Reed Personnel Services Poland

Opinie o Reed Personnel Services Poland

mamnaprzedmieściudomek

Firma nibylandia. Wysyłasz cv i na tym koniec. Żadnego maila, kontaktu, zero. Omijajcie ich jeśli zależy wam na czasie i informacji zwrotnej.

Marta

Agencja Reed Personnel Services Poland nie upadła, bo wystawia dużo ogłoszeń. Właśnie szuka m.in osób na stanowiska: Konsultant z językiem niemieckim lub francuskim, Serwisant, Inżynier Elektryk. Może ktoś znajdzie tam swoją wymarzoną pracę, dlatego namawiam, by się zapoznać z aktualną ofertą agencji.

majek

powiem tak @anonim, jak dla mnie to bardzo podejrzana sprawa Jeszcze 4 lata temu mówiono o nich w superlatywach. Teraz cisza, a dodatkowo ich domena została sprzedana. Wątpię, by agencja od tak upadła. Ciekawy jestem co się stało, czyżby zrezygnowali ze strony www..

Zostaw opinię o Reed Personnel Services Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reed Personnel Services Poland