Opinie o Grupa Onet.pl SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Onet.pl SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Onet.pl SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Grupa Onet.pl SA w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy Grupa Onet.pl SA zatrudnia studentów?

Czy Grupa Onet.pl SA organizuje staże dla studentów?

ir
Kandydat

Platforma onet bardzo się zmieniła od czasu powstania do obecnej chwil. W porównaniu do zeszłych czasów ( optimus) do chwil obecnej to jest przestrzeń jak niebo a ziemia ( czas obecny). W szczególności chodzi o obiektywny przekaz informacji w trzeciej osobie, nie narzucając odbiorcy własnej wizji ( proponuje wrócić do rzetelnego dziennikarstwa).

Tomasz Nowy wpis
@ir

Dziennikarstwo Onet w 2022 roku to tylko rzadkie przebłyski neutralności i prawdy. Niestety dominuje manipulacja informacjami, unikanie niewygodnych tematów i totalne atakowanie prawicy. Lewica wg. Onet jest mądra i prawie bez wad. Widać też pilnowanie niemieckiego interesu. Momentami czuję, że Onet jest wręcz antypolski; wiecznie tematy pokazujące jak Polska i Polacy są beznadziejni. Dominuje negatywny przekaz i plotki.

Jolanta Nowy wpis
@ir

Czyli Twoim zdaniem teraz ten przekaz informacji jest lepszy tak? Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam.

ikonka

Sprawdź 5 opinii klientów firmy Grupa Onet.pl SA w Kraków.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w Grupa Onet.pl SA?

Czy Grupa Onet.pl SA zatrudnia studentów?

Lobo
@Pytanie

Pytanie czy jesteś lewicowa. Onet tylko takim daje pracę. No chyba że masz korzenie w Germanach, wtedy też masz gwaranta.

O.
@Lobo

Obecnie Onet należy do Amerykanów. :)

@O.

Proszę Was - takie kwestie nie są tu najistotniejsze. Trzymajmy się tu z daleka od tematów politycznych. @O., pracujesz może w chwili obecnej w Grupie Onet.pl? Może wiesz, czy można tam aplikować na staż?

onet to nie są wolne media
@Łucja

dlaczego twierdzisz, że to nie ma znaczenia? nie masz godności honoru i kręgosłupa moralnego, że cię to nie interesuje jakie praktyki w Polsce stosuje onet?

Odpowiedź

Tak, zatrudnia.

irys
@Lobo

bo jest prawdziwa

Wanda Nowy wpis
@irys

No cóż... A ostatecznie jak to oceniasz?

Czy Grupa Onet.pl SA organizuje staże dla studentów?

onet to nie są wolne media
@Pytanie

onet to idealne (usunięte przez administratora)dla osób uwstecznionych tematy pani Kiełbasy to wyżyny pisarskie tego portalu wchodzisz na onet a tam " zjedz to a odmieni się twoje życie" "zobacz, które zodiaki zdradzają" "czy wiedziałeś, że.. nie uwierzysz!" (usunięte przez administratora) i chłam, poziom tekstów to podstawówka, na prawdę muszą tam pracować cięzkie niedorozwoje na czelu z panem co niby był komputerowo do wywiadu podstawiony ;) żenada, opinie zablokowaliście bo juz nie mogliscie czytac prawdy co ludzie myślą o waszym portalu? dziś (usunięte przez administratora) z onety udają niezależne media i strajkują, rok temu przyjmowali listy z niemiec jak mącić w Polsce. stfu wam w mordy, szkoda tylko ze sami rodacy tak mieszają na zlecenie niemców.

Kolo
Klient
@onet to nie są wolne media

Bo to prawda

Jerry
@Kolo

Nie są wolne bo przecież wlasciciele tej strony to niemcy i szwajcarzy

Wanda
@Jerry

No ale narodowość chyba nie musi jednoznacznie wskazywać na ich ogólną postawę przecież? Równie dobrze Polaka o jakieś rzeczy można byłoby podejrzewać

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grupa Onet.pl SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Iwona

Cześc, ciezko mi tu znaleśc konkrety, a tym bardziej wpisy pracowników. wie ktos jak wyglada proces rekrutacyjny do firmy?:)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Grupa Onet.pl SA?

Czy w Grupa Onet.pl SA wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gość
Kandydat

dużo piszecie, jednak nikt nie mówi o tak ważnej kwestii czyli, na jaką umowę można liczyć w Onecie? Czy jest to umowa o pracę czy umowa zlecenie? Jake są zarobki nowo przyjętych dziennikarzy?

asaaaaaaa
@Gość

kogo? dziennikarzy? człowieku, ty widziałes artykuły onetu? jacy dziennikarze?!

A-Ż
@Gość

Umowa o pracę

Zarobki

Ostatnio w Onecie były podwyżki. Na stanowisku redaktorskim pracownicy z większym stażem zarabiają około 3500 zł netto. Jeszcze niedawni pensja na poziomie 2000-2500 zł netto to był standard. Tyle się proponuje nowym pracownikom bez doświadczenia. Bardzo trudno w w Onecie dostać większe pieniądze. Nawet informatycy nie mogą liczyć na standardową pensję, jaką obecnie można uzyskać w branży IT.

Antek

Może mi ktoś podpowie czy aktualnie firma rekrutuje i jak przebiega rekrutacja?

Liza

FAKE NEWS factory znowu rekrutuje? brakuje pomysłów to zrobią spęd i popytają ludzi z konkurencji, jak zwykle, a potem się powie, że rekrutacja zakończona

Tomek

to prawda, że Onet będzie zwalniał? słyszałem od znajomego, który tam pracuje

Jaki
@Tomek

Tak

Henry

Jakieś newsy o pracy mógłby ktoś napisać. Czy w ogóle jest sens aplikować?

Łucja

@Tomek, ale rozumiem, że sam nie pracujesz w Grupie Onet.pl w Krakowie, tak? Pytasz o zwolnienia, bo chciałbyś podjąć pracę w tym miejscu czy po prostu z ciekawości? Może wypowie się na ten temat jakaś osoba, która obecnie jest zatrudniona w tym miejscu, bo na pewno ona będzie najlepiej znała sytuację w firmie.

Łucja

@ANGELA, na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat pracodawców. W jaki sposób Twój komentarz ma coś wspólnego z pracą w Grupie Onet.pl? Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

falba
@Łucja

(usunięte przez administratora)Nikt nie odpowiada na e-meile.Zadaja wpisowe ale propozycji nie dostaniesz .Ja to zglosze(usunięte przez administratora)

ANGELA

KŁAMCY - kłamcy

Łucja

@monika, skąd wiesz, że tak wyglądają szczegóły rekrutacji w Grupa Onet.pl? Rozumiem, że aplikowałaś do pracy w tym miejscu. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Grupa Onet.pl w Krakowie? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz czy jej forma podlega negocjacji.

monika

Rekrutacja w tej firmie to fikcja ,miejsce sprzedane po znajomosci ale HR wypełnia sobie grafiki i robi fikcyjne rekrutacje marnując ludziom czas- omijac z daleka taką firme

Łucja

@Maria, a skąd masz takie informacje? Czy są jakieś przesłanki w firmie, które mogłyby coś mówić na ten temat? Rozumiem, że jesteś aktualnie pracownikiem Grupa Onet.pl. @przerazony, nie bardzo rozumiem, co złego widzisz w tak skonstruowanej ofercie pracy? Taka nazwa stanowiska jest dziś powszechnie spotykana w branży. Bardzo proszę o zachowanie kultury na forum.

Maria

czy to prawda, że się zanosi na zwolnienia pracowników w Onet ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Onet.pl SA - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Onet.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Onet.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie klientów o firmie Grupa Onet.pl SA?

Liczba opinii klientów firmy Grupa Onet.pl SA, to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Onet.pl SA
1.8/5 Na podstawie 60 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Grupa Onet.pl SA