3 Dodaj opinię
3 319 291 5 1

Opinie o Ziko Apteka Sp. z o.o.

Kasia Nowy wpis

Nie rozumiem skąd te opinie.. Pracuję w Ziko od 3 lat i jestem zadowolona. Mam fajny zespół. Standardy są jak wszędzie, nic wymyślnego. Firma zapewnia szkolenia i nie sprzedają w aptekach byle czego tak jak w innych sieciach.

Farmacy Nowy wpis
@Kasia

A stąd że ludzie mają prawo do wyrażania opinii Kasiu. Masz szczęście jako nieliczna osoba pracować w fajnym zespole. Niestety wiele osób pracuje w fatalnym zespole i pomoc koordynatora sprowadza się jedynie do zmiany kolejnego kierownika a zespół po zostaje ten sam. Sama sobie odpowiedź na pytanie czy tak powinno to wyglądać. Pozdrawiam :):):)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ziko Apteka Sp. z o.o.?

Apteka

Nie polecam tej firmy. Nie pomaga pracownikom w aptekach. Sugerowane są nadgodziny i branie umów zleceń, aby zapewnić ciągłość pracy w aptece zgodną z wymaganiami prawa. Nagminne jest naginanie czasu pracy - czasem niezgodne z przepisami prawa pracy. Farmaceuci nie garną się do pracy w tej firmie, płaca niższa niż w innych sieciach. Zaczyna panować ostry styl zarządzania, taki niemiecki, wzorce chyba z pewnej sieci handlowej skąd zatrudniane są osoby na stanowiskach kierowniczych. Pomoc centrali ogranicza się do wysłuchania spawy i ewentualnego komentowania kompetencji pracowników aptek. Ciekawe ilu z pracowników centrali kiedykolwiek pracowało w aptece? Nie polecam, obecnie na rynku można znaleść lepiej płatną pracę.

Tak40Nie
centrala
@Apteka

Aptekarze mają sprzedawać. Jeśli się nie podoba to droga wolna (w Biedronce szukają sprzedawców )

Tak1Nie13
Monika
@centrala

Aptekarze mają doradzać i pomagać dobrać leki a sprzedaż to końcowy etap tego doradztwa jak ktoś tego nie rozumie i z taka pogardą wypowiada się o pracownikach aptek to powinien otwierać żabki bo z widać z wypowiedzi szacunku do zawodu farmaceuty za grosz tak jak klasy w komentarzu.

Tak9Nie2
nick
@centrala

Jeśli aptekarz się pomyli to będzie się tłumaczył przed prokuratorem i grozi mu proces karny. Nie sprzedajemy wody mineralnej i batoników chociaż tak jesteśmy traktowani przez przełożonych i takie otrzymujemy wynagrodzenie. powyższy wpis świadczy natomiast jak apteki ziko traktują swój personel - nie polecam nikomu pracy u tegho pracodawcy

Farmaceutka Nowy wpis
@nick

Z przykrością stwierdzam że to prawda. Po pracy w Ziko nabrałam wręcz obrzydzenia do tego zawodu. Brak szacunku ze strony przełożonych i wręcz nadużycia władzy. Odradzam pracy w Ziko!!!!!!

Winner

Kiedys, jeszcze 3 lata temu ziko bylo dobrym pracodawca. Teraz jest coraz gorzej. Smieszne premie, brak zgody na nadgodziny, a personelu brak bo po kolei uciekaja ludzie, a firma nikogo nie zatrudnia.

Tak59Nie
Roman
@Winner

firma chce zatrudniać, tylko ludzie zaczęli myśleć - pytają znajomych, dowiadują się o warunki pracy, płacy i atmosferę i ostatecznie niewielu jest takich co chce pracować w tak niewdzięcznej firmie jak Ziko

Tak6Nie1
Damian
@Roman

Pod jakim względem poleciłbyś pracę w firmie Ziko Apteka? Przypuszczam, że masz doświadczenia zawodowe związane z tym pracodawcą, dlatego chciałbym się czegoś od Ciebie dowiedzieć.

TakNie3
Dermokonsultantka

Może coś o Ziko Dermo. Zakres obowiązków dermokonsultantki jest obszerny, więc niech przyszłą kandydatkę nie zmyli opis stanowiska, z którego wynika, że praca w ZikoDermo to tylko obsługa Pacjenta. Do naszych obowiązków należy także wprowadzanie faktur, przyjmowanie towaru, rozkładanie go na półkach, kontrola dat ważności dermokosmetyków, kontakt z przedstawicielami handlowymi (co nie zawsze jest łatwe), upominanie się o brakujący towar, fakturę lub o wymianę produktu uszkodzonego. Wszystkie prace tyczące się części drogeryjnej należą do dermokonsultantki (ek) (nie tak, jak w przypadku apteki,gdzie pomoc apteczna odpowiada za wprowadzanie faktur, dostawę i porządek). Wiadomo- apteka ma o wiele więcej Pacjentów, więc technicy i magistrzy mają co robić, ale chcąc zobrazować- ludzie pracujący w aptece i w drogerii mają tyle samo obowiązków, różni je tylko charakter "powagi" między sprzedażą leku , a produktu kosmetycznego... Ale też przychodzą do nas ludzie chorzy- łuszczyca, atopia, alergia. Dobranie odpowiedniego produktu wymaga wiedzy kosmetologicznej i dermatologicznej. Praca w ZikoDermo ma dużo plusów- szkolenia-a więc rozwój. Na szkoleniach dostajemy kosmetyki- a więc testowanie nowych produktów. Prawie co miesiąc są organizowane konkursy odsprzedażowe, co zwiększa motywacje i pozwala wygrać kolejne dermokosmetyki (oczywiście jeśli się postarasz) . Zaczynając pracę w ZikoDermo mogę śmiało obiecać,że po roku 80% kosmetyków będzie przetestowana na Twojej skórze :) A co za tym idzie- Twoja sprzedaż jest wiarygodna, bo sama wiesz co jak działa. Atmosfera? W moim miejscu pracy bardzo przyjazna. Dzięki temu nie mam syndromu niedzieli :) Pensja- czytając i porównując płace w innych aptekach i firmach kosmetycznych pensja w Ziko nie jest wysoka, ale zdrowie psychiczne jest bezcenne, także wszystko można przeżyć.

Tak25Nie3
Patka
@Dermokonsultantka

Dobry wieczór. Może wie Pani cos o wolnym etacie ? :) pozdrawiam !

BZ
@Dermokonsultantka

Proszę nie pisać bzdur, u nas w Ziko , żadna pomoc nie wprowadza faktur, nie sprawdza towaru i go nie rozkłada, wszystko to robią technicy. Z tego co się orientuję to w większości Ziko niestety tak jest. Cięzkie warunki pracy w tej firmie to już norma.....

Tak6Nie1
Kate
@BZ

Pracuję w Ziko apteka od 02 2011 roku,jestem pomocą apteczną, przyjmuję towar,wprowadzam faktury,sprawdzam towar czy się zgadza,rozmieszczam go w magazynach,robię zwroty,zajmuję się reklamacjami i jeszcze wiele wiele innych rzeczy gdzie na sprzątanie zostaje mało czasu.A technicy? ?? Obsługują pacjentów i z doskoku coś im się uda rozłożyć w półkach....

Tak3Nie3
Farmaaceuta
@Dermokonsultantka

pomoc apteczna nie wprowadza faktur... widać, że brak wiedzy na ten temat aptek.

TakNie3
Meggi
@Farmaaceuta

Pewnie, że wprowadza! W Ziko Dermo dermokonsultantki zajmują się przeważnie wszystkim od A do Z- wprowadzanie faktur, wykładanie towaru, obsługa klientów, program lojalnościowy, zwroty, produkty przeterminowane, merchandising etc. Jeśli chodzi o samą pracę- kilka lat temu było naprawdę fajnie, później już tylko coraz gorzej. Osobiście cieszę się, że już tam nie pracuję i trzymam kciuki, żeby coś w końcu zaczęło się zmieniać na lepsze w tej firmie

Mrówka
@BZ

Nie ma Pani wiedzy na temat zakresu obowiązków pomocy aptecznej w ZIKO apteki, albo celowo pisze Pani nieprawdę Pomoce apteczne oprócz sprzątania, wprowadzają faktury i przyjmują towar, zajmują się zwrotami i pracą związaną z rotacją magazynem. Wszystko zależy od kierownika apteki i organizacji pracy.

Tak2Nie1
Pomoc apteczna
@Mrówka

Potwierdzam, pracuje jako pomoc i na tym stanowisku jest naprawdę co robić. A czasem nie wiadomo gdzie ręce włożyć, ale to zależy od lokalizacji apteki. Jeśli chodzi o obowiązki to też jest różnie, często zależy od kierownika bo jak pytam to nie w każdej ziko pomoc ma ten sam zakres obowiązków. A farmaceuci nie zawsze garną się do rozkładania towaru.

Joanna
Nazwa działu: Handlowy

Ciekawa jestem czy sytuacja w Ziko jest aż tak zła, że nie ma na podwyżki dla pracowników aptek (nie jest tutaj mowa o farmaceutach) - np. pomoce apteczne, technicy ale na nowe samochody dla zasłużonych w centrali to pieniądze są. Musi być bardzo źle, odradzam pracę w tej firmie, inne sieci oferują więcej dla szeregowych pracowników (dzielą się bardziej zyskami)

Aneta

@Julisia czy jesteś zadowolona z pracy w Ziko Apteka? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat doceniania personelu i atmosfery panującej wewnątrz firmy? Mogłabyś to odnieść do obecnych ofert o pracę ( https://www.gowork.pl/praca/ziko-apteka-sp.-z-o.o.;pr ) i napisać, na co warto zwrócić uwagę przy rekrutacji i co będzie pomocne w przyszłej pracy.

TakNie1

Krysia
@Aneta

Aneta, odezwij się na adres: slodziaki55@gmail.com Opowiem Ci sporo:)

JULISIA
@Aneta

Witam Ja pracowałam w Warszawie i trafiłam na personel krótko mówiąc niezgrany. Kierownik apteki faworyzował pewne osoby i mimo to, że pacjenci mnie doceniali wiedzę i fachowość, to ja czułam się mało komfortowo. Wszystko zależy od kierownika regionalnego i tego w aptece. Przy przyjęciu pensje indywidualnie się negocjuje co zależy od stażu pracy i doświadzenia. Trzeba przestrzegać licznych procedur. Nie raz nie co głupich. Ale to ludzie w aptece tworzą atmosferę w jakiej się pracuje. Nawet grafik bywa czasem zwariowany, jak codziennie musisz przychodzić na inną godzinę. Apteka jak jest mała to nie ma normalnych zmian, a bywają dziwnie ustawione środki bea okresu urlopowego. To jest kiedy ilość magistrów nie odpowiada ilości techników. Każda apteka to inny świat. Zależy gdzie się trafi. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Ja się cieszę, że nie współpracuję w ZIKO.

Tak2Nie
JULISIA
@Aneta

witam Zaletą jest to, że świadczenia płacą na czas do 10tego i robią szkolenia wewnętrzne nie tylko ze sprzedaży czy komunikacji ale też z farmakologii np. nadciśnienia tętniczego. Tak to nie cenią personelu szczególnie i atmosfera zależy od zespołu od managera do pomocy aptecznej. Albo masz zgrany zespół albo kupę idiotów, donoszących na siebie. Rekrutacje odbywają się w innych aptekach czasami jeśli lokalizacja docelowej ma jakieś mankamenty. Proszę przejść się do tej do której będzie koleżanka skierowana do pracy. Na papierze wygląda wszystko wspaniale, ale czy kierownik nie jest idiotą to wyjdzie w praniu materii. Procedury ZIKO są najważniejsze i trzeba ich chorobliwie przestrzegać i wykonywać normy i targety. Wesoło nie jest chyba nigdzie. Ja zamierzam po 20 latach praktyki iść na studia zarządzania i zmienić zawód na inny. Mam farmacji w Polsce dość. Zyczę sukcesów w Ziko.

kasia DE
@JULISIA

całkowicie rozumie, ja w tych aptekach nie pracowałam ale jak to wszystko czytam to... jestem na etapie tłumaczenia dokumentów i ucieczki z polskiej farmacji za granice , potem mam nadzieję, że też sie przekwalifikuje . Najgorsze jest to, że takie osoby pracują 20 lat , mają wiedze, doświadczenie i..... współczuje, podziwiam i trzymam kciuki. (usunięte przez administratora)

Aptekarka
@JULISIA

Całkowicie się zgadzam. Firma powinna bardziej się skupić na doborze charakterów w zespole. Donosicielstwo, jak się przekonałam na własnej skórze jest w tej firmie zaletą. Szczerze odradzam pracy w Ziko.

