Opinie o PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Kazimierz

Jestem bardzo zadowoolony wczesniej miałem od nich fotowoltaikę, treraz dokujpiłem pompę ciepła. Polecam serdecnie Kazimierz

Tomasz

Tragedia!! Kontakt z firma szybki i rzeczowy do czasu podpisania umowy. Takie cos jak termin montazu nie istnieje. Nie moge sie go dopirosic od prawie 3 miesiecy. Terminu montazu a nie jeszcze montazu. Poki co jestem bardzo niezadowolony i poprostu woprowadzony w blad, o tylko ustnych zapewnieniach ze wszystko jest ok i nie ma opoznien. (Ta instalacj dotyczy domu moich rodzicow wiec to dodatkowy minus bo wolalbym aby takie rzeczy dotyczyly mnie a nie osob ktoryms cos organizuje. moj dom wie dopiero buduje ale planowana fotowoltakie / pompa / magazyn bede niestety zmuszony szukac w innej firmie. - nie chce przez ten brak poszanowania klienta przechodzic drugi raz)

Zadowolony

Jak dla mnie to dobra firma z dobra ofertą

Zybi

jakie panele stosujecie

@Zybi

Aktualnie w naszej ofercie mamy panele firmy Bauer. Zapraszamy do kontaktu przedstawimy szczegóły tel. 732 081 031 Pozdrawiamy Zespół PV Poland.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie PV Poland Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta? Podziel się swoją opinią.

Proces jest bardzo prosty - wysyłasz CV, jeśli spełnia nasze oczekiwania kontaktuję się z Tobą nasza rekruterka, a następnie czeka Cię rozmowa z Managerem Regionalnym i tyle :) Rozmowa może być telefoniczna online lub podczas tradycyjnego spotkania - Ty decydujesz. Zachęcamy do wysłania CV na adres rekrutacja@pvpoland.pl

Klient

Montaż w 7 tygodni . Uczciwie o tym mówią przy podpisywaniu umowy. Panele bardzo ładne i technologicznie zaawansowane. Poleciłem rodzinie. Tom

Kamila

Pracuje w PV Poland ponad rok i jestem bardzo zadowolona . Praca satysfakcjonująca, wypłata na czas, gorąco polecam

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje PV Poland Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Praktykant.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą wyślij do nas swoje CV, porozmawiamy o szczegółach :)

Dzień dobry, czy ktoś się spotkał żeby firma pomimo zapewnień, że podana cena obejmuje montaż otrzymał dodatkowe opłaty z tytułu dźwigu, jak to było w moim przypadku, pomimo zapewnień na każdym etapie ze strony pracowników PV Poland, że kosztów dodatkowych nie będzie?

Maciej

Witam, to co wyprawia firma PV Poland jest po prostu niedorzeczne . Od trzech tygodni nie mogę się doprosić żeby poprawili instalację która wygląda po prostu tragicznie. Żaden z instalatorów nie mówił po polsku w stopniu umożliwiającym komunikację. Nie można przez telefon porozmawiać z nikim decyzyjnym, na infolinii brak jakiejkolwiek reakcji na zgłaszany problem.

Bartosz
@Maciej

Dzwoń dotąd, aż zareagują, bo usługa podlega reklamacji jeśli jest źle zrobiona. I poproś o osobę, która dobrze mówi po polsku, bo faktycznie z obcokrajowcem się nie dogadasz. Ja na twoim miejscu bym nie odpuścił.

Polecam fotowoltaikę od firmy PV Poland. Cena rozsądna, komponenty dobra. Handlowiec nadzorował cały proces, od projektu po montaż, Ekipa montażowa bardzo sprawna i sympatyczna. Czekam na podłączenie do sieci, ale już mnie zgłosili. Polecam Tomek

Bartosz
@Tomek

Fotowoltaika jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem jeśli chodzi o prąd i fajnie, że trafiłeś na firmę, która ci tak sprawnie to zamontowała. A cena była równie atrakcyjna? ;) Napiszesz coś na ten temat?

Klientka Gorzów

Ja bardzo polecam, super handlowiec, który nad wszystkim czuwał, całość z podłączeniem do sieci trwała ok. 2 miesiące. Sympatyczna ekipa montażową. Na dachu instalacja wygląda ładnie. Serdecznie polecam.

Loloooo123

Witam wszystkie opinie są pozytywne i wyglądają jakby były sztucznie pisane albo i się mylę, powie mi ktoś jak wyglada praca na stanowisku specjalisty ds wsparcia serwisu czy przyjmą osobę która się chce przebranżowić i jak wyglądają zarobki

@Loloooo123

Dzień dobry, doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale bierzemy pod uwagę również inne umiejętności. Do głównych zadań Specjalisty ds. Obsługi i Wsparcia polega na - obsłudze klienta w zakresie zgłoszeń serwisowych, - obsłudze aplikacji monitoringu instalacji PV - współpracy i wsparciu pracy Działu Audytu i Serwisu Jeśli chodzi o wynagrodzenie jest to kwestia uzależniona od różnych czynników i podchodzimy indywidualnie do każdego kandydata, dlatego zapraszamy do wysłania CV na adres rekrutacja@pvpoland.pl. Pozdrawiamy PV Poland.

Beta
@Loloooo123

Przyjmą przyjmują wszystkich

@Beta

Jak to wszystkich? :P To nie należy mieć jakiegoś konkretnego wykształcenia czy np. umiejętności? Czy może zapewniane jest szkolenie od podstaw? Jak w takim przypadku wygląda początek zatrudnienia w PV na takim stanowisku?

@Monika

Pani Moniko, jeśli jest Pani zainteresowana pracą w PV Poland prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@pvpoland.pl. W każdym naszym ogłoszeniu znajdzie Pani informacje czego oczekujemy od kandydata na dane stanowisko. Oczywiście zapewniamy naszym pracownikom niezbędne szkolenia produktowe. Zapraszamy do wysłania CV.

Czy w firmie PV Poland Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Oczywiście! Regularnie prowadzimy szkolenia produktowe dla pracowników.

Wioletta

(usunięte przez administratora) Nie polecam PV Poland podpisałam umowę 30 maja nadal nie mam zamontowanej fotowoltaiki. Ponoszę koszty za prąd oraz za kredyt, który zaciągnęłam na instalację . Po podpisaniu umowy PV Poland nie szanuje klienta, nie odpowiada na emaile , nie wyznacza konkretnego terminu montażu tylko ciągle przeciąga i to trwa już 3 miesiąc, a ja nadal nie produkuję swojego prądu w najlepszych miesiącach. Przedstawiciel pan Piotr ze świętokrzyskiego zapewniał, że instalacja będzie zamontowana do 26 czerwca, po ostatnich naszych rozmowach stwierdził, że firma odsunęła Go od mojej sprawy, śmiechu warte myślę, że jak cała firma (usunięte przez administratora) Przestrzegam wszystkich przed firmą PV Poland i przed nie rzetelnymi przedstawicielami.

Jaca

Prównałem 5 różnych ofert i PV POLAND okazało się najlepsze. Wysokiej klasy sprzęt i pełne wsparcie serwisowe. Montaż całkiem sprawny, zgłoszenie do OSD wysłane na następny dzień. Na każdym etapie informacja SMS o wysyłce towaru itp. Przyjemny kontakt z biurem. Na wszystkich portalach widzę jeden i ten sam negatywny komentarz, chyba od konkurencji :D

Polecam PV POLAND szybka wysyłka elementów fotowolkaniki i montaż jeden dzień teraz czekam na wymianę licznika okolice Krakowa

Dominika

Zdecydowanie nie polecam firmy PV Poland. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii. Ode mnie zdecydowanie negatywna. Podstawowym zarzutem jest to, że z klienta przed podpisaniem umowy, po jej podpisaniu stałam się petentem. W umowie nie ma zawartego terminu montażu paneli - ja poprosiłam o dodanie takiego zapisu, jednak firma nie respektowała ani terminu dostarczenia paneli, ani montażu (bez wcześniejszego uprzedzenia, że są jakiekolwiek problemy). W umówionym dniu montażu ekipa w ogóle się nie pojawiła (straciłam dzień urlopu). Po montażu przed domem zostaje cały bałagan - panowie od montażu powiedzieli, że nie mają możliwości wywiezienia opakowań po panelach, więc je po prostu zostawili. Przestrzegam też przed zapisami dotyczącymi 30 letniej gwarancji na panele(usunięte przez administratora). Bardzo nieprzyjemne doświadczenie współpracy z PV Poland - przy tak dużej ofercie innych firm proponuję poszukać innej, bardziej rzetelnej i takiej, która dba o klienta nawet po podpisaniu umowy.

@Dominika

Pani Dominiko, jest nam przykro, że nie jest Pani zadowolona z naszej usługi. O zmianie terminu montażu została Pani wcześniej poinformowana drogą telefoniczną przez naszego Koordynatora ds. Montażu. Wszystkie sprawy techniczne, w tym sprawy związane z gwarancją należy zgłaszać do naszego działu serwisu, pisząc na adres serwis@pvpoland.pl, jeśli jednak nie chciałaby Pani korzystać z naszej pomocy i bezpośrednio kontaktować się z producentem paneli, wystarczy umowa z nami oraz numer seryjny paneli, który Pani od nas otrzymała. Fakturę wystawioną przez PV Poland również Pani otrzymała. W razie jakikolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z działem serwisu. Z poważaniem PV Poland

Beata

Jako klient jestem zadowolona z tej firmy. Mała instalacja 3,4 szybki sprawny montaż. Polecam

Janek

Polecam!

• Jak się pracuje w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)
3.8/5 Na podstawie 35 ocen.

PV Poland Sp. z o.o. (firma zamknięta)