Apteki Katarzynka AmPharma sp. zoo

Opinie o Apteki Katarzynka AmPharma sp. zoo

Ella

jezeli to ta apteka, to --- zlozylam zamowienie i mija tydzien i zero odzewu, zaluje ze dalam im dane

Brak zusu , brak wypłaty , Brak zapłaconych faktur, łamanie wszystkich możliwych przepisów prawa pracy , mobbing i czysty wyzysk

Zostaw opinię o Apteki Katarzynka AmPharma sp. zoo - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteki Katarzynka AmPharma sp. zoo