ELFON Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o ELFON Sp. z o.o.

Hanna

@rozczarowany, @pracowalemNiePolecam a o jakich stanowiskach piszecie? Opisujecie stanowiska techniczne z taką pensją? A czemu według Ciebie nikt nie będzie chciał pracować w ELFON? Bo niska płaca, czy coś jeszcze było dla Ciebie nie tak?

pracowalemNiePolecam

Mam wrażenie, że wszystkie te pozytywne opinie to "szefowa marketingu" w wolnej chwili pisze ... da się sprawdzić IP? Z mojego doświadczenia - praca tylko w ostateczności, jak nic innego nie macie, ale teraz czasy takie, że chyba nikt tam nie będzie chciał pracować. W biedrze lepiej jest :D Szkoda czasu, każdy dzień tam to dzień stracony. (a tak btw ja po zmianie w ciągu roku 2x więcej dostałem netto - 100%! ... koledzy i w niepołomicach i w krakowie i w podobnych firmach/spółkach też)

Dział Marketingu
@pracowalemNiePolecam 26.10.2017 00:27

Szanowny Panie "pracowalemNiePolecam " cieszymy się Twoim szczęciem, że jesteś zadowolony ze swojej obecnej pracy ..... w biedrze. Teraz takie czasy, że jakie kompetencje taka praca i płaca. Pozdrawiamy :)

rozczarowany

1900 netto(jakieś 2400 brutto) jak na Krakow to szalu nie ma. Na jakie stanowisko? Praca 3 zmianowa?

Hanna

@Rekin skoro jakieś komentarze zostały usunięte to znaczy, że złamały w jakiś sposób regulamin i administrator je miał prawo usunąć. Powinni się wszyscy przed dodaniem wpisu z nim zapoznać: http://www.gowork.pl/regulamin

Jarek

@Rekin Oj tam, oj tam....teraz szef usiłuje sprzedać swojego merca...jak mu się uda, to może dorzuci pracownikom po 50zł przy najbliższym 8-mym :-)

Luka

Byłem na rozmowie i jak usłyszałem ile proponują to byłem rozczarowany ale okazało się że są przygotowani na spore negocjacje. Zaczynaliśmy od 1500 zł a skończyliśmy na 1900 zł wiec trzeba cisnąć..

Rekin

Informacji było wiele i prawdziwych ale najwidoczniej komuś było chyba wstyd,że takie marne zdanie jest o tej firmie i zostały usunięte

Hanna

@kolega a z jakiego marketingu? Chodzi Ci o marketing firmy ELFON Sp. z o.o.? To jesteś w błędzie, bo nie jestem związana z tą firmą. Jestem tutaj moderatorem i zadaje pytania, żeby na forum znalazło się jak najwięcej informacji odnośnie pracodawcy, bo takich informacji szukają osoby tu zaglądające.

kolega

A może zamiast pytać obcych Hanno z marketingu wystarczy zapytać pracowników co i jak?? szczególnie w tak wielkim dniu jak 8 dzień słabego miesiąca??

Hanna

@Kandydat rozumiem Twoje rozgoryczenie i dziękuję za obszerną opinię. Czy ktoś miał podobne doświadczenia związane z rozmową rekrutacyjną w firmie ELFON? Może to był jakiś gorszy dzień tego kierownika? A aplikowałeś na regionalnego managera sprzedaży, bo widzę, że szukaja http://elfon.com.pl/praca.html? Czy na jakieś inne stanowisko? Opowiesz jak zostało Ci przez firmę opisane stanowisko?

Kandydat

Byłem na rozmowie w tej firmie i chciałem się podzielić opinią. W biurze jest duży TV i jest tam na pewno ponad 20 kamer skierowanych na pracowników.Widać co robią dokładnie i nawet kuchnia jest okamerowana bo przyglądałem się oczekując na rozmowę.Osoba która mnie przyjęła na rozmowę to był chyba kierownik,choć zachowywała się jak właściciel.(wynikło to z rozmowy)bylem traktowany jak powietrze ważniejsze było śniadanie i wszystko inne mimo że byliśmy umówieni na konkretną godzinę.a podczas rozmowy zmuszony byłem podziwiać obuwie kierownika z pozy jaką przyjął.Gdy zapytałem o wynagrodzenie to usłyszałem że to już z szefem rozmowa.Więc po co rozmawiać z osobą niekompetentną?ogólnie nie miłe wrażenie sprawił kierownik .W sumie może dobrze że nie oddzwonili

