Opinie o Ronson Development Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ronson Development Management Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ronson Development Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronson Development Management Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Ronson Development Management Sp. z o.o.?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ronson Development Management Sp. z o.o.?

Nnn Nowy wpis
@Pytanie

Nie warta aplikować, tam cały czas ktoś przychodzi do księgowości i ktoś odchodzi, długo tam nikt nie pracuje. Nie polecam.!

Księgowa Nowy wpis
Kandydat
@Nnn

Jakie są powody takiej rotacji w księgowości? Mała pensja, słaby sprzęt, a może kiepska kadra zarządzająca?

Igor Nowy wpis

Firma cały czas rozwija się, fajna atmosfera w pracy i zarobki ok. Jeśli ktoś myśli aplikować to warto!

Widziałem na pracuj.pl ogłoszenie że szukają księgowego. Warto aplikować? Jak z rotacją pracowników bo kilka miesięcy temu też szukali?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Ronson Development Management Sp. z o.o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Follow
@admin

NIE POLECAM!!! Pracownicy po miesiącu pracy sie zwalniają. Pensja nie odpowiada ilości pracy. Atmosfera w pracy okropna.

Zostaw merytoryczną opinię o Ronson Development Management Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ronson Development Management Sp. z o.o.