New Men Style

Kraków

Opinie o New Men Style

Teraz wiadero przesadziłeś, można cię za to pozwać do sądu , i wtedy gowork ujawni twoje dane a jak cię spotkam to dostaniesz wpier......

@Pracownik 06.11.2017 11:45

Ale komentarz szczery do bólu. Magazynierzy nie robią u was długo. Rok i wypad.

@Pracownik 06.11.2017 11:45

Co do (usunięte przez administratora) to chyba zapomnieliście jak wyglądam i cała wasza trójka plus owsik donosiciel to pryszcz. A komentarz nie jest mój. I tak wszystko pójdzie na moje konto . pa

D

Półtora roku pracy w New Men potrafi zrobić z pracownika psychopatę. Nie polecam.

@D 28.10.2017 10:26

Z innych nie zrobiło i są zadowoleni z pracy w NEW MEN, polecam i nie zwracajcie uwagi na wypociny psychopaty, tak długo będzie nosił wodę aż mu się ucho w wiadernie urwie.

Darek

U was nie ma co ukraść. Wszystko z materiałów najgorszej jakości - najtańsza chińszczyzna zleżała na magazynie. A o kamerach pisałem w odniesieniu że możecie sobie nimi zajrzeć do własnej wiecie co. A w waszych komentarzach wychodzi wasza kultura.

Pracownik NEW MEN

Srarku , twoja praca w NEW MEN to było nieporozumienie , ludzie sikali ale z twojej głupoty, nikt tu cię nie lubił, nie miałeś kolegów ani koleżanek , nie zawdzięczasz zwolnienia małym szujom, tylko swoim wymyślonym urojeniom i wymyślonemu przerośniętemu ego a przede wszystkim lenistwu i psychopatycznemu podejściu do życia. Pracowałeś jeszcze pół roku bo firma chciała ci dać jeszcze jedną szansę. Idź sobie lepiej zapal e-papierosa bo tylko na to cię było stać. Jeśli okradłeś firmę , bo pisałeś wcześniej o kamerach, to rozliczysz się z tego po swoim (usunięte przez administratora) życiu.

Darek

Zdarzenie ze stoperem nie miało wpływu na zwolnienie. Pracowałem po nim jeszcze pół roku a ludzie sikali po nogach jak opowiadali sobie jak to szefem wałek zarzucał. Zwolnienie załatwiła mi mała szuja z magazynu wyr. gotowych. Nie piszę nieprawdy. Ta strona jest opinią o pracodawcy a nie samouwielbieniu. Piszę bo widuję się z pracownikami new men w moim miejscu pracy i stwierdzam że nic się u was nie zmieniło. Ostatnia rzecz - wypowiedzenie dostałem w wigilię Bożego Narodzenia. Cenzor nie pisz inicjałami bo mnie to nie rusza - straszyć to ty teraz możesz dzieci w przedszkolu.

Pracownik NEW MEN

Cześć, teraz na 100% wiemy że te wszystkie niepochlebne i szkalujące opinie oraz durne wpisy, pisze psychopata, pamiętamy cię jak udawałaś że pracujesz na magazynie, twoje inicjały to W.D. z osiedla Strusia w Hucie Jak by zależało to ode mnie, to bym cię wsadził do Kobierzyna tam twoje miejsce. To był ogromny błąd że ktoś cię przyjął do NEW MEN, trzeba być wyjątkowym psycholem żeby od 5 lat pisać swoje urojone wizje o firmie w której się chciało tylko zachomikować i brać pieniądze, Pamiętam Szef tej firmy chciał ci pokazać jak się uczciwie pracuje , niestety nie pomyślałeś że to jest jego dobra wola i ukłon w twoja stronę, żebyś się opamiętał i żeby nie trzeba było cię zwalniać, niestety miałeś to w czterech literach. Lepiej już nie pokazuj wszystkim jaką jesteś gnid.. , już wszyscy cię poznali i się na tobie wyznali. Miłego dnia i zapomnij o NEW MEN tu już nie masz powrotu. To firma dla normalnych. P.S. Jeżeli teraz udało ci się gdzieś zaczepić to żałuję twoich przełożonych, a może by im otworzyć oczy, kim jesteś i jakim psycholem.

Ktoś

O stoperze nie pisze durna baba tylko zwykły facet. Żona szefa mierzyła mi czas a jej mąż czyli szef pokazywał jak szybko mam robić. Zrobił dwie rzeczy i się spocił a zostało jeszcze ze 40 więc średniej czasu nie wyliczono. To tylko jeden epizod z reszty głupoty.

myszka

Nie jestem właścicielem, bara...., praca ze stoperem o której piszesz to bzdury, jakikolwiek stoper , który mógł być w NEW MEN, miała kiedyś osoba, która normowała czas pracy do poszczególnych elementów, żeby wycenić elementy do akordu. Wszystkie koleżanki ,które szyją w tym systemie są bardzo zadowolone bo mogą nieźle zarobić. Widocznie z ciebie była taka "Krawcowa" Przeczytałam poprzednie wpisy i wychodzi na to że jedna dur..... baba wylewa jad na tym forum. Poproś jakiegoś chłopa żeby ci pomógł. Napisz jak cię zastraszali kto na ciebie donosił a szczególnie mnie interesuje co na ciebie mogli donosić, co tak go robiłaś że ktoś na ciebie donosił. Bara...., nie jest inwektywą tylko kolokwializmem, bo tylko w takim języku coś do niektórych dochodzi i nie jestem jak poprzednio napisałaś ( I nie wpisujcie imion pisząc jako pracodawcy na tej stronie bo jest to śmieszne. Wpisz gałka, siara albo szefowa czyli żona szefa.) Jestem pracownicą NEW MEN, zadowoloną z życia, mam poukładane życie rodzinne i lubię swoją pracę, nikt na mnie nie donosi i nie szpieguje, nie stoi ze stoperem , zarabiam w porównaniu do innych koleżanek, bo takie też mam w innych firmach krawieckich, całkiem dobrze. W firmie jest bardzo dobra atmosfera i mogę liczyć na koleżanki, warunki pracy też są bardzo dobre. Firmę NEW MEN mogę polecić z czystym sumieniem dla osób ,które chcą pracować i zarabiać a nie są leserami.

ktoś

Tanio i byle jak to jest w New Men dzięki zastraszaniu, pracy ze stoperem w ręce i donosicielstwu. A sam fakt pisania przez szefów firemki inwektywami świadczy jak będą się odnosić do przyszłego pracownika. Bo akurat pochlebne komentarze piszą właściciele new men.

Misiak

New Men Style to spoko firma dla normalnych i pracowitych ludzi.

niewyzyta

Szwalnia z wieloletnią tradycją poszukuje nowych osób do pracy na szwalni. Jesteś szwaczką, umiesz szyć i masz chęci do pracy ? Mamy pracę dla Ciebie Masz już stałe zatrudnienie, a szukasz dodatkowej pracy „po godzinach" – zadzwoń: 12 653 15 13 Wszystkie szczegóły i warunki współpracy podamy już osobiście. Zapraszamy!

zyta

Poszukuję krawcowej z doświadczeniem, szycie na miarę, odszywanie modeli dla marek odzieżowych, przeszycia zleceń hurtowych. Pracownia zlokalizowana jest przy dworcu głównym w Krakowie. Atrakcyjne warunki zarobkowe. 509 033 706

zyta

zadowolona pracownica z NEW MEN

Witam, pracowałam kiedyś u Pana Szczygła, niestety to co obiecuje nie pokrywa się z rzeczywistością, realnie płaci szczygłami a wymagania z sufitu.

Królowa życia

Dzień dobry, Jestem bardzo wykwalifikowana, szyję szybko spodnie męskie i sprzątam dokładnie grube portfele. Czy mógłbyś "ktosiu" napisać cos więcej o tej firmie w Nowej Hucie bo dzwoniłam i wygląda na to, że to firma "uduś" ,dużo obiecują a mało dają i nie ma na czym zarobić.

BEZSTRONNY SĘDZIA

HEJ, TO DZIAŁA TAK - JAK PRACODAWCA ZAPŁACI TO DOSTAJE UPRAWNIENIA ADMINISTRATORA I MOŻE SOBIE KASOWAĆ NIEWYGODNE WPISY, I WIELU PRACODAWCÓW SIĘ DAJE ZŁAPAĆ NA TO. POTRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ KOMU NAPRAWDĘ TAKIE STRONY SŁUŻĄ? ILE GOWORK JUŻ NA TYM ZAROBIŁ ? CZEMU NIE MOŻNA POZNAĆ I UJAWNIĆ DANYCH HEJTERA ,SKORO SĄ DANE PRACODAWCY ?

Jadzia

Pewnie Maciej szczygieł się uśmiecha jak mu robią koła spodni, czy kwoty podane to za jeden raz czy za co dziennie na stojąco lub siedząco ? i co z tym kręgosłupem ?

zainteresowana

Czy mam się uśmiechać do szczygła na matecznym, jak mu odpoczywa kręgosłup czy jak stoi i pracuje ? :)

New Men Style to spoko firma a hejterzy zawsze będą !!

były pracownik

Dlaczego zaraz tam zaszkodzić. Ten wątek jest dla pracowników - byłych i szukających pracy. Dzięki tej stronie szukający zatrudnienia mogą się przygotować psychicznie do firmy bo fizycznie dużo można znieść. Ale poniżania i zastraszania nikomu nie życzę I nie wpisujcie imion pisząc jako pracodawcy na tej stronie bo jest to śmieszne. Wpisz gałka, siara albo szefowa czyli żona szefa.

Norbert

Czy możecie napisać kilka informacji w sprawie aktualnej oferty pracy? Czy New Men Style ma obecnie jakieś nowe oferty? Nie mogę nic namierzyć a chciałbym aplikować. Po lekturze opinii na tym wątku mam wrażenie, że ktoś bardzo stara się zaszkodzić firmie!

były pracownik

Jeszcze raz przypominam że pozytywne komentarze zamieszczają właściciele tej firemki gdyż bardzo ich bolą niepochlebne komentarze. Szczególnie na tej stronie. Przyszły pracowniku - masz prawo wiedzieć w co wdepniesz.

Maliniak

Mam wrażenie , że jedna osoba siedzi i pisze te swoje bzdury ze zwykłej zawiści. Zastanawiający jest powód , że już tu nie pracuje? Firma funkcjonuje i nie ma zupełnie potrzeb kadrowych to też daje coś do myślenia. Mam inne, dobre doświadczenia z firmą!

były pracownik

Konkretnie to nie podobało mi się traktowanie ludzi jak zło któremu trzeba zapłacić za wykonaną pracę. A najlepiej żeby pracownik oddał wam jeszcze połowę wypracowanej pensji. To czego doświadczyłem w tym waszym wymyśle chorej wyobraźni czyli firmie to warunki urągające standardom pracy, próby zastraszania i poniżania. Brak BHP na stanowiskach, praca ze stoperem w ręce w Zakładzie Pracy Chronionej. Duchota w lecie, zimno w zimie jak w psiarni. Na kim chcecie oszczędzić na ludziach. A za wasze traktowanie będę systematycznie przypominał pracownikom chcącym zacząć pracę czym jesteście i jakie wartości mają szefowie. Donosicielstwo, wygryzanie współpracowników i wazelina. PA. PS. Nie robiąc w waszej firemce zarabiam 3500 brutto w normalnej pracy bo takie są.

Kandydat

Szkoda, że na tym wątku wypowiadają się tylko byli pracownicy. Bardzo często takie opinie nie są obiektywne a wręcz nastawione na przedstawienie firmy w złym świetle. Może ktoś z pracujacych napisać kilka informacji?

były pracownik tej firemki

Lepiej nie trać czasu i poszukaj sobie czegoś lepszego. Nie musisz zaczynać od ZERA.

Norbert

Szukałem informacji o firmie i wychodzi na to, że New Men Style ma całkiem dobrą opinię jako pracodawca. Szkoda, że byli pracownicy chcą zaszkodzić firmie!

Marek

Jak ktoś zaczyna pracę to z reguły ma niskie zarobki. Żeby mieć dobrą kasę to trzeba mieć lata pracy lub być super fachowcem.

Misiak

Ja słyszałem o firmie dobre opinie a na forum już jest inaczej?

były

Nie polecam. Ale i tak zdecydujesz sam lub sama.

były

NIE POLECAM. Ale zawsze możesz spróbować zaryzykować.

były

NIE POLECAM. Ale zawsze możesz spróbować zaryzykować.

Nowy

Odnoszę wrażenie , że niektóre osoby zachowują się jak dzieci w piaskownicy a nie jak ludzie w pracy.

Misiak

Może lepiej by było zmienić podejście do pracy w New Men Style? Jeśli to nie jest praca dla kogoś może warto poszukać innej? Pracuję tu i nie wiem skąd tyle jadu w ludziach? Każda firma ma wymagania i tyle.

Misiak

Czy jesteście pewni, że nie można o firmie napisać coś pozytywnego? Zawsze jest coś złego i dobrego, ale pewne sprawy lepiej omawiać z szefami nie na forum.

Misiak

Zgadzam się z tym, że każdy ma prawo mieć swoją opinię o firmie i mogą być one różne. Nie zgadzam się natomiast na obrażanie i wyzywanie kogokolwiek. To samo prawo daje nam możliwość pisania opinii pozytywnych i negatywnych.

Kinga

Czy New Men Style nie ma żadnych nowych ofert pracy? Bardzo chciałam tu pracować bo słyszałam dobre opinie o nich ale nic nie ma. Może ktoś słyszał o pracy?

Edyta

W tym miesiącu pojawiło się wiele nowych ogłoszeń. Jesteś zainteresowany pracą w New Men Style koniecznie odwiedź zakładkę "Oferty pracy". ;)

Dratewka

Witam, widziałem ofertę w listopadzie dla krawca w Warszawie. Czy to jest jeszcze aktualne? Ile można zarobić?

Bacha

Cześć, ja też tu pracuję i nawet więcej niż podejrzewam kto robi te wpisy, Pracowali w NEW MEN ludzie ,którzy chcieli tylko brać kasę i nic nie robić, lub ciągle być na zwolnieniu lekarskim. Firma to doceniła i dlatego teraz są te wpisy, zawiść i złośliwość ludzka, to nie zabawa. Powinno się to leczyć i w żadnym przypadku nie przyjmować do żadnej pracy. Niech żyją z 500+, :) i innych zasiłków i tak się na nich składamy my , płacąc podatki.

Misiak

New Men to fajna firma a ja w niej pracuję. Nie należy brać na poważnie złych wpisów bo mam wrażenie, iż ludzie tak się bawią.

jajcarz

Ludzie składajcie CV gdzie się da. Nie jest powiedziane, że musicie zapier... aż do śmierci w tym czymś. Ja po zmianie po 200 zł brutto doszedłem przy 4 firmie do trochę więcej niż ta ich jałmużna z grupą. PA

jajcarz

Dzień dobry. Atmosferę w pracy stwarzają ludzie tam pracujący. A negatywy tam pracujący trzymają się dobrze. Właściciele tylko ich tolerują. I tu jest ich błąd ale nie chcą tego widzieć. Mam nadzieję, że napisałem kulturalnie. PA

chetnypracy

@jajcarz powiesz coś więcej? Bo chciałbym tam pracować możesz powiedzieć konkretnie minusy pracy tam ?

Adam

Ja też polecę pracę w tej firmie . Ogólnie atmosfera na produkcji jest przyjemna , z szefowa można się dogadać nie robi większych problemów, jeśli chodzi o pracodawcę płaci w terminie, i przestrzega prawa tzn urlop i dni wolne . Więc ja mogę polecić i jeśli ktoś ma jakieś pytania z chęcią pomogę.

Wojtek

Ja też mogę powiedzieć że pracowało mi się bardzo przyjemnie . Gdyby nie sytuacja mojej żony i przymusowa przeprowadzka na pewno pracował bym tam do tej pory , szefostwo jak najbardziej ok , i cała załoga również pomocna . polecam ;)

adrian

Możesz coś więcej powiedzieć? Ja miałem znajomego który pracował i sobie chwalił. Jestem aktualnie poszukujący pracy i się zastanawiam ? Myślę że nie będzie tak źle; ) lubię się angażować i być kreatywnym.

wesołek

Sporo się właściciele nachwalili własnej firemki. Szkoda tylko że nie idzie to w parze z atmosferą w pracy. Nic się nie zmieniło a ludzie tam pracujący dalej mają niezbyt dobre zdanie o władzy. I to by było na tyle.

Krzysiek

Akurat się zgadza, Pracowałem tam trochę, firma szanowała wszystkie moje prawa i jeżeli ktoś chciał to dawali możliwości zarobku. Polecam

Zostaw opinię o New Men Style - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Men Style