Opinie o Fabryka Okularów Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Okularów Sp. z o.o. w Warszawa

Była marchewka

Nie polecam tej firmy! Brak wynagrodzenia na czas, brak kontaktu z centralą, brak normalnego zaplecza, wyścigi szczurów, wymagań wiele a nic od siebie nie dają. (usunięte przez administratora)Omijać szerokim łukiem.

była marchewka

(usunięte przez administratora) Na samym początku, kiedy się zatrudniłam, praca w branży optycznej była ciekawa, wydawało mi się że to fajna robota.(usunięte przez administratora) Większości rzeczy musisz nauczyć się sam, ewentualnie uczą Cię pracownicy, którzy także do wszystkiego dotarli metodą prób i błędów, brak odpowiednich szkoleń.(usunięte przez administratora)na problemy odpowiadają wybiórczo - jak temat jest niewygodny, to nie otrzymujesz odpowiedzi wcale, ignorują próby kontaktu własnych pracowników. (usunięte przez administratora)

Ja też czekam.

Marcheweczka

Tak. Dzisiaj wysłałam zgłoszenie

wkurzona

Własnie znalazłam ofertę pracy asystent sprzedaży z fabryki okularów we wszystkich możliwych lokalizacjach. (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Okularów Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

A czy to prawda ze zdarza sie ze nie placa na czas?

@Ania

Prawda. Od tygodnia nie dostałem kasy

niezapominajka

Nie polecam!!!!!!! Jedna z najgorszych firm z którymi miałam okazje współpracować. Brak szkoleń, oszczędność na wszystkim, wynagrodzenie z opóźnieniem Nie Nie i jeszcze raz Nie.....

@niezapominajka

Niezapominajka, Bardzo nam przykro, że piszesz tak krytycznie o naszej firmie. Nie ze wszystkimi uwagami zgadzamy się. Zdajemy sobie jednak sprawę, że mamy obszary do rozwoju. Jesteśmy młodą firmą, prężnie rozwijająca się. Wszelkie uwagi zawsze są przykre, jednak bardzo często są pierwszym krokiem ku zmianom na lepsze. Pozdrawiamy, Dział HR

marchew
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Jedynie co robicie prężnie to niewypłacanie na czas wynagrodzenia i olewanie maili od pracowników.

Ktoś

Siedem dni po terminie - nadal nie ma wypłat. W firmie dzieją się niesamowite rzeczy. Brak kontaktu z kimkolwiek z góry. Jeszcze nigdy nie było tak zle jak teraz.

Marcheweczka

Tydzień po 10 dniu miesiąca a wyplad nadal brak

Lukas

Kontakt z Centralą bywa trudny, ale jest coraz lepiej!

@Lukas

kontaktu z centralą nie ma w ogóle. Od dwóch dni próbuję się dodzwonić i zapytać o zaległe wynagrodzenie i nikt nie odbiera

An
@Lukas

Chyba coś Ci się pomyliło. Czy aby na pewno pracujesz w tej firmie???

Lis
@pracownik

Mam ten sam problem mija już 7 dzień a wypłaty nie widać. Kontakt masakra jakaś, nikt nie odbiera nie odpisuje... chyba będę zmuszona napisać skargę do PIP.

Ona

Kolejny miesiąc wielkie opóźnienie w wyplatach. Masakra

Kazimierz
@Ona

Czy te opóźnienia trwają już od dłuższego czasu? Ile dni po terminie otrzymałaś wynagrodzenie? Jak myślisz, z czego wynika taka sytuacja, może firma ma problemy finansowe?

@Ona

luty 2020 ciąg dalszy braku wypłat

nina-ninas

piszecie, że zarobki ok, adekwatne itp... ale mnie interesują konkrety: pracuję w jednej z sieciówek, jestem optykiem i "sprzedawcą" z wieloletnim stażem i zarabiam 2000 na rękę; czy u (usunięte przez administratora) zarobię więcej? interesuje mnie pensja pracownika z porównywalnym wykształceniem i doświadczeniem

@nina-ninas

Dzień dobry, Zachęcamy do przesłania CV na adres: kariera@doktormarchewka.com uprzejmie prosimy o wpisanie miasta, w którym chciałaby Pani pracować. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Mikka
@nina-ninas

w marchewce Optyk ze stażem zarabia dużo ponad 2500 na rękę, ja po 3 latach mam ponad 3000 +premie i jestem kierownikiem i mam dodatek 1000 , wiec nie gadajcie bzdur, osoby świeże w branzy maja na start ponad 2000 na reke

Eistla
@nina-ninas

Oczywiście,ze w Marchewce można zarobić więcej..

