4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Columbus Elite S.A.

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu Go Work,

Czujcie się swobodnie na naszej stronie. Mamy nadzieję, że będzie ona pomocna w poszukiwaniu opinii na temat pracy w Columbus Elite. Dla nas ten serwis jest źródłem wiedzy dotyczącej tego, jak postrzegają nas nasi Pracownicy.

Każda merytoryczna opinia jest dla nas ważna, dzięki niej mamy jasny sygnał, na co zwracają uwagę nasi Pracownicy oraz jakie mają oczekiwania względem nas. Staramy się wyciągać wnioski i na bieżąco wprowadzać zmiany w wewnętrznych procesach, aby każda osoba pracująca w Columbus Elite czuła, że jest w miejscu, w którym może realizować swoje zawodowe aspiracje.

Pamiętajmy, że dialog łączy. Prowadźmy go w sposób kulturalny. Po naszej stronie jest, przedstawienie pełnego obrazu firmy, w taki sposób, aby przyszli Pracownicy mieli komplet informacji o nas.

Jedną z kluczowych wartości firmy jest #thinkpeople, czyli praca z ludźmi i dla ludzi. Cenimy sobie rozwój, zdobywanie nowych kompetencji oraz wzajemne wsparcie.

Zachęcamy do zadawania pytań, postaramy się na każde wyczerpująco odpowiedzieć. Wierzymy, że poprzez rozmowę zarówno z byłymi jak i z przyszłymi Pracownikami, będziemy mogli stwarzać coraz to lepsze warunki pracy.

Pozdrawiamy,

Starata czasu Nowy wpis
Kandydat

Szkoda poświęcać czas na rekrutację. Pełno zadań rekrutacyjnych, obiecują rozmowę w siedzibie, po czym nagle kontakt się urywa. Niepoważne podejście do kandydatów.

Nowy wpis

@Starata czasu

Dzień dobry, staramy się by każda rekrutacja przebiegała płynnie oraz w dobrej atmosferze. Zależy nam by nasi kandydaci byli informowani o każdym etapie rekrutacji. Czy możemy wiedzieć do jakiego działu Pan rekrutował? Pozwoli nam to poprawić w przyszłości nasze działania. Pozdrawiamy

XXX Nowy wpis
Klient

Ostrzagam przed pseudo pracownikami tej firmy. Bezczelnie próbują wpraszac się do domu. Chocianów nikt ich nie zapraszał. No jak Columbus Elite zatrudnienia takich ludzi to chyle czoła. Poza tym na moje pytanie, skąd panowie są dostałam odpowiedź, iż Wrocławia. A jak się okazuje firma jest z Krakowa. Więc może najpierw zadbajcie o to jak szkolicie ludzi, żeby mówili klientom prawdę, a nie jak sprzedawać kit.

Nowy wpis

@XXX

Dzień dobry, doradca nie próbował w żadne sposób Pana oszukać. Posiadamy również biuro w Wrocławiu jak i w wielu innych miastach na trenie całej Polski. Ma Pan jednak rację, że główną siedzibę posiadamy w Krakowie. Przykro nam, że poczuł się Pan niekomfortowo przez wizytę jednego z naszych doradców. Możemy zapewnić, że nie działał on w złej intencji. Życzymy wszystkiego dobrego

Słabo
Kandydat

Miałem kontakt rekrutacyjny z firmą. Zostałem wyśmiany i obrażony przez tzw kadrę. Nie polecam

Są ciekawsze miejsca

Szkolenia są. Przygotuj się, że czasu wolnego brak. 3% osób zarabia dobrze, 16% do (usunięte przez administratora)zł na czysto, a 80% nic, lub leci na minusie, bo za paliwo samemu trzeba płacić a podstawy żadnej nie ma. Wymogi mega wygórowane Jak jesteś sprzedawcą wyjadaczem to jest jakaś szansa, że osiągniesz sukces. Ale większa, że zdążysz zrezygnować. Ceny za sprzęt w ch. wysokie, opinie w necie słabe, przez co nawet jeśli uda Ci się coś sprzedać, to sporo klientów odstępuje od umowy. Jeśli nie masz poduszki finansowej na min 3 miesiące, żeby pracować za darmo to nie polecam.

@Są ciekawsze miejsca

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Szkolenia w Columbus Elite są prowadzone w sposób kompleksowy, dbamy o to, aby każdy Doradca posiadał pełne przygotowanie techniczne i sprzedażowe. Proszę również mieć na uwadze, że wysokie premie jakie oferuje Columbus Elite są adekwatne do zaangażowania, jakie pracownik wkłada w wykonywaną pracę, rekompensuje to dostępną ilość narzędzi do pracy. Ta elastyczność warunkuje wysokość zarobków, osoby zmotywowane i zaangażowane osiągają lepsze wyniki finansowe.

