Opinie o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawa

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
4 3 11 5 1
Irena z Serocka Nowy wpis

Jestem osobą starszą, więc ucieszyłam się, że nareszcie może ktoś się znajdzie, kto dojdzie przyczyny mojego bardzo męczącego kaszlu, który tra ponad 20 lat. Dostałam skierowanie do Kliniki i Polikliniki Geriatrii do Narodowego Instytutu Geriatrii. Wyznaczono mi dość odległy termin 09 września 2019 r na godz. 7:00. Ale niestety dzień wcześniej dostałam telefon z Kliniki, że z powodu braku lekarzy wizyta zostaje przesunięta na późniejszy termin. Po ok. 2 tygodniach zadzwoniłam z pytaniem na kiedy mogę oczekiwać z wizytą. Odpowiedziano mi, że będę pierwsza jak zmieni się sytuacja. Ale mija około 2 miesiące i jest cisza. A do kliniki Geriatrii nie można się już nawet dodzwonić, bo nikt nie odbiera połączenia. A więc z tą geriatrią to taki "pic na wodę"

Irena Nowy wpis
@Irena z Serocka

Zmieniam swoją powyższą opinię, ponieważ już od 27 października 2019 r. byłam przyjęta na oddział Geriatryczny. Z dużym zaangażowaniem zajęto się mną. Zrobiono mi wiele badań. Obserwowałam pracę lekarzy i pielęgniarek. Ciężka ta ich praca ale wobec pacjentów zawsze mają uśmiech na twarzy, wiele cierpliwości, Bardzo jestem zadowolona z opieki tak bardzo kompetentnych i lekarzy i pielęgniarek. Wierzę, że dają z siebie wszystko, by pomóc pacjentom dojść do zdrowia. I przepraszam za poprzednią opinię, bo zasługują na najwyższą ocenę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 6 listopada na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pielęgniarka.

Hanna Nowy wpis

Może nie każda praca jest dla wszystkich a w tym miejscu wyjątkowo ?

Andrzej

Byłem pracownikiem, nie ma tam dobrego zarządzającego. Nie dotrzymuje się zobowiązań z rozmów kwalifikacyjnych. Nikt nie pilnuje zadań, jest zwyczajnie bałagan.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
ja

Wszystko tam zmierza w coraz gorszą stronę, niestety. Dyrekcja jest dwulicowa i niesłowna, totalnie uzależniona politycznie. Niestety odbija się to na atmosferze i jakości współpracy.

Tak5Nie1
Jacek
@ja

Co dokładnie rozumiesz przez stwierdzenie, że wszystko zmierza w gorszą stronę? Czy uległy zmianie również warunki pracy, które oferuje firma Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji zatrudnionym pracownikom? Będziesz tak miły i podasz konkretne przykłady rzekomej niesłowności dyrekcji? Proszę o uzupełnienie wpisu.

Tak1Nie

Dobry pracodawca. Może zarobki nie są rewelacyjne, ale za to atmosfera pracy jest bardzo w porządku.

Tak1Nie
Jacek
@pracownik

Od jak dawna pracujesz w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji? Czy z upływem czasu masz możliwość, aby ubiegać się o wyższe i lepiej płatne stanowisko pracy? Napisz, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego, pracując w tym miejscu.

Tak1Nie1

Dawid

Widziałem ofertę pracy dla pielęgniarza i mam pytanko. Czy trudno dostać się do pracy?

TakNie

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Narodowy Instytut Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji Im. Prof. DR Hab. Med. Eleonory Reicher w miejscowości Warszawa? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z zatrudnieniem u nich.

TakNie

Zostaw opinię o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie