Soleo PV

Opinie o Soleo PV

Dorian Duraj

Polecam prace w Soleo, miła atmosfera i wsparcie przełożonego Pana Łukasza.

Mirosław H

Instalacja 5kv.Montaż sprawny szybki.Pracownicy ok.

Kamil

Zgrany zespół w którym praca to czysta przyjemność. Dzięki temu dużo się nauczyłem i zdobyłem cenne doświadczenie. Współpraca układała się na bardzo dobrym poziomie. Jasno określone zadania i obowiązki oraz przejrzysta umowa i warunki wynagrodzenia. Polecam pracę w firmie Soleo PV.

Kamil

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Soleo PV padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca w agencji nieruchomości.
Katarzyna

Śmiało mogę polecić firmę Soleo PV jako pracodawcę. W mojej karierze zawodowej nie spotkałam wcześniej miejsca, w którym mogłam rozwinąć się tak szybko i nauczyć tak wiele. Współpracowałam z zespołem fantastycznych ludzi, którzy tworzą świetną atmosferę w miejscu pracy i zawsze służą pomocą. Firma zdecydowanie stawia na rozwój pracowników. Mogę z czystym sumieniem polecić pracę w Soelo PV.

Łysy

Współpracowałem s Soleo Pv trochę ponad 6 miesięcy. Jak dla mnie współpraca była na 5, terminowe montaże i wypłata. Polecam pracodawcę w 100%

Krakowianka

Panie Szanowny Właścicielu, dlaczego zgłasza Pan posty do usunięcia? Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o firmie, a tu taka nieprzyjazna potencjalnym nowym pracownikom taktyka. Dla mnie świadczy to o jednym, że ma Pan coś do ukrycia. Na niektóre posty Pan odpisuje na inne nie, cóż za losowość. Przykre to trochę, bo jeśli były wyssane z palca to wystarczył jeden celny argument w odpowiedzi i już wiadomo by było co o tym myśleć. A tu się trochę zbyt cukierkowo zrobiło :) Pozdrawiam gorąco

@Krakowianka

Szanowna Pani Krakowianko, niektóre posty w rażący, bezpodstawny sposób godzą w dobre imię mojej firmy. Skupiamy się na rozwoju i świadczeniu jak najwyższej jakości usług dla naszych Klientów. Portal gowork jest w zamierzeniu portalem gdzie pracownicy oceniają pracodawce. Niestety niektóre osoby które uważają się za "niesłusznie pokrzywdzone" posługują się tym portalem jako forum dyskusyjnym. A może właściwym rozwiązaniem jest skierowanie sprawy do Sądu a dopiero po uzyskaniu prawomocnego wyroku ewentualne poinformowanie o tym - nie sądzi Pani? Niestety niektóre nieprzychylne mojej firmie osoby (może z konkurencji) stosują drastyczną taktykę czarnego, bezpodstawnego PR z którą mam pełne prawo walczyć w ramach dostępnych mi środków i obowiązującego prawa. Pani post również również zawiera zdecydowaną ocenę, że moderowanie wpisów jest "nieprzyjazną taktyką". Nie chcę ingerować w wolność wypowiedzi ani prawo do własnych osądów. Do niektórych osób jednak racjonalne argumenty nie trafiają. A moja firma nie musi być bezpodstawnie szkalowana. Mam nadzieję, że moja odpowiedź Panią satysfakcjonuje. Z poważaniem Tomasz Adamczak

Klient
@Soleo PV

Patrzę na to bardziej z perspektywy klienta niż pracownika ale niektóre posty opisujące właściciela są bardzo trafione. Jeży ten pan ma takie podejście do klienta to bardzo współczuję pracownikom. Moje doświadczenia: - właściciel firmy jest nieprzyjemnym człowiekiem aby nie użyć bardziej dosadnych określeń, - miałem tą nieprzyjemną okazję rozmowy z "pępkiem świata", arogancki typ, - ze strony właściciela brak kultury osobistej i szacunku w stosunku do rozmówcy, - natomiast mam pozytywne doświadczenia z przedstawicielem handlowym, bardzo kompetentna osoba, - z montażu na raty jestem mniej zadowolony, firma "zawaliła" dostawę pewnych komponentów systemu, brak reakcji ze strony firmy, brak informacji kiedy będzie zrealizowany montaż, należało dopominać się swoich praw i co pewien czas wysyłać maila lub smsa z prośbą o informację, brak reakcji ze strony właściciela Z poważaniem Niezadowolony klient.