Były
@Columbus Elite S.A.

Nie zgodzę się z tym że są wysokie prowizje ponieważ wiele firm na rynku proponuje wyższe prowizje a pracują na (usunięte przez administratora). Szkolenia są fajne tylko że za każdym razem są parafrazowane słowa z poprzedniego szkolenia. Często brak pomocy od przełożonego przynajmniej było tak w mojej grupie ponieważ już nowe osoby są zatrudniane. Ostatnim czasem jak pracowałem tam 4msc temu jeszcze to zauważyłem że bardzo dużo młodych ludzi w wieku średnio 19-22 którzy nic nie wiedzą o tym co sprzedają ważne żeby sprzedać i tyle a potem straszyć (usunięte przez administratora)za jakiś nędzny projekt w którym są podstawione dane nawet się nie patrzy jaki stół klient ma dostać na panela(usunięte przez administratora).Ogólnie średnio polecam jedyny plus chyba to gwarancja i tyle.

Romka
@Są ciekawsze miejsca

W 100 proc prawda. Są ciekawsze miejsca ma rację. Mówi się o dobrych zarobkach garstki handlowców. Statystyka,na 500 osób kilka proc. będzie zadowolona. Jest duża konkurencja na rynku. Produkt jest dobry. Zaś to że wielu nie zarobi to też kwestia szczęścia,ciężkiej pracy. Splot różnych czynników. Nie ma jednego. Na szybko zaistniał na 2 lata program Mój Prąd,za chwilę będzie koniec. A cała reszta oferty już tak nie pójdzie. Pompy już tak nie idą. Jeszcze 9 lat węgiel i inne ekogroszki będą nadal zużywane.

Łukasz
@Columbus Elite S.A.

Wiadomo że nie ma nic za darmo. Ale to co się dzieje w tej firmie to parodia. Człowiek nie może nawet chwili dla siebie poświęcić, bo od rana do wieczora ma być w terenie, dodatkowo chora kontrola pracowników poprzez wysyłanie aktualnej lokalizacji. Telefony w niedziele i święta od rana z poleceniami żeby jechać w teren bo inaczej wypad, albo szkolenie od rana które nic nowego nie wnosi. Owszem szkolenia są dobre ale w trakcie pracy a nie w czasie który powinien być wolny. Narzędzia? Jakie narzędzia? Samochód swój i paliwo swoje, telefon i laptop również, wręcz jest to wymagane aby mieć swoje. Dokumenty w PDF na stronie i muszą być drukowane w kolorze co daje kolejny koszt dla pracownika, nie można sobie wydrukować więcej bo co tydzień zmiana umowy i stare są już nie ważne.. Leady też trzeba zbierać samemu. Także nie dajecie praktycznie żadnych narzędzi to się nie ośmieszajcie

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Columbus Elite S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel Terenowy (woj. małopolskie). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Darek

Znowu wasi pracownicy zgłaszają negatywne posty aby zostały usunięte. Przestańcie mydlić ludziom oczy, ta strona jest po to aby podzielić się opinią o pracodawcy i powinniście być gotowi na krytykę, ale jak widać się tego boicie. Żenada

Kandydat

Juz sam fakt,że 3/4 opinii "handlowców" bredzi o jakimś raju na ziemi,szkoleniach,"atmosferze" itd. ale za to bez konkretów, każe ostrożnie podchodzić do tej firmy. Starzy handlowcy odrazu wyczuwają, że jak nie ma nic ciekawego firma tego typu do zaoferowania, to sadzi pozbawione treści "opinie", aby ściągnąc do roboty małolatów albo nowych za grosze. Później, gdy przychodzi otrzeźwienie, to zaczyna się zrzucanie winy na nowych, że się nie nadają, ale przez kilka miesięcy ci harowali na pensje zarządu. Temat staaaary jak handel. Pozdrawiam starych handlowców :)

@Nick

Dzień dobry, widzimy, że wypowiada się Pan pod większością opinii. Czy miał Pan jakieś negatywne doświadczenie z nasza firmą? Jeżeli chce poznać Pan szczegóły naszej oferty prosimy o zgłoszenie się po przez formularz na naszej stronie internetowej, bądź wybraniu interesującego Pana ogłoszenia zamieszczonego na tym portalu. Dział HR odpowie wtedy na Pana pytania. Pozdrawiamy