Ania

Firma zmieniająca się w korporację ale bez odpowiedniego planu jak to zrobić. Dużo szkoleń dla farmaceutów, które mają na celu podnoszenie kompetencji sprzedażowych. Apteki zarządzane w terenie przez regionalnych kierowników będących wyciskaczach celów, słaba pomoc z ich strony dla aptek. Słaby dział finansów i kadr, goniący w piętkę w przypadku niestandardowych próśb w dodatku bardzo w negatywnym tego słowa znaczeniu asertywny. Dużo decyzji uzależnionych od aktualnego humoru kierownictwa. Szeregowy pracownik nie jest szanowany i bardzo szybko dowiaduje się o różnicy między tym co proponowano podczas rozmowy o zatrudnieniu z rzeczywistością. Prawdą jest, że gdy firma jest przyciśnięta (a ostatnio często się to zdarza bo odchodzą cenni pracownicy) to zgadzają się na prawie każde warunki.

Tak27Nie2
Aptekarka
@Ania

Zgadzam się całkowicie z opinią, cenni pracownicy odchodzą a pozostaje zespół mało kompetentny jedynie do nabijania kasy pracodawcy. Wstyd !!!!!

Farmaceutka
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś jest zadowony z pracy w tej sieci aptek...?

TakNie5
Abigail
@Farmaceutka

Szczerze odradzam.

ewo

proponuje tej firmie zatrudnić do pracy roboty a nie ludzi bo chyba uważają że pracownik ma pracować jak maszyna

ewo

najgorsza firma jaką znam chcą żeby na nich zapieprzać a i tak zawsze coś im nie pasuje powinni zatrudnić sobie maszyny do pracy a nie ludzi jedna wielka masakra

Tak8Nie
Ola

Firma chwali się odznaką Przyjazna Rekrutacja, a feedbacku po spotkaniu rekrutacyjnym jak nie było tak nie ma mimo, iż miał być maksymalnie do 2 tygodni. Słabo.

Jan
@Ola

Przecież to normalne u nich. Sam oczekiwałem około miesiąca na decyzję. Firma bawi się ludźmi i ich nie szanuje.

Grzegorz

Nie polecam nikomu takiej firmy .Na zamowienie trzeba czekac tydzien czasu .To jakies zarty!!!!!!!!!!!!!!!!!.Poza tym nie mozna sie wogole dodzwonic .Nikt nie odbiera .

Tak2Nie

@Grzegorz

Dziękujemy za zamieszczenie opinii. Jest nam przykro, że zakupy w naszych aptekach nie spełniły Pana oczekiwań. Zapewniamy, że każda uwaga jest dla nas bardzo cenna. W celu dokładniejszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: infolinia@ziko.pl (w przypadku aptek stacjonarnych), lub: biuro@e-zikoapteka.pl (w przypadku apteki internetowej e-Ziko Apteka).

TakNie2
AHBW

Pytanie do Pana Prezesa i Zarządu sieci ZIKO : Jak to możliwe, żeby w tak duża sieć aptek i drogerii, korzystała z obsługi firmy informacyjnej, która biorąc opłaty za licencję swojego programu, nie znała wszystkich funkcji tego programu. Mam nadzieję, że Zarząd wie o co chodzi. To tyle na dzisiaj. Pozdrawiam AHBW.