Akej
@Mikka

Osoby na starcie mają 2000 na rękę, ale szczerze nie polecam tej pracy, atmosfera jest okropna, (usunięte przez administratora)

Akej

Zwróćcie uwagę na to , kogo regionalni zatrudniają na stanowisku kierownika salonu zwłaszcza w woj. mazowieckim

@Akej

AKEJ, Przyjrzymy się sprawie. Pozdrawiamy, Dział HR

To jaA
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Proszę również sprawdzić jak p. (usunięte przez administratora) odnosi się do swoich podwładnych. Pozdrawiam

Ivess

No to akurat nie jest prawdą

Ivess
@Mikka

Że nowi mają (usunięte przez administratora)na rękę i atmosfera pozostawia wiele do życzenia

J.
@Akej

@Akej dokładnie, też mam nieprzyjemne doświadczenia jeśli chodzi o kierownika salonu, jego "profesjonalizm" i podejście do podwładnych. Poziom osoby zatrudnionej na takim stanowisku daleko odbiega od tego czego takie stanowisko by wymagało.

@J.

Dzień dobry, To o czym Państwo piszecie jest dla nas ważną informacją. Dbamy o to, żeby w naszych salonach panowały pozytywne relacje, na tym mocno nam zależy. Jednak w przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy aby nas o nich informować. Przesyłam Państwu tymczasowy e - mail, na który możecie pisać: biuro@doktormarchewka.com Pozdrawiamy, Dział HR

PanIgor
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Przyjrzeliście się????? Co dalej ??????

@PanIgor

PANIGOR, Staramy się reagować, jeśli pojawiają się trudności i problemy. Jeśli masz dodatkowe uwagi to ww. tematy, zachecamy do przesłania maila na adres: uwagi@doktormarchewka.com Pozdrawiamy, Dział HR

Taka prawda
@Mikka

Ciekawe gdzie to ponad 2000 na rękę-hahaha.

Głodowe pensje
@Taka prawda

2,5 tys? Nawet optometryści tyle nie zarabiają w Marchewce, a optyk z dyplomem oraz kilkuletnim stażem zarabia najniższą krajową, dodatkowo na zleceniu, bo w firmie brak umów o pracę, a kierownicy nie mają żadnych dodatków.

...
@Głodowe pensje

Obrzydliwe kłamstwo. Wszyscy pracownicy mają umowę o pracę, a pensję wyższą od najniższej krajowej otrzymuje nawet pracownik bez żadnego doświadczenia. Optometrysta zarabiający poniżej 2,5 tys? Proszę takich wskazać..

Taka prawda
@...

To Wy kłamiecie!!!Pracownik bez doświadczenia czy z doświadczeniem niewiele ponad najniższa krajowa- w zależności od regionu( zresztą jak wszędzie)Doradca klienta bez doświadczenia - umowa zlecenie przez pierwsze 3 msc.Atmosfera pracy - okropna.

ania
@...

w wlkp jest takich sporo

Lusia
@Głodowe pensje

Nieprawda. Wszyscy są zatrudnieni na umowę

Krystyna
@Mikka

Hahaha ciekawe gdzie?? U nas w salonie nie mamy nawet dwójki na rękę. (usunięte przez administratora) I codziennie stanie na pasażu i wciskanie ulotek tym samym ludziom... Firma porażka

@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

To skoro tak zachęcacie i promujecie to może raczycie odpowiedzieć kiedy zapłacicie wynagrodzenia za styczeń 2020, bo już 7 dni po terminie i cisza.

Marchew@

Już czwarty dzień spóźniają się z wypłatą wynagrodzenia. (usunięte przez administratora) Panuje wielki chaos. Przydałaby się duża zmiana struktury firmy i poszczególnych działów żeby postawić przedsiębiorstwo na nogi. Ostatnimi czasy widać przypadkowość działań. (usunięte przez administratora)

@Marchew@

Ja też czekam na wypłatę to już tydzień

Hanah

Nie polecam. Wypłaty nie są na czas w przeciągu ostatniego roku prawie co miesiąc małe opóźnienia. Zdarzało się, że przychodziły w ratach. Druga sprawa ogromną rotacja ludzi m.in. Kierowników (usunięte przez administratora) Prosty przykład umawiasz się się ze swoim KR np. Co do nowej umowy, wynagrodzenia idziesz na urlop i psikus... Twój KR znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Nikt nic nie wie. Przy okazji zmienia się struktura w firmie. W przeciągu 2 lat salon potrafi zmienić 5 razy region i KR! Ciągła inwigilacja go robisz, dlaczego siedzisz. Ciągle słyszysz, mało i mało. Milion bezsensownych tabelek. Wprowadzasz dane w różnych konfiguracjach i plikach. W firmie panuje wielki chaos. Wchodzi nowa promocja jest info na stronach i fb. Pracownicy nic nie wiedzą. Klienci dzwonią i przychodzą pytają o promocję, a ty świecisz oczami. Regulaminy niedopracowane i ciągle zmieniane. Jeżeli marzysz rozdawać codziennie ulotki na zimnych korytarzach Kauflandu to jest właśnie praca dla Ciebie!

