Opinie o New Men Style w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New Men Style. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie New Men Style o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Men Style w Kraków

Xxx

Zdecydowanie NIE polecam pracy w „firmie” cyrki z wypłatami, nikt nic nie wie, pieniądze spóźniają się o tydzień czasami półtora, jeśli chcesz pracować na umowie o prace-zapomnij. Jakoś nieadekwatna do ceny, częste przekręty. Największy uraz do wypłat, spłacając kredyt jestem niewypłacalna bo szanowny Pan prezes nie potrafi wyslac pieniędzy. Żenada, na firmę aspirująca do kategorii premium, wypłaty na czas, premie powinny być czymś normalnym. Jeśli chcesz pracować charytatywnie- ta praca jest właśnie dla Ciebie. Jedyny plus jaki mige powiedzieć to ludzie z jakimi miałam przyjemność pracować na salonie, jeśli chodzi o cała „górę” jeden wielki przekręt i (usunięte przez administratora)

Xxx

Nie mówię o krawcowej. Nie udało się dostać umowy, jedyną odpowiedz jaka padała to „może w przyszłym miesiącu” Oferta pracy na stronie a to jak to wyglada od podszewki to dwie różne rzeczy Pragę zaznaczyć ;)

Diana

Czy trzeba podczas rekrutacji pokazywać certyfikat językowy? Chodzi mi właściwie o stanowisko manager ds. handlu z językiem niemieckim. Znam język, ale nie mam certyfikatu, to czy samo praktycznie sprawdzenie języka wystarczy?

Anna Nowy wpis
@Diana

Dzień dobry, na rozmowie rekrutacyjnej jest sprawdzana znajomość języka. Nie ma potrzeby przedstawiania dodatkowych certyfikatów.

@Anna

Prócz rozmowy w języku obcym jest też test żeby sprawdzić znajomość także w piśmie? Interesuje mnie czy już po zatrudnieniu jest dostęp do kursów językowych żeby się trochę podszkolić. Mam na myśli słownictwo branżowe.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do New Men Style odbywa się w siedzibie firmy?

Anna Nowy wpis

Dzień dobry, W siedzibie Firmy jeżeli poszukiwana jest osoba do Centrali lub salonów firmowych w Krakowie. Natomiast jeżeli poszukiwany jest pracownik do filii to wtedy w lokalizacji oddziału.

@Xxx

Teraz to nie wiem o jakim stanowisku piszesz? Czemu nie udało się mieć umowy o prace? jest teraz taka oferta, została dodana jakoś pod koniec października dla krawcowej i było w niej napisane, że normalnie umowa o prace występuje, czy to dopiero teraz weszlo?

Xxx

Czy w New Men Style poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie New Men Style na stanowisko Krawcowe ,szwaczki? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Adela

Co firma dokładnie rozumie poprzez samodzielność w działaniu na posadzie Manager ds. Handlu z językiem niemieckim?? Ciekawi mnie to, bo jest info w ogłoszeniu o tej samodzielności, ale to oznacza, że pracownik ma dowolność co do czasu, miejsca pracy i priorytetów zadaniowych? I rozlicza się tylko z wyników, a nie z np. z czasu pracy?

Klient
@Adela

Ta firma to są (usunięte przez administratora) którzy kupujac na przykład koszule w hurcie na tandecie przyklejaja swoje logo i sprzedają ja za dziesięciokrotną cenę. Kosczule, ktore oni sprzedają za prawie 200 PLN mogę kupic za max.20 PLN. W detalu nie w hurcie. Jedź fo Niemiec i masz nocleg z poeknym dniem nad jeziorem za te pieniądze. Ah, no i możesz wszystko zwrócić jwk Ci sie nie podoba. U tych sprzedawczyków możesz tylko wymienić...To jest chore i nie do przyjęcia. Odradzam Paweł

Theran

Niestety nie polecam, wszystko co tutaj jest napisane jest prawda. Pominę wylewanie pomyj, z czym mialem/am do czynienia, ponieważ to poniżej mojego poziomu. Byly pracownik.

@Theran

Dobrze że pracownicy się wypowiadają. Bo ja szukam obecnie info o posadzie Doradca Klienta. Bo ciocia szuka pracy. I mnie interesuje rekrutacja. Ile czasu trwa proces rekrutacyjny? I o co pytają? Są jakieś zadania?

@Bożena

Chcesz zatrudnić ciotkę do pracy za minimalne wynagrodzenie w nieogrzewanym biurze, gdzie z premii tylko ubezpieczenie NFZ? dlaczego tak bardzo jej nienawidzisz?

Renata

Witam serdecznie, ja w sprawie tego ogłoszenia na Doradcę Klienta. Chciałam się dowiedzieć, jaka jest proponowana wysokość pensji na tym stanowisku aktualnie i czy w miarę dobrze wypada na tle innych firm? Czy lepiej darować sobie? Studentka z doświadczeniem.

@Renata

Witam! Licz na minimalną pensję państwową. Prezes organizacji jest bardzo chciwy i dusi się za każdy dodatkowy grosz.

Iwona
@Michał

Nic poza tym? Żadnych premii, dodatków? Może chociaż umowę o prace na czas nieokreślony bez problemu dają?

Po raz drugi się tu pojawia słowo paskudna, o co chodzi? Brak rozwoju rozumiem przez brak awansów i skoro minimalne zarobki to już chyba nie pytam o podwyżki. A jak atmosfera między samymi pracownikami? Kiedy tu pracowałeś/aś?

Nie polecam tej firmy na produkcji i magazynie wredni ludzie dają ledwo 1500 zł za co żyć? Radzę uważać na tę firmę stanowczo nie.

Przemysław

Jak to? Przecież teraz najniższa krajowa to dwa tys z hakiem. Pracujesz na cześć etatu czy co?

Bożena

Czekaj, czyli serio na rękę jest to 1500? A jakieś dodatki do tego dochodzą?

Roman
@Bożena

Nie ma żadnych dodatków. Firma jest całkiem paskudna. Nie marnuj swojego czasu.

Halina
@Roman

Żeby pisać o czymś, że jest "paskudne" przydałoby się to jeszcze czymś podeprzeć? Same dodatki a raczej ich brak chyba od razu wszystkiego nie przekreśla?

Atmosfera jak w tanich firmach piwnicznych. Komputery są stare, nową klawiaturą będziesz czekał miesiącami. Brak szacunku wyraża się w tym, że nie otrzymasz premii, którą zarobiłeś. Kierownictwo zawsze rzuci cię za pieniądze przy pierwszej okazji. Jeśli chcesz pracować za minimalną kwotę, zastanów się, czy w ogóle potrzebujesz takiej pracy. Absolutnie nie polecam do zatrudnienia.

Iwona

Ale czemu nie dają premii skoro się nalezy? A w umowie jest jakiś zapis o premiach?

@Iwona

Jest punkt W przypadku realizacji planów pracy pracownik może liczyć na prowizje. Ale jeśli chodzi o obliczenia, główny zaczyna śpiewać piosenkę o kryzysie i trudnych czasach.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w New Men Style? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 30 maja kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, W zależności od stanowiska. Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w Siedzibie Firmy jeżeli dotyczy stanowiska w Centrali w Krakowie, lub w salonach firmowych w całej Polsce. Jest możliwość odbycia I etapu rozmowy rekrutacyjnej zdalnie lub telefonicznie.

@Anna

A czy trzeba mieć doświadczenie aby się starać o zatrudnienie? :)

Na jakie benefity można liczyć w New Men Style?

Pracownik menadżer

Żadne... są sytuacje że musisz stawac na rękach żeby coś mieć stary towar do tego firma z tymi ludźmi nie rozwojowa ciągle źle mało nie mówiąc o pupilach którzy traktują cię jak zło konieczne bo stwarzasz dla nich zagrożenie szkoda bo były czasy kiedy prezes naprawdę był obiektywny i otwarty na rozmowy z wszystkimi menadżerami nie z tzw. Dorotkami

Bytom

Podsłuchiwanie pracowników mikrofonami i nagrywanie klamerkami na codzień , mirus informatyk mistrz inteligencji i jego pomagierzy wiejska społeczność firma (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Bytom

Czekaj, co? Jakie podsłuchiwanie? Masz jakieś dowody, złapałeś ich na gorącym uczynku? Wykorzystują to przeciwko pracownikom potem?

Pracownik*
@Bytom

To prawda

Ile jest zmian w New Men Style?

Jedna zmiana

Zaskoczona

Starałam się o pracę w tej firmie. Mega sztywna atmosfera, rozmowa kwalifikacyjna była dziwna.

Każda/dy jest mądra/ry jak chodzi o ilośc !!! A technologie trzymam w (usunięte przez administratora)bo mi tak dobrze i przyjemnie jestem za nimi !!!!

zenulka@wp.pl

Witam.Kto zajmuje się działem OPINIE .

zenulka@wp.pl

Witam.Patrzę na te zdjęcia pokazujące firmę od zewnątrz i zastanawiam się ile dostaje osoba za PROMOWANIE FIRMY pokazując zdjęcia z przed kilku lad.MIŁEGO DNIA PANIE GAŁCZYŃSKI.

Zofia

Witam, chętnie poczytam jakieś nowe opinie na temat pracy w New Men Style. Dlaczego pracownicy się tu w ostatnim czasie nie wypowiadają? Każda opinia ma znaczenie i będzie pomocna dla osób zainteresowanych podjęciem się pracy w firmie. Zapraszam do dyskusji.

Czy w New Men Style jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jeżeli pracownicy zgłaszają problemy są rozwiązywane na bieżąco. Prężnie działający dział prawny zawsze wspiera i pomaga w rozwiązywaniu problemów pracowniczych i każdy pracownik może skorzystać z porady.

Zostaw merytoryczną opinię o New Men Style - Kraków

• Jak się pracuje w New Men Style?

Zobacz opinie na temat firmy New Men Style tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Men Style?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

New Men Style
2.5/5 Na podstawie 90 ocen.

New Men Style