Tak3Nie2
czarna
Nazwa działu: Handlowy

najlepszy pracodawca u jakiego do tej pory pracowałam Lubię atmosferę w Ziko Apteka Sp. z o.o. za: święty spokój

Tak1Nie49
aptekarka
@czarna

To by się zgadzało, niewiele tam macie do roboty, proponuje co jakiś czas prace w aptece

Tak17Nie
Załamana

Tragedia. Dzisiaj mija tydzień od złożenia zamówienia, a ja przesyłki jeszcze nie mam. Zapłacone było od razu blikiem i ani pieniędzy, ani leku. Nigdy więcej

Tak18Nie

@Załamana

Szanowna Pani, dziękujemy za przesłaną opinię. Z przykrością zapoznaliśmy się z brakiem zadowolenia z naszej obsługi. Prosimy zapoznać się z warunkami dostawy i czasem realizacji dostępnymi na naszej stronie. Chcielibyśmy dokładnie wyjaśnić opisaną przez Panią sytuację, dlatego prosimy o indywidualny kontakt z Apteką Internetową pod adresem biuro@e-zikoapteka.pl. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytanie i udzielimy wyjaśnień. Z wyrazami szacunku Zespół ds. Jakości Obsługi.

TakNie12
teleks

Szanowni Panstwo - pragne wyrazic słowa uznania i podziekowania pracownikom APTEKI ZIKO w Myszkowie 42 300 woj ślaskie ul Pułaskiego /przy markecie KAUFLAND/. Co roku obserwuje przyznawanie statuetek "Anioły Farmacji" i i uwazam ze takimi ANIOŁAMI FARMACJI są własnie pracownicy tej Apteki. . Anioły ktore niosą pomoc przeciętnemu choremu człowiekowi. Otoz w Myszkowie jest wiele aptek a moja rodzina potrzebuje dużo lekow jednak ja wybralam te apteke pomimo ze blizej mi jest do 2 innych . Jestem osoba niepełnosprawną i zaskoczenie moje było wielkie jak Panie zaproponowały mi pomoc w szybkim sprowadzaniu brakujacego leku i dostarczenienie mi ich do domu. I wtedy kiedy nie moge wyjsc z domu a potrzebne są leki kazdorazowo moge liczyc na pomoc pracownikow tej apteki. Pragne aby doceniono bezinteresowne zaangażowanie takich właśnie osób ktore można nazwać wlaśnie "ANIOŁAMI FARMACJI" ,osob skromnych z mniejszych miejscowości a nie tylko z dużych miast , które widzą w nas ludzi potrafią doradzić pomoż i w potrzebie podac szklankę wody. Wszystkim pracownikom bardzo dziekuję a na swoim profilu fb rownież udostepnię publiczne moją opinie ,. O ile świat byłby lepszy a życie chorego znośniejsze gdyby wszyscy tak jak pracownicy tej apteki starali sie pomagac . Lubię atmosferę w Ziko Apteka Sp. z o.o. za: Super obsługa , pomoc doradztwo i cierpliwość i oferowanie pomocy

Tak4Nie14
WIIF
@teleks

Dziękujemy za zgłoszenie nielegalnego dostarczania leków do domu pacjenta. Sprawdzimy przy najbliższej kontroli placówki.

Tak22Nie4
Minka112

Witam a czy ktoś z Państwa pracował albo pracuje zdalnie na rzecz tej firmy. Bo odpowiedziałam na takie głoszenie jak osoby do weryfikacji zamówień klientów którzy zamawiają internetowo i okazało się, że praca jest dla Ziko apteki. Zastanawiam się właśnie czy to stanowisko jest prawdziwe bo osoba rekrutująca się do mnie od jakiegoś czasu nie odzywa a miałam podpisać umowę i niby wybrali moją kandydaturę ale od dwóch tygodni cisza....Proszę o pomoc i podzielenie się swoimi doświadczeniami w tym temacie

@Minka112

Witam. Nasza firma nie zatrudnia pracowników do pracy "zdalnej". Wszystkie ogłoszenia są publikowana na naszej stronie internetowej oraz portalach internetowych. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji związanych z weryfikacją zamówień.

Tak2Nie4
@Ziko Apteka Sp. z o.o.

Ogłoszenie było publikowane w grudniu 2018. Zostałam poinformowana, że z powodu braków kadrowych proces rekrutacyjny został wydłużony do stycznia. Czy może być szansa, że ogłoszenie wystawił Państwa kontrahent? Bo Pani która mnie rekrutowała nie daje oznak życia a mam tylko do niej namiary. Jak mogłabym inaczej się skontaktować i to zweryfikować? Bo teraz nie wiem czy czekać czy oferta została anulowana lub czy to w ogóle prawda.

@Minka112

Szanowna Pani, Wymieniona przez Panią osoba nie jest pracownikiem firmy Ziko Apteka Sp. z o.o.. Informujemy również, że nie posiadamy biura we Wrocławiu, oraz nie prowadzimy rekrutacji na opisane przez Panią stanowisko. Dziękujemy za przesłane informacje. Podjęliśmy już kroki, mające na celu zaniechanie podszywania się pod naszą firmę i składania nieprawdziwych ofert pracy. Jest nam przykro, że nazwa naszej firmy została powiązana z osobami postępującymi nieuczciwie oraz że została Pani narażona na niepotrzebną stratę czasu. Oferty pracy w naszej firmie znajdzie Pani na stronie http://www.ziko.pl w zakładce kariera. Z wyrazami szacunku Zespół rekrutacyjny Ziko Apteka

Tak2Nie1
Minka112

Witam, a czy ktoś pracuje zdalnie na rzecz tej firmy. Ja odpowiedziałam na ogłoszeni o pracę dot weryfikacji internetowych zamówień klientów. Wybrano moją kandydaturę i poinformowano, że praca jest właśnie dla firmy Ziko. Nie wiem teraz czy to stanowisko istnieje i osoby pracują bo od jakiegoś czasu Pani która do mnie dzwoniła się ze mną nie kontaktuje nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile a miałam podpisać umowę. Proszę o pomoc i opinie może ktoś miał taką samą sytuację albo może potwierdzić prawdziwość takiej oferty.

Technik

Omijać szerokim łukiem. Moje sugestie dla Ziko Apteka Sp. z o.o.: Nauczcie się szacunku do ludzi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkolić pracowników z zakresu kultury osobistej

Tak29Nie
Łucja

Tragedia. Obiecują lek człowiekowi, mówią, że zamówią na jutro, a poźniej nawet nie zadzwonią, ze nie mają. Jeździałam tak 3 razy, mowa o warszawskiej aptece przy metrze Ursynów. Za każdym razem była jakaś wymówka. A to, że hurtownia nawaliła, a to ze są w trakcie rekrutacji i brakuje personelu, a to ze duzo lekow do wprowadzenia. Szczerze to g... mnie to obchodzi, jak obiecują, że zamówią, to powinni tak zrobić, a nie pacjenta odsyłać 3 razy. Nawet nikt mnie nie przeprosił. Odradzam. Moje sugestie dla Ziko Apteka Sp. z o.o.: Wiecej szacunku dla pacjentow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkolic personel

Tak3Nie1
Boo
@Łucja

Królowa się znalazła...

Tak3Nie2

@Łucja

Dziękujemy za zamieszczony komentarz. Z przykrością zapoznaliśmy się z informacją o niezadowoleniu z obsługi w wymienionej aptece. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Kierownik Apteki ponownie przeszkoli personel apteki w odniesieniu do naszego standardu obsługi.

Tak1Nie1
as

Moje sugestie dla Ziko Apteka Sp. z o.o.: Powinni bardziej szanowac pracowników..... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wykorzystuja ludzi

Adam

Jak widzę te wpisy /szczególnie te gloryfikujace ziko/ to mam wrażenie ze pracownicy dopisują je w zamian za jakies benefity. Wystarczy przeanalizować daty i godziny i fakt jakie są do siebie podobne. W rzeczywistości Ziko to juz korpo i panują korporacyjne metody i podejście do pracownika oraz do klienta. Jeden i drugi ma tylko przynosić zyski. Na wielkie szczęście obecnych pracowników zwolniono jedna panią(usunięte przez administratora) zapewne wszyscy bedą wiedziec o kogo chodzi która przychodziła do apteki i poniżała pracownika na oczach całego personelu a być albo nie być pracownika zalezało od tego czy go pani (usunięte przez administratora)ubi. Na szczęście nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka więc w końcu ją wyrzucili. I nie za to że poniżała procowników tylko się skompromitowała kompromitując równiez firmę.

AT

Rekrutacja - stanowisko menadżerskie w centrali. Pani z Hr zadaje pytania, rozmawia, a pani (usunięte przez administratora)zatopiona w swoim laptopie - brak interakcji, słabe.

Klaudiusz
@AT

AT a może to było celowe działanie? Menadżerowie muszą radzić sobie z różnymi niekomfortowym sytuacjami. Nieaktywny wręcz nieobecny uczestnik spotkania jest jedną z nich.

Tak3Nie3

chora

Powiem tak do tej pory miałam dobre zdanie o tej aptece bo jest trochę tania ale po tym co ostatnio mnie spotkało przekracza wszelkie granice . Panie farmaceutki nie potrafiły odczytać leków na recepcie po czym oznajmiły że dwa leki będą dostępne jutro przychodzę jutro a one twierdza że jeden z nich nie przyszedł i musi być zamówiony. Człowiek się szybciej przekręci na drugi świąt niż otrzyma pomoc. Diabeł mnie podkusił by tam iść. Więcej tam nie pójdę .Stałam tam pół godziny z 39 stopniową gorączka a nie potrafiły nic załatwić . Ciekawe czy jeszcze czy dobrze odczytały receptę. Pójdę do lekarza z tymi lekami i ciekawe co mi powie

Tak2Nie3

paulka

lecz się psychiatrycznie

Mariusz
@chora

Myslę, że gorączka oscylowala w okolicach ścięcia białka - takie mam odczucie po wpisie :)

Tak12Nie

anonymous
@Mariusz

Czysta TROLA odpowiedź , takich ludzi nie stać na barwniejszy wpis, intelekt za niski na poważniejszą odpowiedź ?

Tak1Nie2

pacjentka
@chora

szkoda, że sama nie wiedziałaś na co potrzebujesz leki. Jak lekarz bazgrze to ciężko odczytać, ciekawe czy ty odczytujesz recepty bezbłędnie

Kasia

Czy możecie mi powiedzieć, jak pracuje się w Dziale Księgowości?

TakNie1

Ziczka

@KIKI Może byś napisała co takiego firma oczekuje od Ciebie, że uważasz to za wyzysk? Czy po prostu miałam pracować?

Tak11Nie1

ALA
@Ziczka

Magister może spokojnie zarobić z premią 4 tys a technik 3 tys, to chyba nie możemy mówić o wyzysku...

benia
@ALA

ciekawe gdzie mgr zarobi 4000.... chyba w Warszawie

A co tam
@benia

W Poznaniu? Wszędzie. W Swarzędzu dostają ok 5500 z wliczonymi premiami. Jak robią dużo nadgodzin to ok 6500 max wychodzi w Swarzędzu.

Hula
@A co tam

A jak to wyglada w Krakowie ? Jackie sa stawki i premie dla kier a jakoe dla mgr

@A co tam

Tylko, że w Swarzędzu nie ma ZIKO APTEKI....

kasia DE
@benia

dokładnie wszędzie zarobi, chyba ,że piszesz z krakowa i tam godzisz się na zarobki (usunięte przez administratora)ale t twoja głupia sprawa.

Julisia

Witam Firma jako monstrum farmaceutyczne rozwija się i dokonuje zmian. Pensje i świadczenia płaci na czas, a reszta zależy gdzie się trafi na jakie warunki lokalowe i osobowe i jaki zespół ludzi. Można trafić fatalnie i wiele zależy od lubienia lub nie lubienia przez Kierownika lub Dyrektora. Nikt dzisiaj za darmo nie płaci, ale jeśli nie docenia kompetencji i doświadczenia ludzi to ludzie zmieniają pracę i potem inny personel pracuje po 12 godzin, wiem to z własnego doświadczenia. Radzę sprawdzać dokładnie miejsce gdzie się będzie pracować i jakie są warunki nawet lokalowe, gdzie indziej są prowadzone rozmowy kwalifikacyjne. Wynagrodzenie się negocjuje jak są w dużej potrzebie to dadzą tyle ile chce kandydat.

Wiki

Podpowiedzcie czy firma może rekrutuje aktualnie?

@Wiki

Wszystkie aktualne procesy rekrutacyjne można znaleźć na stronie ZIKO: https://www.ziko.pl/oferty-pracy/ Zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz udziału.

TakNie

Zostaw opinię o Ziko Apteka Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie