Opinie o PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Emilia Nowy wpis

A ja szukam informacji o pracy tutaj na posadzie Monter Instalacji PV. Czy wie ktoś, jakaś jest umowa na start? Trafiłam w sieci na ogłoszenie, ale czy można liczyć na UoP od samego początku?

Krzysztof Nowy wpis
@Emilia

Firma w grudniu 2022 ogłosiła upadłość.

janusz Nowy wpis

gdzie moge sis dowiedziec cz y moj wniosek o dotacje moj prad zostal zlozony

Mnie bardziej interesuje zwrot pieniedzy Mój Prąd. Jeżeli chodzi o firmę PV Poland nie mogę mieć żadnych uwag. Wszystko działa super,a dzisiaj się bez problemu dodzwoniłam.

Asia
@Kasia

Na jaki numer pani dzwoniła? Kto.odebral skoro zwolnili wszytkich pracowników?

@Kasia

Ja też kilka razy dodzwoniłam się na infolinię, ale na tym koniec. Pieniędzy nie ma, pompy nie ma.

@Kasia

Infolinia jest chwilowo nieczynna, prosimy o kontakt pod adresem e-mail kontakt@pvpoland.pl

Asia
@PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)

To w jaki sposób pani Kasia się dodzwoniła? Pozytywny komentarz napisany przez firmę?

@Asia

Infolinia ma przerwę w funkcjonowaniu od 03.10.22

Stanisław
@PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)

Nie odpowiadacie na maile!

Joanna
@Stanisław

I raczej już nikt nie odpisze bo tam już nikt nie pracuje jest tylko zarząd który pewnie nie ma nawet dostępów do maili, które są podane dla klientów. Z firma nie ma kontaktu myśle ze ona już nie istnieje

@Kasia

Witam, a na jaki numer Pani się dodzwoniła. Może Pani podać?

@PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)

Kto sprawuje servis/przeglądy instalacji. Gdzie zgłosić. Mail servisu odpisuje od dwóch miesięcy " dziękujemy za przesłaną wiadomość. Z powodu dużej ilości napływających wiadomości czas odpowiedzi może się wydłużyć za co najmocniej przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa zgłoszenie zostało rozpatrzone jak najszybciej. Pozdrawiam Janusz

@Kasia

Mi też chodzi o Mój Prad załatwiła Pani coś?

Janusz Nowy wpis

Załatwiła Pani coś?

731 - 5O4 - 996

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Krzysztof

W kwietniu podpisałem umowę na montaż PC, na poczatku sierpnia firma umowę rozwiązała i do dziś nie zwróciła mi części wpłaconych pieniędzy. NIE POLECAM!!!

@Krzysztof

Czy dostał Pan już zwrot pieniędzy za rozwiązaną Umowę?

@ewawag

Tak,zwrócili mi całość inwestycji wraz z zapłaconymi już ratami za kredyt z 4 miesięcy spłaty

Klient Andrzej
@ewawag

A w jaki sposób Pan się skontaktował z Firmą? Bo my w żaden sposób nie możemy się z nii skontaktować i nie mamy ani pompy ani pieniędzy.

@Krzysztof

Proszę o kontakt

K

Czy ktoś ma do nich kontakt? Bo nikt nie odbiera telefonów.

@K

Proszę o kontakt

Zbyszek

Negatyw ito wielki.5 miesiecy czekam na montaz pompy i paneli i nic.Jak narazie to porazks straszna.Nie polecam.I tylko zapewnisja a nic z tego nie wynika!!!!!

Tom
@Zbyszek

Witam czy coś się u Pana wyjaśniło? Bo mi właśnie mija 2 miesiące i cisza

K
@Tom

Macie może Państwo jakiś kontakt do tej firmy? Bo mam wrażenie że ona już nie funkcjonuje, zmiana adresu, telefonu nikt nie odbiera.

Roc
@Tom

A czy oni jeszcze funkcjonują? Ma ktoś z nimi kontakt?

@Zbyszek

Zwrócili mi całość kredytu wraz z spłatą już 4 rat Umowa rozwiązana

Agata

Czy spółka złożyła wniosek o upadłość?

Dziiq
@Agata

Tak, czekamy na ustalenie syndyka

Przepraszam,żle zaznaczyłam,nie jestem pracownikiem,tylko klientem.

Krzysztof

Pani Moniko proszę uzbroić się w cierpliwość. Pokładam duże nadzieje że jeszcze i Pani "Słoneczko zaświeci" w odpowiednim czasie. Ja już nie mam cierpliwości robić wpisów które są i tak usuwane, ale... Będzie dobrze. :) Na tym etapie to tyle. Pozdrawiam serdecznie

Juras

U mnie montaż zakończony wczoraj. Robota wykonana solidnie. Było trochę problemów z ustaleniem terminu i trwało to trochę przydługi ale ostatecznie wyszło, instalacja popracuje kilkadziesiąt lat wiec ten miesiąc w te czy tamta nic nie zmieni. Nie wiem kto organizuje te nagonkę w komentarzach poniżej ale jeszcze nie słyszałem o firmie, której pomogłyby w działaniu hejty w internecie…

Mariusz
@Juras

Co za bzdura... Czekamy na montaż od ponad pół roku. Firma nie jest w stanie wskazać terminu realizacji inwestycji!!! Przesłali pismo, że są w trudnej sytuacji....

Łukasz

Dziękujemy PV Poland za to ,że jest.

Firma nie wywiązuje się zobowiązań. Doradca nie wie kiedy planowana jest dostawa towaru ani montaż. Na infolinii też nie można się nic dowiedzieć a czekam od dwóch miesięcy. Próbowałem dotrzeć do siedziby w Warszawie ale nie znalazłem biura !!!

@Paweł

Panie Pawle, siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Branickiego 15, od ponad dwóch lat nie zmieniliśmy adresu, więc nie wiemy skąd problemy z trafieniem do nas. Bez podania danych nie jesteśmy w stanie zweryfikować Pana uwag. Zapraszamy do kontaktu na kontakt@pvpoland.pl lub na infolinię, sprawdzimy status Pana zamówienia. Z poważaniem PV Poland

Tom

Mam ten sam problem 506179506

@Tom

Ja umowę podpisałam 18 marca, do dzisiaj nie mam założonych solarów. Firma zbywa,telefony odbiera i mówi ze za tydzień i tak od dwóch miesięcy. Sprawę oddałam do prawnika.

Klient
@Anita

Mogę prosić o jakiś kontakt telefoniczny do tej firmy? Może mam jakiś nie aktualny.

@Klient

732081031 ,solary mam już założone czekałam 5 miesięcy od podpisania umowy,czekam na realizację reklamacji pompy ciepła ale od czerwca cisza, bez prawnika się nie obejdzie

@Anita

Czy ma Pani kontakt z firmą ?

@Kasia

Tak, cierpliwości trzeba ale w końcu odbierają tel.732081031.Na e-maile nie wszystkie odpowiadają.

Katarzyna
@Anita

czy jest organizowanie pozwu zbiorowego?

@Katarzyna

Tak, sprawą zajęły się odpowiednie organy

@Anita

Pani Anito, zalega nam Pani z płatnością ponad 16 000 zł. Proszę o jak najszybsze uregulowanie należności. Niestety przez brak płatności ostatniej transzy po poprawnie zakończonym montażu instalacji fotowoltaicznej przyczynia się Pani do opóźnień montażowych u innych klientów.

@PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)

Moja reklamacja pompy ciepła jest lekcjoważona od 28 czerwca,nie reagujecie ,nie naprawiacie , na zadane pytania telefoniczne zbywacie i to jest w porządku???? Ale kasa ma być szybko wpłacona

@PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)

Dlaczego moje komentarze są usuwane.Piszę ponownie !!!!Moja reklamacja pompy ciepła od 28 czerwca jest nie rozpatrzona,cisza z Waszej strony, zbywacie w rozmowach telefonicznych, piszecie że montarzysta jest na urlopie(tak długo to chyba na tacierzyńskim) a w ogóle to macie go jednego??. A wy chcecie zapłaty ,to nic że to pompa a to solary kasa idzie do jednej firmy.Za nic macie klienta po podpisaniu umowy

Proszę do mnie napisać janeckaa1@wp.pl

Wojtek
@Paweł

Umowa została podpisana w kwietniu 2022, zaliczka ponad 60 tys. zapłacona w całości, ale PV Poland nie ustaliła jeszcze terminu instalacji. PV Poland nie odpisuje na emaile, na infolinii Pani nic nie wie, nic nie może. Otrzymałem pismo, że PV Poland jest w trudnej sytuacji. Opiekun, który opowiadał bajki, że firma jest wiarygodna i wspaniała wyłączył telefon, zmienił numer telefonu i nie dobiera od kilku miesięcy. Zdecydowanie odradzam.

Edwarda
@Katarzyna

Chętnie przystąpię do pozwu zbiorowego. Nie jestem zadowolona, wpłaciłam 11400 zł i kontakt się urwał. Przez telefon nie mogę się nic dowiedzieć. Przesłany po terminie projekt niezgodny z ustaleniami.

@Wojtek

Jestem w podobnej sytuacji. Mam kredyt do płacenia nie mam pompy i pieniędzy. Czy poczynił Pan jakieś kroki w celu odzyskania pieniędzy?

@Edwarda

Szanowna Pani, jesteśmy z Panią w stałym kontakcie i wciąż prosimy o informację co jest nie tak z przedstawionym projektem. Proszę nie wprowadzać w błąd innych klientów

Aleksander

Uwaga! Nie polecam! PV Poland nie zrealizowała umowy i pomimo wielu moich próśb nie zwróciła mi wpłaconych im pieniędzy.

Upadłość

Z tego co mi wiadomo firma ogłosiła upadłość.

a dej pan spokój

Opinia z pozycji klienta. Polecam omijać firmę szerokim łukiem. Niemal natychmiastowy kontakt i obietnice zajęcia się wszystkim, tylko do momentu podpisania umowy. W razie problemów nikt nic nie wie i nie potrafi udzielić wiążącej informacji. Jakiekolwiek uwagi, reklamacje, prośby o pomoc lub kontakt, zbywają hasłowymi mailami. 3/4 komunikacji firmy odbywa się przez email, odpowiedzi nikt nawet nie podpisuje z nazwiska. Lekceważenie klienta na każdym kroku. Infolinia obsługi klienta, to jakiś ponury żart, ludzie rozsiani po Polsce po domach, nie mający pojęcia, co się dzieje w firmie, nie potrafią udzielić jakiejkolwiek informacji, a jedyna pomoc jaką oferują, to adres e-mail, na który należy problem opisać i czekać na kontakt. Na montaż paneli czekałem od lutego do połowy lipca, kolejny miesiąc na zgłoszenie mikroinstalacji i sam nie wierzę, że w końcu mam to na dachu. Nawet nie chcę myśleć, co będzie w razie jakiejś awarii, bo że ktokolwiek się tym zajmie, to nie wierzę. Firma w żaden sposób nie poczuwa się do błędów, czy opóźnień, choć są ewidentne. Najważniejsze złapać klienta i wziąć chociaż zaliczkę, a potem "nie mam pana płaszcza i co mi Pan zrobi". Jak nie chcesz mieć więcej siwych włosów, weż inną firmę.

Jaak

Do podpisania umowy wszystko ok.jestm rok po użytkowaniu mimo próśb o przegląd nie ma kontaktu.Proszę dobrze się zastanowić nad tą firmą

@Jaak

Proszę o wiadomość na serwis@pvpoland.pl

Wynagrodzenia wychodzą zawsze na czas, spółka nie ma wpływu na sesje bankowe. Proszę sprawdzić swoje konto i usunąć nierzetelny komentarz :)

Wypłaty 2
@PV Poland Sp. z o.o.

Spółka owszem nie ma wpływu na sesje w banku, ale osoba, ktora zatwierdza przelewy powinna być świadoma, że jeżeli przelew zatwierdzi 10 dnia miesiąca o.godz 18 to pracownicy tego przelewu 10 nie dostaną. Niestety osoba piszącą odp jest nadal pracownikiem firmy i musi pisać te komentarze, ale doskonale wie że firmie notorycznie zdarzają się poślizgi w wszystkich płatnościach.

@PV Poland Sp. z o.o.

@PV Poland sp. z o.o. Czy mogę prosić o odpowiedź na wyżej zadane pytanie odnośnie kiedy będę zapłacone zaległe FV?

xxx

Chciałem zapytać kiedy będą wypłacone zaległe faktury, bo mija miesiąc PO TERMINIE PŁATNOŚCI a pieniędzy nie ma. Pisałem wiadomości e-mail ale jest brak odzewu. Proszę o informację zwrotną.

@xxx

oczywiście pytanie skierowane do @PV Poland sp. z o.o.

Patryk

Jestem zainteresowany pracą w państwa firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego jak wygląda procedura rekrutacyjna

@Patryk

Procedura jest u nas 2 etapowa. Na początek rozmowa wstępna (telefoniczna) z rekruterka, a następnie drugi etap, który może być zarówno online, jak i u nas w biurze :) Zapraszamy do aplikowania!

Patryk
@PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)

Na państwa adres mailowy wysłałem swoją aplikację. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji oraz informację zwrotną

• Jak się pracuje w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)
3.8/5 Na podstawie 35 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)