Opinie o Romax Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Romax Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Romax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romax Sp. z o.o. w Warszawa

Duda

Szkoda czasu i energii. W pracy same ruskie nie znające polskiego, nie płaca a wymagają.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Ile jest zmian w Romax Sp. z o.o.?

Duda

On Nowy wpis
@Duda

Panie Duda R. Gucio tam wiesz, bzdury tu piszą jak zwykle

Czy nowo zatrudnione osoby w Romax Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mol Nowy wpis
@Pytanie

Tak

mixx Nowy wpis
Kandydat

Pracował ktoś jako magazynier i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Romax Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa / Księgowy z językiem rosyjskim. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czarek

Tak rzadko korzystacie z możliwości pozostawienia na forum swojej opinii bo dobrze się pracuje?

Wiktor

@Asia Zawsze można zmienić pracę. Niestety jeśli brakuje chęci do pracy to nawet dobra firma a Romax taką jest nie zmieni tego!

Czy Romax Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Asia
@Pytanie

W KRS nie ma wymienionego wlasciciela firmy. Jest wpisany "pionek" chlopak ktory jest tam tylko figurantem. Nie moze w firmie nic. Jest gnojony przez wlasciciela i ponizany. W firmie cala Ukraina i Bailorus. Malo kto mowi tam po Polsku. Odrawa codziennie jak na kazaniu towarzysza Stalina - po rosyjsku bo wlasciciel zna tylko brzydkie wyrazy po Polsku.

Kozan555

Sa firmy idealne, nie ma niestety idealnych ludzi. Sa nie ogary ktore chca stworzyc z niczego imperium - najczesciej kosztem pracownika.

Kozan555

Nie warto, szkoda czasu, pic na wode fotomontaz. Jakas jedna wielka sciema. Gosc mowi ze na rynku jest tyle lat a nie ma strony internetowej. Obiecuje duze zarobki a zarobkow nie ma. Wszystko pod stolem. Na konto niewielka czesc. Unika pewnie podatkow.

Kozan555

Czy ktos wie jaka strone internetowa ma ta firma? Szukam i znalezc nie moge nigdzie. Jak nie plytki mi wyskakuja to sprzet medyczny....prosze o pomoc. Chyba ze ta firma jak tu pare osob pisze to sciema i nic poza tym

Bartek

Zawsze można zmienić pracę. Niestety nie zawsze tak pracujemy żeby firma była z nas zadowolona.

Justyna

Sporo dobrego o firmie słyszałam i dziwią mnie niektóre wpisy!!

@Justyna

Idz i sie przekonaj. Nic dobrego. Oszustwo. wyplata pod stolem

Jerzy

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jaką macie atmosferę w pracy?

@Jerzy

Mysle ze wiecej zarobisz na kasie w Tesco i mniej bedziesz mial stresu. Tam kazdy na kazdego donosi. Taki ZSRR na Pokornej

Waldi

Czy tylko narzekać potraficie? Można zmienić pracę i nie będzie problemu!!

smieszka
@Waldi

Mozna zmienic - nawet trzeba. Tylko po co w Polsce ktos kto propaguje swoje idee pro Radzieckie? To nie ZSRR. Niech jedzie do siebie rzadzic. Tu niech szanuje prace i czas innych. Niech placi godziwe pensje i nauczy sie w koncu dobrze mowic po Polsku. Dlaczego do dzis firma nie ma strony internetowej?

zalamany

Praca w jednym z apartamentowców na Pokornej. Siedzi sie w scisku jak w call center. Osoba rekrutujaca 2 razy ubrana w to samo ubranie to juz szczyt wszystkiego. Obiecuja zlote gory, a proponuja umowe z najnizsza stawka na pol etatu. Gosc ktory rekrutuje wydaje sie sympatyczny, zachwala ze jest w polsce od ponad 10 lat a nie potrafi napisac poprawnie smsa :D :D :D :D Omijac z daleka. To co pisza inni to prawda. Ciekawe dlaczego nie maja strony internetowej - skoro tyle tam mozna zarobic ? Pewnie maja same problemy i szukaja jelenia. Dlaczego w KRSie widnieje zupelnie ktos inny ?

smieszka

Byłam tam na rozmowie 3 razy. Za kazdym razem siedzial w gabinecie - (jesli tak to mozna nazwac) - bardziej sypialnia - facet ktory ubrany byl w ten sam stroj. Ta sama czarna podkoszulka i ten sam niebieskawy polar. Moze ma jeden stroj, albo go czesto wietrzy :), a moze go nie stac. Obiecywal zlote gory i na gorach sie konczylo. Mówi lamana polszczyzna, a ponoc juz 15 lat jest w Polsce - bardzo smieszne a zarazem podejrzane. Jak na Warszawe oferuje bardzo smieszne pieniadze i mysli ze wszyscy tylko czekaja az beda tam pracowac.

xinjin

Nie polecam. Omijac szerokim lukiem. Wlasciciel Bialorusin - nie wpisany w KRS. W KRS wpisany jakis pionek ktory tez nie ma prawa glosu w firmie, a widnieje jako czlonek zarzadu. Praca jak w Kolchozie. Brak strony internetowej - firma jest na rynku max 3 lata - a wlasciciel mowi ze jest czescia holdingu - to klamstwo. Brak rozmowy kwalifikacyjnej i profesjjonalnego podejscia do pracownika. Wszystko co jest napisane w ogloszeniu to klamstwo. Pracuje sie na wlasnym sprzecie (telefon, komputer), praca call center - nie jezdzi sie do klientow - wciska sie przez telefon produkt ktorego sam w sobie "bialorusin" nie ma, karze klamac przez telefon i zwodzic klienta. Duzo traci w oczach klientow i pracownikow. Nie placi na czas. Podklada aneksy (co jest swego rodzaju szantazem wobec pracownika), Ustala kwote zarobku - przy podpisaniu umowy zmienia zdanie - bawi sie w boga. Placi najnizsza kowte brutto by uniknac podatkow - reszte chce dawac "pod stolem" - kto nie pojdzie na jego warunki bedzie przegrany.

Zostaw merytoryczną opinię o Romax Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Romax Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.