Elektro

Pracuję w dziale produkcji i przyjaźnię się z ludźmi tam pracującymi , pisanie takich news'ów przez "jeszcze pracownika" uważam za przejaw hejtu w stosunku do mnie i do ludzi, którzy ze mną pracują. Nikt z nas nie jest konfidentem! Może "jeszcze pracownik" chciałeś z nami pracować, ale skoro Cię nie zatrudniono to pewnie nie byłeś wystarczająco dobry, a może po prostu poznano się nie Tobie i nie zostałeś zatrudniony , żebyś innych nie zarażał swoją beznadziejnością, bo przecież skoro jesteś tak odważny na forum to będąc pracownikiem na pewno nigdy nie doprowadziłbyś do takiej sytuacji , bo jak wiesz atmosferę tworzą ludzie, a nie ściany czy kamery. Opisujesz sytuacje,które nie mają miejsca w tej firmie , a które można napisać o każdej firmie produkcyjnej, ale co ja tam wiem przecież pracuję tu kilka lat. Tak na marginesie, właśnie nasz Zespół powiększył się o nowych elektroników . Michał i Mateusz witamy na pokładzie:)

Michał
@Elektro 12.06.2017 14:11

Komentarz żenujący jak jego autor(ka). Proponuje zająć się marketingiem bo sprzedaż spada.

Hanna

@Pracownik to chyba dobre stawki. Dzięki za informację.

janek

Jak sama definicja progresywna oznacza @arek, że może ona rosnąć więc pewnie zależy to od Twoich wyników ile wynosi ona w danym miesiącu. Ciekawe swoją drogą jaki model samochodu dostaje się do użytku

Elfon
@janek 12.07.2016 09:23

Toyota Avensis, Opel Astra, Ford Mondeo lub inne.

oferr

@Pracownik strasznie dużo wiesz o tej firmie, pracujesz tam nadal, wiesz może jakie są warunki umowy? Czy zlecenie, czy umowa o prace?

@oferr 03.07.2016 14:47

Umowa o pracę. Choć firma pracuje również z podwykonawcami.

pst
@oferr 03.07.2016 14:47

Pracownik to chyba dział marketingu :)

W temacie pracy i zarobków w Elfon. Zarobki są wyższe niż na takich samych stanowiskach w tzw. korporacjach, dodatkowo P Ł A T N E nadgodziny, oczywiście nie na stanowiskach kierowniczych tam negocjujesz warunki pracy i płacy i jeśli osiągacie porozumienie to pracujesz jeśli nie - szukasz dalej . Firma nie oszukuje, nie składa niezrealizowanych i nierealnych obietnic tylko po to żebyś chciał u nich pracować, a potem jakoś tam będzie, najwyżej obiecamy Ci jeszcze więcej w przyszłym roku, żebyś tylko został, a potem w tzw. między czasie poszukamy kogoś kto Cię zastąpi. Każda z pracujących tam osób jest WARTOŚCIĄ i ma realną możliwość wdrażania swoich pomysłów i uczestniczenia w rozwoju firmy. Firma ceni i wynagradza zaangażowanie. Chcesz się szkolić i rozwijać ? Chcesz wdrażać swoje projekty i pomysły? Cenisz koleżeństwo i dobrą zabawę? Jesteś entuzjastycznie nastawiony do nowych wyzwań? Nie przeraża cię przywilej podejmowania decyzji? Lubisz współpracować , masz czas i chcesz pracować ? PRZYJDŹ sam się przekonasz. Część zamieszczonych tu opinii jest pisanych przez osoby które nigdy nie pracowały w Elfon, nawet nie znają firmy, więc ich opinie są warte tyle co paszport Polsatu. Firma aktualnie poszukuje pracowników do działów: Produkcji (Mechanik, Monter - Elektronik, Ślusarz), działu R&D (Elektronik - Konstruktor, Projektant form użytkowych, Projektant instalacji nisko-prądowych, Kosztorysant) Handlu (Handlowiec , Eksport Manager).

ssds

Nie bądźcie śmieszni, 2,800 to tam zarabia przedstawiciel, a nie pracownik mechanicznego. Na więcej niż 1400 netto na początek to bym nie liczył.

@ssds 01.06.2016 17:53

Zarobki w firmie są powyżej średniej krajowej na stanowiskach wymagających kwalifikacji. Na stanowiskach nie wymagających kwalifikacji powyżej 1500 zł. No chyba że zatrudnilas się w firmie tylko po to żeby za miesiąc iść na zwolnienie na 8 miesięcy ;)