Handlowiec Dolnośląskie

Pracuje już ponad rok, uważam że to słuszna decyzja. To co mi się podoba w tej pracy to ciągłe wyzwania i dobre tempo. Przyznaje że to moja pierwsza praca jako handlowca, więc nie mam z czym tego porównać. Wiem za to że zapewnili mi odpowiedni start do rozpoczęcia pracy. wcześniej słyszałem o panelach fotowoltaicznych ale tak tylko przy temacie OZE. wiedziałem też że jest to branża która będzie się jeszcze długo rozwijać więc praca będzie na dużej. Przeszedłem szkolenia nie tylko sprzedażowe ale i te które wprowadziły mnie w technologię paneli słonecznych i pomp ciepła. Szkolenia prowadzone są regularnie cały czas można ponosić swoje kwalifikacje. Polecam prace

@Handlowiec Dolnośląskie

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią! Życzymy wielu sukcesów zawodowych! Pozdrawiamy, Columbus Elite

@Handlowiec Dolnośląskie

kolejny, co ty bredzisz, konkrety a nie bajki jak to masz w raju

Handlowiec

Praca handlowca nie jest łatwa. Tym bardziej bezpośredni, ludzie wciąż dość często nie chcą rozmawiać. Jeżeli chce się być dobrym handlowcem przede wszystkim trzeba poznać swój produkt. Bez tego ma się marne szanse. W Elitach szkolenia są dają one równe szanse poznania technologii ale wiadomo tak jak w szkole, by być w czymś dobrym nie wystarczy pojawić się tylko na "lekcji" i trzeba samemu trochę douczyć się w temacie. Jestem tu dość nowy nie jest lekko ale daje radę Pozdrawiam Rzeszów

@Handlowiec

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Dzięki naszym szkoleniom, osoby które wcześniej nie były sprzedawcami, mogą zacząć sprzedawać bez większych problemów. Jednak, aby było to możliwe potrzebne jest zaangażowanie i konsekwentne działanie. Trzymamy kciuki za liczne sukcesy! Pozdrawiamy, Columbus Elite

@Handlowiec

chłopie, co ty bredzisz... konkrety: jaki teren, ile leadów, jaka stawka, jakie zarobki, koszty dokazdu do klienta, a nie sadzisz korpo kawałki . Kogo ty chcesz oszukac, starych PH'ków?? hahah

Kandydat

Moje zdanie o firmie opiera sie tylko na podstawie jednego telefonu od "kierownika rejonu sprzedazy" ale juz ten telefon upewnil mnie ze nie warto w tej firmie pracowac. Pan nie chcial nie umial podczas tej rozmowy podac zadnych konkretow, na wszystko odpowiadal wymijajaco. Opowiadal tylko historie jaka to firma jest wielka i jakie to wielkie pieniadze ludzie tam zarabiaja. Na moja prosbe o wyslanie jakiejs propozycji mailem odpowiedzial ze nie ma na to czasu, na koniec rzucil ze nie to nie, niech dalej klepie sobie biede. Nigdy nie mialem gorszej rozmowy o prace i nikt inny mnie tak nie zrazil do jakiejs firmy, a pracuje w zawodzie handlowca 15 lat. Jesli firma zatrudnia takich ludzi i ma takie standary radze wszystkim uwazac, nigdy tam nie bedzie dobrze....

@Kandydat

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wypowiedź. Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Dążymy do tego, by każda rozmowa kwalifikacyjna była profesjonalna i rzeczowa, ponieważ zależy nam na dobrych relacjach zarówno z Pracownikami jak i Klientami. Abyśmy mogli zweryfikować podane przez Pana informacje, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularza: https://columbuselite.pl/oferta/#anchor-contact-form Serdecznie pozdrawiamy, Columbus Elite

@Columbus Elite S.A.

nie rozmiękczaj, nikogo nie interesują wasze "dążenia",rzeczywistość jest taka, ze nie potraficie przeprowadzic profesjonalnej rozmowy kwalifikacyjnej i tyle w temacie. Na Zachodzie jeszcze płacilibyście koszty dojazdu na taką rozmowę do siedziby i powrót do domu. Tutaj nie musicie, póki co

Opinia
Kandydat

Niestety proces rekrutacji i traktowanie kandydatów to bardzo słaba strona firmy. Słyszałam, ze osoba która miała przygotować odpowiedzi na pytania rekrutacyjne, kilkanaście godzin przed spotkaniem podziękowano jej i dalsze etapy nie miały już miejsca. Szkoda czasu.