@Hanah

Potwierdzam! Stanie na zimnym korytarzu Kauflanda, a nie rzadko i przed Kauflandem ! Wiecznie ulotki, ulotki, ulotki. Wiecznie źle, wiecznie nie tak, ciągle telefony od KR dlaczego tak mało(usunięte przez administratora) Ogólny brak szacunku do pracownika, czy to obecnego czy też byłego. Ten kto ma szacunek do samego siebie i możliwości ucieka stąd jak najdalej. Typowy polski biznesik. Nigdy więcej!

An
@Hanah

Święta Prawda!! Zgadzam się że wszystkim co napisałaś.

Sławomir

Długo już pracujesz w tej firmie? Chciałbym zweryfikować, jak często zdarza się taka sytuacja, że pracodawca spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia. To dla Ciebie na pewno mało komfortowa sytuacja.

Aga
@Sławomir

Nie słuchaj, wypłaty zawsze są. Od roku pracuje i pod koniec roku były jakieś zawirowania, osoby na zleceniu miały 2-3 dniowy poślizg w wypłatach. My na umowie zawsze na czas mamy

Mika
@Sławomir

Pracuję w firmie ponad pół roku i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem. Zawsze jest na czas.

Agata

Dokładnie, pracuje w firmie około rok i moja wypłata przyszła tylko kilka razy w terminie, nikt nic nie wie, na maile w istontej dla pracownika sprawie, nie odpisuje się, bo po co? Lepiej zmienić zespół niż sprawić zadowolenie obecnych pracowników

Zyz

Bylam na rozmowie oraz na dniu probnym mega balagan.

Eśka

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, ale wahałam się czy pójść po przeczytaniu wielu opinii o firmie. Rozmowa przebiegła okay.

Szukam pracy

Byłam nie dawno na rozmowie rekrutacyjnej, osoby ktore ja przeprowadzaja wymagania maja bardzo duze ale niestety mialam wrazenie ze sami sa lekko niedouczeni.

Lusia

A ja prscuję w Marchewce od stycznia. Jestem zupełnie nie z branżydlatdgo się bałam. Praca jest super, ciekawa i rozwojowa. Miała już kontakt z wieloma salonami i nie zdarzyło się, żeby ktoś nie był pomocny. Jak w każdej pracy, zdarzają się różni ludzie i charaktery. Znam dużo osób, które przeszły z vision i pracują tutaj. Więc nie może być tutaj źle. Negatywne opinie, których wcześniej nie czytałam, a które na pewno by mnie wystraszyły są zapewne od osób, które zostały zwyczajnie wywalone za lenistwo, kradzież lub stosunek do klientów. Tak samo, jeśli chodzi o grafiki, nie jest tak, że kierownik sam go ustala, musi mieć akceptację kierownika regionalnego. Polecam pracę wszystkim, którzy szukają ciekawej rozwojowej pracy ????

Jacek
@Lusia

Osoby , ktore do marchwi przyszły z vision są pewnie w szoku , że tutaj muszą zająć się akwizycją a nie optyką ... To firma bez dobrego zarządcy . Kierowana chaosem , przypadkowością . Kierująca się ku końcowi...

Optometry
@Lusia

Dużo osób z Vision faktycznie przeszło do marchwi kuszeni dobrymi zarobkami i obietnicami. Niestety nastąpiło zderzenie z rzeczywistością w marchewce i szybko tez wszyscy wracali do Vision, inni zostali bo ich miejsce było już zajęte...

Gres
@Lusia

Przrczytane na forum pracowniczym konkurencji "Zawsze możecie iść do Doktor Marchewka i rozdawać ulotki.". No cóż.

ania
@Lusia

Byłam kierownikiem salonu (sama odeszłam) i nigdy nikt mi nie sprawdzał grafiku. Mało tego 4 miesiące w ogóle nie miałam regionalnego....bo w międzyczasie 2 zrezygnowało.....Przypadek? nie sądze....

Zdenerwowana

Chciałam zapytać z jakiej racji jestem któryś raz z rzędu ciągana do salonu. Stosunek pracy ustal kilka miesięcy temu. A ja jestem wręcz WZYWANA do salonu w celu podpisania jakiś dokumentów. Czy Wy jesteście normalni? Czy to jest jakiś żart? To moja wina, że macie (usunięte przez administratora) w papierach? To Wam powinno zależeć na uzupełnieniu dokumentacji czy mnie?

Aga

Nie zgadzam się, że nie płacą. Mnie się akurat udało i gdy byłam na zleceniu zawsze miałam na czas. Teraz na umowie o prace też zawsze jest. Faktycznie przez kilka miesięcy na zleceniu mieli z opóźnieniem 2-3 dniowym przez weekend. Praca fajna, nie zwalniają bez powodu. Dużo się można nauczyć i na pewno jest lepiej niż VE, skąd ludzie uciekają do nas, bo tam jest coraz gorzej. Bez doświadczenia przyjmują, ale jak masz problem lub czegoś nie wiesz to zawsze możesz zadzwonić na inny salon o poradę, jest 96 salonów. Mnie się pracuje super, jest nas 4, kierowniczka zawsze nam idzie na rękę i pomaga

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Okularów Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Okularów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 223 ocen.

Fabryka Okularów Sp. z o.o.