Paw

Pracowałem w Elfonie 4 lata w dziale projektów i teraz mogę napisać że był to jeden z lepszych okresów zawodowych w mojej karierze, praca rozwijające i wymagająca, ciągniesz autorskie projekty, a nie jesteś przydzielony do projektu tylko tzw. przysłowiowego przełącznika. Można się dużo nauczyć i sprawdzić swoje umiejętności w praktyce, zarabiałem chyba lepiej niż teraz, bo tyle ile chciałem :), ekipa super zwłaszcza na firmowych wypadach:) Dziś jestem koncernowym lemingiem,a raczej naiwnym pelikanem, bo łykam wszystkie niespełnione obietnice, które mi pakują do głowy,sam nie wiem dlaczego? Wtedy nie doceniałem tej firmy, bo nie miałem porównania, dziś pracę w Elfonie polecam .Może jeszcze tam wrócę w ramach współpracy :)))

janek

chyba poszukują tylko teraz pytanie na jak długi poszukują, bo ja nie jestem jakoś przekonany do trgo, żeby nie było duże rotacji u nich w firmie.. zastnawiam się czy jak przyjde do pracy to nie podziekują mi po miesiącu pracy.. jak sądzicie, dobrze są traktowani nowi pracownicy czy naprawde róznie to bywa?

Witolek

Czy naprawdę nikt nie pracuje dla Elfonu a przy okazji nie zagląda tutaj na forum? Na gwałt potrzebuję opinii o tym pracodawcy, żeby móc wybrać nim a jedną konkurencyjną firmą. Tutaj nawet jeszcze nie proponowali rozmowy rekrutacyjnej, więc nie wiem czy na terenie Krakowa akurat kogoś poszukują. Dajcie cynk w razie czego.

Maniek

Elfon to znany producent zestawów domofonowych, interkomów czy samych systemów. Oczywiście jest to firma mająca ograniczone pole możliwości, chociaż odnoszę wrażenie, że popyt na tego typu produkty jest umiarkowany przez cały rok. Pracownicy chyba nie pracując falami, że raz jest mniej drugi raz więcej pracowników czyż nie?

primo

Nemo1, aż tak źle? Ale podaj jakieś szczegóły, co to za praca, atmosfera i ile może zarobić elektronik-montażysta? dzięki!

wiemCoPisze

(usunięte przez administratora) nie polecam wrecz odradzam ... no chyba ze nie macie za co zyc pozdrawiam i powodzenia zycze

Ciekawy

A na jakim stanowisku pracujesz, wiem ze ludzie z różnych działów są rożnie wynagradzani i interesuje mnie co dostajesz pod stołem i za co ? :)))))

Elektronik

Słoik a to chociaż napisz czy więcej jak 2500zł :P

Słoik

Ja wcześniej pracowałem w "korporacji" ale ponieważ nigdy nie dostałem tyle ile oczekiwałem chociaż obiecano mi podczas rekrutacji, cierpliwie czekałem minął rok i nadal tylko obiecanki więc zmieniłem pracę i w ELFON dostałem po okresie próbnym dokładnie tyle ile ustaliliśmy, ile dokładnie zarabiam nie mogę napisać, ale więcej niż moi kumple z Niepołomic.... :)

Elektronik

Witam Mam pytanie dotyczące pracy jako elektronik. Jakie zarobki netto?

frangles

To co wcześniej napisałem to był żart, denerwuje mnie że koleżanka z marketingu jest ode mnie ładniejsza, inteligentniejsza i lepiej zarabia.

Takie opinie pisze szanowny pracownik naszej bardzo bliskiej, nieudolnej konkurencji, który niestety słabiutko sobie radzi, jego zespół mało zarabia, natomiast ze względu na to, że ma mało pracy ,dużo czasu i duże kompleksy może wypisywać takie bzdury. Każdego kto się chce przekonać jak pracuje się w firmie ELFON Sp. z o.o. powstałej po podziale firmy ELTCRAC, zapraszamy, aby mógł sobie wyrobić własną niezafałszowaną opinię!

TT

Z własnego doświadczenia byłego pracownika, firma naprawdę godna polecenia, kiedy kogoś zatrudniają to mają dokładną wizję pracy danej osoby, a nie jak to bywa np. w "międzynarodowych koncernach" zatrudnią cię, a potem radź sobie człowieku i rób coś. Przez pierwsze tygodnie byłem cały czas szkolony, potem dostawałem zadania, które były sprawdzane i korygowane na każdym etapie realizacji. Dziś mogę stwierdzić z perspektywy czasu, że w firmie tej zdobyłem największe praktyczne doświadczenie w swojej dotychczasowej karierze zawodowej. Prezesa super gość zwłaszcza na imprezach firmowych :) . W pracy wymagający przypilnuje każdego tematu, ale uczciwy tyle ile wynegocjujesz tyle będziesz zarabiał. Atmosfera w pracy zależy od ludzi, za moich czasów Team był świetny. Naprawdę wspominam z sentymentem tą firmę i gdyby nie moja konieczność wyjazdu pewnie dalej bym tam pracował , kto wie :)) Pozdrawiam starą ekipę. TT

Czy ktoś tam pracuje albo pracował i zna tę firmę ,bo staram się tam o pracę?

Zostaw opinię o ELFON Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELFON Sp. z o.o.