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu Go Work,

Pozdrawiamy,

R.D.

Przyjęli mnie błyskawicznie. Tydzień rekrutacja, dwa tygodnie wdrożenie, po niecałym miesiącu pierwsze prawdziwe pieniądze. Pracuję ponad rok i NIGDZIE się stąd nie wybieram. Zarabiam bardzo dobrze - nie za darmo. Trzeba pracować :). Ale jak policzę ile (usunięte przez administratora) w poprzedniej robocie, za jakie pieniądze i w jakich warunkach, to tutaj jestem na wakacjach i jeszcze mi za to płacą :) I to nie moderowany post, tylko autentyk :)

Robert

Jestem tu od roku, po opiniach widać, że to nie jest organizacja dla wszystkich. Bycie liderem w branży zobowiązuje, uczciwa praca daje tu wymierne efekty finansowe i poza finansowe. Szkolenia dla wszystkich są darmowe, otwarte i odbywają się często. Jeśli nie boisz się kontaktu z ludźmi, chcesz pracować w sprzedaży na rozwijającym się rynku zgłoś się i porozmawiaj. sam zdecydujesz.

@Robert

Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Super, że tworzysz razem z nami Columbus Elite! Pozdrawiamy!

M.K.

Krótki formularz i dość sprawna rekrutacja, nie pomijając szybkiego kontaktu telefonicznego ze strony rekruterki. Otrzymałem tez informacje podsumowujące rozmowę na maila i dalszych terminach i etapach rekrutacji, także tu duży plus. A nie tak jak dość często to bywa że jest pierwszy kontakt a później cisza aż nagle ktoś znowu dzwoni a ty już dawno zapomniałeś co to za firma... Właśnie rozpocząłem swoją pracę w tej firmie jak narazie pozytywna opinia.

@M.K.

Na jakim stanowisku?

Niezadowolony
Klient

Ja zostałem oszukany.Nie przedstawiono mi wszystkich opcji,nabijanie w butelkę.

Na.da
@Niezadowolony

A na jakie stanowisko?? Co dokładnie się stało?

Zoastanawiam się czy wysłać CV
Kandydat

Czy ktoś startował na stanowisko w dziale marketingu i może podzielić się swoimi obserwacjami?

Kamil
Kandydat

Wysłałem formularz przez stronę, kontakt z działem HR bardzo sprawny i szybki, dzień po złożeniu był już kontakt. Przede mną dalsze etapy, zobaczymy jak będzie dalej. na razie jest ok????

Marta

Do pracy jako bezpośredni agent sprzedaży wydaje mi się trzeba się urodzić. Jednak również ważnym aspektem jest produkt jaki można zaoferować swoim klientom im lepszy produkt tym łatwiej go sprzedać. i w tym wypadku reprezentuje się firmę z najlepsza ofertą. a do tego handlowiec wierzący w swój produkt jest znacznie skuteczniejszy.

Adrian89

pracowałem dwa miesiące w tej firmie. na początek szkolenia ze sprzedaży i technologi a później teren. nie mogę powiedzieć że nic nie sprzedałem i prowizje są spoko, ale przekonałem się że sprzedaż bezpośrednia to jednak nie mój świat Życzę powodzenia innym

Magdalena

Jak wygląda rekrutacja na doradcę w Columbus Elite? Kto ma szansę na przyjęcie? Ktoś może brał ostatnio udział w rekrutacji i podzieli się swoimi doświadczeniami? Ile było etapów? Czy dostawaliście jakieś zadania do wykonania? O co Was pytano?

@Magdalena

Dzień Dobry, Pani Magdaleno, bardzo dziękujemy za zainteresowanie się pracą w naszej firmie. Do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby, które przede wszystkim chcą się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Zapewniamy cykliczne szkolenia sprzedażowe i produktowe, więc nawet osoba nieposiadająca doświadczenia jest w stanie w szybkim tempie wdrożyć się w świat sprzedaży. Zachęcamy do aplikowania. Nasz dział Rekrutacji odpowie na wszystkie Pani pytania. Pozdrawiamy, Columbus Elite

Magdalena
@Columbus Elite S.A.

A czy mogę się podpytać o wspomniane szkolenia? Jak często są one organizowane, jakich obszarów dotyczą? Czy każdy może wziąć w nich udział i są darmowe?

dolnośląskie
Klient

podpisałem z doradcą umowę i bardzo szybko zostało wszystko załatwione. instalacja zmontowana solidnie i estetycznie. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Elite S.A. - Kraków