Control System Engineering Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o Control System Engineering Sp. z o.o. Sp. k

abc

Profesjonalny pracodawca, dobre i przejrzyste warunki umowy. Nie mam zastrzeżeń. W pełni polecam.

Dariusz

Witam. O Control System Engineering już słyszałem jakiś czas temu. Firma znajduje się na terenie Wrocławia, ale przyznam, że konkretnego adresu nie kojarzę. Interesuje mnie to, czym się zajmują. Podobno jakiś czas temu szukali pracowników na stanowisko inżynierów serwisu. Wie ktoś może czy to aktualne u nich.

Zostaw opinię o Control System Engineering Sp. z o.o. Sp. k - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Control System Engineering Sp. z o.o. Sp. k