New Men Style

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 84 ocen.

New Men Style
3 84 6 1

Opinie o New Men Style

Administrator

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w New Men Style? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Martyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Nick

Jakieś nowości z Njuuu Mena?

Administrator

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w New Men Style? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Tymoteusz

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to zawsze będzie niezadowolony. Szkoda, że winą za to chce obarczać firmę!!!

Pracownik

Teraz wiadero przesadziłeś, można cię za to pozwać do sądu , i wtedy gowork ujawni twoje dane a jak cię spotkam to dostaniesz wpier......

D
@Pracownik 06.11.2017 11:45

Tym razem to nie ja. Nie piszę nazwiskami.

D
@Pracownik 06.11.2017 11:45

Ale komentarz szczery do bólu. Magazynierzy nie robią u was długo. Rok i wypad.

D
@Pracownik 06.11.2017 11:45

Co do (usunięte przez administratora) to chyba zapomnieliście jak wyglądam i cała wasza trójka plus owsik donosiciel to pryszcz. A komentarz nie jest mój. I tak wszystko pójdzie na moje konto . pa

D

Półtora roku pracy w New Men potrafi zrobić z pracownika psychopatę. Nie polecam.

Pracownik
@D 28.10.2017 10:26

Z innych nie zrobiło i są zadowoleni z pracy w NEW MEN, polecam i nie zwracajcie uwagi na wypociny psychopaty, tak długo będzie nosił wodę aż mu się ucho w wiadernie urwie.

Darek

U was nie ma co ukraść. Wszystko z materiałów najgorszej jakości - najtańsza chińszczyzna zleżała na magazynie. A o kamerach pisałem w odniesieniu że możecie sobie nimi zajrzeć do własnej wiecie co. A w waszych komentarzach wychodzi wasza kultura.

Pracownik NEW MEN

Srarku , twoja praca w NEW MEN to było nieporozumienie , ludzie sikali ale z twojej głupoty, nikt tu cię nie lubił, nie miałeś kolegów ani koleżanek , nie zawdzięczasz zwolnienia małym szujom, tylko swoim wymyślonym urojeniom i wymyślonemu przerośniętemu ego a przede wszystkim lenistwu i psychopatycznemu podejściu do życia. Pracowałeś jeszcze pół roku bo firma chciała ci dać jeszcze jedną szansę. Idź sobie lepiej zapal e-papierosa bo tylko na to cię było stać. Jeśli okradłeś firmę , bo pisałeś wcześniej o kamerach, to rozliczysz się z tego po swoim (usunięte przez administratora) życiu.

Darek

Zdarzenie ze stoperem nie miało wpływu na zwolnienie. Pracowałem po nim jeszcze pół roku a ludzie sikali po nogach jak opowiadali sobie jak to szefem wałek zarzucał. Zwolnienie załatwiła mi mała szuja z magazynu wyr. gotowych. Nie piszę nieprawdy. Ta strona jest opinią o pracodawcy a nie samouwielbieniu. Piszę bo widuję się z pracownikami new men w moim miejscu pracy i stwierdzam że nic się u was nie zmieniło. Ostatnia rzecz - wypowiedzenie dostałem w wigilię Bożego Narodzenia. Cenzor nie pisz inicjałami bo mnie to nie rusza - straszyć to ty teraz możesz dzieci w przedszkolu.

Pracownik NEW MEN

Cześć, teraz na 100% wiemy że te wszystkie niepochlebne i szkalujące opinie oraz durne wpisy, pisze psychopata, pamiętamy cię jak udawałaś że pracujesz na magazynie, twoje inicjały to W.D. z osiedla Strusia w Hucie Jak by zależało to ode mnie, to bym cię wsadził do Kobierzyna tam twoje miejsce. To był ogromny błąd że ktoś cię przyjął do NEW MEN, trzeba być wyjątkowym psycholem żeby od 5 lat pisać swoje urojone wizje o firmie w której się chciało tylko zachomikować i brać pieniądze, Pamiętam Szef tej firmy chciał ci pokazać jak się uczciwie pracuje , niestety nie pomyślałeś że to jest jego dobra wola i ukłon w twoja stronę, żebyś się opamiętał i żeby nie trzeba było cię zwalniać, niestety miałeś to w czterech literach. Lepiej już nie pokazuj wszystkim jaką jesteś gnid.. , już wszyscy cię poznali i się na tobie wyznali. Miłego dnia i zapomnij o NEW MEN tu już nie masz powrotu. To firma dla normalnych. P.S. Jeżeli teraz udało ci się gdzieś zaczepić to żałuję twoich przełożonych, a może by im otworzyć oczy, kim jesteś i jakim psycholem.

Ktoś

O stoperze nie pisze durna baba tylko zwykły facet. Żona szefa mierzyła mi czas a jej mąż czyli szef pokazywał jak szybko mam robić. Zrobił dwie rzeczy i się spocił a zostało jeszcze ze 40 więc średniej czasu nie wyliczono. To tylko jeden epizod z reszty głupoty.

myszka

Nie jestem właścicielem, bara...., praca ze stoperem o której piszesz to bzdury, jakikolwiek stoper , który mógł być w NEW MEN, miała kiedyś osoba, która normowała czas pracy do poszczególnych elementów, żeby wycenić elementy do akordu. Wszystkie koleżanki ,które szyją w tym systemie są bardzo zadowolone bo mogą nieźle zarobić. Widocznie z ciebie była taka "Krawcowa" Przeczytałam poprzednie wpisy i wychodzi na to że jedna dur..... baba wylewa jad na tym forum. Poproś jakiegoś chłopa żeby ci pomógł. Napisz jak cię zastraszali kto na ciebie donosił a szczególnie mnie interesuje co na ciebie mogli donosić, co tak go robiłaś że ktoś na ciebie donosił. Bara...., nie jest inwektywą tylko kolokwializmem, bo tylko w takim języku coś do niektórych dochodzi i nie jestem jak poprzednio napisałaś ( I nie wpisujcie imion pisząc jako pracodawcy na tej stronie bo jest to śmieszne. Wpisz gałka, siara albo szefowa czyli żona szefa.) Jestem pracownicą NEW MEN, zadowoloną z życia, mam poukładane życie rodzinne i lubię swoją pracę, nikt na mnie nie donosi i nie szpieguje, nie stoi ze stoperem , zarabiam w porównaniu do innych koleżanek, bo takie też mam w innych firmach krawieckich, całkiem dobrze. W firmie jest bardzo dobra atmosfera i mogę liczyć na koleżanki, warunki pracy też są bardzo dobre. Firmę NEW MEN mogę polecić z czystym sumieniem dla osób ,które chcą pracować i zarabiać a nie są leserami.

ktoś

Tanio i byle jak to jest w New Men dzięki zastraszaniu, pracy ze stoperem w ręce i donosicielstwu. A sam fakt pisania przez szefów firemki inwektywami świadczy jak będą się odnosić do przyszłego pracownika. Bo akurat pochlebne komentarze piszą właściciele new men.

Misiak

New Men Style to spoko firma dla normalnych i pracowitych ludzi.

niewyzyta

Szwalnia z wieloletnią tradycją poszukuje nowych osób do pracy na szwalni. Jesteś szwaczką, umiesz szyć i masz chęci do pracy ? Mamy pracę dla Ciebie Masz już stałe zatrudnienie, a szukasz dodatkowej pracy „po godzinach" – zadzwoń: 12 653 15 13 Wszystkie szczegóły i warunki współpracy podamy już osobiście. Zapraszamy!

zyta

Poszukuję krawcowej z doświadczeniem, szycie na miarę, odszywanie modeli dla marek odzieżowych, przeszycia zleceń hurtowych. Pracownia zlokalizowana jest przy dworcu głównym w Krakowie. Atrakcyjne warunki zarobkowe. 509 033 706

zyta

Poszukuję krawcowej z doświadczeniem, szycie na miarę, odszywanie modeli dla marek odzieżowych, przeszycia zleceń hurtowych. Pracownia zlokalizowana jest przy dworcu głównym w Krakowie. Atrakcyjne warunki zarobkowe. 509 033 706

zadowolona pracownica z NEW MEN

Witam, pracowałam kiedyś u Pana Szczygła, niestety to co obiecuje nie pokrywa się z rzeczywistością, realnie płaci szczygłami a wymagania z sufitu.

Królowa życia

Dzień dobry, Jestem bardzo wykwalifikowana, szyję szybko spodnie męskie i sprzątam dokładnie grube portfele. Czy mógłbyś "ktosiu" napisać cos więcej o tej firmie w Nowej Hucie bo dzwoniłam i wygląda na to, że to firma "uduś" ,dużo obiecują a mało dają i nie ma na czym zarobić.

BEZSTRONNY SĘDZIA

HEJ, TO DZIAŁA TAK - JAK PRACODAWCA ZAPŁACI TO DOSTAJE UPRAWNIENIA ADMINISTRATORA I MOŻE SOBIE KASOWAĆ NIEWYGODNE WPISY, I WIELU PRACODAWCÓW SIĘ DAJE ZŁAPAĆ NA TO. POTRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ KOMU NAPRAWDĘ TAKIE STRONY SŁUŻĄ? ILE GOWORK JUŻ NA TYM ZAROBIŁ ? CZEMU NIE MOŻNA POZNAĆ I UJAWNIĆ DANYCH HEJTERA ,SKORO SĄ DANE PRACODAWCY ?

Jadzia

Pewnie Maciej szczygieł się uśmiecha jak mu robią koła spodni, czy kwoty podane to za jeden raz czy za co dziennie na stojąco lub siedząco ? i co z tym kręgosłupem ?

zainteresowana

Czy mam się uśmiechać do szczygła na matecznym, jak mu odpoczywa kręgosłup czy jak stoi i pracuje ? :)

Pracownik

New Men Style to spoko firma a hejterzy zawsze będą !!

były pracownik

Dlaczego zaraz tam zaszkodzić. Ten wątek jest dla pracowników - byłych i szukających pracy. Dzięki tej stronie szukający zatrudnienia mogą się przygotować psychicznie do firmy bo fizycznie dużo można znieść. Ale poniżania i zastraszania nikomu nie życzę I nie wpisujcie imion pisząc jako pracodawcy na tej stronie bo jest to śmieszne. Wpisz gałka, siara albo szefowa czyli żona szefa.

Norbert

Czy możecie napisać kilka informacji w sprawie aktualnej oferty pracy? Czy New Men Style ma obecnie jakieś nowe oferty? Nie mogę nic namierzyć a chciałbym aplikować. Po lekturze opinii na tym wątku mam wrażenie, że ktoś bardzo stara się zaszkodzić firmie!

były pracownik

Jeszcze raz przypominam że pozytywne komentarze zamieszczają właściciele tej firemki gdyż bardzo ich bolą niepochlebne komentarze. Szczególnie na tej stronie. Przyszły pracowniku - masz prawo wiedzieć w co wdepniesz.

były pracownik

Jeszcze raz przypominam że pozytywne komentarze zamieszczają właściciele tej firemki gdyż bardzo ich bolą niepochlebne komentarze. Szczególnie na tej stronie. Przyszły pracowniku - masz prawo wiedzieć w co wdepniesz.

Maliniak

Mam wrażenie , że jedna osoba siedzi i pisze te swoje bzdury ze zwykłej zawiści. Zastanawiający jest powód , że już tu nie pracuje? Firma funkcjonuje i nie ma zupełnie potrzeb kadrowych to też daje coś do myślenia. Mam inne, dobre doświadczenia z firmą!

były pracownik

Konkretnie to nie podobało mi się traktowanie ludzi jak zło któremu trzeba zapłacić za wykonaną pracę. A najlepiej żeby pracownik oddał wam jeszcze połowę wypracowanej pensji. To czego doświadczyłem w tym waszym wymyśle chorej wyobraźni czyli firmie to warunki urągające standardom pracy, próby zastraszania i poniżania. Brak BHP na stanowiskach, praca ze stoperem w ręce w Zakładzie Pracy Chronionej. Duchota w lecie, zimno w zimie jak w psiarni. Na kim chcecie oszczędzić na ludziach. A za wasze traktowanie będę systematycznie przypominał pracownikom chcącym zacząć pracę czym jesteście i jakie wartości mają szefowie. Donosicielstwo, wygryzanie współpracowników i wazelina. PA. PS. Nie robiąc w waszej firemce zarabiam 3500 brutto w normalnej pracy bo takie są.

Zostaw opinię o New Men Style - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Men Style