transbud nowa huta

Kraków

Opinie o transbud nowa huta

bik

już nie szukają.. Widzę, że u nich oferty bardzo szybko znikają, ale to dobry znak. Widocznie to, co w ofercie piszą, jest rzeczywiste :) choć mobilny sprzedawca nieznaleziony od lutego

jan

Oszukują na godzinach . Nie polecam jako warsztatu dopisują godziny , stawki z kosmosu . UWAGA na tą firmę .

Potwierdzam. Ciągle nie ma pieniędzy i są złe wyniki. Premii w rzeczywistości brak. Realna jest sama podstawa czyli te 1500zł na rękę. Księgowość to największa porażka. Nie pomagają a tylko knują i chodzą z sensacjami do Prezesa. Tu rządzi Gówna Księgowa co tylko mąci.

JZ

Firma nie wypłaca premii, zabiera dodatki funkcyjne. Ciągle tylko jest źle i nie ma kasy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o transbud nowa huta - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie transbud nowa huta