Soleo PV

4.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Soleo PV

Jakub Nowy wpis
Pracownik

W firmie SOLEO PV pracuje 3 lata na stanowisku doradcy techniczno-handlowego. Mam zapewnione wszystkie potrzebne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód). Bardzo dobre ekipy monterskie, które dają pewność, że potencjalny klient finalnie jest zadowolony z transakcji, a to przekłada się na polecenia. Ogólnie prace mogę polecić.

Iza Nowy wpis
Kandydat
@Jakub

Witam, do handlowca przypisana jest ekipa czy z różnych się korzysta? Ostatecznie przez te trzy lata była zauważalna jakakolwiek rotacja na stanowiskach w ekipie czy również od lat się zatrudniają? ekipa ma jakieś cykliczne szkolenia, że taka niezawodność jest podkreślana?

Hubert Kruszyna
Pracownik

W Soleo PV pracuję od ponad 3 lat jako przedstawiciel handlowy. Firma zapewnia wszystkie narzędzia do pracy, czyli leady, auto, komputer i telefon. Śmiało mogę polecić pracę u nas. Jakby ktoś miał więcej pytań odnośnie pracy w Soleo, może napisać do mnie na Linkedinie.

Iza
@Hubert Kruszyna

Jest szansa na przybliżenie kwestii tych leadów właśnie? Co konkretnie podają, każdemu po równo? no i czy na jeszcze jakieś dodatkowe wsparcie można liczyć w razie większych problemów?

Tomasz Adamczak Nowy wpis
Pracownik
@Iza

Pani Izo, to jak, komu, na jakiej zasadzie rozdzielane są leady to wewnętrzna informacja firmy. Nie będziemy dzielić się publicznie takim know-how bo konkurencja nie śpi :) pozdrawiam

Iza Nowy wpis
@Tomasz Adamczak

Proszę w takim razie mi wybaczyć... Spora jest ta konkurencja? Ile firm może do niej przynależeć? W czym Państwa na pewno będzie lepsza jeśli o warunki pracy chodzi?

Gracjan Kułak
Pracownik

Współpracuje z SoleoPV od kilku lat. Firma zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do pracy, czyli samochód, telefon oraz leady. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w SoleoPV. Posiadamy własne ekipy co przekłada się na bardzo dobry montaż i zadowolenie klientów :)

Sławomir Starnawski
Pracownik

Pracuję w Soleo 8 lat, odpowiadam za sprzedaż, mam narzędzia pracy i zapewniamy narzędzia pracy Handlowcom. Jeśli masz pytania i jesteś zainteresowany współpracą to serdecznie zapraszam do bezpośredniej rozmowy pod nr 607480277, mailowej s.starnawski@soleopv.pl lub linkedin :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Soleo PV padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent ds. administracyjno-biurowych.
Piotr
Inne

2 lata użytkowania i jak na razie żadnych problemów, profesjonalnie zakotwiona dokumentacja i montaż. Pozdrawiam i polecam

Barbarossa71
Były pracownik

Świetna atmosfera oraz współpraca. Jestem zadowolona z teamu oraz przełożonych. Wszystkie narzędzia pracy udostępnione od firmy oraz dogodne warunki pracy. Serdecznie polecam.

beka
Kandydat

Dobrze, ze jest gowork. Miałem juz aplikować do tej firmy,ale widząc te awantury na gowork i problemy nawet sądowe dam sobie spokój.

Były pracownik Milosz
Były pracownik

Gorąco polecam, zawsze płaca na czas, nigdy nie było zaległości, pieniądze bardzo przyzwoite.

Aneta
Inne

Przedstawienie oferty itp-rzeczowo i przejrzyście. Podpisanie umowy-bezproblemowo. Montaż również szybko ale….. Jako autoryzowany partner tauron po pierwsze brak sprawdzenia czy licznik wymieniony. Instalacja zamontowana bez uruchomienia. Klient obowiązany był do sprawdzenia stanu licznika i włączenia falownika. Problem z danymi zgłaszałam wielokrotnie- spotykałam się z ignorowaniem mojej sprawy. Problemem okazał się brak przestawienia przełącznika co powodowało ze włączone urządzenie nie produkowało prądu. Gdyby nie upartość moja to urządzenie chodziło by w taki sposób przez miesiąc- bo pracownicy biura uważali ze wszystko jest w porządku. Dla mnie żenada. Biorąc pod uwagę ze dom jest w budowie i nie ma mnie na miejscu oraz to ze jedynie pracownicy moi mogli coś zadziałać -dla mnie był to duży problem by zlokalizować usterkę. Innymi słowy: ta sama instalacja byłaby tańsza o ok 3500 ale ze to autoryzowany partner tauron byłam przekonana ze warto zapłacić więcej bo będzie bezproblemowo-teraz wiem ze nie warto.

Dariusz
@Aneta

No ale przecież możesz zareklamować usługę jak coś ci nie pasuje i urządzenie nie działa jak należy. Próbowałaś coś z tym zrobić czy tylko narzekasz?

Przemek P
Inne

Z firmą SOLEO PV podjąłem współpracę w czerwcu 2020r. Przygotowanie oferty przez handlowca i analiza działu technicznego przebiegała szybko, ale niestety na odległość co jak się okazało było błędem z mojej stronie oceniając w perspektywie czasu. Następnie podpisaliśmy umowę już w domu, po czym sprawny, profesjonalny montaż w lipcu i instalacja odpaliła bez problemu. Na tym kończą się dobre strony firmy SOLEO PV. Posiadam falownik Huawei SUN2000 5KTL-M0 oraz 16 modułów Q.PEAK.DUO-G5 335 gdzie 7 x płd.-wsch. + 9 x zach.-płn. Po analizie ilości energii oddanej do sieci w pierwszym półroczu niestety wykresy pokazują znaczny spadek mocy w okresie do południowym ze względu na częściowe zacienienie przez drzewo sąsiada. Sygnalizowałem zacienienie na etapie planowania rozmieszczenia modułów, zdałem się na opinię obsługi SOLEO PV co do układu instalacji. W styczniu pierwszy raz dzwoniłem i wysłałem prośbę o monitoring i audyt instalacji, nawet z dołożeniem 3 modułów, informując o słabych osiągach. Przedstawiciel SOLEO PV Pan Marcin A. obiecał wielokrotnie zajęcie się moją sprawą i przesłanie oferty. Od tamtej pory kilkanaście razy dzwoniłem, wysyłałem SMSy i maile. Rozmowy polegały jedynie na przeciąganiu terminu. Z racji braku konkretów ze strony Pana Marcina zgłosiłem sprawę do biura SOLEO PV telefonicznie i mailowo. Efekt ten sam – mydlenie oczu i obietnice przekazania tematu przełożonemu Pana Marcina. Podsumowując polecam jedynie monterów firmy SOLEO PV, natomiast jak historia współpracy pokazuje aktywni są wyłącznie do finalizacji umowy, później trzeba sobie radzić samemu. Firma SOLEO PV nie będzie monitorowała Twojej instalacji oraz nie masz co liczyć na wsparcie posprzedażowe w zakresie modyfikacji instalacji. Jeśli ktoś chciałby porozmawiać na temat mojej współpracy z SOLEO PV zapraszam: przemek.petit@gmail.com.

Bogdan
@Przemek P

Dokładnie tak jest. Mają wszystko w de. Czekam już miesiąc na ofertę.

Iza
@Bogdan

A firma nie posiada przypadkiem innego specjalnie wydzielonego działu, który zajmowałby się tego typu sprawami? Oni ogólnie ostają jakieś wynagrodzenie za usługi posprzedażowe czy są świadczone za darmo i stąd właśnie ten wielki "pośpiech"?

Aju

Niestety po kilkuletniej współpracy, bez powodu zostałem zwolniony. Należne wynagrodzenie oraz prowizje nie zostały wypłacone. Musiałem złożyć sprawę do sądu i mam teraz prawomocny wyrok, który skierowałem do komornika. Właściciel jest zakompleksionym oszustem. Szczerze odradzam.

Tomasz Adamczak
@Aju

Współpraca z panem została zakończona natychmiast ze względów dyscyplinarnych. Oszukiwał Pan moją firmę i był "kretem" pracującym i sprzedającym dla firmy konkurencyjnej. Sprawa została już skierowana do Sądu.

Aju
Były pracownik
@Tomasz Adamczak

Przestrzegam wszystkich przed współpracą z rozhisteryzowanym właścicielem. Po 3 letniej współpracy rozstaliśmy się i wtedy okazało się, że nie będą mi wypłacone należne prowizje. Sprawę złożyłem do sądu a po uprawomocnieniu wyroku do komornika. Pieniądze w wysokości ok. 20 tys. zł zostały ściągnięte z konta właściciela. Atmosfera pracy koszmarna.

Małgorzata

Hej, jak przebiega rekrutacja na doradcę klienta w Soleo? :D Czy warto się jakoś specjalnie do niej przygotowywać? Jakie najczęściej padają pytania? Czy pracodawca testuje jakoś umiejętności kandydatów? Byłabym wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i najlepiej jak najwięcej :D

Tia
Były pracownik
 Pytanie

Sporo byłych pracowników chwalących firmę, jak to wspaniale było... To czemu Was tam nie ma? Tak tylko pytam, nie to żebym się czepiał.