Firma godna polecenia. Szefostwo ok . Praca w pozytywnych warunkach. Firma rozlicza się tak jak trzeba z każdej zarobionej złotówki .

Michalina

@js to super słyszeć, a są tam jakieś nowe zatrudnienia ?

JS

Posiadam pewne doświadczenie, jako handlowiec w branży energetycznej z długoletnim stażem. Ze względu na sprawy rodzinne ( zawał serca członka rodziny ) musiałem zrezygnować z pracy w Soleo PV. To, co zauważyłem w trakcie mojego zatrudnienia, to wysoka odpowiedzialność i dbałość o swoją firmę przez pana Tomasza, zaufanie i kontrola, właściwe i szybkie wynagradzanie za efekty własnej pracy, co określiliśmy w naszej rozmowie kwalifikacyjnej i warunkach zatrudnienia. Jednocześnie; szybka reakcja na niedociągnięcia, niewywiązywanie się z umowy oraz nadużywanie zaufania przez innych handlowców. Polecam Soleo Pv dla : 1. inwestorów, chętnych korzystania z darmowej energii elektrycznej - moi klienci dziękują mi za expressowy "full service" od umowy-do szybkiego montażu instalacji fotowoltaicznej- po pomoc z dotacjami i zgłoszeniem w ZE. 2. potencjalnych pracowników - handlowców, back-office - chcesz zarobić i być pewnym pieniędzy na swoim koncie? - rób to, na co się umówiłeś i wywiązuj się z danego słowa.

pracownik007

Rozwiązaliśmy współpracę w profesjonalny sposób. Właściciel pomógł mi wystawić rachunek do umowy i rozstaliśmy się w zgodzie. Prowizję za sprzedaż otrzymałem po zrealizowaniu instalacji.

JK

Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów firmy . Firma wykonała mi montaż instalacji w 2017 i do tej pory nie wywiązała się z umowy. Nie dostarczyła mi dokumentacji po wykonawczej nie wiem czy uziemienie jest prawidłowo wykonane. Nie mogę się doprosić od nich dokumentacji . Firma nie reaguje na moje wezwania . Po prostu mnie olewa. (usunięte przez administratora)

PV
@JK

To standard firm instalacyjnych PV - jak klient chce niską cenę, to nie robi się czegoś takiego jak szczegółowa dokumentacja techniczna czy tym bardziej projektu budowlanego. Systemy te są proste, dlatego dla systemów PV budowanych na budynkach jednorodzinnych to nie jest niezbędne. Oczywiście powinien Pan dostać jako minimum, kopię dokumentacji, którą firma złożyła do OSD (np. Tauron) oraz wyniki pomiarów. Jeśli miał Pan to w Umowie, a nie zostało zrealizowane, proszę skorzystać z praw konsumenta - np. obniżenie ceny. Warto ubezpieczyć instalację (doubezpieczenie w ramach ubezpieczenia domu) - jak coś się stanie, to Ubezpieczyciel albo zapłaci, albo wykaże usterki popełnione przez instalatora.

PV
@JK

Może Pan w ramach koniecznych co 5 lat przeglądów instalacji elektrycznej poprosić o przegląd również instalacji PV i wykonanie pomiarów. To musi Pan robić - jeśli jest nie zrobione w terminach 5 lat (dom jednorodzinny) to w przypadku jakiejkolwiek szkody związanej z instalacją elektryczną ( w tym fotowoltaiczną) Ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania a Pan będzie musiał w sądzie udowadniać, że brak przeglądu instalacji i jej pomiarów nie miał wpływu na szkodę - wiele lat taka sprawa będzie trwała, biegli, koszty itp.

@PV

Oczywiście ma Pan rację. Dlatego nie polecę tej firmy nikomu i będę dochodził zapisów umowy zgodnie z prawem. Firma ta nawet nie odpisała że cis w tym kierunku zrobi żeby wyeiszsc się z umowy, a przedstawiciel handlowy nie odpowiada w ogóle. Pozdrawiam

@JK

Szanowny Panie, zamiast szkalować moją firmę po różnych forach wystarczy napisać maila do mnie czyli do właściciela. Opowiada Pan jakoby rzekomo nie otrzymał dokumentacji powykonawczej. Nie mogę się odnieść do tego zapisu gdyż nie wiem z kim mam do czynienia - nie podpisał się Pan, nie podał adresu albo jakichkolwiek danych umożliwiających identyfikację. Z Pańskiego zachowania wnioskuję , że bardziej niż na rozwiązaniu ewentualnego braku dokumentacji zależy Panu na oczernianiu mojej firmy. W sprawie ewentualnych braków dokumentacji proszę o kontakt mailowy pod adresem: tomasz.adamczak@soleopv.pl

Jk
@Soleo PV

Szanowny Panie Zwracalem się do P.Sławomira Starnawkiego który prowadził zlecenie u mnie w domu. Rozmawiałem z nim i wysłałem emaile do niego i na adres firmy bez rezultatu Teraz P. Sławek nie odpowiada na emaile jak i też nie odbiera telefonów. Wysłałem kilka kilka emailu i nic . Pan Sławek za adres montażu Nie chodzi mi o szkalowanie tylko o rzetelne wyeiazsnue się z umowy

@Jk

Szanowny Panie, niestety nadal nie wiem jak się Pan nazywa ani jakiej instalacji dotyczy rzekomy problem. Uprzejmie ponownie proszę o kontakt na mojego maila - proponuję tytuł "JK dokumentacja". Mój mail i telefon jest na każdej stronie umowy - uważam, że przy rzekomym braku kontaktu od handlowca mógł Pan skontaktować się ze mną. Z poważaniem Tomasz Adamczak

@Soleo PV

Ok Prześle Panu umowę o kopie faktury na emaila firmy.

@JK

Szanowny Panie, nadal czekam na Pańskiego maila. Mój adres : tomasz.adamczak@soleopv.pl kiedy mogę spodziewać się korespondencji z Pańskiej strony? Z poważaniem TA

Campos82

Rozmowa kwalifikacyjna na przedstawiciela handlowego odbywa się w kafejce w galerii!!!,gdzie właściciel firmy-oczywiście spóźniony,oznajmia,że zapomniał portfela i nic nie zamawia i spokojnie sobie siedzi!!! Zadaje jakieś dziwne pytania i oferuję jakieś bezpłatne szkolenie... Myślałem,że to jakaś poważna firma...Na darmo przejechane 200km...

@Campos82

Dzień dobry, skoro nie chciał Pan przyjechać do biura to zrobiłem krok w stronę Pańską (potencjalnego kandydata do pracy) i spotkaliśmy się "w pół drogi". A gdzie mielibyśmy rozmawiać? Na parkingu? Nie bardzo rozumiem co znaczy "oczywiście spóźniony" bo to ja czekałem na Pana. W swoim CV oraz w rozmowie telefonicznej twierdził Pan, że ma wiedzę i doświadczenie ponad 3 miesięczne w sprzedaży fotowoltaiki. Podczas rozmowy wykazał się Pan znajomością jednej marki falowników i jednej marki modułów. Życzę powodzenia w szukaniu zatrudnienia w innej firmie. Pozdrawiam Tomasz Adamczak Właściciel

Janek

Mam zamiar aplikować. Powie mi ktoś jak wyglądają plany sprzedażowe, jaka podstawa, auto itp?

@Janek

Szanowny Panie, dziękuję za zainteresowanie. Powyższych informacji udzielamy na rozmowie wstępnej. Proszę złożyć CV na trwające rekrutacje. Pozdrawiam Tomasz Adamczak Właściciel

donb

Witam, chciałbym zapytać jak wygląda dzień pracy handlowca ? Czy jest to zwykła akwizytorka czyli chodzenie od domu do domu na podległym terenie czy jeździ się na spotkania umówione przez CC ? Czy jest jakiś wymóg wizyt dziennie do wyrobienia, i jak wygląda nadzór / wsparcie pracy handlowca ? Dostaje się jakąś bazę danych, merytoryczną pomoc ze strony przełożonych, czy po prostu radź sobie sam ? Gdzieś chyba wyczytałem że jest to praca na działalności, czyli pewnie telefon i auto we własnym zakresie ? Zastanawiam się nad aplikowaniem, branża i produkt są przyszłościowe, ale obawiam się że praca w tej branży to zwykła akwizytorka. Pytam bo obecnie pracuję w sprzedaży B2B na umowie o pracę, nie chciałbym zamienić siekierki na kijek.

