż do tej podejrzanej firmy. PORAŻKA!

Xdriver

Nie wiem jak wyglada robota we wroclawiu, bo jakas kobita co tam siedzi przekierowala mnie od razu do francji, do firmy JC Fiolet , w ktorej sobie tak zabrudzilem tacho ze w nastepnej dobrej firmie juz mnie nie chcieli przyjac. poza tym duzy problem z płatnościami. Szefostwo tej firmy sie na koncu na mnie wypięło. Wrocław takze. Nie polecam nawet wrogowi. I do not know what the work looks in Wroclaw, because some women that sits there direct me immediately to France, to a company with a different name- JC Fiolet, in which I soiled the tacho that in next good company my history tacho was not accept for them. Besides, a big problem with payments. The management of this company has finally got rid of me. Wroclaw also. I do not recommend even to the enemy.

klupek

Nie wiem jak wyglada robota we wroclawiu, bo jakas kobita co tam siedzi przekierowala mnie od razu do francji, do firmy o innej nazwie, w ktorej sobie tak zabrudzilem tacho ze w nastepnej dobrej firmie juz mnie nie chcieli przyjac. poza tym duzy problem z płatnościami. Szefostwo tej firmy sie na koncu na mnie wypięło. Wrocław takze. Nie polecam nawet wrogowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o. - Smolec

• Jak się pracuje w Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o.?

Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o.
  • Jarzębinowa 68
    55-080 Smolec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Breslauer Optimum Logistic Transport Sp. z o.o.