Pracodawca

@Tia

Łatwo hejtować będąc anonimowym.... Życzę dużo spokoju powody rozstania się na linii Pracownik-Pracodawca to wewnętrzna sprawa firmy i danego Pracownika.

Barbara
Inne

Firma Soleo PV montowała nam panele słoneczne na gruncie . Szczerze...jesteśmy bardzo zadowoleni z pracowników którzy montowali panele. Po montażu zostawili porządek wszystko było posprzątane a nawet odkurzone w piwnicy. Na koniec dostaliśmy instrukcję jak włączyć Froniusa .Po zmianie licznika przez elektrownie włączyliśmy urządzenie sami i wszystko zagrało.Jeszcze raz dzięki za szybki montaż i sprawną organizację mimo pandemi .

Podolak Jakub
Były pracownik
 Rekomendacja

Gorąco polecam firmę SOLEOPV jako były pracownik. Wsparcie jest w każdym aspekcie od przełożonego i firmy. Służbowe auto, laptop, telefon (iPhone). Leady zapewniała firma co jest kolejnym atutem. Nigdy nie miałem takiego wsparcia od przełożonego jak od Pana Łukasza.

3
Aplikant
Kandydat
 Pytanie
@Podolak Jakub

To dlatego Pan się rozstał z firmą, bo współpraca się świetnie układała?

Podolak Jakub
Były pracownik
@Aplikant

Czasem tak w życiu bywa, że sprawy prywatne zmieniają nam diametralnie plany zawodowe :) współpraca jak i rozstanie z firmą było na przyjaznej stopie ????

Adrian
@Podolak Jakub

Czym zajmowałeś się w Soleo PV i czy uważasz że ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Oferują jakieś szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? Czekam na Twój wpis, daj znać!

Podolak Jakub
Były pracownik
@Adrian

W ogólnym rozumieniu doradca klienta. Jesli chodzi o szkolenia to jak najbardziej były w firmie organizowane przez różnych ludzi którzy znają się na rzeczy. Poza tym zawsze można było zadzwonić i doradzić się, zapytać.

Przedstawiciel
Kandydat
 Pytanie

Witam firma zapewnia leady czy samemu trzeba szukać klientów?

Sebastian
Były pracownik
 Pytanie

Moja współpraca z Soleo PV była bardzo pozytywnym doświadczeniem. Współpracowaliśmy kilkanaście udanych miesięcy. Począwszy od rozmowy rekrutacyjnej do końca współpracy w większości kwestii można się dogadać, bo przecież dialog jest najważniejszy?! Samochód służbowy, również do celów prywatnych, podstawa, prowizja, premie, laptop oraz telefon, (iphone) jak ktoś jest fanem... Montaże sprawnie robione na szeroką skalę Polski, przez wiele własnych, doświadczonych ekip monterskich. Robota zrobiona bardzo fajnie i na komponentach najwyższej klasy. Doświadczeni elektrycy, którzy znają się na robocie, Pana Dariusza chciałbym nominować do podwyżki! Kasa dla pH wypłacana regularnie z obliczeń robionych przez siebie i weryfikowanych przez kierowników. Ogólnie waszystko sie zgadza, to jest i będzie duży gracz na polskim rynku fotowoltaiki.

Sebastian
Były pracownik
 Pytanie

Moja współpraca z Soleo PV była bardzo pozytywnym doświadczeniem. Współpracowaliśmy kilkanaście udanych miesięcy. Począwszy od rozmowy rekrutacyjnej do końca współpracy w większości kwestii można się dogadać, bo przecież dialog jest najważniejszy?! Samochód służbowy, również do celów prywatnych, podstawa, prowizja, premie, laptop oraz telefon, (iphone) jak ktoś jest fanem... Montaże sprawnie robione na szeroką skalę Polski, przez wiele własnych, doświadczonych ekip monterskich. Robota zrobiona bardzo fajnie i na komponentach najwyższej klasy. Doświadczeni elektrycy, którzy znają się na robocie, Pana Dariusza chciałbym nominować do podwyżki! Kasa dla pH wypłacana regularnie z obliczeń robionych przez siebie i weryfikowanych przez kierowników. Ogólnie waszystko sie zgadza, to jest i będzie duży gracz na polskim rynku fotowoltaiki.

Dorian Duraj
Były pracownik

Polecam prace w Soleo, miła atmosfera i wsparcie przełożonego Pana Łukasza.

Mirosław H
Pracownik

Instalacja 5kv.Montaż sprawny szybki.Pracownicy ok.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Soleo PV - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Soleo PV?

    Zobacz opinie na temat firmy Soleo PV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Soleo PV?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Soleo PV
Przejdź do nowych opinii