Opinie o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kasiula

Praca przynajmniej dla pielęgniarek pod ogromną presją Pani Naczelnej.Zbierane są wszystkie wiadomości,jakby nie była Naczelną,a babą z bazaru. Atmosfera mobinngu i wykorzystywania pracowników .Bardzo duża rotacja pielęgniarek,ale tam naprawdę nie da się pracowac .Nie polecam.

piotr Nowy wpis

Bardzo kiepska atmosfera, wywalaja ludzi z dnia na dzień bez podania przyczyny, brak sensownej kadry zarządzającej

Dominika Nowy wpis
@piotr

Na jakiej umowie byli Ci co ich podobno tak wywalają?

Kasiula

Agnes Nowy wpis
@Kasiula

Chcialabym powiedziec.ze w wièkszosci placowek jest atmosfera (usunięte przez administratora)I wychwykorzystywania. Pracowalam tutaj I w roznych miejscach I jest podobnie.czyli źle.

Irena Nowy wpis
@Agnes

A co konkretnie jest źle? Możesz doprecyzować?

Jakie warunki pracy są w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pielęgniarka?

Katia

Ostrzegam wszystkie pielęgniarki przed podjęciem pracy na bloku operacyjnym!!! Brak wyciągu gazów anestetycznych. Warunki tragiczne. Narzędzia trzeba samemu myc i pakować. Praca na bloku i anestezjologii nie jest uznawana jako praca w warunkach szczególnych. Praca w niepłatnych nadgodzinach!!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ. Jaki był jej rezultat?
Irena z Serocka

Jestem osobą starszą, więc ucieszyłam się, że nareszcie może ktoś się znajdzie, kto dojdzie przyczyny mojego bardzo męczącego kaszlu, który tra ponad 20 lat. Dostałam skierowanie do Kliniki i Polikliniki Geriatrii do Narodowego Instytutu Geriatrii. Wyznaczono mi dość odległy termin 09 września 2019 r na godz. 7:00. Ale niestety dzień wcześniej dostałam telefon z Kliniki, że z powodu braku lekarzy wizyta zostaje przesunięta na późniejszy termin. Po ok. 2 tygodniach zadzwoniłam z pytaniem na kiedy mogę oczekiwać z wizytą. Odpowiedziano mi, że będę pierwsza jak zmieni się sytuacja. Ale mija około 2 miesiące i jest cisza. A do kliniki Geriatrii nie można się już nawet dodzwonić, bo nikt nie odbiera połączenia. A więc z tą geriatrią to taki "pic na wodę"

Irena
@Irena z Serocka

Zmieniam swoją powyższą opinię, ponieważ już od 27 października 2019 r. byłam przyjęta na oddział Geriatryczny. Z dużym zaangażowaniem zajęto się mną. Zrobiono mi wiele badań. Obserwowałam pracę lekarzy i pielęgniarek. Ciężka ta ich praca ale wobec pacjentów zawsze mają uśmiech na twarzy, wiele cierpliwości, Bardzo jestem zadowolona z opieki tak bardzo kompetentnych i lekarzy i pielęgniarek. Wierzę, że dają z siebie wszystko, by pomóc pacjentom dojść do zdrowia. I przepraszam za poprzednią opinię, bo zasługują na najwyższą ocenę.

Hanna

Może nie każda praca jest dla wszystkich a w tym miejscu wyjątkowo ?

Andrzej

Byłem pracownikiem, nie ma tam dobrego zarządzającego. Nie dotrzymuje się zobowiązań z rozmów kwalifikacyjnych. Nikt nie pilnuje zadań, jest zwyczajnie bałagan.

ja

Wszystko tam zmierza w coraz gorszą stronę, niestety. Dyrekcja jest dwulicowa i niesłowna, totalnie uzależniona politycznie. Niestety odbija się to na atmosferze i jakości współpracy.

Jacek
@ja

Co dokładnie rozumiesz przez stwierdzenie, że wszystko zmierza w gorszą stronę? Czy uległy zmianie również warunki pracy, które oferuje firma Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji zatrudnionym pracownikom? Będziesz tak miły i podasz konkretne przykłady rzekomej niesłowności dyrekcji? Proszę o uzupełnienie wpisu.

Dobry pracodawca. Może zarobki nie są rewelacyjne, ale za to atmosfera pracy jest bardzo w porządku.

Jacek
@pracownik

Od jak dawna pracujesz w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji? Czy z upływem czasu masz możliwość, aby ubiegać się o wyższe i lepiej płatne stanowisko pracy? Napisz, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego, pracując w tym miejscu.

Dawid

Widziałem ofertę pracy dla pielęgniarza i mam pytanko. Czy trudno dostać się do pracy?

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Narodowy Instytut Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji Im. Prof. DR Hab. Med. Eleonory Reicher w miejscowości Warszawa? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z zatrudnieniem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji?

Zobacz opinie na temat firmy Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji