Opinie o Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o.

nina-ninas

piszecie, że zarobki ok, adekwatne itp... ale mnie interesują konkrety: pracuję w jednej z sieciówek, jestem optykiem i "sprzedawcą" z wieloletnim stażem i zarabiam 2000 na rękę; czy u dra Marchewki zarobię więcej? interesuje mnie pensja pracownika z porównywalnym wykształceniem i doświadczeniem

Akej
@Fabryka Okularów Sp. z o.o. 21.03.2018 15:22

Zwróćcie uwagę na to , kogo regionalni zatrudniają na stanowisku kierownika salonu zwłaszcza w woj. mazowieckim

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
pracodawca
@Akej 22.03.2018 18:22

AKEJ, Przyjrzymy się sprawie. Pozdrawiamy, Dział HR

Milik

Chciałem sie zatrudnić u nich ale nie widziałem nigdzie nowych ofert pracy. Może ktoś wie o nowych rekrutacjach w Warszawie?

FikuMiku
@Fabryka Okularów Sp. z o.o. 16.03.2018 11:57

Komu? Regionalna nie odpisuje na maile...

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
pracodawca
@FikuMiku 21.03.2018 15:16

FIKUMIKU, Jak już pisaliśmy wcześniej, nie wszystkie tematy możemy dogłębnie poruszyć tutaj - na forum. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy - prosimy o przesłanie maila na adres: biuro@doktormarchewka.com Pozdrawiamy, Dział HR

Daisy

Nie polecam pracy w centrali. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Trudno o dobre relacje jeśli jesteś z zewnątrz.

EliMat
@Daisy 09.01.2018 19:43

Popieram. Trudno się dopasować jeśli ktoś ma własne zdanie i pomysły inne niż góra.

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
pracodawca
@EliMat 14.03.2018 17:38

Elimat, W Centrali wykorzystywane są wszystkie dobre pomysły zgłaszane przez Pracowników, własne zdanie oraz konstruktywna krytyka również są mile widziane. Pozdrawiamy, Dział HR

Mateusz

Czy w firmie istnieje dział marketingu? Może planowane jest stworzenie takiego działu i będziecie potrzebować ludzi?

Julia
@Fabryka Okularów Sp. z o.o. 04.03.2018 08:33

Jeśli prowadzą Państwo rekrutację to ja też chętnie skorzystam. Czy mogę prosić o link do ogłoszenia lub informację kogo Państwo aktualnie szukają? Wolałabym się upewnić, że mam odpowiednie kwalifikacje :)

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
pracodawca
@Julia 05.03.2018 23:20

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Grafika komputerowego/ Ilustratora. Pozdrawiamy, Dział HR

Anonimowa

Pracowałam w firmie niedługo po tym jak pojawiły się pierwsze salony. Dużo się nauczyłam i w pozytywnym i w negatywnym znaczeniu. Fajna atmosfera w pracy i okazywane pracownikom zaufanie to dla mnie podstawa. Tego brakowalo.(usunięte przez administratora) Nie jestem celebrytką żebym mogła dobrze się czuć pod ostrzałem kamer.

Timon
@Anonimowa 05.02.2018 19:55

Kamery to podstawa :) Im więcej tym lepiej. Jak inaczej pracodawca może zapobiegać nadużyciom (kradzieże, leniwy lub spóźniający się pracownik)? Ufaj i kontroluj ;)

Niestety

Przerpracowałem w Fabryce Okularów kilka miesięcy. to praca w niezdrowej atmosferze. Brak zaufania i szacunku dla pracowników ze strony kadry kierowniczej. Nie wiesz kiedy zmienia się zakres obowiązków. Przykro mi, bo liczyłem na owocną współpracę.

wrona-kasia

Jeszcze się taki nie urodził któremu by dogodził ... :) Kiedy aplikowałam do poprzedniej pracy "sieciówki" naczytałam się mnóstwo negatywnych opinii tak jak tutaj)...i cóż przepracowałam tam 3lata i gdyby nie przeprowadzka pracowałabym do dzisiaj (miałam umowę na stałe i stanowisko kierownicze)...a miało być tak źle i okropnie ;) pozdrawiam wszystkich, którym nie da się dogodzić

UWAGA!

(usunięte przez administratora)

Karolina

@Karolina, co najbardziej podoba Ci się w pracy w Fabryka Okularów Sp. z o.o.? Na jakim stanowisku pracujesz? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej?

Misia
@Paweł 20.01.2018 23:18

Tak. Odszedłeś z własnej woli i ciagle piszesz na garach jak tu zle . Zaden Pawel w salonie nie pracował ,

PannaNikt
@Misia 21.01.2018 06:11

Za to Misia pracuje niejedna :) Wszystkie są niegrzeczne i pyskate. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie posługuje się tutaj prawdziwymi danymi. Zastanów się zanim znowu napiszesz coś niemądrego :) A pracę polecam osobom stawiającym pierwsze kroki w branży. Można dużo się nauczyć.

Ania 49

Witam serdecznie jestem zainteresowana tą pracą mam 27 lat stażu pracy w innej branży również z klientami lubię pracę z ludźmi i chętnie się uczę. czy jest szansa zatrudnienia takiego pracownika mającego taki staż pracy z wiekiem 49 lat? bo z tego co widzę to każdy chce młodego ale żeby miał co najmniej 10 lat stazu pracy. pozdrawiam Ania

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
pracodawca
@Ania 49 27.01.2018 09:54

Dzień dobry, Zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@doktormarchewka.com. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Oko

Jeżeli masz wybór to nie aplikować lepiej poszukać czegoś innego. Ostrzeżeniem może być to, że mają aż tyle ogłoszeń. Nie bez przyczyny.

A szkoda
@Oko 27.05.2016 07:49

Zgadzam się z powyższą opinia, są lepsze miejsca pracy w branży, zdecydowanie,jeżeli jest się osoba ambitna i pracowita można się rozczarować, rotacja jest spora, co do atmosfery zapewne zależy od salonu, (usunięte przez administratora)

Karola
@A szkoda 15.01.2018 20:46

Ja mam zamiar składać CV na Doradcę Klienta. To, że szukają nowych osób do pracy, z pewnością może być związane z tym, że otwierają nowe salony, a więc prężnie rozwijają się.

Były pracownik

Pracowałem w firmie kilka miesięcy. Na początku same zalety, młodzi ludzie, świetna atmosfera, niezłe zarobki, ciągłe wyzwania. Potem coraz gorzej. Wyzysk, praca po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia, upokarzające traktowanie podwładnych, ciągła inwigilacja, wytykanie najmniejszych błędów, fochy przełożonej, donosicielstwo, szukanie "haków" na kolegów. Może teraz jest inaczej, może zmieniła się kadra zarządzająca, ale kilka lat temu (kiedy firma stawiała pierwsze kroki na rynku) poleciłbym pracę tam tylko wrogowi. Uprzedzam - nie zostałem zwolniony, nic nie ukradłem, nie pracuję dla konkurencji, nie jestem leniem - więc wszelkie tego rodzaju przytyki proszę zachować dla siebie.

Natalia
@Były pracownik 03.10.2017 16:13

Nic się nie zmieniło, to wszystko o czym piszesz fakty

Pablo
@Natalia 12.01.2018 21:54

Były pracownik, Ja też pracowałem jakiś czas temu i spotkałem się z czymś zupełnie przeciwnym - praca rozwijająca, generalnie jak ktoś dobrze wykonywał swoje obowiązki awansował. Piszę o doradcach w salonach, nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś Ty.

Karolina

@Karolina, dobra atmosfera w pracy jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na jakość pracy i wydajność pracownika. Widać, że Fabryka Okularów Sp. z o.o. Ci taką atmosferę zapewnia. W jakim czasie można awansować w tej firmie? Czy awansować można wraz ze stażem czy tylko dzięki wynikom i zaangażowaniu w wykonywane obowiązki?

Karolina
@Karolina 30.12.2017 19:40

Można awansować po pewnym czasie ale przede wszystkim liczy się zaangażowanie i chęci do pracy. :)

Ciocia klocia

Zawsze można znaleźć jakiś problem w firmie. Wszystko jest w normie, ja osobiście jestem zadowolony z pracy i zupełnie nie rozumiem dlaczego tak niektórzy piszą? Może wylecieli z firmy albo są na cenzurowanym? A może konkurencja ich inspiruje do pisania?

Paweł
@Ciocia klocia 13.09.2017 10:31

A może są rozczarowani.

Boguszynski.slawek@onet.pl

Zlozylem cv o prace w Stargardzie bo bylo ogloszenie kieroenik salonu zadzwonil do mnie ze mam wyslac cv regionalnej wyslalem od tamtej pory cisza dzwonilem do salonu w Stargardzie z pytaniem co z moia sprawa Pani dwa razy mi nie oddzwonila gratuluje pracownikow iposzanowania ludzi opinia idzie a ja w zakladzie optycznym pracowalem ,10 lat jako doradca klients Jozek b

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
pracodawca
@Boguszynski.slawek@onet.pl 05.01.2018 16:42

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za informację. Skontaktujemy się z Kierownikiem Regionalnym w celu wyjaśnienia tej sprawy. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Cyrk

NIE NIE NIE! Duża rotacja pracowników o czymś świadczy, prawda? :)

Cyrk

Bardzo duże rotacje pracowników o czymś świadczą :)

Pracownik

Bardzo zaskakują mnie niektóre wypowiedzi atakujące firmę oraz jej pracowników. W niektórych wypowiedziach odrazu można wyczuć, ze konkurencja nie śpi. Doktor marchewka posiada ponad 70 salonów optycznych. W każdym z tych salonów znajdują się wyksztalceni optycy, optometrysci jak i osoby uczące się tego zawodu. Wiele osób krytykuje firmę wmawiając innym, ze ludzie brani są z „łapanki”Bzdura! Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia to może podjąć naukę... takie osoby maja pełne wsparcie ze strony firmy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to uważam, ze jest adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży...i uwierzcie, wcale nie jest najgorsze w branży optycznej ????. Firma umożliwia pracownikom rozwoj, osoby młode mogą wykazać się i sprawdzić na wielu poziomach. Od sprzedaży po marketing. Salony optyczne Doktor Marchewka maja pewnego rodzaju misję...aby uświadamiać ludzi i pomagać im. Okulary maja być dostępne dla każdego!

Derro
@Pracownik 28.10.2017 08:48

po co pisać coś co jest nie prawdą nie macie ludzi z łapanki tylko samych wykształconych sprzedawców , śmiać mi się chce Wam chodzi tylko o sprzedaż w pracy nie ma zdrowej atmosfery ..... pracuje ten kto chodzi tak jak inni chcą

Śmieszka
@Derro 16.12.2017 02:26

To zależy od punktu widzenia. I zasadniczo definicja pracy jest taka, że robisz to czego wymaga pracodawca. :D

Karolina

A ja jestem zadowolona. Już ponad dwa lata pracuję i nie narzekam! Pozdrawiam.

Karolina

@Olaf, jeżeli zauważyłeś brak jakichś opinii, to dlatego, że zostały usunięte przez administratora tego forum ze względu na to, że łamały postanowienia regulaminu. Wpisy dodawane przez użytkowników nie mogą zawierać wulgaryzmów, nie mogą być obraźliwe. Powinny natomiast w jak najbardziej rzetelny sposób opisywać firmy jako pracodawców.

Marta

Nie polecam. Niskie zarobki. Wysokie oczekiwania.

Zainteresowana
@Marta 17.11.2017 00:01

A gdzie pracowałaś?

Zadowolona

Ja pracuję od roku i na początku było ciężko. Miałam duże wsparcie w kierowniku salonu i teraz czuję, że jestem doceniana. Wszystko zależy od podejścia i chęci nauki. POZDRAWIAM!

Olaf

Dlaczego usuwane są merytoryczne komentarze? Rzetelna krytyka to nic złego. 70 salonów to nie to samo co obiecywanych w ciągu dwóch lat od powstania firmy 200. Praca za godziwe pieniądze to nic złego. Dlaczego pracownicy nie mogą zarabiać dobrze? Po co chwalić się, że zarobki nie są najniższe w branży? Skupmy się na faktach nie misji firmy.

anonim

(usunięte przez administratora)

Anna

Alicja O czym piszesz? Nie wiadomo o co chodzi w Twojej wypowiedzi...

Marek

Czy doradca klienta może w firmie zarabiać w miarę godziwe pieniądze? Jaka jest atmosfera w pracy? Słyszałem o firmie sporo dobrego i mam nadzieję tu pracować.

Patryk U.
@Marek 16.10.2017 22:11

Godziwe? Zalezy jakie masz oczekiwania. 1500 brutto? Atmosfera zależy od tego gdzie będziesz pracował i czy będziesz miał kontakt z górą. Przekonasz się sam ;)

pupilek112

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Co zrobić aby dostać pracę?

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
pracodawca
@pupilek112 09.10.2017 18:50

Szanowna Pani. Zachęcamy do aplikowania. Oferujemy pracę na stanowiskach: 1. Doradca Klienta 2. Optyk 3. Kierownik Salonu Optycznego 4. Optometrysta Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy kariera@doktormarchewka.com w temacie umieszczając miejsce zamieszkania i stanowisko np. WARSZAWA DORADCA KLIENTA Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.) Pozdrawiamy, Dział HR

Nika

W biurze bardzo się nudzą, bo co i rusz wymyślają głupoty dla zwykłych szarych pracowników, które sprawiają że motywacja spada do poziomu zera!

Mania

Fajna firma, gorzej z pracownikami, maruderami!!!!

Osoba zniesmaczona

Nie polecam pracy w tej firmie! Szkoda czasu i atłasu.

Malar

Fabryka Okularów jak widzę wspomaga się bardzo fajnymi wpisami zn działu HR! Mam zamiar aplikować ale niestety nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Robiłem wywiad o firmie i wiem, że to dobry pracodawca. Może nie idealny bo takich nie ma ale generalnie jest ok

Fabryka Okularów
@Malar 25.08.2017 22:18

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że prowadzimy rekrutację do powstających salonów na terenie całej Polski. Oferujemy pracę na stanowiskach: 1.Doradca Klienta 2.Optyk 3.Kierownik Salonu Optycznego 4.Optometrysta Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy kariera@doktormarchewka.com w temacie umieszczając miejsce zamieszkania i stanowisko np. WARSZAWA DORADCA KLIENTA Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.) Pozdrawiamy, Dział HR

Dero

Przestrzegam na podejmowanie pracy w tej firmie , płace zmalały i zaczął się wyzysk ludzi

Noks
@Dero 13.09.2017 10:26

Cześć. Ty jesteś w końcu klientem czy pracownikiem? Ja szukam pracy i jak otworzą w Płocku, to planuję aplikować.

Cecylia

Czy Fabryka Okularów ma potrzebę zatrudnienia optyka - sprzedawcę? Podpowiedzcie mi czy ta praca jest w miarę godziwie wynagradzana? Jaka jest atmosfera w firmie?

Fabryka Okularów
@Cecylia 08.09.2017 21:09

Szanowna Pani, Uprzejmie informujemy, że prowadzimy rekrutację do powstających salonów na terenie całej Polski. Oferujemy pracę na stanowiskach: 1.Doradca Klienta 2.Optyk 3.Kierownik Salonu Optycznego 4.Optometrysta Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy kariera@doktormarchewka.com w temacie umieszczając miejsce zamieszkania i stanowisko np. WARSZAWA DORADCA KLIENTA Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.) Pozdrawiamy, Dział HR

Aga

Witam, a gdzie odbywaja sie szkolenia dla nowych pracownikow

Ciocia klocia

Jeśli komuś tak bardzo nie pasuje ta firma może ją zmienić i już!

Magnolia

Jakiż to jest powód, że taka cisza jest na tym wątku? Tak dobrze się wam pracuje i pewnie dlatego nie macie chęci pisać. Gdyby było inaczej to z pewnością znalazłoby się Chechnya do pisania. Firma nie ma też nowych ofert?

DERO

błagam o usuniecie tego lalusia z Młynarskiej z salonu , ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o okularach i optyce . Swoją drogą skąd ten Pan się u Was znalazł bierzecie ludzi z ulicy którzy nawet w tym kierunku szkoły nie skończyli . Tak jak wszędzie liczy się kasa i sprzedaży . Nie polecam i odradzam wszystkim

Okularnica
@DERO 27.08.2017 23:57

O kim mówisz Dero? Na Marynarskiej pracują same sympatyczne babeczki!

zniesmaczony
@Aga 07.09.2017 17:32

na końcu świata...

Andrzej

Dobrze jest się upewnić co do firmy. Wcześniej też słyszałem sporo dobrego , sądzę że można spokojnie aplikować.

Zoja

Dawno nikt nie pisał nic na forum. Czy poprawiła się sytuacja wynagrodzeń w firmie? Może ktoś napisałby kilka zdań dla innych chętnych do pracy w fabryce. Czy coś wydarzyło się w firmie? Nie ma zupełnie nowych ofert.

~werker
@Zoja 20.06.2017 22:10

Czy coś się wydarzyło? Cały czas dzieje się dużo - dobrego, szczególnie dla Pracowników: premie, szkolenia, no i oczywiście dla Pacjentow/Klientów, którzy dostają bezpłatne badania i opiekę, a jesli trzeba okulary w najlepszych cenach w Polsce. Ofert pracy można znaleźć dużo. Na stronie znajduja sie miasta w ktorych planuja otwarcia

~werker
@Zoja 20.06.2017 22:10

Czy coś się wydarzyło? Cały czas dzieje się dużo - dobrego, szczególnie dla Pracowników: premie, szkolenia, no i oczywiście dla Pacjentow/Klientów, którzy dostają bezpłatne badania i opiekę, a jesli trzeba okulary w najlepszych cenach w Polsce. Ofert pracy można znaleźć dużo. Na stronie znajduja sie miasta w ktorych planuja otwarcia

