Votum Energy S.A.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Votum Energy S.A.

Jarek Nowy wpis
Klient

Z przykrością informuję,że zawiodłem się na realizacji montażu paneli fotowoltaicznych. Monterzy instalacji zniszczyli połać dach gdzie była montowana instalacja. Dach wykonany z blachodachówki został zniszczony poprzez spowodowanie załamań i licznych wgnieceń w blachodachówce. Firma nie poczuwa się do obowiązku naprawienia szkody. Nie polecem tej Firmy. Jarosław Męczykowski

Nowy wpis

@Jarek

Szanowny Panie, zapewniamy, że zadowolenie każdego Klienta z usług realizowanych przez Votum Energy jest dla nas bardzo ważne. Prosimy o przesłanie wiadomości na adres reklamacje@votumenergy.pl - zweryfikujemy na jakim etapie jest sprawa i zaproponujemy rozwiązanie problemu.

Tomasz z Rybnika Nowy wpis
Klient

Tragedia! to jedyne słowo co mogę o tej firmie powiedzieć. Cieszę sie że znjomy któremu proponowałem też instalację z tej firmy znalazł sobie coś na miejscu lokalnego i zapłacił 8 tyś mniej za taką samą instalację, ale problem nie w cenie bo byłem świadom że płacę drożej ale ma być wszystko dopięte na ostatni guzik lecz problem w tym że dwa tygodnie po podpisaniu umowy i zapłaceniu pełnej kwoty znajomy dopiero był na etapie robienia audytu z lokalnym przedsiębiorcą i już ma uruchomioną instalację a ja do dziś nie mam instalacji elektrycznej! panele zamontowane na niewłaściwej konstrukcji i środkiem nie zchodzą się a jest przerwa około 15cm, ja za kilka dni będę płacić trzecią ratę za instalację a stoi nie kompletna i elektryk co tydzień dzwoni i przekłada kolejnie termin podłączenia instalacji z inverterem! żeby uniknąć opóźnień wkopałem im kabel do ziemi na trzy tyg przed planowanym montażem. Brak jakiego kolwiek kontaktu ze strony tej firmy!!!! Handlowiec co to sprzedał rozkłada ręce i twierdzi że robi wszystko co w jego mocy! Jak widać takie korporacje mają nas gdzieś bo ich stać na procesy bo prawników mają na etacie a mały lokalny przedsiębiorca stara się o klienta bo zadowolony poleci go dalej.

Nowy wpis

@Tomasz z Rybnika

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy Votum Energy S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kamil
Kandydat

Dzień dobry, pytanie do osób pracujących na stanowisku doradcy ds. fotowoltaiki i systemów grzewczych: Jak wygląda wynagrodzenie: Czy jest podstawa? Jakie są widełki prowizji za kWp pozyskany samodzielnie? Jakie są progi sprzedażowe które należy osiągnąć? Jak wygląda temat z zakazem konkurencji w czasie jaki po rozwiązaniu umowy o współpracy? Czy umowa B2B jest umową o współpracy, a może jest to umowa agencyjna? Jakimi pojazdami poruszają się przedstawiciele? Czy jest możliwość posługiwania się swoim samochodem i rozliczania się na podstawie kilometrówki? Czy firma zapewnia LEADY sprzedażowe? Czy firma umawia spotkania? Czy firma zapewnia narzędzia sprzedażowe: tablet, telefon, dron, materiały marketingowe? Jak często odbywają się spotkania szkoleniowe? Czy praca polega jedynie na pozyskaniu klienta i sprzedaży, czy należy również wykonać pełen audyt oraz uczestniczyć na etapie realizacji u klienta?

@Kamil

Dzień dobry, naszym Doradcom nie oferujemy podstawy, a atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne. Współpracę można nawiązać zarówno w oparciu o umowę agencyjną, jak i umowę zlecenie. W Votum Energy kładziemy duży nacisk na wsparcie doświadczonych managerów i system szkoleń. Po więcej szczegółów zapraszamy na najbliższe spotkanie online, które odbędzie się już w najbliższą środę o godz. 18.00 (29.09.) Link do zapisów: https://votumenergy.pl/ve-rekrutacja/

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Votum Energy S.A. kandydat na stanowisko Pracuj na Ziemi, Zarabiaj na Słońcu ! ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Katarzyna
Klient

Wczoraj spotkaliśmy się z przedstawicielem formy, Panem Grzegorzem Niteckim. Bardzo dobrze przygotowany Pan, odpowiedział na wszystkie pytania, pomógł znaleźć rozwiązania, dostosować je do naszych potrzeb. Dziękujemy za spotkanie i oby więcej takich przedstawicieli na rynku.

@Katarzyna

Dziękujemy za opinię! #EnergiaZVotum

Olga

Cześć, jak przebiega rekrutacja na doradcę w Votum Energy? Ile trwa cały proces? Jakie są jego poszczególne etapy? Czy pracodawca skupia się na weryfikacji CV kandydata i jego umiejętności?

@Olga

Pierwszym etapem rekrutacji jest rozmowa rekrutacyjna. Następnie webinar rekrutacyjny, który odbywa się raz w miesiącu (termin sierpniowy nie jest jeszcze znany). Pełny proces trwa 2-3 tygodnie i obejmuje m.in. wspomniany wyżej webinar i rozmowę rekrutacyjną, a także podstawowe wdrożenie po wcześniejszej kwalifikacji. Kandydat może liczyć nie tylko na wsparcie doświadczonych managerów, ale również szereg szkoleń przygotowujących go do pracy. Oczywiście weryfikujemy kwalifikacje kandydata, przede wszystkim pod kątem doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej. Osoby zainteresowane mogą przesyłać CV na adres: struktury@votumenergy.pl

ok

Jaka jest średnia prowizja za pozyskany 1kw samodzielnie ?

loo
@ok

Zna ktoś widełki ? bo nie wiem czy jest sens aplikacje składać

@ok

Zapraszamy na kolejne spotkanie on-line, które odbędzie się już 14 lipca (środa) o godz. 10.00 - link do spotkania: https://votumenergy.pl/ve-rekrutacja/ W trakcie wydarzenia można dowiedzieć się między innymi jak wygląda praca Doradcy ds. OZE oraz jakie wynagrodzenie można otrzymać⚡Zapraszamy na spotkanie ⚡

Kamil
@ok

Od 5 - 10 % wartości sprzedaży. Wszelkie koszty są po twojej stronie: Samochód, sprzęt, wydruki umów, wizytówek, nawet materiały marketingowe. Codzienne raportowanie i wyznaczanie celów. Dostęp do Salesbooka odpłatny. Instalacje jedne z droższych. Na duży plus - brak lojalek, fajne motywujące spotkania odbywające się w przyjaznej atmosferze, wiele ciekawych argumentów sprzedażowych.

Z.M.
Klient

Firma pięknie przekonuje do swoich produktów, kontakt z nimi to KOSZMAR. Nie odpowiadają na zapytania, lekceważą klienta. Zdecydowanie O D R A D Z A M!!!

@Z.M.

Dzień dobry, wczoraj w tej sprawie kontaktował się już z Panem pracownik Biura Obsługi Klienta. Niestety nie otrzymaliśmy wysłanych przez Pana zapytań, wyjaśniamy tę sytuację.

Damian
@Z.M.

Do mnie odezwali się po trzech miesiącach. Mają prawdopodobnie za dużo zapytań od potencjalnych klientów.

@Damian

Dzień dobry, prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@votumenergy.pl - wyjaśnimy z czego wynikał tak długi okres oczekiwania na odpowiedź z naszej strony. Dokładamy wszelkich starań, żeby eliminować ewentualne błędy i działać jak najlepiej.

Jak długo czekaliście na odzew z Votum Energy S.A.? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Dzień dobry, w sprawach związanych z rekrutacją prosimy o kontakt mailowy na adres: struktury@votumenergy.pl

Greg
Kandydat

Brałem wczoraj udział w webinarze.Jestem pod wrażeniem pasji z jaką Dyrektor " zarazil" grupę.....to dla mnie tylko a może aż, ugruntowane przemyślenia o złożeniu aplikacji i zająciu się pracą w twórczym i kreatywnym zespole z wartością dodaną....w trosce o ekologie. To niesamowite jak technologia może współgrać dla dobra środowiska, oszczędzając przy tym pieniądze prosumentow. Pozdrawiam serdecznie

@Greg

Bardzo miło czytać nam takie opinie. Dziękujemy. Zawsze działamy z pozytywną energią ⚡ Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu ⚡

Paulina
Kandydat

Czy przy pracy zdalnej pracodawca udostępnia takie narzędzia jak laptop i telefon (jeśli jest potrzebny)? Nie chodzi o stanowisko handlowca

@Paulina

Pracodawca udostępnia narzędzia konieczne do wykonywania pracy zdalnej - większość pracowników Centrali na co dzień korzysta z laptopów.

halubas
Kandydat

Cześć, mam pytanko, czy jeśli żadnej pracy się nie boję, ale jednak nie potrafię nikogo namówić do kupna czegokolwiek to czy mogę próbować znaleźć tutaj jakąś pracę. Mgr, inż. radioelektroniki okrętowej Robert Hałubek

@halubas

Dzień dobry, dynamicznie rozwijamy się nie tylko w zakresie sprzedaży, ale również "zaplecza" organizacyjnego i technicznego we Wrocławiu i Szczecinie. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@votumenergy.pl

Wiecie może czy w Votum Energy S.A. szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Aktualne oferty pracy można znaleźć na portalu pracuj.pl oraz na naszej stronie internetowej w zakładce KARIERA.

JA
Kandydat

Rozumiem, ze brak podstawowych narzędzi samochód itp, brak lądów ( w ogłoszeniu jest myląca informacja), trochę słabo to wygląda w porównaniu do konkurencji. Bardziej oferta dla partnera a nie pracownika, chyba, ze oferujecie 1k/kW prowizji A już miałem aplikować.

@JA

W naszym ogłoszeniu jest informacja jasno mówiąca o tym, że do zadań Doradcy ds. fotowoltaiki będzie należeć zarówno aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych, jak i obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych fotowoltaiką z bazy dostarczanej przez Dział Wsparcia Sprzedaży. Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszych wypowiedziach w przypadku tego drugiego wymagane jest jednak spełnienie kilku warunków. Oferujemy umowę o współpracę (B2B lub umowa zlecenie) i atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.

Fasolka
Kandydat

Czy firma zapewnia niezbędne narzedzia pracy tj. laptop, telefon, auto słuzbowe??

@Fasolka

Koszty wykonania umowy leżą po stronie Przedstawiciela, dlatego nie udostępniamy takich narzędzi jak samochód, laptop lub telefon. W naszej ocenie największym wyzwaniem jest zapełnienie swojego kalendarza spotkaniami. Dlatego dajemy naszym Przedstawicielom narzędzia, które to ułatwiają. Stawiamy na sprawdzony system szkoleń, wsparcie w dotarciu do Klienta oraz możliwość uzyskania dostępu do bazy potencjalnych klientów dla najlepszych.

Kalinka
@Votum Energy S.A.

Aha, na rozmowie było mówione że mamy gotową bazę klientów od firmy a tu jednak musimy najpierw sami zapełnić kalendarz klientami zdobytymi przez nas ??

@Kalinka

Dysponujemy bazą klientów, jednak dostęp do niej wymaga odbycia programu szkolenia i wdrożenia się w nowe obowiązki. Dotyczy to zarówno wiedzy produktowej, jak i nauczenia się pracy na leadach. W pierwszym etapie wdrożenia Przedstawiciel ma odbyć kilka spotkań z kontaktami pozyskanymi przez siebie. Jeżeli przejdzie szkolenie z obsługi panelu leadowego zakończone egzaminem i odbędzie kilka spotkań na kontaktach własnych, podczas których może liczyć na wsparcie doświadczonego menagera, otrzyma dostęp do kontaktów z bazy.

Marcin Hisztin

Firma, która należy do grupy kapitałowej notowanej na giełdzie GPW, a to już cos znaczy. Osoby pracujące pozytywnie nastawione do klienta oraz do samych siebie. Na każdym etapie współpracy można liczyć na bardziej doświadczone osoby począwszy od przedstawiciela, dyrektora aż po osoby z zarządu. Polecam z czystym sumieniem każdej osobie chcącej się rozwijać zawodowo.

@Marcin Hisztin

❤ Dziękujemy. Miło nam czytać takie opinie.

Jakub Chudzio

Firma w której można przy odrobinie wysiłku rozwijać się w zaplanowanym, a nawet w wymarzonym kierunku. Współpraca z bardzo przyjaznym i profesjonalnym zespołem backoffice'owym sprawia, że oferowanie usług tej firmy jest przyjemnością zarówno dla pracowników sprzedaży jak i dla klientów. Jest to jedna z niewielu firm, która każdemu kto ma chęci, determinację i jest pracowity zapewni ponadprzeciętnie dochody. Wsparcie niezwykłego zespołu menadżerskiego (jeden z nich jest autorem tej opinii ;) ) przekłada się na znakomite wyniki bez stresu, presji i z wielkim szacunkiem dla potrzeb i chęci współpracowników. Polecam i zapraszam!

@Jakub Chudzio

Dziękujemy za opinię! #JestemZNajlepszymi #MocnaGrupa #EnergiaZVotum

Olga

Votum Energy SA to dynamicznie rozwijająca się spółka, a przy tym solidny pracodawca. Swoim pracownikom zapewnia możliwość rozwoju i awansu. Dla osób, które nie boją się wyzwań i chcą się rozwijać to idealne miejsce.

Czy w Votum Energy S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Tworzymy zgrany zespół, w którym pozytywnie się wspieramy. Dodatkowo na spotkaniach integracyjnych czy kongresach budujemy pozytywne relacje. Jeżeli pojawia się problem wspólnie go rozwiązujemy.

Mateusz

Polecam współpracę. Wszystko dobrze poukładane. Duża stabilna firma. Branża bardzo perspektywiczna.

@Mateusz

Dziękujemy za opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Votum Energy S.A. - Wrocław

Votum Energy S.A.