Grupa Onet.pl SA

Kraków

Opinie o Grupa Onet.pl SA

Szukam

czy to prawda, że na rekrutacji jest ankieta, która bada poglądy polityczne? jak nie jesteś osobą o poglądach liberalnych / lewackich to nie przechodzisz rozmowy?

Aga

Czasami u nich w rekrutacji chodziło o to aby kandydaci podzielili się pomysłami. Potem rekrutacja jest zamknięta. Proszą kandydatów o opracowanie problemu i wysłanie a potem nawet nikt się nie odezwie. Koleżanka która tam pracuje powiedziała mi to i to mi się potwierdziło w moim przypadku. Tak było kilka lat temu - sama to przeszłam. Teraz to chyba nie przejdzie bo nie ma ludzi.

Aj

Firma fajna, ludzi super (przynajmniej kiedys) ale na duze zarobki nie ma co liczyc. Nawet bedac super hiper specjalista z 20letnim doswiadczeniem dostaniesz 6-7netto. Wiadomo zarzadzajacy pewnie zarabiaja wiecej. Natomiast i tak zarobki sa na Polskim poziomie i wystarczy isc do pierwszego lepszego korpo zeby dostac wiecej. Nie wspominam o tym, ze tutaj nie uzywa sie jezyka wiec to takze minus. Ze wzgledu na zarobki nie polecam. Chyba, ze komus starczy ta kwota do konca zycia bo nic wiecej na pewno nie dostanie. Uscisk dloni co najwyzej ale to tez jest bardzo wazne przeciez... :D

mik

Firma chwali się na spotkaniach prezesów z pracownikami sukcesami i wysoką rentownością, ale pracownicy dostają z tego figę. Pieniądze i podwyżki to jeden wielki temat tabu. Może dostaniesz podwyżkę jeżeli zmieniasz stanowisko lub jeżeli złożysz wypowiedzenie. Naturalnie jeżeli pracujesz w zespole w którym jest określona ścieżka kariery. Do tego psuje się atmosfera co już przelewa czarę goryczy i ludzie, którzy nawet za psie pieniądze pracowali tu lata, oddali serce za produkty którymi się zajmują i mają ogromne doświadczenie odchodzą a na ich miejsce przychodzą osoby bez doświadczenia w online lub pociotki i odrzuty z innych korpo. Onet to firma, która nie szanuje i nie dba o długofalowy rozwój oraz zadowolenie pracownika. Jest dobra na początek, aby poznać technologie, metodyki i zasady pracy w korpo. Później niestety nie potrafi zatrzymać wykształconego i ogarniętego pracownika. Wpis w CV robi wrażenie na rekruterach innych firm i to jest niezaprzeczalny bonus pracy w Onet.

Electro

DreamLab oraz Onet to od zawsze kuźnia kadr dla innych firm i korporacji. Dobra na początek kariery i daje solidną naukę, ale później nie docenia pracowników i nie oferuje nic co mogłoby człowieka zatrzymać. Wiecie ile zarabia doświadczony Product Manager zajmujący się serwisem odwiedzanym przez miliony? Ok 2.5 -3 na rękę!!! Dlatego tak szybko odchodzą do innych korporacji mających swoje centra R&D w Krakowie.

slash51

Nie wiem czy internet mówi prawdę o ONET, ale wiem że ONET sam z siebie rzadko mówi prawdę

Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie Grupa Onet.pl SA? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Grupa Onet.pl SA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Onet.pl SA