Opinie o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawa

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
counter
4 3 16 5 1
Katia

Ostrzegam wszystkie pielęgniarki przed podjęciem pracy na bloku operacyjnym!!! Brak wyciągu gazów anestetycznych. Warunki tragiczne. Narzędzia trzeba samemu myc i pakować. Praca na bloku i anestezjologii nie jest uznawana jako praca w warunkach szczególnych. Praca w niepłatnych nadgodzinach!!!

Tak4Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii, poziom wynagrodzeń w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na http://GoWork.pl 3 września.

Beata Nowy wpis

Jak wyglądają godziny pracy dla pielęgniarek? Jaka jest szansa żeby dostać się na stałą zmianę? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Kasiula Nowy wpis

Praca przynajmniej dla pielęgniarek pod ogromną presją Pani Naczelnej.Zbierane są wszystkie wiadomości,jakby nie była Naczelną,a babą z bazaru. Atmosfera mobinngu i wykorzystywania pracowników .Bardzo duża rotacja pielęgniarek,ale tam naprawdę nie da się pracowac .Nie polecam.

Tak3Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji dla pracy jako Specjalista Ds Kadr I Płac są dla was satysfakcjonujące?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Katia

Tak4Nie
Irena z Serocka

Jestem osobą starszą, więc ucieszyłam się, że nareszcie może ktoś się znajdzie, kto dojdzie przyczyny mojego bardzo męczącego kaszlu, który tra ponad 20 lat. Dostałam skierowanie do Kliniki i Polikliniki Geriatrii do Narodowego Instytutu Geriatrii. Wyznaczono mi dość odległy termin 09 września 2019 r na godz. 7:00. Ale niestety dzień wcześniej dostałam telefon z Kliniki, że z powodu braku lekarzy wizyta zostaje przesunięta na późniejszy termin. Po ok. 2 tygodniach zadzwoniłam z pytaniem na kiedy mogę oczekiwać z wizytą. Odpowiedziano mi, że będę pierwsza jak zmieni się sytuacja. Ale mija około 2 miesiące i jest cisza. A do kliniki Geriatrii nie można się już nawet dodzwonić, bo nikt nie odbiera połączenia. A więc z tą geriatrią to taki "pic na wodę"

Irena
@Irena z Serocka

Zmieniam swoją powyższą opinię, ponieważ już od 27 października 2019 r. byłam przyjęta na oddział Geriatryczny. Z dużym zaangażowaniem zajęto się mną. Zrobiono mi wiele badań. Obserwowałam pracę lekarzy i pielęgniarek. Ciężka ta ich praca ale wobec pacjentów zawsze mają uśmiech na twarzy, wiele cierpliwości, Bardzo jestem zadowolona z opieki tak bardzo kompetentnych i lekarzy i pielęgniarek. Wierzę, że dają z siebie wszystko, by pomóc pacjentom dojść do zdrowia. I przepraszam za poprzednią opinię, bo zasługują na najwyższą ocenę.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 351 dni.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 6 listopada na http://GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pielęgniarka.

Hanna

Może nie każda praca jest dla wszystkich a w tym miejscu wyjątkowo ?

Andrzej

Byłem pracownikiem, nie ma tam dobrego zarządzającego. Nie dotrzymuje się zobowiązań z rozmów kwalifikacyjnych. Nikt nie pilnuje zadań, jest zwyczajnie bałagan.

Tak1Nie
ja

Wszystko tam zmierza w coraz gorszą stronę, niestety. Dyrekcja jest dwulicowa i niesłowna, totalnie uzależniona politycznie. Niestety odbija się to na atmosferze i jakości współpracy.

Tak7Nie1
Jacek
@ja

Co dokładnie rozumiesz przez stwierdzenie, że wszystko zmierza w gorszą stronę? Czy uległy zmianie również warunki pracy, które oferuje firma Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji zatrudnionym pracownikom? Będziesz tak miły i podasz konkretne przykłady rzekomej niesłowności dyrekcji? Proszę o uzupełnienie wpisu.

Tak2Nie

Dobry pracodawca. Może zarobki nie są rewelacyjne, ale za to atmosfera pracy jest bardzo w porządku.

Tak1Nie
Jacek
@pracownik

Od jak dawna pracujesz w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji? Czy z upływem czasu masz możliwość, aby ubiegać się o wyższe i lepiej płatne stanowisko pracy? Napisz, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego, pracując w tym miejscu.

Tak2Nie1

Dawid

Widziałem ofertę pracy dla pielęgniarza i mam pytanko. Czy trudno dostać się do pracy?

TakNie

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Narodowy Instytut Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji Im. Prof. DR Hab. Med. Eleonory Reicher w miejscowości Warszawa? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z zatrudnieniem u nich.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji - Warszawa

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji