Opinie o Lpp company w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lpp company. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lpp company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lpp company w Kraków

Katowice

A stanowisko Managera lub team lidera czy to jest to samo?

Sara

Kto co lubi ;) Byłam wczoraj na drugim etapie (nie w Krakowie, ale ta sama firma). Owszem chodzenie po mieszkaniach i szukanie darczyńców. Ale niczego nie robisz na siłę, nikogo nie przekonujesz, informujesz tylko o istnieniu fundacji, które są wielu z nas znane i które działają w słusznych sprawach. Ludzie zarabiają tam spoko pieniądze i dodatkowo robią coś dobrego. Jak ktoś się stara i pracuje ciężko, to dostaje awans. A atmosfera jest tam naprawdę super. Przemili ludzie i dodatkowo firma daje dużo możliwości, jak szkolenia i wyjazdy za granicę :)

Nie naiwna

Dzisiaj miałam styczność z tą firmą tylko podano mi nazwę G.R.A.S.P ale to dopiero jak zaczęłam drążyć temat, bo najpierw było info smsem- Plac Karola Miarki Katowice wejście w bramie Bavitto drzwi po prawej stronie. Już mnie to zastanowiło. Odmówiłam spotkania bo szkoda czasu.

MASAKRA PILA MECHANICZNA . pl

Witam Państwa. Kiedyś wysłałam CV do GLOBAL GROUP KRAKÓW DIETLA 50. Oddzwonili... Pani bardzo miła umówiła mnie na 1 etap rekrutacji na dziś (07.02.2017r.). Ucieszyłam się, ponieważ szukałam pracy , tylko troszkę mnie zdziwiło, że nie potrzebują doświadczenia (którego nie posiadam). No ale okej, może chcą dać mi szansę... Wiecie "praca w biurze, od pn-pt, wolne weekendy i świeta" bajeczka po prostu. Od razu zapytałam czy nie jest to call center, ponieważ podejrzane to było. No ale OK> Na miejscu troszkę czułam sie nie swojo.. elegancja francja, i w srodku i ludzie. Ubrałam się elegancko ale ludzie tam wyglądali jak z żurnala ale jak roboty ! Wypełniłam ankietę, weszłam na rozmowę wraz z jeszcze jednym kandydatem.. i pytania : czemu chcesz tą pracę, jakie cechy widzisz u menadzera itp NO OK. Ale kiedy spytałam o konkret na jakie stanowisko, odpowiedz wymijająca. No ale zadzwonią w piątek do godziny 16. ( za 3 dni). Wrocilam do domu a tu telefon....... Zapraszaja na 2 etap rekrutacji... WIECIE POCZULAM SIE WYJATKOWO, PRZECIEZ TYLE OSOB BYLO A POTRZEBUJA 6.. EH. NO ALE NIE WIEDZIALAM NA JAKIE STANOWISKO... więc pytam, ale wszystkiego dowiem sie niby na rozmowie kolejnego dnia (jutro) o 12,30. OK! Tylko Pani powiedziala ze rozmowa moze potrwac do godziny 20. :) :) :) niby sie umowilam, cos mnie ale cos mnie tknelo weszlam w google zeby poczytac cos o tej firmie a tuuuuuu... ANI JEDNEGO POZYTYWNEGO KOMENTARZA. U KAZDEGO JEST TEN SAM PLAN, 1 ETAP, 2 ETAP I CHODZENIE OD DOMU DO DOMU.... LUDZIE. ONI NIE MAJA CO ROBIC TYLKO MARNUJA CZAS? PRZECIEZ DUZO OSOB IM ODMOWI.. ALE MAJA CZAS DO SPOTKAN REKRUTACYJNYCH :) :) ludzie sa naiwni.. roboty....... a nejleszy prezes :) Garbi się, niski, wlosy bujne blond i udaje biznesmena :) ciekawe :)

olek
@MASAKRA PILA MECHANICZNA . pl

masakra

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap - luźna rozmowa. Drugi w firmie - również luźne spotkanie, "poznanie się". Trzeci - dzień próbny i decyzja o predyspozycjach.

Dokładnie nie pamiętam ale ogólne: o plany na przyszłość, o podejście do pewnych spraw takich jak na przykład marketing pośredni i bezpośredni.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rent

Teraz to TG Promotions

flm13

Potwierdzam to co wyżej. Rezygnuje po zaproszeniu na 2 etap. jedynie nazwa firmy teraz brzmi Saikon, ale plac miarki 6 się zgadza :)

asdzzxc

Dzisiaj zadzwoniła do mnie miła pani z firmy Global Group. Jestem w 100% pewny, że nie zgłaszałem, kandydatury do tej firmy no ale ok. Kiedyś czytałem o takich firmach więc już podczas rozmowy telefonicznej zacząłem dopytywać o stanowisko. Na koniec rozmowy pytałem już w prost "Pani nie jest w stanie mi podać na jakim stanowisku mam pracować ale zaprasza mnie pani na rozmowę?". Teraz nie wiem czy olać spotkanie, czy iść i potraktować to jako 30 minut dobrej zabawy . Wyśmiać ich tam wszystkich

belly

Dziękuję za wszystkie opinie. Dostałam zaproszenie do Global Group w Krakowie, szukałam coś o tej firmie ale nie znalazłam, jedynie ten adres - Dietla 50, ale dałam im szansę. Wybrałam się więc na pierwszy etap rekrutacji, wszystko pięknie ładnie, profeska, tak jak w opiniach powyżej... sprawdziłam sobie facebooka pani sekretarki i tak trafiłam na opinie o lpp. Po 16 mają dzwonić z decyzją :D już widzę, że zaproszą mnie na drugi etap, ale podziękuję. Strata czasu.

beznadziejna firma 3/4 osób nie zarabia - słabo przygotowują do pracy problemy z należnym wynagrodzeniem po zakończeniu pracy. Unikać

Eh szkoda gadac

Dziękuję za ostrzeżenie. Dzwonili do mnie dziś. Ogłoszenie było o pracy biurowej, praca od pon do pt. Firma to gps global group ul. Plac Miarki 6 w Katowicach. Nie idę nawet na tą rozmowę.

expracownik

Rudi o tym dziale wiem najmniej, aczkolwiek co chwilę się zmieniają pracownicy, więc o czymś to świadczy. Energia pracuje 8-16, bo namawia nie prywatnych ludzi tylko firmy. Aczkolwiek z tych trzech działów to jest chyba najmniejsze zło.

nazwa która jest na drzwiach to GPS Human Resources!!

Rudi

Witam. A co Pan powie o dziale energetycznym? Ponieważ dostałem zaproszenie i nie wiem co o tym myśleć

Mar05

Witam, możesz mi powiedzieć jak się z tego wykręcić? Zostałem zaproszony na rozmowę, jednak nie zdawałem sobie sprawy z tego,że będę wracać do domu po 22 (jak dobrze pójdzie). Dano mi do podpisania umowę o szkolenie i tam pisze że to trwa 20 dni roboczych, no i jeszcze jedną umowę (umowa o dzieło) ale nie dostałem kopii. Czy po tych 20 dniach można im podziękować?

PINPOOP

Dzisiaj byłam na rozmowie o prace w Katowicach na Karola Miarki 6/6. Koleś, który mówił, że jest współzałożycielem przedstawił wszystko, powiedział jaka stawka i ze praca polega na pozyskiwaniu klienta biznesowego i wykonywaniu zadań powierzonych przez klientów. Poinformował, że drugi etap to dzień obserwacji i na końcu rozwiązuje się test. Praca na prawdę polega na chodzeniu po domach... ? Będę wdzięczna za odpowiedź Ania

Alicja
@PINPOOP

Identyczna sytuacja, też byłam na rozmowie, też odbyłam rozmowę na potencjalne stanowisko w dziale energetycznym, w poniedziałek o 8:15 ma być ów dzień otwarty... Nie wiem jak Pani ale ja po tych komentarzach rezygnuję. Podczas rozmowy panowie dyrektorzy bardzo profesjonalni a że ja też szanuję swój czas powiedziałam że interesuje mnie praca od 1.03, w takiej i takiej formie, stacjonarna w biurze; niby na wszystko przystali. Cóż, myślę że nie popełniam właśnie życiowego błędu ale raczej nie stawię się w poniedziałek na owym " dniu próbnym" Pozdrawiam i życzę znalezienia godziwego zatrudnienia Alicja

ppp

Miałem wątpliwą przyjemnosc, jakis czas temu zostac zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną przez tą firmę w Katowicach. Oferta dotyczyła rekrutacji i selekcji. Rozmowa, która wyglądała według opisanego powyżej schematu (pełna profeska, panowie w garniutrach mówiący o wielkiej karierze i rozwoju). Zaproszono mnie na etap drugi. Pełny nadziei stawiłem się na tej rozmowie. Szkolenie, które wyglądało równie profesjonalnie i nagle czar prysł. Wyjazd komunikacją miejską w tzw. teren i chodzenie od drzwi do drzwi prosząc o zlecenie przelewu na fundację. Liderzy, chyba żyją w innym świecie - co chwile mówią, że to praca marzeń, że dorobisz się swojego odddziału wielkich pieniędzy, że studia i kursy są stratą czasu, bo oni dają prawdziwy rozwój. Powiedziano mi, że praca jest zazwyczaj biurowa. Przyjechałem więc na 11 (zdziwiła mnie już sama godzina) dzień później, kiedy dowiedziałem się, że jedziemy do Bielska. Przez 10 godzin do 21 chodziliśmy po domach. Przyglądałem się, jak ten lider człowiek kreujący się na poważnego człowieka sukcesu klepie tą samą formułkę przy każdym mieszkaniu przez 10 h. Pomiędzy mieszkaniami tłumaczył po raz kolejny jak wspaniała jest to praca i jak bardzo można się rozwinąc. Wróciełm do domu na 23. Nie musze chyba mówic, że przez te 3 dni z Nimi licząc od rozmowy nie wspomniał nikt o finansach ani umowie. To był ostatni raz kiedy się tam pojawiłem.

Gosc

Dietla 50... Global Group=lpp company=gps human resorts . Czekamy na nastepne nazwy. NIE POLECAM

Mika
@Gosc

Teraz jest HR Pro System

Czujny

Uwaga to juz jest Global Group ;) Przestrzegam . Trudno znalezc opinie gdyz nazwa firmy zmieniana non stop

xyz

również nie polecam i potwierdzam powyższe informacje

info

Jakoś nie mogę znaleźć tej "firmy" w KRS...

bydlak
@info

To juz nie LPP tylko gps hunan resources :)

Do Anonima

Mogę Cię prosić o numer? Jestem w takiej samej sytuacji. 504206093

jdsjs

Hej, jeśli chodzi o firmę LPP Company we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach to wszystko zależy od tego jakiej pracy szukasz, oczywiście nie każdy odnajdzie się w marketingu bezpośrednim, mi nie odpowiadały godziny pracy, ciężko było połączyć je ze studiami, dlatego zrezygnowałam. Przez okres zatrudnienia miałam dużo szkoleń i wyjazdów, można było się wiele nauczyć. Wyjazdy są opłacane, noclegi i przejazdy także. W biurach panuje miła, koleżeńska atmosfera, wszyscy są pomocni, jeśli czegoś nie wiesz, to ci wytłumaczą jeszcze raz. Firma ma 3 działy: energia (klienci biznesowi), charytatywność i telemarketing (klienci indywidualni). Pracowałam w telemarketingu. Faktycznie chodzi się od drzwi do drzwi i sprzedaje usługi w godzinach popołudniowych do 21:00. Wkurzało mnie,że do domu wracałam po 22:00 a jak były wyjazdy to nawet o 23:00, bo nie miałam kiedy się uczyć. Jeśli chodzi o szefostwo to bardzo mili i w porządku ludzie. Kiedy chciałam mieć wolne nigdy nie było problemu, jeśli ja miałam problem wystarczyło pogadać i już było załatwione. Wypłata zależna od prowizji... W każdym razie miło mi się tam pracowało i chciałam tam przychodzić, ale tak jak wspomniałam praca nie dla wszystkich,ale najlepiej przekonać się na własnej skórze. Są w firmie przedstawiciele, którzy na prawdę zarabiają dużą kasę, ale też i ciężko pracują. W każdym mieście działa to podobnie, wszędzie umowa o dzieło.

Zostaw merytoryczną opinię o Lpp company - Kraków

• Jak się pracuje w Lpp company?

Zobacz opinie na temat firmy Lpp company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lpp company?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lpp company?

Kandydaci do pracy w Lpp company napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lpp company