ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.

Opinie o ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.

Zosia

Hej, dzięki Elabowi dostałam się na moją wymarzoną uczelnię we Francji! Nie wyobrażam sobie przejścia przez cały ten proces bez nich! Jesteście the best! :)

Elab pomógł mi w aplikacji na studia, a później u nich pracowałem, mili ludzie, miła kadra zarządzająca, biuro w centrum, pyszna kawa i przyjazna atmosfera. Nauczyłem się całkiem sporo rzeczy więc dzięki!

Marta Nowy wpis

W ogłoszeniu dla doradcy do spraw sprzedaży przeczytałam, że oprócz wynagrodzenia podstawowego jest również atrakcyjny system prowizyjny dla pracowników natomiast pisaliście w 2022 roku, że pensje mogłyby być ciut wyższe, czy jest mi ktoś w takim razie w stanie powiedzieć ile obecnie w 2024 roku na takim stanowisku mogłabym realnie zarobić? Sama podstawa dla tego stanowiska ile wynosi?

uczeń Nowy wpis

Nie polecam. Liczy się tylko kasa. Opiekun aplikacji zmieniał się 3 razy w ciągu pół roku. Pieniądze wyrzucone w błoto!

Nowy wpis

Aktualność
Od listopada 2022 w naszej firmie ruszył 4- modułowe szkolenie, na temat technik negocjacji i radzenia sobie pracowników w sytuacjach, które wywołują u nich stres. To również idealna okazja do integracji zespołu, ze względu na zadania tworzone w grupach.

Szkolenie prowadzi Katarzyna Mysińska, która w swojej karierze zawodowej od lat prowadzi szkolenia z zakresu technik negocjacji, work balanace oraz pokrewnych.

Widzimy już pozytywne efekty szkolenia, a dopiero minęły dwa moduły! :)
Agnieszka Aplikantka

Ja płaciłam za pomoc w aplikacji na Oxford i... dostałam się!!!! Było ciężko bo sam kurs i przygotowanie jest dość intensywne, ale nie spodziewałam się niczego innego w końcu to Oxford! Więc dzięki! Ciężka praca, godziny nauki, litry kawy, pomoc konsultantów i mentorów i mam to!!! jestem z siebie mega dumna, ale wiem, że sama bym tego nie ogarnęła, więc dzięki Elab.

zaciekawiona pomocą od elabu
@Agnieszka Aplikantka

tak z ciekawości, można wiedzieć na ile cię podliczono za pomoc oraz kiedy się zgłosiłaś (klasa maturalna czy szybciej)?

Nowy wpis

@zaciekawiona pomocą od elabu

Dzień dobry! Jeśli mówimy o aplikacji na Oxford, przygotowania do aplikacji najlepiej zacząć, jak najszybciej :) Zapraszamy na pierwszą bezpłatną konsultację, na której szczegółowo omówimy Twoją drogę na wymarzoną uczelnie. Link do zapisów: https://elabedu.eu/pl/kontakt/

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K. na stanowisko Stażysta/ka – praca biurowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Aktualność
Nasze styczniowe wydarzenie – Elab Open Day to spotkanie dla licealistów i ich rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o studiach za granicą i przy okazji skorzystać z bezpłatnej konsultacji:)
Jeśli jesteś nauczycielem i Twoi uczniowie rozważają zagraniczne uczelnie, to warto wspomnieć im o tym spotkaniu, gdyż dostarczy im całą esencję informacyjną oraz będą mieli możliwość indywidualnego omówienia ich planów na przyszłość z naszymi doradcami!
Nawet dla tegorocznych maturzystów są dostępne atrakcyjne terminy aplikacyjne!

Zaczynamy 28 stycznia 2023, od godz. 11:00
W naszym biurze: Ul. Nowogrodzka 68, 02-214 Warszawa

Do wyboru są trzy opcje godzinowe:
11:00 - 12:30
13:00 - 15:00
15:30 - 17:00
Bez znaczenia, czy to będą to studia medyczne we Włoszech, kierunki biznesowe w USA, czy psychologiczne w Holandii, nasi konsultanci znają się na procesach aplikacyjnych z przeróżnych części świata!
 Czy w danym kraju, będzie wymagany egazmin IELTS? Lub HPAT? Oraz czy będzie potrzebne portfolio i personal statement? Na te pytania i jeszcze więcej odpowiemy 28 stycznia!

Zapraszamy do rejestracji i odwiedzenia nas już 28 stycznia od godz. 11:00!

Zarejestruj się pod linkiem: https://openday.elabedu.eu/
Do zobaczenia!

Aktualność
Wszystko o studiach za granicą spotkanie dla rodziców i uczniów
To wydarzenie, którego nie można przeoczyć! Już 7 grudnia, o godz. 18:00 w Golden Floor Plaza, organizujemy spotkanie, na którym opowiemy, jakie korzyści płyną z edukacji za granicą!

Jeśli chcesz:

• studiować po angielsku w międzynarodowym środowisku,

• uczyć się od najlepszych wykładowców na świecie,

• studiować prawo, medycynę lub architekturę na topowych uczelniach,

• zdobyć wykształcenie i doświadczenie zawodowe na prestiżowym uniwersytecie.

to dobrze trafiłeś/aś! To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!
Jeśli natomiast jesteś rodzicem i chcesz:

• aby Twoje dziecko zaczęło studia na topowej uczelni?️

• studiowało na najlepszych uniwersytetach na świecie takich jak Harvard, Bocconi, Oxford lub Cambridge?

• dowiedzieć się, jak aplikować na studia za granicą, jakie są koszty i terminy aplikacji?

Przyjdź na spotkanie już 7 grudnia 2022 r., o godz. 18:00 do Golden Floor Plaza w Warszawie i zaplanuj najlepszą ścieżkę edukacji lub Twojego dziecka!
Pracownik CS

Dziwią mnie trochę te opinie, bo jednak pracodawca wymaga tylko (a może i aż) wykonywania swoich obowiazkow. Owszem, klienci zdarzają się mniej lub bardziej wymagający, ale to jak w każdej pracy. Jeśli tylko ktoś robi swoją robotę to jest naprawdę ok i idzie się dogadać z „górą”. Jedyne co to pensja mogłaby być ciut wyższa. Co prawda dostałam niewielką podwyżkę po okresie próbnym, ale po roku dopiero można dostać spory %. Rozumiem to w sumie, więc na razie czekam i zobaczymy jak będzie. Poza tym jest naprawdę spoko, można pracować zdalnie, co jakiś czas jakieś imprezy firmowe, nie ma korpo atmosfery, no i lokalizacja bardzo na plus.

Irena
@Pracownik CS

No to prawda, jak jest robota do zrobienia to trzeba robić nie gadać. Ale wiele osób tego nie rozumie niestety. Ty na jaki tryb pracy się zdecydowałaś? Zdalny?

Pracownik CS
@Irena

Ja pracuje na razie hybrydowo - troche z domu, trochę z biura. Większość osób w sumie na taki mieszany tryb się zdecydowało, nieliczni przychodzą do biura codziennie.

Bardzo dziwne są opinie, które tu czytam. (usunięte przez administratora) czytając poniższe opinie, to wydaje mi się już grubą przesadą, przede wszystkim w stosunku do liczby pracowników w firmie. Plusy: - całkiem dobre wynagrodzenie (jeśli się takie wynegocjuje, bo polityka wynagrodzeń nie jest przejrzysta), - zazwyczaj umowa o pracę (ale dopiero po roku na czas nieokreślony), - praca hybrydowa (możliwość pracy z biura lub z domu, dość elastycznie), - całkiem dobrze wyposazone biuro (darmowa kawa i czasem przekąski), - elastyczność pod kątem organizacji urlopu (raczej nikt nie robi problemów, co do dat), - możliwość odbioru wszelkich nadgodzin, - zazwyczaj bardzo miła współpraca między konsultantami (w ramach jednego działu). Minusy: - wieczne walki pomiędzy działami (szczególnie sales i customer service), (usunięte przez administratora) - bardzo mała transparentość w zarządzaniu firmą(usunięte przez administratora) - brak jasności obowiązków oraz ciągle zmieniająca się struktura wewnątrz firmy, - ogromna rotacja pracowników, którzy sami się zwalniają - średnia stażu wśród konsultantów raczej poniżej roku (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) Podsumowując, moja ocena jest neutralna. Elab nie było moim najgorszym doświadczeniem, ale do nazwania go przyjazną pracownikowi firmą musi jeszcze wiele pracy wykonać. Niech powyższe posłuży analizie potencjalnym pracownikom, czy jest to środowisko, któ®e im odpowiada.

Bogdan

A dlaczego ostatecznie zdecydowałeś się odejść? Napisałeś że rotacja jest dosyć duża, sam masz nick były pracownik, a widzę że plusy znacznie przeważają nad minusami, jest jakiś konkretny powód tak dużej rotacji? Może chodzi o atmosferę?

@Bogdan

Tak jak napisałam wcześniej, były plusy i minusy. W pewnym momencie te minusy zaczęły znacząco przeważać nad plusami, stąd decyzja o odejściu.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.? Chętnie zatrudniają?

Wiktoria

Tak, ja zaczynałam pracę kończąc dwie magisterki, firma o tym wiedziała, nie miałam problemu z urlopem na czas nauki do obrony, a że sama obrona była zdalnie, to broniłam się z biura. :D Potem czekało na mnie Piccolo, co było miłym akcentem ze strony firmy. Śmiało można aplikować, będąc jeszcze na studiach!

@Wiktoria

O jak miło:) A powiedz czy już po obronie, bez statusu studenta zaproponowano Tobie jakieś fajniejsze warunki pracy ?

Tak, może to być albo mentoring albo praca stała. Cały czas kogoś rekrutują z byłych aplikantów

Hanna

Czy biorą pod uwagę CV które wysyła się 'na zaś' nawet jak nie prowadzą rekrutacji aby HR miało CV w bazie? Czy trzeba czekać na konkretne ogłoszenie?

Teresa

ale czym jest ten mentoring? bo ja nie rozumiem. za to też płacą? :)

Firma uważa się za lidera w branży edukacji za granica i w sumie to widać pracując tam bo pracują naprawdę z najlepszymi uczelniami na świecie i maja siatkę studentów z całego świata gdzie łącza aplikanta. Ja pracowałem w dziale Customer Service i pomagałem w aplikacji właśnie. Osobiście uważam, ze Biuro fajne i w dobrej lokalizacji Kawa, ciastka, soki, woda, owoce no to wszystko jest Praca zdalna czy tez hybrydowa była możliwa Leaderzy zespołów - no tu niestety kuleja bo to żadni leaderzy no oprócz może 2 działów które nie są Customer Service Wypłaca spoko bo można około 10k nawet zarobić no i masz podstawowa opiekę medyczna i pakiet szkoleń. A co niektórzy to do Włoch do oddziału tez jeździli co jakiś czas. Generalnie mi się skończyła umowa i nie było możliwości przedłużenia, ale gdyby była to bym tam jeszcze został.

Urszula

Widzę że jednak mimo wszystko polecasz tą pracę- a możesz poświęcić mi chwilę i opowiedzieć coś o rozmowie kwalifikacyjnej? Na co najbardziej patrzą podczas rekrutacji?

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Elab. To moje trzecie miejsce pracy i jak dotąd najlepsze. Zespół jest zgrany, można liczyć na pomoc, zwłaszcza na początku pracy. W biurze panuje miła atmosfera, aż chce się tu przychodzić.

Hanna

Miło się to czyta, a czy często zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba wyjechać z biura/centrali i wybrać się do konkretnego klienta lub na daną uczelnię, bo sytuacja wymaga osobistej interwencji? Choćby jakiś kłopot w dokumentacji lub by przekonać urzędnika/pracownika uczelni?

Wiktoria
@Hanna

Wyjazdy zdarzają się, ale nikt nikogo do niczego nie zmusza. Na pewno nie dotyczą kłopotów czy przekonywania. Unis też nas czasem odwiedzają w biurze. Ja osobiście pracowałam przez tydzień z biura w Mediolanie, jak się uspokoi z pandemią to słyszałam, że inni się wybierają do biura w Rzymie – to można traktować w ramach benefitu. :)

Wanda
@Wiktoria

Dobrze wiedzieć że ma się wybór czy chce się jechać czy nie, choć Rzym taki piękny wiec może rzeczywiście to taki darmowy benefit, trochę pracy ale i pozwiedzać po pracy pewnie można. Nie słyszałaś może o tym czy zamierzają w najbliższym czasie rekrutować czy pandemia po prostu wszystko wstrzymuje?

PZ

To bardzo ciekawe, że negatywne opinie na temat Elab bardzo szybko znikają .... Nie polecam tej firmy!

@PZ

a co ty siedzisz tu całą dobę że widzisz że znikają? :D co tam było takiego napisane?

Aktualnie Pracuję w Elab

90% pracowników studiowało za granicą, ja również, w Holandii. Piszecie ludzie jakies bzdury. Firma jak dla mnie jest super, jestem już 2,5 roku tutaj i ciągle mi się tu podoba. Zarobki są mega w porządku, atmosfera też, ludzie są najlepsi!!!

Dorota
@Aktualnie Pracuję w Elab

Hej, a na jakim stanowisku pracujesz w Elabie? Mogłabym uzyskać trochę więcej informacji na temat tych zarobków? Samo określenie, że są mega w porządku nie mówi mi za wiele a jednak chciałabym dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej :) Nie będzie to problemem? Ile wynosi wynagrodzenie?

Aktualnie Pracuję w Elab
@Dorota

Hmmm to zalezy początkowo to było około 5 000 pln a po okresie próbnym jest to do ustalenia - w sumie tutaj to było całkiem fair bo przełożona patrzyła na moje osiagnięcia i postęp w ciągu tych 3 miesięcy i dostosowano mi też obowiązki takie jakie są dla mnie ok i w czym się sprawdze a nie co firma chcę więc w sumie spoko no i nadal tu jestem, atmosfera jest super taka na zasadzie grupa a nie szef:pracownik. Ostatnio mieliśmy super integracje na Wiśle imprezka no i biuro jest w centrum aaa i mozliwość pracy z domu więc dla mnie póki co jest w porządku.

Zbigniew
@Aktualnie Pracuję w Elab

Takie integracje są najlepsze. Pracownicy mogą się wtedy lepiej poznać i zgrać, a jest to bardzo przydatne w pracy. Często macie takie imprezy firmowe? Organizowane są w ramach benefitów?

Aplikowałem z Elab na studia w USA i dostałem się do Uniwersytetu oraz dostałeś wsparcie finansowe (to nie było z początku ustalone, że mi pomogą) więc oceniam pozytywnie. Dzięki

Zuzanna
@Paweł

Nie rozumiem, to jako pracownika cię wysłali na studia, czy jak? Bo widziałam firmy, które robią coś takiego, ale nie jestem pewna.

Agata

Znalazłam ofertę pracy na stanowisku Konsultanta edukacyjnego w Elab. Jak wygląda wprowadzenie do rozpoczęcia pracy? Czy można liczyć na pomoc w okresie próbnym? Napiszcie szczerze.

@Agata

Dzień dobry. Oczywiście, wszystkim nowym pracownikom zapewniamy szkolenia wprowadzające oraz opiekę mentorską. Zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: a.swica@elab.edu.pl – z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Miła atmosfera, fajni ludzie, biuro w super lokalizacji. Generalnie pracodawca godny polecenia :) :)

Student

Tak, idealne dla stażysty jak nie masz co ze sobą zrobić przez 3 mc i lubisz pracować Pro bono ... szkoda czasu

@Student

Nie wiem, nie pracowałem dla nich pro bono, ale stażyści też tutaj są od czasu do czasu, więc wiem, że pracują. Kiedyś odbywałem staż w innej firmie i szczerze? Gdybym mógł się cofnąć w czasie to wolałbym odbywać staż w Elab a nie w tamtej firmie, w Elab jest przynajmniej fajna atmosfera, biuro, kuchnia, sprzęt wszystko elegancko, a nie w jakimś biurze na końcu Warszawy gdzie nawet własna kawe trzeba było przynosic i jadło się na kolanie lub przy własnym biurku. Dzięki za takie coś.

Zosia

Były Pracownik

Nie rozumiem poprzednich komentarzy, pracowałam w Elab przez 3 lata i jasne są wzloty i upadki, ale jak w każdej firmie, ale zawsze czułam wsparcie ze strony pracowników i managerów, integracje, prywatna opieka medyczna.. Nie wiem skąd te komentarze się biorą, ja polecam! :)

Student

Nie polecam, aplikacja do UK nie jest trudna - można bez problemu wszystko zrobić samemu. Za ogromne pieniądze Elab narobi tylko błędów i będzie proponował słabe uniwersytety, twierdząc że to brytyjska czołówka ...

henio
@Student

A czy mógłbyś powiedzieć jak wyglądają mniej więcej koszty za pomoc ELAB? Jak sobie liczą?

Zostaw merytoryczną opinię o ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELAB EDUCATION LABORATORY SP. Z o.o. SP.K.