Karolina

@asf Myślę, że najlepiej jak zapytasz o to bezpośrednio pisząc e-mail na adres biuro@doktormarchewka.com

Juleczka

Dziękuję bardzo za odpowiedź. :) Pozdrawiam serdecznie.

asf

Czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć co do zarobków optometrysty w tej firmie. Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji, ale słyszałam że słabo płacą.

opto85
@asf 08.02.2017 13:45

Mało płacą ? Zarobki adekwatne do wyników, wyniki zależą od zaangażowania i pracy całego zespołu, ja uważam, że bardzo dobrze płacą ;)

Juleczka

Mam pytanie do HR Fabryki Okularów :) Jak długo trwa etap rekrutacyjny? Tzn.do kiedy można czekać na ewentualny telefon od daty wysłania aplikacji na konkretne stanowisko? Czy odczytują Państwo wiadomości z odpowiedziami na oferty na bieżąco czy dopiero po zakończeniu jej "ważności"? Pytam gdyż wysłałam podanie na jedno z Państwa ogłoszeń na portalu OLX 2.02 i do dzisiaj wiadomość nie została nawet odebrana.. Bardzo zależy mi na rozpatrzeniu mojej aplikacji :) Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Dział HR Doktor Marchewka
@Juleczka 07.02.2017 21:09

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Prosimy o cierpliwość, Pani aplikacja na pewno w najbliższym czasie zostanie rozpatrzona. Proces rekrutacji w zależności od regionu Polski trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Życzymy Powodzenia Dział HR

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
pracodawca
@Juleczka 07.02.2017 21:09

Dzień Dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Prosimy o cierpliwość, Pani aplikacja w najbliższym czasie na pewno zostanie rozpatrzona. Proces rekrutacji w zależności od regionu Polski trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Życzymy powodzenia Dział HR

Ciapek

Uczono mnie, że do pracy idzie się pracować. Przy takim nastawieniu nigdy nie będziesz zadowolony, każda firma będzie złą.Firma jest spoko a Ty pomyśl może to nie Twoja bajka?

ron

niestety ale kaszana..... zmieniłem bo kusili zarobkami itd. i jest d...a a do leniwych nie należę.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ciocia

Super firma trafiła na super leniuszka i stąd takie niezadowolenie.

paro

jak suzkają to już odpowiednich osob , z dosiwadczeniem i wyksztalceniem, jak mowimy o wyższych stanwoiskach natomiast na produkcji chyba nie koniecznie

As

Fabryka Okularów Sp. z o.o. poszukuje teraz kogoś na stanowisko Asystent Sprzedaży i powiem Wam, że jest to nawet niezła oferta, wyjątkowo polecam młodym ludziom, którzy szukają pracy na jakieś większe i lepsze okresy czasu, bardzo polecam wszystkim

szczery84

Widzę że bardzo mało osób, które tutaj piszą mają faktycznie kontakt z firmą Fabryka Okularów, opieracie się na opiniach ludzi, którzy zostali zwolnieni np. z powodu kradzieży, a teraz im żal, no niestety drodzy Państwo - drugiej szansy nie będzie. Pracuję w sieci od początku i jest to super praca, jak ktoś nie spróbuje to nie będzie miał szansy sprawdzić jak jest w realu. Pozdrawiam wypowiadającą się na tym forum konkurencje ;) Co dla Was jest sufitem, dla Nas podłogą. Peace !

anonim

(usunięte przez administratora)

Dział HR Doktor Marchewka

Dzień Dobry, Zachęcamy do aplikowania na nasze ogłoszenia rekrutacyjne ukazujące się w prasie branżowej i w sieci . Nasze plany otwarć na najbliższe miesiące to: Warszawa, Jabłonna, Chrzanów, Tarnobrzeg, Ełk, . W kolejnych miesiącach: Skarżysko Kamienna, Skierniewice i wiele innych miejscowości. Aktualne oferty pracy można również znaleźć na Naszej stronie www.doktormarchewka.com. Pojawiają się też oferty do istniejących Salonów jako uzupełnienie składu, w których rotacja wynika w dużym procencie z rozwoju naszych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Dział HR

m

@Pyza a jak możesz podac trochę wiecej szczegółów? Co konkretnie ci sie podoba ? jaka jest w ogóle atmosfera w Fabryce Okularów Sp. z o.o.? Widze ze szukają do wielu lokalizacji m.in. do Olsztyna i Gdyni

Zostaw opinię o Fabryka Okularów Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o.