Krakowski Holding Komunalny S.A.

Kraków

Opinie o Krakowski Holding Komunalny S.A.

Bakczysaraj

Zaklad przejety od Posco z nieprawdopodobnie duza iloscia usterek. Tu nie ma dnia, zeby cos dzialalo dobrze. Pan Jakub dyrektor nie chce rozmawiac z pracownikami, a my tu zdrowiem ryzykujemy. Nie polecam, zwlaszcza sita i mordoru, pylica pluc gwarantowana.

Nick

G... prawda. Ja aplikowalem pond pol roku temu, doswiadczenie +5 lat i nawet nie raczyli odpisac, czy potwierdzic aplikacji. Uwazam, ze znajomi znajomych juz dawno zostali wkreceni w stanowiska techniczne.

Byłeś na rozmowie w firmie Krakowski Holding Komunalny S.A.? Jakie są Twoje odczucia po pierwszym spotkaniu? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Krakowski Holding Komunalny S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowski Holding Komunalny S.A.