Wykłądanie towarów

Opinie o Wykłądanie towarów

hfd

@ Kumber - cóż, przynajmniej jestem pewien, że nie robiłes tam korekty w tekstach. :) Dobra, widze, że dawno nie było żadnego komentarza na temat firmy Progres...Byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał dlaczego...

Kumber

Totalna poraszka pracowac przez PROGRES! osoby mało rozgarniete i niekompetentne! Pracowałem nie dawno i było strasznie, nie wiem czy dostane kase za to co robiłem! Mam nadzieje ze inne osoby nie dadza tak sie nabrac jak ja!

Ktos

Zgadzam sie ja miałem taka sama sytuacje! Nigdy nie pojde do pracy juz przez PROGRES

Sandra

Przez tę agencje pracowalem w Tesco. Straszna robota, przepakowanie paczek, wypakunek towaru. obiecali mi że będe miala umowe na 2 tygodniu a po 2 dniach powiedzieli że skończylo się zamówienie.

Zostaw opinię o Wykłądanie towarów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wykłądanie towarów