Opinie o New Men Style w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy New Men Style. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie New Men Style o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Men Style w Kraków

Ktoś

O stoperze nie pisze durna baba tylko zwykły facet. Żona szefa mierzyła mi czas a jej mąż czyli szef pokazywał jak szybko mam robić. Zrobił dwie rzeczy i się spocił a zostało jeszcze ze 40 więc średniej czasu nie wyliczono. To tylko jeden epizod z reszty głupoty.

myszka

Nie jestem właścicielem, bara...., praca ze stoperem o której piszesz to bzdury, jakikolwiek stoper , który mógł być w NEW MEN, miała kiedyś osoba, która normowała czas pracy do poszczególnych elementów, żeby wycenić elementy do akordu. Wszystkie koleżanki ,które szyją w tym systemie są bardzo zadowolone bo mogą nieźle zarobić. Widocznie z ciebie była taka "Krawcowa" Przeczytałam poprzednie wpisy i wychodzi na to że jedna dur..... baba wylewa jad na tym forum. Poproś jakiegoś chłopa żeby ci pomógł. Napisz jak cię zastraszali kto na ciebie donosił a szczególnie mnie interesuje co na ciebie mogli donosić, co tak go robiłaś że ktoś na ciebie donosił. Bara...., nie jest inwektywą tylko kolokwializmem, bo tylko w takim języku coś do niektórych dochodzi i nie jestem jak poprzednio napisałaś ( I nie wpisujcie imion pisząc jako pracodawcy na tej stronie bo jest to śmieszne. Wpisz gałka, siara albo szefowa czyli żona szefa.) Jestem pracownicą NEW MEN, zadowoloną z życia, mam poukładane życie rodzinne i lubię swoją pracę, nikt na mnie nie donosi i nie szpieguje, nie stoi ze stoperem , zarabiam w porównaniu do innych koleżanek, bo takie też mam w innych firmach krawieckich, całkiem dobrze. W firmie jest bardzo dobra atmosfera i mogę liczyć na koleżanki, warunki pracy też są bardzo dobre. Firmę NEW MEN mogę polecić z czystym sumieniem dla osób ,które chcą pracować i zarabiać a nie są leserami.

ktoś

Tanio i byle jak to jest w New Men dzięki zastraszaniu, pracy ze stoperem w ręce i donosicielstwu. A sam fakt pisania przez szefów firemki inwektywami świadczy jak będą się odnosić do przyszłego pracownika. Bo akurat pochlebne komentarze piszą właściciele new men.

Misiak

New Men Style to spoko firma dla normalnych i pracowitych ludzi.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie New Men Style na stanowisko Krawcowe ,szwaczki? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
niewyzyta

Szwalnia z wieloletnią tradycją poszukuje nowych osób do pracy na szwalni. Jesteś szwaczką, umiesz szyć i masz chęci do pracy ? Mamy pracę dla Ciebie Masz już stałe zatrudnienie, a szukasz dodatkowej pracy „po godzinach" – zadzwoń: 12 653 15 13 Wszystkie szczegóły i warunki współpracy podamy już osobiście. Zapraszamy!

zyta

Poszukuję krawcowej z doświadczeniem, szycie na miarę, odszywanie modeli dla marek odzieżowych, przeszycia zleceń hurtowych. Pracownia zlokalizowana jest przy dworcu głównym w Krakowie. Atrakcyjne warunki zarobkowe. 509 033 706

zyta

zadowolona pracownica z NEW MEN

Witam, pracowałam kiedyś u Pana Szczygła, niestety to co obiecuje nie pokrywa się z rzeczywistością, realnie płaci szczygłami a wymagania z sufitu.

Królowa życia

Dzień dobry, Jestem bardzo wykwalifikowana, szyję szybko spodnie męskie i sprzątam dokładnie grube portfele. Czy mógłbyś "ktosiu" napisać cos więcej o tej firmie w Nowej Hucie bo dzwoniłam i wygląda na to, że to firma "uduś" ,dużo obiecują a mało dają i nie ma na czym zarobić.

BEZSTRONNY SĘDZIA

HEJ, TO DZIAŁA TAK - JAK PRACODAWCA ZAPŁACI TO DOSTAJE UPRAWNIENIA ADMINISTRATORA I MOŻE SOBIE KASOWAĆ NIEWYGODNE WPISY, I WIELU PRACODAWCÓW SIĘ DAJE ZŁAPAĆ NA TO. POTRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ KOMU NAPRAWDĘ TAKIE STRONY SŁUŻĄ? ILE GOWORK JUŻ NA TYM ZAROBIŁ ? CZEMU NIE MOŻNA POZNAĆ I UJAWNIĆ DANYCH HEJTERA ,SKORO SĄ DANE PRACODAWCY ?

Jadzia

Pewnie Maciej szczygieł się uśmiecha jak mu robią koła spodni, czy kwoty podane to za jeden raz czy za co dziennie na stojąco lub siedząco ? i co z tym kręgosłupem ?

zainteresowana

Czy mam się uśmiechać do szczygła na matecznym, jak mu odpoczywa kręgosłup czy jak stoi i pracuje ? :)

New Men Style to spoko firma a hejterzy zawsze będą !!

Dlaczego zaraz tam zaszkodzić. Ten wątek jest dla pracowników - byłych i szukających pracy. Dzięki tej stronie szukający zatrudnienia mogą się przygotować psychicznie do firmy bo fizycznie dużo można znieść. Ale poniżania i zastraszania nikomu nie życzę I nie wpisujcie imion pisząc jako pracodawcy na tej stronie bo jest to śmieszne. Wpisz gałka, siara albo szefowa czyli żona szefa.

Norbert

Czy możecie napisać kilka informacji w sprawie aktualnej oferty pracy? Czy New Men Style ma obecnie jakieś nowe oferty? Nie mogę nic namierzyć a chciałbym aplikować. Po lekturze opinii na tym wątku mam wrażenie, że ktoś bardzo stara się zaszkodzić firmie!

Jeszcze raz przypominam że pozytywne komentarze zamieszczają właściciele tej firemki gdyż bardzo ich bolą niepochlebne komentarze. Szczególnie na tej stronie. Przyszły pracowniku - masz prawo wiedzieć w co wdepniesz.

Maliniak

Mam wrażenie , że jedna osoba siedzi i pisze te swoje bzdury ze zwykłej zawiści. Zastanawiający jest powód , że już tu nie pracuje? Firma funkcjonuje i nie ma zupełnie potrzeb kadrowych to też daje coś do myślenia. Mam inne, dobre doświadczenia z firmą!

Konkretnie to nie podobało mi się traktowanie ludzi jak zło któremu trzeba zapłacić za wykonaną pracę. A najlepiej żeby pracownik oddał wam jeszcze połowę wypracowanej pensji. To czego doświadczyłem w tym waszym wymyśle chorej wyobraźni czyli firmie to warunki urągające standardom pracy, próby zastraszania i poniżania. Brak BHP na stanowiskach, praca ze stoperem w ręce w Zakładzie Pracy Chronionej. Duchota w lecie, zimno w zimie jak w psiarni. Na kim chcecie oszczędzić na ludziach. A za wasze traktowanie będę systematycznie przypominał pracownikom chcącym zacząć pracę czym jesteście i jakie wartości mają szefowie. Donosicielstwo, wygryzanie współpracowników i wazelina. PA. PS. Nie robiąc w waszej firemce zarabiam 3500 brutto w normalnej pracy bo takie są.

Szkoda, że na tym wątku wypowiadają się tylko byli pracownicy. Bardzo często takie opinie nie są obiektywne a wręcz nastawione na przedstawienie firmy w złym świetle. Może ktoś z pracujacych napisać kilka informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o New Men Style - Kraków

• Jak się pracuje w New Men Style?

Zobacz opinie na temat firmy New Men Style tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Men Style?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

New Men Style
2.5/5 Na podstawie 90 ocen.

New Men Style