Opinie o Grupa Onet.pl SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Onet.pl SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Onet.pl SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Onet.pl SA w Kraków

csp

Czemu nie można pisać komentarzy??

Szymon
@csp

Jak to nie można? Przecież pełno jest tu komentarzy. Chodzi ci o komentowanie artykułów na platformie czy na forum nie możesz nic dodać?

Czy Grupa Onet.pl SA organizuje staże dla studentów?

onet to nie są wolne media

onet to idealne (usunięte przez administratora)dla osób uwstecznionych tematy pani Kiełbasy to wyżyny pisarskie tego portalu wchodzisz na onet a tam " zjedz to a odmieni się twoje życie" "zobacz, które zodiaki zdradzają" "czy wiedziałeś, że.. nie uwierzysz!" (usunięte przez administratora) i chłam, poziom tekstów to podstawówka, na prawdę muszą tam pracować cięzkie niedorozwoje na czelu z panem co niby był komputerowo do wywiadu podstawiony ;) żenada, opinie zablokowaliście bo juz nie mogliscie czytac prawdy co ludzie myślą o waszym portalu? dziś (usunięte przez administratora) z onety udają niezależne media i strajkują, rok temu przyjmowali listy z niemiec jak mącić w Polsce. stfu wam w mordy, szkoda tylko ze sami rodacy tak mieszają na zlecenie niemców.

Kolo
@onet to nie są wolne media

Bo to prawda

Jerry
@Kolo

Nie są wolne bo przecież wlasciciele tej strony to niemcy i szwajcarzy

Wanda
@Jerry

No ale narodowość chyba nie musi jednoznacznie wskazywać na ich ogólną postawę przecież? Równie dobrze Polaka o jakieś rzeczy można byłoby podejrzewać

Karma_Wraca

Przecież onet jest na usługach tych niemieckich ścierw które przez lata wspierały tego ruska tuska

brak wejścia na własne konto

dzisiaj w godz. porannych weszłem na prywatne konto onet założone ok.2003r. wpisałem 8 liter w tym pierwsza duża i 2 cyfry weszłem na swoje konto poczym zmieniłem prawnie chasło 8 liter wtym pierwsza duża i 3 cyfry po wylogowaniu nie moge wejść na poczte onet chasłem przednim i uwczesnym i załączym kłódkę która mi nie jest potrzebna, ostatnia kłódka była rok która niepotrzebna ,zmianna była w/w niepotrzebna nie tylko przezemnie,dużo kont prywanych jest w onecie przez kłódke jest blokowane przez pomyłke jak grupa onet myślała normalnie to na koncie by zlikwidowała kłódke chasła wejściowego dużo LUDZI to denerwuje i przytym zarządzie niemieckim w warszawie lepiej nie chyba mają ćwieka dla tego pisze ten list do normalnego nie wiem czy zarządu polskiej grupy onet. dużo osób ma poblokowane konta, jeśli z mojej strony nie będe wpisywał tych durnych papierów w tym kostek to tylko mogą odblokować wariaty. z dnim jutrzejszym chce mieć odblokowane i walniętą kłódkę MYŚLICIE GRUPA ONET.pl - KRAKÓW czy dopiero będziecie myślieć jak ją ściągniecie i pogadajcie z warszawą. kłódka MYŚLICIE GRU

@brak wejścia na własne konto

Poprosimy o pisownię w języku polskim.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grupa Onet.pl SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

dużo piszecie, jednak nikt nie mówi o tak ważnej kwestii czyli, na jaką umowę można liczyć w Onecie? Czy jest to umowa o pracę czy umowa zlecenie? Jake są zarobki nowo przyjętych dziennikarzy?

asaaaaaaa
@Gość

kogo? dziennikarzy? człowieku, ty widziałes artykuły onetu? jacy dziennikarze?!

A-Ż
@Gość

Umowa o pracę

Zdenerwowany człowiek

Nie potrafią pomóc...

