Miltom Sp. z o.o.
counter
4 4 4 5 1
Pedro Nowy wpis

Bardzo dobra firma, profesjonalnie wykonany zamówienia, polecam również pracę bo jest dobrze.

Tak2Nie2
Jacek F Nowy wpis

Pracuję w firmie od 4 lat .Atmosfera jest taka jaką sami sobie stworzyliśmy czyli bardzo dobra, ponieważ zwyczajnie się lubimy i dogadujemy .Wynagrodzenie na czas .Wykonywane obowiązki wykonujemy "zadaniowo" ,nikt nad nami nie stoi .System płacowy podstawa +premie...W ostatnim roku firma zatrudniła 2 osoby na nowe stanowiska .Myślę że stanowimy zgrany zespół i tak tez jesteśmy odbierani na "zewnątrz" przez naszych klientów

Tak4Nie3
Biurowiec Nowy wpis

Nieprzyjemna atmosfera ze strony przełożonych, brak zainteresowania tym co się dzieje w firmie, brak motywacji do pracy, ciągłe szukanie winnych za ogólne niepowodzenia. Pensja zawsze na czas, część osób, które chcą coś zrobić i z którymi można sie fajnie dogadać

Tak19Nie2

Mała firma - około 10 osób w biurze, ale atmosfera kiepska, o czym świadczy fakt, że w ciągu 2 lat na jednym stanowisku przewinęło się jakieś 6-8 osób. Brak możliwości rozwoju - przez pierwsze 2-3 miesiące jeszcze w miarę ciekawie, ale potem już monotonnie i ciągle to samo, żadnych szkoleń, brak ludzi z doświadczeniem i wiedzą. Wynagrodzenia jak na warunki warszawskie niskie - poniżej średniej krajowej. Są przewidziane jakieś premie, ale jak przychodzi do płacenia do wtedy okazuje się, że jeszcze trzeba podatek odprowadzić itd. i mało co zostaje. Plusem jest umowa o pracę i wypłata zawsze w terminie. Od około roku, gdy pojawił się nowy "Dyrektor Techniczny" dużo zaczęło się sypać - w tym czasie odeszli prawie wszyscy dotychczasowi pracownicy, ciągle jest szukani na kogo zepchnąć obowiązki i kogo obwinić jak coś nie wyjdzie. Generalnie przyszedł człowiek, który prawie nic nie robi i nie ma nawet chęci pomocy w czymkolwiek, ale szef jest za to zapatrzony w swojego "dyrektora" jak w obrazek i nie potrafi nawet podjąć samodzielnie decyzji co do wynagrodzenia pracowników.

Tak20Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Miltom Sp. z o.o. - Warszawa

Miltom Sp. z o.o.