@donb

Dzień dobry, dziękuje za pytania, jednak miejsce w którym zadaje Pan pytanie dotyczy opinii o firmie. Firma dostarcza wsparcie w postacie leadów sprzedażowych dla naszych Handlowców jednak szczegóły przedstawiamy na rozmowie wstępnej. Nie wiem, gdzie wyczytał Pan o pracy na działalności i skąd założenia, że narzędzia pracy takie jak telefon czy samochód we własnym zakresie. Oferujemy elastyczne formy pracy / współpracy w zależności od doświadczenia Kandydatów. Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą warto złożyć swoje CV. Adres : kariera@soleopv.pl Zapraszam do trwających rekrutacji. Z poważaniem Tomasz Adamczak

@Soleo PV

Może odpowie Pan na mój wpis Czekam. Dopiero się rozkrecam.

@JK

Szanowny Panie, odpowiedziałem na Pański wpis powyżej. Z poważaniem Tomasz Adamczak

Pracuję w firmie SoleoPV od ponad 2 lat. Jestem bardzo zadowolony z zarobków i terminowości wypłat, dobre traktowanie pracowników a co najważniejsze pełne wsparcie dla tych bardziej ambitnych. Polecam

Każdy z nas chce być traktowany z szacunkiem - jest to całkowicie zrozumiałe. Jednak wiem jedynie tyle, że zostałeś źle potraktowany przez Właściciela Soleo, bez szczegółów. Może opiszesz nieco dokładniej tę sytuację?

Julia

To bardzo poważna sprawa. Cieszę się, że postanowiłeś wziąć sprawy w swoje ręce i będziesz walczyć o należne wynagrodzenie. Byłabym wdzięczna, jakbyś na bieżąco informował tu mnie o rozwoju tej sytuacji. Będziesz o tym pamiętał?

Właściciel
@Julia

Dzień dobry, uprzejmie proszę o zaprzestanie wypowiedzi krzywdzących firmę i niepoleganie na zdaniu człowieka, który z własnej winy rozstał się z firmą w niezgodzie, eskaluje konflikt, podając nieprawdę na forum, naruszając jej dobra osobiste. Nie ma Pani merytorycznej wiedzy w kwestii konfliktu a od razu założyła Pani że firma nie wypłaciła należnego wynagrodzenia oraz że było należne wynagrodznie. Proszę o pilne usunięcie wpisu (tj. do 30.09.2019) W ewentualnym sporze sądowym będzie Pani świadkiem. Proszę przesłać swoje dane kontaktowe na adres biuro@soleopv.pl . Dane są potrzebne do przesłania wezwania przez Sąd. Tomasz Adamczak Właściciel

Johny

To pan kłamie! To ja odszedłem jak wielu innych handlowców w ostatnim czasie i wszyscy mają problemy z rozliczeniem prowizji,jak również z rozliczeniem faktur za paliwo! Moja umowa kończyła się 31.07.2019 i miałem już dosyć współpracy z panem,ze względu braku rozliczeń,jak również atmosfery panującej w firmie,ciągłe wymyślanie jakiś bzdur,i ciągłe zmiany,ciągłe raportowania trzy razy dziennie,ciągłe jakieś dziwne kontrole i pretensje,które okazywały się bezpodstawne i nawet nie miał kto przeprosić.(usunięte przez administratora)A wyniki miałem wystarczająco dobre! I całe szczęście,że nie więcej zrobiłem,bo więcej pieniędzy miałbym do odzyskania. (usunięte przez administratora)

Franciszek

Nie powinieneś podawać żadnych danych osobowych, ponieważ nie tylko jest to forum publiczne, ale tego typu działania są niezgodne z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych (RODO). Jak dużo firma jest Ci winna? Podjąłeś jakiegoś rodzaju działania prawne?

Zostaw merytoryczną opinię o Soleo PV - Kraków

• Jak się pracuje w Soleo PV?

Zobacz opinie na temat firmy Soleo PV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soleo PV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Soleo PV