Temperi

Opinie o Temperi

bh

PiP
@bh 07.09.2015 17:50
witam ...nie polecam firmy tenperi oszukujam na kazdym kroku zwlaszcza teraz gdzie zadzi pan maksym kusiek...

Pod Trw p.Mariana to (usunięte przez administratora).

irokez

Witam, a powiedzcie mi może, czy firma ma prywatną opieke medyczną i ubezpieczenie grupowe?

bruno

ja tam pracuję ponad rok i z kasą nigdy nie było problemu, spedytorzy ok, właściciel ugodowy, miły i przyjazny pracownikom. Nie wiem czemu tak sądzisz kolego ale prawda taka, że można się dogadać na warunki pracy a robota niezła zwłaszcza pod spedycją Pana Mariana (TRW) Jada w stałe punkty i nowe wozy co ważne.

halohalo

Firma temperi to jedni z największych przekrętów jakich ma ta biedna Polska,nie radzę tam przychodzić bo nie płacą na czas i kłamią w żywe oczy..

rocky
@halohalo 23.11.2014 12:21

napisz coś więcej kolego, z czym kłamali i jak to wygląda z tą kasą? na jakiej robocie u nich byłeś?

Zostaw opinię o Temperi - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Temperi