Zarobki

Ostatnio w Onecie były podwyżki. Na stanowisku redaktorskim pracownicy z większym stażem zarabiają około 3500 zł netto. Jeszcze niedawni pensja na poziomie 2000-2500 zł netto to był standard. Tyle się proponuje nowym pracownikom bez doświadczenia. Bardzo trudno w w Onecie dostać większe pieniądze. Nawet informatycy nie mogą liczyć na standardową pensję, jaką obecnie można uzyskać w branży IT.

Antek

Może mi ktoś podpowie czy aktualnie firma rekrutuje i jak przebiega rekrutacja?

Liza

FAKE NEWS factory znowu rekrutuje? brakuje pomysłów to zrobią spęd i popytają ludzi z konkurencji, jak zwykle, a potem się powie, że rekrutacja zakończona

to prawda, że Onet będzie zwalniał? słyszałem od znajomego, który tam pracuje

Jaki
@Tomek

Tak

Henry

Jakieś newsy o pracy mógłby ktoś napisać. Czy w ogóle jest sens aplikować?

Łucja

@ANGELA, na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat pracodawców. W jaki sposób Twój komentarz ma coś wspólnego z pracą w Grupie Onet.pl? Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

falba
@Łucja

(usunięte przez administratora)Nikt nie odpowiada na e-meile.Zadaja wpisowe ale propozycji nie dostaniesz .Ja to zglosze(usunięte przez administratora)

Łucja

@Tomek, ale rozumiem, że sam nie pracujesz w Grupie Onet.pl w Krakowie, tak? Pytasz o zwolnienia, bo chciałbyś podjąć pracę w tym miejscu czy po prostu z ciekawości? Może wypowie się na ten temat jakaś osoba, która obecnie jest zatrudniona w tym miejscu, bo na pewno ona będzie najlepiej znała sytuację w firmie.

ANGELA

KŁAMCY - kłamcy

Łucja

@monika, skąd wiesz, że tak wyglądają szczegóły rekrutacji w Grupa Onet.pl? Rozumiem, że aplikowałaś do pracy w tym miejscu. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Grupa Onet.pl w Krakowie? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz czy jej forma podlega negocjacji.

monika

Rekrutacja w tej firmie to fikcja ,miejsce sprzedane po znajomosci ale HR wypełnia sobie grafiki i robi fikcyjne rekrutacje marnując ludziom czas- omijac z daleka taką firme

Łucja

@Maria, a skąd masz takie informacje? Czy są jakieś przesłanki w firmie, które mogłyby coś mówić na ten temat? Rozumiem, że jesteś aktualnie pracownikiem Grupa Onet.pl. @przerazony, nie bardzo rozumiem, co złego widzisz w tak skonstruowanej ofercie pracy? Taka nazwa stanowiska jest dziś powszechnie spotykana w branży. Bardzo proszę o zachowanie kultury na forum.

Maria

czy to prawda, że się zanosi na zwolnienia pracowników w Onet ?

Łucja jeśli trzeba moderować to moderuj ale osobiście mam prośbę o obiektywizm. Gowork żyje między innymi z tego moderowania i to jest ok - tylko zachowajcie obiektywizm. Zrobiłem printy z tych opinii i jak znikną to wkleimy na niezależnym portalu. Liberalny onet chyba sie nie obawia opinii pracowników i byłych pracowników. Wolność słowa to podstawa wolności. Niech ludzie piszą jak jest w ostoi demokracji.

opinia

@Łucja Twoja rola jest moderowanie wpisów dla Onetu :) :) regulaminami nie przysłonisz problemu tej firmy :) czyli pisanie przez Onet o kleszczach ,asteroida i wścieekłych bobrach to tylko łapanie ułomnych na klikanie taniej sensacji i robienie wody z mózgu ludziom,ale słupki klikalnosci muszą sie zgadzac - moze reklamodawca cos na wsciekłe bobry zareklamuje :)gratulujemy wsciekłym bobrom :) ich radosnej twórczosci a tobie Łucjo dalszego moderowania :) dla Onetu

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Onet.pl SA - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa Onet.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Onet.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Onet.pl SA?

Grupa Onet.pl SA
1.8/5 Na podstawie 61 ocen.

Grupa Onet.pl SA